Coupon Affiliates for WooCommerce - en to uk translation catalogue (3718 entries)

en:  / Product
uk:  /Продукт

en:  Fallback attempt also failed:
uk:  Спроба запасного варіанту також не вдалася:

en:  You can also view the <a href="%s">plugin documentation</a> for more information on all the plugins features.
uk:  Ви також можете переглянути <a href="%s">документацію плагіна</a> для отримання додаткової інформації про всі функції плагінів.

en:  on each product sold,
uk:  з кожного проданого продукту,

en:  on each sale referred,
uk:  з кожного перенаправленого продажу,

en: "Account Number" Field Label
uk: Мітка поля "Номер облікового запису"

en: "Coupon Affiliate" User Role
uk: Роль користувача "Купонний партнер\

en: "How did you hear about us?" Field
uk: Поле "А як ви про нас дізналися?"

en: "How will you promote us?" Field
uk: Поле Як ви будете нас просувати?"

en: "My Account" Menu Link
uk: Посилання на меню "Мій обліковий запис"

en: "Network" Tab Text
uk: Текст вкладки «Мережа»

en: "Payee Name" Field Label
uk: Мітка поля "Ім'я одержувача платежу"

en: "Phone Number" Field
uk: поле "Номер телефону"

en: "Referral URL" Tab
uk: Вкладка "URL-адреса переходу"

en: "Sort Code" Field Label
uk: Мітка поля "Код сортування"

en: "Sub-Affiliates" Tab Text
uk: Текст вкладки "Суб-партнери"

en: "Website" Field
uk: Поле "Веб-сайт"

en: % - Percentage Of Total Order
uk: % - Відсоток від загального замовлення

en: % Change
uk: % Змінити

en: % of Affiliate Earnings
uk: % від партнерського заробітку

en: % of Commission
uk: % від комісії

en: % of Order
uk: % від замовлення

en: % of Order Total
uk: % від суми замовлення

en: % on each sale referred,
uk: % з кожного перенаправленого продажу,

en: %1$s sales | %2$s commission | %3$d referrals
uk: %1$ продажів | %2$ комісійних | %3$ рефералів

en: %1$s user "{username}" was assigned to the new %2$s coupon "{coupon}".
uk: користувачу %1$ "{ім'я користувача}" було призначено новий купон %2$ "{купон}".

en: %d settings updated.
uk: оновлені налаштування %d.

en: %d user has encrypted bank details that cannot be accessed without the encryption key. | %d users have encrypted bank details that cannot be accessed without the encryption key.
uk[0]: користувач %d має зашифровані банківські реквізити, до яких неможливо отримати доступ без ключа шифрування.
uk[1]: %d користувачів мають зашифровані банківські реквізити, до яких неможливо отримати доступ без ключа шифрування.

en: %d user has unencrypted bank details that will be encrypted automatically when accessed. | %d users have unencrypted bank details that will be encrypted automatically when accessed.
uk[0]: користувач %d має незашифровані банківські реквізити, які будуть зашифровані автоматично при доступі до них.
uk[1]: %d користувачів мають незашифровані банківські реквізити, які будуть зашифровані автоматично при доступі до них.

en: %s - Fixed Amount Per Order
uk: %s - фіксована сума за замовлення

en: %s - Fixed Amount Per Product
uk: %s - фіксована сума на товар

en: %s Coupon
uk: %s Купон

en: %s Coupons
uk: %s Купони

en: %s Dashboard
uk: %s Панель керування

en: %s Fixed Amount
uk: %s Фіксована сума

en: %s Groups
uk: %s Групи

en: %s Orders
uk: %s Замовлень

en: %s Overview
uk: %s Огляд

en: %s Performance Bonuses
uk: %s Премії за результатами діяльності

en: %s Program Statistics
uk: %s Статистика програми

en: %s Registrations
uk: %s Реєстрацій

en: %s User
uk: %s Користувач

en: %s Users
uk: %s Користувачі

en: %s groups are used to assign %s to specific user roles, so you can then configure a variety of settings for that group.
uk: Партнерські групи використовуються для призначення афіліатів на певні ролі користувачів, тому потім ви можете налаштувати різноманітні параметри для цієї групи.

en: %s has been added as a sub-affiliate.
uk: %s було додано як суб-афіліат.

en: %s has been removed as a sub-affiliate.
uk: %s було видалено як суб-афілійовану особу.

en: (1) Add the shortcode [couponaffiliates] to a frontend page (click the button below to generate automatically).
uk: (1) Додати шорткод [couponaffiliates] на фронтенд-сторінку (натисніть кнопку нижче, щоб генерувати автоматично).

en: (2) As an admin, you will see a full list of affiliate coupons and dashboard links on the
uk: (2) Як адміністратор, ви побачите повний список партнерських купонів і посилань на інформаційну панель на

en: (2) As an admin, you will see a full list of dashboard URLs to share with affiliates on the
uk: (2) Як адміністратор, ви побачите повний список URL-адрес на інформаційній панелі, якими можна поділитися з афілійованими особами на

en: (3) You can assign/link users to coupons so they can access their coupons affiliate dashboard directly, without needing the unique link.
uk: (3) Ви можете призначати/пов'язувати користувачів з купонами, щоб вони могли безпосередньо отримати доступ до своєї партнерської панелі купонів, не потребуючи унікального посилання.

en: (4) Customise the plugin on the
uk: (4) Налаштуйте плагін на

en: (4) Customise the settings on this page below, and view the 'How To Use' tab for more help on getting started.
uk: (4) Налаштуйте параметри на цій сторінці нижче та перейдіть на вкладку «Як використовувати», щоб отримати додаткову допомогу щодо початку роботи.

en: (5) To view our plugin setup guide
uk: (5) Щоб переглянути наш посібник із налаштування плагіна

en: (5) To view our step-by-step setup guide
uk: (5) Щоб переглянути наш покроковий посібник із налаштування

en: (Admin) Activity Log
uk: (Адміністратор) Журнал активності

en: (Admin) WooCommerce Orders "Affiliate Info" Sections
uk: (Адміністратор) Розділи замовлень WooCommerce "Інформація про партнерів"

en: (Custom discounts include negative fees, store credit, and discounts added by other plugins.)
uk: (Спеціальні знижки включають негативні комісії, кредит магазину та знижки, додані іншими плагінами.)

en: (Custom) 3rd Party Wallet Plugin Integrations
uk: (Користувацькі) Інтеграції плагінів сторонніх платіжних систем

en: (ERROR) This page does not contain the shortcode:
uk: (ERROR) Ця сторінка не містить шорткод:

en: (Free) Built-in Store Credit & Wallet System
uk: (Безкоштовно) Інтегрована система кредитів у магазині та гаманців

en: (If you are using a mail SMTP plugin, the from email may be overridden.)
uk: (Якщо ви використовуєте плагін SMTP для електронної пошти, повідомлення електронної пошти та ім'я від може бути змінено.)

en: (If you are using a mail SMTP plugin, the from name may be overridden.)
uk: (Якщо ви використовуєте поштовий SMTP-плагін, ім'я від може бути замінено)

en: (If you leave unchecked it stays the same, incase any new commission was earned since you opened this page.)
uk: (Якщо ви залишите галочку, вона залишиться незмінною, якщо з моменту відкриття цієї сторінки було зароблено будь-яку нову комісію.)

en: (Integration)
uk: (Інтеграція)

en: (MLA) Multi-Level Affiliates
uk: (MLA) Багаторівневі партнери

en: (MLA) New Sub-Affiliate Referral
uk: (MLA) Новий суб-афілійований партнер

en: (Only applies to coupons that have an affiliate user assigned to them.)
uk: (Застосовується лише до купонів, яким призначено афілійованого користувача.)

en: (PRO) Affiliate Email Reports
uk: (ПРО) Звіти по електронній пошті для партнерів

en: (PRO) Affiliate Landing Pages
uk: (ПРО) Партнерські цільові сторінки

en: (PRO) Affiliate Registration on Checkout
uk: (ПРО) Реєстрація партнера при оформленні замовлення

en: (PRO) Auto Affiliate Registration for New Users
uk: (ПРО) Автоматична реєстрація партнерів для нових користувачів

en: (PRO) Automated Conversion Rates
uk: (ПРО) Автоматичні курси конвертації

en: (PRO) Automatic Payouts
uk: (ПРО) Автоматичні виплати

en: (PRO) Commission Tracking and Payouts
uk: (ПРО) Відстеження комісійних та виплати

en: (PRO) Creatives
uk: (ПРО) Креативи

en: (PRO) Custom Fields for Affiliate Registration
uk: (ПРО) Спеціальні поля для реєстрації партнерів

en: (PRO) Custom Tabs
uk: (ПРО) Спеціальні вкладки

en: (PRO) Direct Link Tracking
uk: (ПРО) Відстеження прямих посилань

en: (PRO) Dynamic Coupon Generation
uk: (ПРО) Генерація динамічних купонів

en: (PRO) Export to Excel
uk: (ПРО) Експорт в Excel

en: (PRO) Invoices
uk: (ПРО) Рахунків

en: (PRO) Lifetime Commission
uk: (ПРО) Довічна комісія

en: (PRO) Line Graphs
uk: (ПРО) Лінійні діаграми

en: (PRO) MLA – Auto-assign referred customers as an MLA sub-affiliate.
uk: (ПРО) MLA – Автоматичне призначення приведених клієнтів як суб-партнер MLA.

en: (PRO) MLA – How to edit a user’s parents
uk: (ПРО) MLA – Як редагувати батьківських елементів користувача

en: (PRO) MLA – How to edit the MLA “unpaid commission” for a parent
uk: (ПРО) MLA – як змінити "неоплачену комісію" MLA для одного з батьків

en: (PRO) MLA – Make MLA Dashboard “Invite Only”
uk: (ПРО) MLA – Зробіть панель MLA "Лише за запрошенням"

en: (PRO) MLA – Make MLA invite links a normal referral link.
uk: (ПРО) MLA – Зробіть посилання для запрошення MLA звичайним реферальним посиланням.

en: (PRO) Monthly Summary Table
uk: (ПРО) Зведена таблиця по місяцях

en: (PRO) Multi-Level Affiliates – Overview
uk: (ПРО) Багаторівневі партнери – огляд

en: (PRO) Multiple Template Coupons
uk: (ПРО) Кілька шаблонних купонів

en: (PRO) Payouts – How to Pay Affiliates
uk: (ПРО) Виплати – Як платити партнерам

en: (PRO) QR Code Generator for Referral URLs
uk: (ПРО) Генератор QR-кодів для реферальних URL-адрес

en: (PRO) Referral URL Campaigns
uk: (ПРО) Кампанії з реферальними URL-адресами

en: (PRO) Scheduled Payout Requests
uk: (ПРО) Заплановані запити на виплати

en: (PRO) Short URL Generator for Referral URLs
uk: (ПРО) Генератор коротких URL-адрес для реферальних URL-адрес

en: (PRO) Social Sharing for Referral URLs
uk: (ПРО) Публікація в соціальних мережах для URL-адрес переходів

en: (PRO) Statements
uk: (ПРО) Висновки

en: (PRO) Store Credit Payouts – Integrations
uk: (ПРО) Виплати кредитів магазину – інтеграції

en: (PRO) User Registrations as Lifetime Referral
uk: (ПРО) Реєстрація користувачів як довічна реферальна програма

en: (PRO) User-Role Specific Payout Methods
uk: (ПРО) Методи виплат для конкретних ролей користувача

en: (Recommended)
uk: (Рекомендується)

en: (Required)
uk: (Вимагається)

en: (The page that has the [couponaffiliates-mla] shortcode on.)
uk: (Сторінка, на якій є шорткод [couponaffiliates-mla].)

en: (The page that has the [couponaffiliates-register] shortcode on.)
uk: (Сторінка, на якій є шорткод [couponaffiliates-register].)

en: (The page that has the [couponaffiliates] shortcode on.)
uk: (Сторінка, на якій є шорткод [couponaffiliates].)

en: (This is saved as meta data "wcusage_currency_conversion" for the order.)
uk: (Це зберігається як метадані "wcusage_currency_conversion" для замовлення.)

en: (Unknown)
uk: (Невідомо)

en: *You can select multiple statuses if you create more additional custom order statuses. Currently one 1 is available.
uk: *Ви можете вибрати кілька статусів, якщо створите більше додаткових користувацьких статусів замовлень. На даний момент доступний один 1.

en: - Currently with this option enabled, if multiple affiliate coupons are applied with different custom commission rates, it will apply the commission rate for the first coupon to all affiliate coupons.
uk: - Наразі з увімкненою опцією, якщо застосовано кілька партнерських купонів з різними ставками комісії, до всіх партнерських купонів буде застосовано ставку комісії для першого купона.

en: - Default -
uk: -За промовчанням-

en: - Disabled -
uk: -Вимкнуто-

en: - MLA commission will also only apply to the first affiliate coupon.
uk: - Комісія MLA також застосовується лише до першого партнерського купона.

en: - No Campaign -
uk: - Без кампанії -

en: . It may have already progressed too far in the payment process.
uk: . Можливо, вона вже зайшла надто далеко в процесі оплати.

en: . Please check your Wise account.
uk: . Будь ласка, перевірте свій обліковий запис Wise.

en: <a href="%1$s"%2$s>%3$s Coupons <span class="count">(%4$d)</span></a>
uk: <a href="%1$s"%2$s>%3$s Купони <span class="count">(%4$d)</span></a>

en: <a href="%s" target="_blank">Learn more about referral URLs.</a>
uk: <a href="%s" target="_blank">Докладніше про URL-адреси переходів.</a>

en: <strong>Check this to confirm you would like to update the "Unpaid Commission", "Pending Payments", and "Processing Commission" to the above.</strong><br/>(If you leave unchecked it stays the same, incase any new commission was earned since you opened this page.)
uk: <strong>Поставте галочку, щоб підтвердити, що ви бажаєте оновити значення "Несплачена комісія", "Очікувані платежі" та "Комісія за обробку" до вищевказаних.</strong><br/>(Якщо ви не поставите галочку, вони залишаться незмінними, якщо з моменту відкриття цієї сторінки були нараховані будь-які нові комісії)

en: <strong>Note:</strong> This setting is shared with the Registration &rsaquo; Extra Fields settings.
uk: <strong>Примітка:</strong> Цей параметр є спільним з параметрами реєстрації &rsaquo; Додаткові поля&rsaquo;.

en: <strong>Why is there a difference?</strong> The total commission shown is the all-time commission earned across all referred orders. However, the processing, unpaid, pending, and paid commission amounts only begin tracking from the point at which the payouts system was activated. Orders completed <em>before</em> the plugin was installed (or before the payouts feature was enabled) will contribute to the total commission figure but will not appear in the individual payout categories - resulting in this difference. <a href="https://couponaffiliates.com/docs/unpaid-commission-is-0-even-though-there-are-referred-orders/" target="_blank">Learn how to grant unpaid commission for past orders &rarr;</a>
uk: <strong>Чому є різниця?</strong> Загальна комісія, що відображається, - це комісія, зароблена за весь час для всіх перенаправлених замовлень. Однак суми комісій за обробку, невиплачені, очікувані та виплачені комісійні починають відстежуватися лише з моменту активації системи виплат. Замовлення, виконані <em>до</em> встановлення плагіна (або до ввімкнення функції виплат), будуть враховуватися в загальній сумі комісійних, але не відображатимуться в окремих категоріях виплат, що і призводить до цієї різниці. <a href="https://couponaffiliates.com/docs/unpaid-commission-is-0-even-though-there-are-referred-orders/" target="_blank">Дізнайтеся, як нараховувати невиплачену комісію за минулі замовлення &rarr;</a>

en: A custom "manual" payment method of your choice.
uk: Спеціальний "ручний" спосіб оплати на ваш вибір.

en: A direct bank transfer payment method (paid manually).
uk: Спосіб оплати прямим банківським переказом (оплачується вручну).

en: A fixed amount earned for sub-affiliate referrals
uk: Фіксована сума, зароблена за рефералів суб-партнерів

en: A login form will be displayed on the affiliate dashboard for users to login to their account, and directly access their dashboard without needing to use the unique link.
uk: На інформаційній панелі партнера буде відображатися форма входу, щоб користувачі могли увійти до свого облікового запису та безпосередньо отримати доступ до своєї інформаційної панелі без необхідності використовувати унікальне посилання.

en: A new "Bonuses" tab will be shown in the affiliate dashboard displaying all the available bonuses, and their current progress towards achieving it.
uk: На інформаційній панелі партнера з'явиться нова вкладка "Бонуси", яка відображатиме всі доступні бонуси та їх поточний прогрес.

en: A new "creatives" tab will be shown in the affiliate dashboard displaying these creatives, including a HTML code for them to copy and paste, to show the banner on their own site (with the referral link).
uk: На інформаційній панелі партнера буде показана нова вкладка «Креативи», яка відображатиме ці креативи, включаючи HTML-код, який вони можуть скопіювати та вставити, щоб показати банер на власному сайті (з реферальним посиланням).

en: A payout request will only be requested automatically if:
uk: Запит на виплату буде надіслано автоматично лише у випадку, якщо:

en: A shortlink will only be created once for the same URL. A shortlink can also only be created if the URL is pointing to this website
uk: Коротке посилання буде створено лише один раз для тієї самої URL-адреси. Коротке посилання також може бути створене лише в тому випадку, якщо URL-адреса вказує на цей веб-сайт

en: A user cannot be their own sub-affiliate.
uk: Користувач не може бути власним субафіліатом.

en: A user has not yet been assigned to this coupon.
uk: Користувач ще не отримав доступ до цього купона.

en: A user has not yet been assigned to this coupon. (This message is only visible to admins.)
uk: Користувач ще не отримав доступ до цього купона. (Це повідомлення бачать лише адміністратори.)

en: ADD NEW BONUS
uk: ДОДАТИ НОВИЙ БОНУС

en: ADD NEW CREATIVE
uk: ДОДАЙТЕ НОВИЙ КРЕАТИВ

en: ADD NEW DYNAMIC CREATIVE
uk: ДОДАТИ НОВИЙ ДИНАМІЧНИЙ КРЕАТИВ

en: AES-256-CBC encryption with key stored outside database (in wp-config.php)
uk: Шифрування AES-256-CBC. Зберігається поза базою даних (у файлі wp-config.php).

en: AJAX request failed.
uk: Не вдалося виконати AJAX-запит.

en: API Key
uk: Ключ API

en: API URL
uk: URL-адреса API

en: APILayer API Key
uk: APILayer API ключ

en: Ability automatically collect the latest conversion rates for currencies, and update them automatically in the multi-currency settings.
uk: Можливість автоматично збирати актуальні курси конвертації валют і автоматично оновлювати їх в налаштуваннях мультивалютності.

en: Ability to link a landing page to an affiliate coupon, which will then work the same as a referral URL.
uk: Можливість прив'язати цільову сторінку до партнерського купона, який потім працюватиме так само, як реферальна URL-адреса.

en: Ability to link a landing page to an affiliate coupon, which will then work the same as a referral URL. It is also possible to automatically generate pages.
uk: Можливість прив'язати цільову сторінку до партнерського купона, який потім працюватиме так само, як реферальна URL-адреса. Також є можливість автоматичної генерації сторінок.

en: Accept
uk: Приймати

en: Accept Application
uk: Прийняти заявку

en: Accept and decline affiliate registrations submitted via the affiliate registration form.
uk: Приймати та відхиляти заявки на реєстрацію партнерів, надіслані через реєстраційну форму.

en: Accept or decline direct link tracking domains for affiliates.
uk: Прийняти або відхилити домени прямого відстеження посилань для партнерів.

en: Accept selected
uk: Прийняти вибране

en: Acceptance Checkbox
uk: Прапорець "Прийняти

en: Acceptance Field
uk: Поле прийняття

en: Accepted
uk: Прийнято

en: Accepted Affiliate User Role
uk: Прийнята роль афілійованого користувача

en: Access denied.
uk: У доступі відмовлено.

en: Access to unlimited date range, export to excel, and date comparison features on the admin reports.
uk: Доступ до необмеженого діапазону дат, експорту в Excel і функцій порівняння дат у звітах адміністратора.

en: Account Details
uk: Реквізити облікового запису

en: Account Email
uk: Електронна пошта облікового запису

en: Account Holder Name
uk: Ім'я власника рахунку

en: Account Holder Name is too long (maximum 100 characters).
uk: Ім'я власника рахунку занадто довге (максимум 100 символів).

en: Account ID
uk: Ідентифікатор облікового запису

en: Account Name
uk: Назва облікового запису

en: Account Number
uk: Номер рахунку

en: Account Number is required for international transfers
uk: Номер рахунку необхідний для міжнародних переказів

en: Account Number is required when using SWIFT code.
uk: Номер рахунку є обов'язковим при використанні SWIFT-коду.

en: Account Number too short for international transfers (minimum 4 characters, provided: %d)
uk: Номер рахунку занадто короткий для міжнародних переказів (мінімум 4 символи, передбачено: %d)

en: Account SID:
uk: Номер рахунку:

en: Account Type
uk: Тип рахунку

en: Account Type:
uk: Тип облікового запису:

en: Account Verified
uk: Обліковий запис підтверджено

en: Action
uk: Дія

en: Action (Bonuses / Rewards)
uk: Дія (Бонуси / Винагороди)

en: Action Required:
uk: Потрібні дії:

en: Actions
uk: Дії

en: Active
uk: Активний

en: ActiveCampaign
uk: Активна кампанія

en: Activity
uk: Діяльність

en: Activity Log
uk: Журнал активності

en: Add
uk: Додати

en: Add Affiliate Coupon
uk: Додати партнерський купон

en: Add Coupon
uk: Додати купон

en: Add Domain
uk: Додати домен

en: Add Group / Role
uk: Додати групу / роль

en: Add New
uk: Додати новий

en: Add New %s
uk: Додати нові %s

en: Add New %s Group
uk: Додати нову групу %s

en: Add New Bonus
uk: Додати новий бонус

en: Add New Coupon
uk: Додати новий купон

en: Add New Coupon +
uk: Додати новий купон +

en: Add New Coupon for Affiliate
uk: Додати новий купон для партнера

en: Add New Creative
uk: Додайте новий креатив

en: Add New Domain
uk: Додати новий домен

en: Add New Domain:
uk: Додати новий домен:

en: Add New Field
uk: Додати нове поле

en: Add New Order
uk: Додати нове замовлення

en: Add New Short URL
uk: Додати нову коротку URL-адресу

en: Add New Sub-Affiliate
uk: Додати нового суб-афіліата

en: Add Sub-Affiliate
uk: Додати суб-афілійовану особу

en: Add a button to the referral URL tab, to allow affiliate users to automatically generate a QR code for their referral link.
uk: Додати кнопку на вкладку URL-адреси переходу, щоб дозволити афілійованим користувачам автоматично генерувати QR-код для свого реферального посилання.

en: Add a button to the referral URL tab, to allow affiliate users to generate a short URL for their referral link automatically.
uk: Додати кнопку на вкладку URL-адреси переходу, щоб дозволити афілійованим користувачам автоматично генерувати коротку URL-адресу для свого реферального посилання.

en: Add a coupon to this order for tracking. Since the order is already %s, the coupon will be added with a zero discount.
uk: Додати в це замовлення купон для відстеження. Так як замовлення вже %s, купон буде доданий з нульовою знижкою.

en: Add a referrer coupon to this order
uk: Додати купон реферера до цього замовлення

en: Add a square logo image in the center of generated QR codes.
uk: Додайте квадратне зображення логотипу в центр згенерованих QR-кодів.

en: Add an "Affiliate" menu link to the "My Account" page.
uk: Додати посилання з меню «Партнер» на сторінку «Мій обліковий запис».

en: Add custom CSS to further style the referral popup/bar/widget.
uk: Додайте кастомний CSS для додаткового стилю спливаючого вікна/панелі/віджета реферала.

en: Add custom text that will appear at the top of each tab (below the section title).
uk: Додайте власний текст, який з'явиться у верхній частині кожної вкладки (під назвою розділу).

en: Add social sharing buttons to the referral URL tab, so affiliates can instantly share their generated referral link.
uk: Додайте кнопки для публікації в соціальних мережах на вкладку URL-адреси рефералів, щоб партнери могли миттєво поділитися своїм згенерованим реферальним посиланням.

en: Add subscriber to list:
uk: Додати підписника до списку:

en: Add to Blacklist
uk: Додати до чорного списку

en: Add your first %s
uk: Додайте ваші перші %s

en: Additional Email Addresses
uk: Додаткові адреси електронної пошти

en: Additional Email Addresses: (Separate with Comma)
uk: Додаткові електронні адреси: (відокремлюються комою)

en: Additional email addresses to send the affiliate email notifications. Separate each email with a comma.
uk: Додаткові адреси електронної пошти для надсилання партнерських сповіщень електронною поштою. Відокремлюйте кожен лист комою.

en: Address
uk: Адреса

en: Address Information
uk: Адресна інформація

en: Address Line 1
uk: Адресна лінія 1

en: Address Line 2
uk: Адресна лінія 2

en: Address Line 3
uk: Адресна лінія 3

en: Address Line 3 (City/State/ZIP)
uk: Адресна лінія 3 (місто/область/поштовий індекс)

en: Adds an unsubscribe link at the bottom of each newsletter. Required for user control and recommended for compliance.
uk: Додає посилання для відписки в кінці кожної розсилки. Необхідно для контролю користувача і рекомендується для дотримання правил.

en: Admin (phone number above)
uk: Адміністратор (номер телефону вище)

en: Admin Permissions
uk: Дозволи адміністратора

en: Admin Phone Number (E.164 format, e.g. +15551234567):
uk: Номер телефону адміністратора (формат E.164, наприклад, +15551234567):

en: Admin Quicklinks
uk: Швидкі посилання для адміністратора

en: Admin Reports
uk: Звіти адміністратора

en: Admin Reports & Analytics
uk: Адміністративні звіти та аналітика

en: Admin Tools
uk: Інструменти адміністратора

en: Admin notice: Please enable your preferred payout methods in the plugin settings, under the "Payouts" tab.
uk: Примітка адміністратора: Будь ласка, увімкніть бажані способи виплат у налаштуваннях плагіна на вкладці "Виплати".

en: Admin notice: The 'template coupon code' can not be applied to any cart.
uk: Примітка адміністратора: «Шаблонний код купона» не можна застосувати до будь-якого кошика.

en: Admin – Assign affiliate users to coupons
uk: Адміністратор – Призначати афілійованих користувачів на купони

en: Admin – List of all ‘Affiliate Dashboard’ Links
uk: Admin – Список усіх посилань на «Панель партнера»

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Advanced Admin Reports
uk: Розширені звіти адміністратора

en: Advanced CAPTCHA Spam Protection
uk: Розширений захист від спаму CAPTCHA

en: Advanced Calculation Settings
uk: Розширені налаштування розрахунків

en: Advanced Orders Settings
uk: Розширені налаштування замовлень

en: Advanced Registration Features
uk: Розширені функції реєстрації

en: Advanced: Enable multiple order statuses.
uk: Додатково: увімкніть кілька статусів замовлень.

en: Affiiliate Info not available.
uk: Інформація про партнерів не доступна.

en: Affiliate
uk: Партнер

en: Affiliate Account Login Details
uk: Дані для входу в партнерський обліковий запис

en: Affiliate Application Accepted
uk: Приймається партнерська заявка

en: Affiliate Application Accepted!
uk: Партнерська заявка прийнята!

en: Affiliate Application Declined
uk: Заявку на партнерство відхилено

en: Affiliate Application Submitted
uk: Подано заявку на партнерство

en: Affiliate Application declined
uk: Партнерську заявку відхилено

en: Affiliate Commission
uk: Партнерська комісія

en: Affiliate Controls
uk: Елементи керування афілійованими особами

en: Affiliate Coupons Only
uk: Показувати лише партнерські купони

en: Affiliate Dashboard
uk: Інформаційна панель партнера

en: Affiliate Dashboard - Header
uk: Інформаційна панель партнера - Заголовок

en: Affiliate Dashboard - Login Form
uk: Інформаційна панель партнера - Форма входу

en: Affiliate Dashboard - Payouts
uk: Інформаційна панель партнера - Виплати

en: Affiliate Dashboard - Privacy
uk: Інформаційна панель партнера - Конфіденційність

en: Affiliate Dashboard - Profile
uk: Інформаційна панель партнера - Профіль

en: Affiliate Dashboard - User Access
uk: Інформаційна панель партнера - Доступ користувача

en: Affiliate Dashboard Customisation
uk: Налаштування інформаційної панелі партнера

en: Affiliate Dashboard Page
uk: Сторінка інформаційної панелі для партнерів

en: Affiliate Dashboard Page (ID):
uk: Сторінка інформаційної панелі партнера (ID):

en: Affiliate Dashboard Page:
uk: Сторінка інформаційної панелі партнера:

en: Affiliate Dashboard Statistics
uk: Статистика інформаційної панелі партнерів

en: Affiliate Dashboard Tabs
uk: Вкладки на інформаційній панелі партнерів

en: Affiliate Dashboard URLs
uk: URL-адреси інформаційної панелі партнерів

en: Affiliate Email Newsletter
uk: Інформаційний бюлетень для партнерів

en: Affiliate Email Newsletters
uk: Інформаційні розсилки для партнерів

en: Affiliate Email Reports
uk: Звіти по електронній пошті партнерів

en: Affiliate Fraud Prevention Features
uk: Функції запобігання шахрайству партнерів

en: Affiliate Group
uk: Партнерська група

en: Affiliate Groups
uk: Партнерські групи

en: Affiliate Information
uk: Інформація про партнерів

en: Affiliate Landing Pages
uk: Партнерські цільові сторінки

en: Affiliate Landing Pages (Referrals)
uk: Партнерські цільові сторінки (реферали)

en: Affiliate Login Form
uk: Форма входу для партнерів

en: Affiliate Performance Tips for This Month
uk: Поради щодо ефективності роботи афіліатів у цьому місяці

en: Affiliate Portal
uk: Партнерський портал

en: Affiliate Portal Logo
uk: Логотип партнерського порталу

en: Affiliate Portal URL:
uk: URL-адреса партнерського порталу:

en: Affiliate Program - Signup Promo Page Generator
uk: Партнерська програма - генератор промо-сторінок реєстрації

en: Affiliate Program Invitation
uk: Запрошення до партнерської програми

en: Affiliate Program page has been updated successfully.
uk: Сторінка партнерської програми успішно оновлена.

en: Affiliate Referrer Coupon
uk: Купон від партнерського реферера

en: Affiliate Registration
uk: Реєстрація партнерів

en: Affiliate Registration Approved
uk: Затверджено реєстрацію афілійованих осіб

en: Affiliate Registration Approved (Admin)
uk: Реєстрацію афіліатів затверджено (Admin)

en: Affiliate Registration Emails
uk: Електронні листи для реєстрації партнерів

en: Affiliate Registration Form - Terms Acceptance
uk: Реєстраційна форма партнера - Прийняття умов

en: Affiliate Registration System
uk: Система реєстрації афіліатів

en: Affiliate Registration – Overview
uk: Реєстрація партнерів – огляд

en: Affiliate Registrations
uk: Реєстрація партнерів

en: Affiliate Reports
uk: Звіти про афілійованих осіб

en: Affiliate Reports Settings
uk: Налаштування партнерських звітів

en: Affiliate User
uk: Афілійований користувач

en: Affiliate Username
uk: Ім'я користувача партнера

en: Affiliate commission
uk: Партнерська комісія

en: Affiliate dashboard page
uk: Сторінка інформаційної панелі партнера

en: Affiliate dashboard page created.
uk: Створено сторінку партнерської панелі.

en: Affiliate display name
uk: Партнерське ім'я для відображення

en: Affiliate email address
uk: Адреса електронної пошти партнера

en: Affiliate registration page
uk: Сторінка реєстрації партнерів

en: Affiliate registration page created.
uk: Створено сторінку реєстрації партнерів.

en: Affiliate registration will allow your users to easily register to become affiliate, and automatically create an affiliate coupon for them.
uk: Реєстрація партнера дозволить вашим користувачам легко зареєструватися, щоб стати партнером, і автоматично створити для них партнерський купон.

en: Affiliate stats will be automatically refreshed when changing these statuses.
uk: Статистика партнерів буде автоматично оновлюватися при зміні цих статусів.

en: Affiliate store credit available
uk: Доступний кредит партнерського магазину

en: Affiliate user not found
uk: Партнерський користувач не знайдений

en: Affiliate users will then just need to visit this page to see their affiliate dashboard.
uk: Потім афілійованим користувачам просто потрібно буде відвідати цю сторінку, щоб побачити інформаційну панель свого партнера.

en: Affiliates
uk: Партнери

en: Affiliates Coupons
uk: Купони для партнерів

en: Affiliates can link directly to your website via their website without needing an affiliate link.
uk: Партнери можуть посилатися безпосередньо на ваш веб-сайт через свій веб-сайт без необхідності партнерського посилання.

en: Affiliates can request payouts for coupons they are assigned to in the "Payouts" tab on the coupon affiliate dashboard page.
uk: Партнери можуть запросити виплати за купони, яким вони призначені, у вкладці «Виплати» на сторінці інформаційної панелі купонного партнера.

en: Affiliates can select a payment method, then request and track payouts for unpaid commission, if they meet the threshold.
uk: Партнери можуть вибрати спосіб оплати, а потім запитувати та відстежувати виплати за несплачену комісію, якщо вони досягають порогу.

en: Align:
uk: Вирівняти:

en: All
uk: Увесь

en: All %s Users
uk: Всі %s користувачів

en: All Bonuses
uk: Всі бонуси

en: All Campaigns
uk: Всі кампанії

en: All Categories
uk: Всі категорії

en: All Coupons
uk: Всі купони

en: All Event Types
uk: Всі типи подій

en: All Existing & New Customers
uk: Всі існуючі та нові клієнти

en: All Future Pro Features
uk: Всі майбутні функції Pro

en: All Groups & Roles
uk: Всі групи та ролі

en: All Methods
uk: Всі методи

en: All Roles
uk: Всі ролі

en: All Roles & Groups
uk: Всі ролі та групи

en: All Statuses
uk: Всі статуси

en: All Users
uk: Всі користувачі

en: All numeric monetary values use store currency formatting if available. Leaderboard only renders if data exists.
uk: Для всіх числових грошових значень використовується форматування валюти магазину, якщо доступне. Таблиця лідерів відображається лише за наявності даних.

en: All payouts are deducted from your store's base currency balance. Wise handles currency conversion automatically at their competitive exchange rates. You will see the exact conversion rate and fees before each transfer is processed.
uk: Усі виплати вираховуються з базового валютного балансу вашого магазину. Wise автоматично виконує конвертацію валют за конкурентними обмінними курсами. Ви бачите точний курс конвертації та комісію перед обробкою кожного переказу.

en: All registered affiliates will be automatically included in your newsletter campaigns.
uk: Всі зареєстровані афіліати будуть автоматично включені до ваших розсилок.

en: All-Time
uk: За весь час

en: All-time
uk: За весь час

en: Allow MLA parent to approve/decline their sub-affiliate registrations.
uk: Дозволити головній організації ОМС затверджувати/відхиляти реєстрацію своїх дочірніх організацій.

en: Allow admin accounts to view payouts tab (and request payouts) for all coupons.
uk: Дозвольте обліковим записам адміністраторів переглядати вкладку виплат (і запитувати виплати) для всіх купонів.

en: Allow administrator users to fill out the registration form for new users.
uk: Дозвольте користувачам адміністратора заповнювати реєстраційну форму для нових користувачів.

en: Allow affiliate user to apply their own coupon code at cart / checkout.
uk: Дозвольте афілійованому користувачеві застосовувати власний код купона в кошику / оформленні замовлення.

en: Allow affiliates to enter a custom payout amount.
uk: Дозвольте афіліатам вводити спеціальну суму виплати.

en: Allow affiliates to opt out of SMS notifications
uk: Дозвольте афілійованим особам відмовитися від SMS-повідомлень

en: Allow affiliates to upload their invoice when requesting a payout for their unpaid commission.
uk: Дозвольте партнерам завантажувати свої рахунки-фактури, коли вони запитують виплату за несплачену комісію.

en: Allow logged out users to register as an affiliate.
uk: Дозвольте користувачам, які не ввійшли в систему, зареєструватися як партнер.

en: Allow multiple affiliate coupons to be used in the same order.
uk: Дозвольте використовувати кілька партнерських купонів в одному порядку.

en: Allow the affiliate to upload an invoice (PDF file) when requesting a payout.
uk: Дозвольте партнеру завантажувати рахунок-фактуру (PDF-файл) під час запиту виплати.

en: Allow your affiliates to create referral "campaigns" and then create custom URLs to track clicks/conversions per campaign.
uk: Дозвольте своїм партнерам створювати реферальні "кампанії", а потім створюйте користувацькі URL-адреси для відстеження кліків/конверсій у кожній кампанії.

en: Allow your affiliates to request commission payouts as "Store Credit" which they can use towards purchases in your store at checkout.
uk: Дозвольте своїм партнерам запитувати виплату комісійних як «Кредит магазину», який вони можуть використовувати для покупок у вашому магазині під час оформлення замовлення.

en: Allow your affiliates to request commission payouts via Wise Bank Transfer.
uk: Дозвольте своїм афілійованим особам запитувати виплати комісійних через Wise Bank Transfer.

en: Allows you to set custom commission rates per user role. This will replace the settings set above, if it is set.
uk: Дозволяє встановити спеціальні ставки комісій для кожної ролі користувача. Це замінить параметри, встановлені вище, якщо вони встановлені.

en: All‑time total commission earned
uk: Загальна сума зароблених комісій за весь час

en: All‑time total order value attributed (minus discounts if tracked)
uk: Приписана загальна вартість замовлення за весь час (за вирахуванням знижок, якщо вони відстежуються)

en: All‑time total referrals (uses coupon usage count)
uk: Загальна кількість рефералів за весь час (враховує кількість використаних купонів)

en: Also block MANUAL use of affiliate coupons, if referred by a blocked domain.
uk: Також заблокуйте РУЧНЕ використання партнерських купонів, якщо вони перенаправлені заблокованим доменом.

en: Alt Text:
uk: Текст заміщення:

en: Alternatively, enable the option below to disable this field and generate a specific code automatically via a merge tag template.
uk: Крім того, увімкніть опцію нижче, щоб вимкнути це поле та автоматично згенерувати певний код за допомогою шаблону тега злиття.

en: Alternatively, you can add the %s shortcode to a new page, then select the page from the dropdown below.
uk: Крім того, ви можете додати шорткод %s на нову сторінку, а потім вибрати сторінку у випадаючому списку нижче.

en: Alternatively, you can allow affiliates to register as an affiliate. When accepted, this will then automatically create the coupon and assign them to it.
uk: Крім того, ви можете дозволити афілійованим особам реєструватися як партнери. Після прийняття це автоматично створить купон і призначить їх йому.

en: Always Enabled
uk: Завжди ввімкнено

en: Amount
uk: Кількість

en: Amount of orders to show on the affiliate dashboard by default.
uk: Кількість замовлень, які відображаються на інформаційній панелі партнера за замовчуванням.

en: An %1$s application has been submitted for user "{username}" for the coupon "{coupon}".
uk: Для користувача "{ім'я користувача}" було подано заявку %1$s на купон "{купон}".

en: An active affiliate is any user with at least one coupon assigned to them, and not unsubscribed from newsletter emails.
uk: Активний афіліат - це будь-який користувач, який має принаймні один купон і не відписався від розсилки новин.

en: An error occurred when attempting to reverse the Stripe payment.
uk: При спробі відкликати платіж Stripe сталася помилка.

en: An error occurred when attempting to send the Stripe payment.
uk: При спробі відправити платіж Stripe сталася помилка.

en: An error occurred when attempting to send the Stripe payment. Please check your Stripe account.
uk: Під час спроби надіслати платіж Stripe сталася помилка. Будь ласка, перевірте свій обліковий запис Stripe.

en: An error occurred while generating URL.
uk: Виникла помилка під час генерації URL-адреси.

en: An error occurred while getting coupon code.
uk: Виникла помилка при отриманні коду купона.

en: An error occurred while getting coupon description.
uk: Виникла помилка при отриманні опису купона.

en: An error occurred while getting dashboard URL.
uk: Виникла помилка при отриманні URL-адреси дашборду.

en: An error occurred while loading content.
uk: Виникла помилка під час завантаження вмісту.

en: An error occurred while loading creatives.
uk: Виникла помилка під час завантаження креативів.

en: An error occurred while loading custom tab 1.
uk: Виникла помилка під час завантаження кастомної вкладки 1.

en: An error occurred while loading custom tab 2.
uk: Виникла помилка під час завантаження кастомної вкладки 2.

en: An error occurred while loading links.
uk: Виникла помилка при завантаженні посилань.

en: An error occurred while loading payouts.
uk: Виникла помилка під час завантаження виплат.

en: An error occurred while loading referrals.
uk: Виникла помилка при завантаженні рефералів.

en: An error occurred while loading statistics.
uk: Виникла помилка при завантаженні статистики.

en: Animation Type:
uk: Тип анімації:

en: Any Status
uk: Будь-який статус

en: Applies to all text in the Affiliate Portal. Fonts available from the <a href="%s" target="_blank">WordPress Font Library</a>.
uk: Застосовується до всього тексту на Партнерському порталі. Шрифти доступні з <a href="%s" target="_blank">Бібліотеки шрифтів WordPress</a>.

en: Apply
uk: Подати заявку

en: Apply %s credit to this order.
uk: Застосувати кредит %s до цього замовлення.

en: Apply restrictions on when affiliate coupons can be used to help prevent affiliate fraud.
uk: Застосовуйте обмеження на те, коли можна використовувати партнерські купони, щоб запобігти шахрайству з боку партнерів.

en: Are shipping costs excluded from stats and calculations?
uk: Чи виключаються витрати на доставку зі статистики та розрахунків?

en: Are you sure you want to cancel this Wise Bank Transfer payout? This will also attempt to cancel the transfer in your Wise account if it has been created and return the commission to unpaid balance.
uk: Ви впевнені, що хочете скасувати цю виплату за допомогою банківського переказу Wise? Буде також зроблено спробу скасувати переказ у вашому обліковому записі Wise, якщо він був створений, і повернути комісію на несплачений залишок.

en: Are you sure you want to decline this application?
uk: Ви впевнені, що хочете відхилити цю заявку?

en: Are you sure you want to delete all these registration entries?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі ці реєстраційні записи?

en: Are you sure you want to delete the
uk: Ви впевнені, що хочете видалити файл

en: Are you sure you want to delete the selected coupons AND their assigned affiliate users? This will also delete all coupons belonging to those users and permanently remove their user accounts.
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані купони і призначених для них афілійованих користувачів? Це також видалить всі купони, що належать цим користувачам, і назавжди видалить їхні облікові записи.

en: Are you sure you want to delete the selected coupons?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані купони?

en: Are you sure you want to delete this coupon?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей купон?

en: Are you sure you want to delete this role?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цю роль?

en: Are you sure you want to refresh all this coupons affiliate dashboard data? The next time you visit the affiliate dashboard, it may take significantly longer to load (first visit).
uk: Ви впевнені, що хочете оновити всі ці дані інформаційної панелі партнерів за купонами? Наступного разу, коли ви відвідаєте інформаційну панель партнера, завантаження може зайняти значно більше часу (перше відвідування).

en: Are you sure you want to refresh the affiliate stats for this order? This will delete the current referral stats/commission and recalculate them.
uk: Ви впевнені, що хочете оновити статистику партнерів для цього замовлення? Це призведе до видалення поточної статистики/комісії рефералів та їх перерахунку.

en: Are you sure you want to remove this coupon from the order?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити цей купон із замовлення?

en: Are you sure you want to unassign the selected affiliates from these coupons? This will remove the affiliate assignment but will NOT delete coupons or users.
uk: Ви впевнені, що хочете скасувати призначення вибраних афіліатів з цих купонів? Це видалить призначення афіліатів, але НЕ видалить купони або користувачів.

en: As an admin, you can also manually add new affiliate registrations easily in the "Registrations" admin page, via the "Create New Registration" button.
uk: Як адміністратор, ви також можете вручну легко додавати нові реєстрації партнерів на сторінці адміністратора «Реєстрації» за допомогою кнопки «Створити нову реєстрацію».

en: As an admin, you can then easily download/view the invoice in the admin "Payouts" list, found under a new "Files" column, before completing the payout.
uk: Як адміністратор, ви можете легко завантажити/переглянути рахунок-фактуру в адміністративному списку «Виплати», який знаходиться в новій колонці «Файли», перш ніж завершити виплату.

en: As the parent affiliate, they will then earn a percentage of extra commission for all sales that their sub-affiliates refer to you.
uk: Як материнський партнер, вони потім отримуватимуть відсоток додаткової комісії за всі продажі, які їхні субпартнери направлять вам.

en: Assign Affiliates to Coupons
uk: Призначити партнерів на купони

en: Assign Orders to %s
uk: Призначити замовлення на %s

en: Assign Role/Group
uk: Призначити роль/групу

en: Assign affiliates to groups and then configure a variety of settings for that whole group.
uk: Призначте афіліатів групам, а потім налаштуйте різноманітні параметри для цієї групи.

en: Assign this landing page to an affiliate coupon. Enter the exact coupon code.
uk: Призначте цю цільову сторінку партнерському купону. Введіть точний код купона.

en: Assign to a new user role or affiliate group
uk: Призначити новому користувачеві роль або афілійовану групу

en: Assign to role:
uk: Призначте на роль:

en: Assign user roles (groups) to specific templates
uk: Призначення ролей (груп) користувачів конкретним шаблонам

en: Assigning a landing page to a coupon will act in the same way as a referral URL (click tracking and auto assign coupon).
uk: Призначення цільової сторінки купону діятиме так само, як і URL-адреса перехода (відстеження кліків і автоматичне призначення купона).

en: Attempt to apply coupon instantly on first page visited.
uk: Спробуйте застосувати купон миттєво на першій відвіданій сторінці.

en: Attribution Model
uk: Модель атрибуції

en: Audience ID
uk: ID аудиторії

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Auth Token:
uk: Токен автентифікації:

en: Auto Apply Coupon
uk: Автоматичне застосування купона

en: Auto Apply Coupon to Cart
uk: Автоматичне додавання купона до кошика

en: Auto-Accept Registrations
uk: Автоматичне прийняття реєстрацій

en: Auto-assign referred customers as an MLA sub-affiliate.
uk: Автоматично призначати перенаправлених клієнтів як суб-афіліатів MLA.

en: Automated Conversion Rates
uk: Автоматичні курси конвертації

en: Automatic Affiliate Registration
uk: Автоматична реєстрація партнерів

en: Automatic Payouts
uk: Автоматичні виплати

en: Automatic Saving (AJAX)
uk: Автоматичне збереження (AJAX)

en: Automatic encryption/decryption handling for bank details
uk: Автоматична обробка шифрування/розшифрування для більшості банківських реквізитів.

en: Automatically accept all affiliate registrations.
uk: Автоматично приймайте всі партнерські реєстрації.

en: Automatically add unpaid commission a number of days after completion (optional).
uk: Автоматичне додавання несплаченої комісії через кілька днів після завершення (необов'язково).

en: Automatically apply coupon to cart/checkout if referral URL is used.
uk: Автоматично застосовуйте купон до кошика/оформлення замовлення, якщо використовується реферальна URL-адреса.

en: Automatically apply the coupon to the customer's cart when they click the action button (if not already applied).
uk: Автоматично застосувати купон до кошика покупця, коли він натисне кнопку дії (якщо його ще не застосовано).

en: Automatically generate a PDF statement when your affiliates request a commission payout.
uk: Автоматично створюйте виписку у форматі PDF, коли ваші партнери запитують виплату комісійних.

en: Automatically log the user in after registration.
uk: Автоматичний вхід в систему після реєстрації.

en: Automatically pay your affiliates in one-click with PayPal Payouts! Your affiliates get paid instantly directly from your account.
uk: Автоматично виплачуйте своїм партнерам в один клік за допомогою виплат PayPal! Ваші партнери отримують виплати миттєво безпосередньо з вашого облікового запису.

en: Automatically pay your affiliates in one-click with Stripe! Your affiliates get paid instantly directly from your Stripe funds.
uk: Автоматично виплачуйте своїм партнерам в один клік за допомогою Stripe! Ваші партнери отримують миттєві виплати безпосередньо з ваших коштів Stripe.

en: Automatically register all new users as an affiliate.
uk: Автоматично реєструйте всіх нових користувачів як партнери.

en: Automatically send an email report (and PDF) to affiliates every week/month with a summary of their recent commission and referral stats.
uk: Автоматично надсилайте звіт електронною поштою (і PDF) партнерам щотижня/місяця зі зведенням їхніх останніх комісійних та статистики рефералів.

en: Automatically send an email report (with an attached PDF report) to affiliates every week/month with a summary of their recent referral/commission stats.
uk: Автоматично надсилайте звіт електронною поштою (з прикріпленим звітом у форматі PDF) партнерам щотижня/місяця зі зведенням їхньої нещодавньої статистики рефералів/комісійних.

en: Automatically submit "payout requests" for your affiliates, every month, week or day, if they meet certain criteria.
uk: Автоматично надсилайте «запити на виплати» для своїх партнерів щомісяця, тижня або дня, якщо вони відповідають певним критеріям.

en: Available in PRO
uk: Доступно у версії PRO

en: Available merge tags:
uk: Доступні теги злиття:

en: Available tags:
uk: Доступні мітки:

en: Available with Pro version.
uk: Доступний з версією Pro.

en: Back
uk: Назад

en: Back To Payouts
uk: Назад до виплат

en: Back to Affiliates
uk: Повернутися до партнерів

en: Back to Groups
uk: Назад до груп

en: Back to site
uk: Назад на сайт

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Background color for the main floating button.
uk: Колір фону для головної плаваючої кнопки.

en: Background color when hovering over the floating button.
uk: Колір фону при наведенні на плаваючу кнопку.

en: Bank Account Details
uk: Реквізити банківського рахунку

en: Bank Account Region
uk: Регіон банківського рахунку

en: Bank Address
uk: Адреса банку

en: Bank Address is required for international transfers
uk: Банківська адреса необхідна для міжнародних переказів

en: Bank Address too short (minimum 5 characters, provided: %d)
uk: Занадто коротка банківська адреса (мінімум 5 символів, обов'язково: %d)

en: Bank Data Encryption
uk: Шифрування банківських даних

en: Bank Data Encryption - Setup Required
uk: Шифрування банківських даних - потрібне налаштування

en: Bank Data Encryption Active
uk: Шифрування банківських даних активне

en: Bank Details Validation Errors
uk: Помилки перевірки банківських реквізитів

en: Bank Name
uk: Назва банку

en: Bank Name is required for international transfers
uk: Назва банку обов'язкова для міжнародних переказів

en: Bank Name too short (minimum 2 characters, provided: %d)
uk: Назва банку занадто коротка (мінімум 2 символи, передбачено: %d)

en: Bank Transfer
uk: Банківський переказ

en: Bank details are missing or invalid format.
uk: Банківські реквізити відсутні або мають неправильний формат.

en: Bank details validation failed. Please verify all information is correct.
uk: Не вдалося перевірити банківські реквізити. Будь ласка, перевірте правильність усіх даних.

en: Bank details will be automatically encrypted when saved or edited
uk: Банківські реквізити будуть автоматично зашифровані при збереженні або редагуванні

en: Bank transfer payouts are sent in your store's base currency and Wise automatically converts them to the recipient's bank currency:
uk: Виплати банківським переказом надсилаються в базовій валюті вашого магазину, і Wise автоматично конвертує їх у валюту банку одержувача:

en: Bank transfers do not require the recipient to have a Wise account or email address. The payout is sent directly to their bank account using the provided banking details.
uk: Банківські перекази не вимагають від одержувача наявності облікового запису в Wise або адреси електронної пошти. Виплата надсилається безпосередньо на його банківський рахунок за наданими банківськими реквізитами.

en: Bar Message
uk: Повідомлення з бару

en: Bar Notice
uk: Повідомлення для адвокатів

en: Bar Notice Settings
uk: Налаштування сповіщення адвоката

en: Bar Position:
uk: Барна стійка:

en: Bare in mind: In both cases the referral link cookie will take priority over the cart coupon in terms of awarding the affiliate.
uk: Майте на увазі: В обох випадках файл cookie з реферальним посиланням має пріоритет над купоном кошика з точки зору нарахування винагороди афіліату.

en: Basic Admin Reports
uk: Базові звіти адміністратора

en: Basic Fields Customisation
uk: Кастомізація базових полів

en: Basic Information
uk: Основна інформація

en: Batch size:
uk: Розмір партії:

en: Be sure to watch the setup guide video below, for a detailed walkthrough.
uk: Обов'язково перегляньте відео з інструкцією з налаштування нижче, щоб отримати детальну інструкцію.

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Benefit #1
uk: Перевага №1

en: Benefit #1 Icon
uk: Іконка переваги №1

en: Benefit #2
uk: Перевага №2

en: Benefit #2 Icon
uk: Вигода #2 Іконка

en: Benefit #3
uk: Перевага №3

en: Benefit #3 Icon
uk: Вигода #3 Іконка

en: Benefit #4
uk: Перевага №4

en: Benefit #4 Icon
uk: Вигода №4 Іконка

en: Benefits Section Subtitle
uk: Підзаголовок розділу "Виплати

en: Benefits Section Title
uk: Розділ "Переваги" Назва розділу

en: Beware of privacy issues when showing customer names. This is not recommended.
uk: Остерігайтеся проблем конфіденційності, коли показуєте імена клієнтів. Це не рекомендується.

en: Black Friday / Seasonal Promo – Maximise Earnings
uk: Чорна п'ятниця / сезонна акція - максимізуйте заробіток

en: Blocked "Visitor ID" or "IP Address" List
uk: Заблокований список «Ідентифікатор відвідувача» або «IP-адреса»

en: Blocked Domains List
uk: Список заблокованих доменів

en: Bold
uk: Жирний

en: Bonus (Unpaid Commission)
uk: Бонус (несплачена комісія)

en: Bonus Amount
uk: Сума бонусу

en: Bonus Archives
uk: Архіви бонусів

en: Bonus Attributes
uk: Атрибути бонусів

en: Bonus Commission (%)
uk: Бонусна комісія (%)

en: Bonus Commission:
uk: Бонусна комісія:

en: Bonus Credit:
uk: Бонусний кредит:

en: Bonuses
uk: Бонуси

en: Bonuses & Rewards
uk: Бонуси та винагороди

en: Bonuses Settings
uk: Налаштування бонусів

en: Bonuses and rewards that are available for this group:
uk: Бонуси та винагороди, які доступні для цієї групи:

en: Bonuses are currently not available.
uk: Наразі бонуси не доступні.

en: Boost customer loyalty with a powerful WooCommerce points and rewards plugin.
uk: Підвищуйте лояльність клієнтів за допомогою потужного плагіна WooCommerce для балів і винагород.

en: Border color for the main floating button.
uk: Колір рамки для головної плаваючої кнопки.

en: Bottom
uk: Дно

en: Bottom Left
uk: Внизу зліва

en: Bottom Right
uk: Внизу праворуч

en: Brand Colors
uk: Фірмові кольори

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Brevo (Sendinblue)
uk: Брево (Sendinblue)

en: Build "dynamic" creatives, which automatically generate unique and personalised image/banner for each of your affiliates based on certain merge tags.
uk: Створюйте «динамічні» креативи, які автоматично генерують унікальне та персоналізоване зображення/банер для кожного з ваших партнерів на основі певних тегів злиття.

en: Built-In Newsletter System
uk: Вбудована система розсилки новин

en: Built-in Safe Fonts
uk: Вбудовані безпечні шрифти

en: Bulk Assign: Coupons to Orders
uk: Масове призначення: купони на замовлення

en: Bulk Assign: Per-%s Product Rates
uk: Масове призначення: Відсотки від вартості продукту

en: Bulk Assign: Per-Affiliate Product Rates
uk: Масове призначення: ставки на продукти для кожного партнера

en: Bulk Create Coupons
uk: Масове створення купонів

en: Bulk Create: %s Coupons
uk: Масове створення: %s купонів

en: Bulk Create: Affiliate Coupons
uk: Масове створення: партнерські купони

en: Bulk Edit Coupons
uk: Купони на масове редагування

en: Bulk Edit: Coupon Settings
uk: Масове редагування: Налаштування купонів

en: Bulk Edit: Product Settings
uk: Масове редагування: Налаштування продукту

en: Bulk accept complete. Accepted: %1$d. Skipped: %2$d.
uk: Масове приймання завершено. Прийнято: %1$d. Пропущено: %2$d.

en: Bulk actions
uk: Масові акції

en: Bulk assign affiliate coupons to orders for the affiliate to earn commission for that order.
uk: Масово призначайте партнерські купони замовленням, щоб партнер міг заробити комісію за це замовлення.

en: Bulk assign affiliate coupons to orders. Enter the order ID and the corresponding coupon code to assign the coupon to the order.
uk: Масово призначайте партнерські купони замовленням. Введіть ідентифікатор замовлення та відповідний код купона, щоб призначити купон замовленню.

en: Bulk assign per-product commission rates, on a per-affiliate basis.
uk: Масово призначайте ставки комісійних за продукт на основі кожного партнера.

en: Bulk assign per-product commission rates, on a per-affiliate basis. Any existing rates will also be updated.
uk: Масово призначайте ставки комісійних за продукт на основі кожного партнера. Усі існуючі тарифи також будуть оновлені.

en: Bulk create or import a list of affiliate coupons (and users) to be automatically created. This will automatically create the coupon, and assign the user to it. If the user does not exist, that will also be created.
uk: Масово створіть або імпортуйте список партнерських купонів (і користувачів) для автоматичного створення. Це автоматично створить купон і призначить йому користувача. Якщо користувача не існує, він також буде створений.

en: Bulk create or import a list of new affiliate coupons (and users) to be automatically created.
uk: Масово створіть або імпортуйте список нових партнерських купонів (і користувачів) для автоматичного створення.

en: Bulk decline complete. Declined: %1$d. Skipped: %2$d.
uk: Масове зниження завершено. Відхилено: %1$d. Пропущено: %2$d.

en: Bulk delete complete. Deleted: %1$d. Skipped: %2$d.
uk: Масове видалення завершено. Видалено: %1$d. Пропущено: %2$d.

en: Bulk edit, import, or export existing coupon commission rates and assigned user.
uk: Масове редагування, імпорт або експорт існуючих ставок купонних комісійних та призначеного користувача.

en: Bulk edit, import, or export the per-product commission settings.
uk: Масово редагуйте, імпортуйте або експортуйте налаштування комісії для кожного продукту.

en: Bulk payouts processed. Done: %1$d, Paid: %2$d, Cancelled: %3$d, Deleted: %4$d, Skipped: %5$d
uk: Оброблено масові виплати. Виконано: %1$d, Сплачено: %2$d, Скасовано: %3$d, Видалено: %4$d, Пропущено: %5$d

en: Button Background Color
uk: Колір фону кнопки

en: Button Border Color
uk: Колір рамки кнопки

en: Button Hover Color
uk: Колір наведення кнопки

en: Button Icon
uk: Піктограма кнопки

en: Button Position
uk: Положення кнопок

en: Button Settings
uk: Налаштування кнопок

en: Button Size
uk: Розмір кнопки

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Button Text (For Affiliates)
uk: Текст кнопки (для афіліатів)

en: Button Text (For Non-Affiliates)
uk: Текст кнопки (для неафілійованих осіб)

en: Button Text Color
uk: Колір тексту кнопки

en: Button URL (Optional)
uk: URL-адреса кнопки (необов'язково)

en: Button Visibility
uk: Видимість кнопок

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Buttons Hover
uk: Наведення кнопок

en: By default the order totals displayed on the dashboard, and used for % commission calculations exclude shipping costs, fees, taxes, and discounts (recommended).
uk: За замовчуванням підсумки замовлень, що відображаються на інформаційній панелі та використовуються для розрахунку % комісії, не включають витрати на доставку, збори, податки та знижки (рекомендовано).

en: By default the tabs settings are all already set to recommended options.
uk: За замовчуванням налаштування вкладок вже встановлені на рекомендовані параметри.

en: By default, a required "preferred coupon code" field will be shown on the registration form for the affiliate to enter their prefered coupon code name.
uk: За замовчуванням у реєстраційній формі буде показано обов'язкове поле «бажаний код купона», щоб партнер міг ввести своє бажане ім'я коду купона.

en: By default, the referral URLs will automatically apply the affiliates coupon code to the customers cart when clicked. The affiliate can view their referral link clicks and conversions on the affiliate dashboard.
uk: За замовчуванням URL-адреси рефералів автоматично застосовують код партнерського купона до кошика покупця при натисканні. Партнер може переглядати переходи за своїми реферальними посиланнями та конверсії на партнерській панелі.

en: By which date should orders be sorted on the affiliate dashboard?
uk: За якою датою слід сортувати замовлення на інформаційній панелі партнера?

en: CREATE NEW NEWSLETTER
uk: СТВОРИТИ НОВУ РОЗСИЛКУ

en: Calculate Statistics
uk: Розрахувати статистику

en: Calculating statistics
uk: Розрахунок статистики

en: Calculation Settings
uk: Налаштування розрахунку

en: Campaign
uk: Кампанія

en: Campaign Name
uk: Назва кампанії

en: Campaign URL variable
uk: Змінна URL-адреси кампанії

en: Campaign name
uk: Назва кампанії

en: Campaigns (Referral URL)
uk: Кампанії (URL-перенаправлення)

en: Can I assign affiliate users to multiple coupons?
uk: Чи можу я призначити афілійованим користувачам кілька купонів?

en: Can I view the dashboard for each of my affiliates?
uk: Чи можу я переглянути інформаційну панель для кожного з моїх партнерів?

en: Can also be set on a per-coupon basis.
uk: Також може бути встановлений на основі купонів.

en: Canada
uk: Канада

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel Payout & Transfer
uk: Скасувати виплату та переказ

en: Cancel the selected payouts? This will return funds to unpaid commission for the affiliates.
uk: Скасувати вибрані виплати? Це поверне кошти на невиплачену комісію афіліатам.

en: Cancel this payout request and the transfer in Wise.
uk: Скасуйте цей запит на виплату та переказ у Wise.

en: Cancel this payout request.
uk: Скасуйте цей запит на виплату.

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cancelled, Refunded, and Failed orders will show stats as "0.00".
uk: Скасовані, відшкодовані та невдалі замовлення покажуть статистику "0.00".

en: Cancelled: When a payout is cancelled, the commission will be returned to the affiliate as unpaid commission.
uk: Скасовано: Коли виплата скасовується, комісія повертається партнеру як несплачена комісія.

en: Cannot process payout - Bank details validation failed
uk: Неможливо здійснити виплату - Помилка перевірки банківських реквізитів

en: Capitalize
uk: Скористатися

en: Cart Discount Text
uk: Текст знижки в кошику

en: Case:
uk: Випадок:

en: Center
uk: Центр

en: Center Left
uk: По центру ліворуч

en: Center Right
uk: По центру праворуч

en: Change status to cancelled
uk: Змінити статус на скасовано

en: Change status to completed
uk: Змінити статус на завершено

en: Change status to on-hold
uk: Змінити стан на утримання

en: Change status to processing
uk: Змінити статус на обробку

en: Change the status of this domain to declined.
uk: Змініть статус цього домену на відхилений.

en: Change to Declined
uk: Змінити на "Відхилено"

en: Changing the coupon name may cause the affiliate dashboard statistics to be reset. Are you sure you want to proceed?
uk: Зміна назви купона може призвести до скидання статистики на інформаційній панелі партнера. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Changing the parent user will move over this affiliate, and all of their sub-affiliates into the network of the new parents.
uk: Зміна материнського користувача призведе до переміщення цього афілійованого користувача та всіх його суб-партнерів у мережу нових материнських користувачів.

en: Chart Bar
uk: Гістограма

en: Chart Line
uk: Лінія діаграми

en: Check Circle
uk: Контрольне коло

en: Check this to confirm updating the MLA parents.
uk: Установіть цей прапорець, щоб підтвердити оновлення даних материнських MLA.

en: Check this to confirm you would like to update the 'Unpaid Commission' and 'Pending Payments' to the above.
uk: Установіть цей прапорець, щоб переконатися, що ви хочете оновити поля "Несплачена комісія" та "Незавершені платежі" до вищезазначеного.

en: Checkbox Field
uk: Поле прапорця

en: Checkbox label
uk: Мітка з прапорцем

en: Checkbox ticked by default?
uk: Галочка встановлена за замовчуванням?

en: Checking
uk: Перевіряю

en: Checking status...
uk: Перевірка стану...

en: Checkmark
uk: Галочка

en: Checkout Page
uk: Сторінка оформлення замовлення

en: Checkout Page: Join Affiliate Program
uk: Сторінка оформлення замовлення: Приєднуйтесь до партнерської програми

en: Choose how commission amounts are rounded to currency decimals. "Round down" will always truncate extra decimals instead of rounding up.
uk: Виберіть спосіб округлення сум комісій до десяткових знаків у валюті. "Округляти вниз" завжди буде відкидати зайві знаки замість того, щоб округляти в більшу сторону.

en: Choose how the email is formatted for affiliates.
uk: Виберіть, як відформатувати імейл для афіліатів.

en: Choose how the referral notification will be displayed to visitors.
uk: Виберіть, як сповіщення про реферала буде відображатися відвідувачам.

en: Choose which events trigger an SMS to the affiliate.
uk: Виберіть, які події запускатимуть SMS-повідомлення афіліату.

en: Choose which icon to display in the popup header.
uk: Виберіть, яку іконку відображати в заголовку спливаючого вікна.

en: City
uk: Місто

en: Clear
uk: Чисто

en: Clear Cache
uk: Очистити кеш

en: Clear all dashboard caches to refresh statistics
uk: Очистіть кеш панелі інструментів, щоб оновити статистику

en: Click "show settings" to customise each specific tab.
uk: Натисніть "показати налаштування", щоб налаштувати кожну окрему вкладку.

en: Click / Visit History
uk: Натисніть / Історія відвідувань

en: Click Attribution
uk: Натисніть "Авторство

en: Click for more details
uk: Натисніть, щоб дізнатися більше

en: Click for more information
uk: Натисніть для отримання додаткової інформації

en: Click here
uk: Натисніть тут

en: Click here for a tutorial.
uk: Натисніть тут, щоб переглянути навчальний посібник.

en: Click here to install %s
uk: Натисніть тут, щоб встановити %s

en: Click here to learn more
uk: Натисніть тут, щоб дізнатися більше

en: Click here to reset your password.
uk: Натисніть тут, щоб скинути пароль.

en: Click the button below to automatically generate the page:
uk: Натисніть кнопку нижче, щоб автоматично згенерувати сторінку:

en: Click tracking is not currently enabled.
uk: Відстеження кліків наразі не ввімкнено.

en: Clicks Per Page
uk: Кліків на сторінку

en: Close
uk: Закрити

en: Close Menu
uk: Закрити меню

en: Cloudflare Turnstile is a new, user-friendly, privacy-preserving reCAPTCHA alternative.
uk: Cloudflare Turnstile — це нова, зручна альтернатива reCAPTCHA, яка зберігає конфіденційність.

en: Cloudlare Turnstile (Recommended)
uk: Cloudflare Turnstile (рекомендується)

en: Code "EXAMPLE10", discount "10%", username "exampleuser", name "James", company "ExampleCompany".
uk: Код "EXAMPLE10", знижка "10%", ім'я користувача "exampleuser", ім'я "James", компанія "ExampleCompany".

en: Coins
uk: Монети

en: Collapsed Widget Text
uk: Згорнутий текст віджету

en: Color
uk: Колір

en: Color Code:
uk: Код кольору:

en: Color:
uk: Колір:

en: Commission
uk: Комісія

en: Commission %
uk: Комісія %

en: Commission %s - Order
uk: Комісія %s - Замовлення

en: Commission %s - Product
uk: Комісія %s - Товар

en: Commission (%) Per Order
uk: Комісія (%) за замовлення

en: Commission (%s) Per Order
uk: Комісія (%s) за замовлення

en: Commission (%s) Per Product
uk: Комісія (%s) за продукт

en: Commission (Fixed)
uk: Комісія (фіксована)

en: Commission (Percentage)
uk: Комісія (у відсотках)

en: Commission + Payouts
uk: Комісія + Виплати

en: Commission Added
uk: Додана комісія

en: Commission Amounts
uk: Суми комісійних

en: Commission Earned
uk: Зароблена комісія

en: Commission Earnings
uk: Комісійний прибуток

en: Commission Fixed
uk: Комісію фіксовано

en: Commission Graph
uk: Графік комісії

en: Commission Line Graphs
uk: Лінійні графіки комісії

en: Commission Payout Paid
uk: Виплата комісії здійснена

en: Commission Payout Paid (Admin)
uk: Виплата комісії здійснена (Admin)

en: Commission Payouts
uk: Виплати комісійних

en: Commission Payouts Features
uk: Особливості виплат комісії

en: Commission Per Product
uk: Комісія за продукт

en: Commission Per Tier
uk: Комісія за рівень

en: Commission Percent
uk: Відсоток комісії

en: Commission Percentage Per Order
uk: Відсоток комісії за замовлення

en: Commission Priority
uk: Пріоритет комісії

en: Commission Rate
uk: Ставка комісії

en: Commission Rate Increase
uk: Підвищення комісійної ставки

en: Commission Rates
uk: Комісійні ставки

en: Commission Removed
uk: Комісія знята

en: Commission Settings
uk: Налаштування комісії

en: Commission Tier
uk: Рівень комісії

en: Commission from orders awaiting completion.
uk: Комісія від замовлень, що очікують на виконання.

en: Commission granted to %s, ready for payout request.
uk: Комісію надано партнеру, готова до запиту на виплату.

en: Commission last month (final)
uk: Комісія за минулий місяць (остаточна)

en: Commission not yet granted to %s.
uk: Комісія ще не надана партнеру.

en: Commission payouts setup guide (PRO):
uk: Інструкція з налаштування виплат комісійних (PRO):

en: Commission rounding mode
uk: Режим округлення комісії

en: Commission the user earned from their own MLA sub-affiliates.
uk: Комісія, яку користувач заробив від власних суб-партнерів MLA.

en: Commission the user earned from their own referral link.
uk: Комісія, яку користувач заробив за своїм реферальним посиланням.

en: Commission total so far this month
uk: Загальна сума комісій за цей місяць

en: Commission will be earned for every renewal order in the subscription, at the rates you have set.
uk: Комісія буде нараховуватися за кожне замовлення на поновлення в підписці за встановленими вами тарифами.

en: Commission £ - Order
uk: Комісія £ - Замовити

en: Commission £ - Product
uk: Комісія £ - Продукт

en: Commission:
uk: Комісія:

en: Company Name
uk: Назва компанії

en: Compare with another date range
uk: Порівняння з іншим діапазоном дат

en: Comparing with date period
uk: Порівняння з періодом дати

en: Complete (%1$d / %2$d)
uk: Завершено (%1$d / %2$d)

en: Complete Authentication in Wise
uk: Повна автентифікація у Wise

en: Complete Payment in Wise
uk: Завершити платіж з розумом

en: Complete authentication in Wise to complete the bank transfer payout.
uk: Пройдіть автентифікацію в Wise, щоб завершити виплату банківського переказу.

en: Completed
uk: Завершено

en: Completed Date
uk: Дата завершення

en: Completed Payments
uk: Завершені платежі

en: Completed Payments:
uk: Завершені платежі:

en: Compose and send a newsletter to all current affiliates.
uk: Складіть та надішліть інформаційний бюлетень усім діючим афіліатам.

en: Configure the Affiliate Email Newsletters module default settings.
uk: Налаштуйте параметри за замовчуванням модуля Affiliate email-розсилок.

en: Confirm Password
uk: Підтвердьте пароль

en: Connect your affiliate registration system to a mailing list. When a user joins your affiliate program, they will be automatically added to your mailing list.
uk: Підключіть свою систему реєстрації партнерів до списку розсилки. Коли користувач приєднається до вашої партнерської програми, він буде автоматично доданий до вашої розсилки.

en: Connect your registration form to automatically add affiliates to your mailing list.
uk: Підключіть форму реєстрації, щоб автоматично додавати афіліатів до вашої розсилки.

en: Connected
uk: Підключений

en: Contact List ID
uk: Ідентифікатор списку контактів

en: Content
uk: Зміст

en: Continue to Settings Page
uk: Перейти на сторінку налаштувань

en: Control how often the popup appears to visitors. "Once" shows it one time only, "Every" shows it each time the URL has the referral parameter, "Persistent" keeps showing it on every page until they click apply or dismiss.
uk: Контролюйте, як часто спливаюче вікно з'являється перед відвідувачами. "Один раз" показує його лише один раз, "Кожен" показує його щоразу, коли URL-адреса має реферальний параметр, "Постійно" показує його на кожній сторінці, доки відвідувач не натисне кнопку "Застосувати" або "Відхилити".

en: Conversion Rate
uk: Коефіцієнт конверсії

en: Conversions
uk: Конверсії

en: Converted
uk: Перетворено

en: Converted Only
uk: Лише перетворено

en: Converted?
uk: Перетворено?

en: Cookie Duration
uk: Тривалість файлів cookie

en: Cookie Duration (days)
uk: Тривалість файлу cookie (дні)

en: Cookie Settings
uk: Налаштування файлів cookie

en: Copied to clipboard!
uk: Скопійовано в буфер обміну!

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copy Code
uk: Скопіювати код

en: Copy Dashboard Link
uk: Скопіювати посилання на інформаційну панель

en: Copy Link
uk: Копіювати посилання

en: Copy the code above and paste it into your wp-config.php file
uk: Скопіюйте код вище і вставте його у ваш файл wp-config.php

en: Could not accept: coupon "%s" already exists.
uk: Не вдалося прийняти: купон "%s" вже існує.

en: Could not apply coupon.
uk: Не вдалося застосувати купон.

en: Could not generate a coupon code. Please contact an administrator.
uk: Не вдалося згенерувати код купона. Зверніться до адміністратора.

en: Country
uk: Країна

en: Coupon
uk: Купон

en: Coupon "%s" already exists.
uk: Купон "%s" вже існує.

en: Coupon "%s" created successfully and assigned to affiliate.
uk: Купон "%s" успішно створено та призначено партнеру.

en: Coupon "%s" deleted successfully.
uk: Купон "%s" успішно видалено.

en: Coupon %s
uk: Купон / %s

en: Coupon %s Users
uk: Купон %s Користувачі

en: Coupon Affiliate - Bonuses
uk: Coupon Affiliate - Бонуси

en: Coupon Affiliate Landing Pages
uk: Цільові сторінки купонних партнерів

en: Coupon Affiliates & Commission
uk: Coupon Affiliates та комісія

en: Coupon Affiliates - Affiliate Groups
uk: Coupon Affiliates - Партнерські групи

en: Coupon Affiliates - Bank Transfer Settings
uk: Coupon Affiliates - Налаштування банківського переказу

en: Coupon Affiliates - Commission Rates
uk: Партнери з купонами - ставки комісійних

en: Coupon Affiliates - Extra Limits:
uk: Coupon Affiliates - Додаткові ліміти:

en: Coupon Affiliates - Lifetime Affiliate Settings
uk: Coupon Affiliates - Довічні партнерські налаштування

en: Coupon Affiliates - MLA Commission
uk: Coupon Affiliates - Комісія MLA

en: Coupon Affiliates - MLA Dashboard
uk: Coupon Affiliates - Інформаційна панель MLA

en: Coupon Affiliates - MLA Parent Users
uk: Coupon Affiliates - Материнські користувачі MLA

en: Coupon Affiliates - MLA Per-User Tier Commission Rates
uk: Купонні афіліати - Ставки комісійної винагороди за рівень користувача MLA

en: Coupon Affiliates - Payment Settings
uk: Coupon Affiliates - Налаштування платежів

en: Coupon Affiliates - Store Credit
uk: Coupon Affiliates - Кредит в магазині

en: Coupon Affiliates enhances affiliate marketing by integrating coupons as a core feature. Unlike traditional affiliate systems that rely primarily on referral links, this plugin allows affiliates to share their unique coupon codes. These codes not only track sales for commission purposes but also offer customers immediate discounts or special offers, enriching the purchasing experience. However, the Coupon Affiliates system still maintains the flexibility of referral links; affiliates can share URLs that automatically apply their coupon at checkout, and even if a coupon isn't used, you can <a href="%s" target="_blank">still make the link alone track referrals</a>, ensuring affiliates receive credit for every sale referred.
uk: Coupon Affiliates покращує партнерський маркетинг, інтегруючи купони як основну функцію. На відміну від традиційних партнерських систем, які покладаються в основному на реферальні посилання, цей плагін дозволяє афілійованим особам ділитися своїми унікальними кодами купонів. Ці коди не тільки відстежують продажі для цілей комісії, але й пропонують клієнтам негайні знижки або спеціальні пропозиції, збагачуючи досвід покупки. Однак система Coupon Affiliates все ще зберігає гнучкість реферальних посилань; Партнери можуть ділитися URL-адресами, які автоматично застосовують їхній купон під час оформлення замовлення, і навіть якщо купон не використовується, ви <a href="%s" target="_blank">все одно можете змусити посилання самостійно відстежувати рефералів</a>, гарантуючи, що партнери отримують кредит за кожен перенаправлений продаж.

en: Coupon Affiliates for WooCommerce (PRO)
uk: Coupon Affiliates для WooCommerce (PRO)

en: Coupon Affiliates: Activity Log
uk: Coupon Affiliates: Журнал активності

en: Coupon Affiliates: Creatives
uk: Coupon Affiliates: Креативи

en: Coupon Affiliates: Email Newsletters
uk: Партнери купонів: Розсилка по електронній пошті

en: Coupon Affiliates: Info & Help
uk: Coupon Affiliates: Iнформація та допомога

en: Coupon Affiliates: PRO Modules
uk: Coupon Affiliates: ПРО-модулі

en: Coupon Affiliates: Setup Wizard
uk: Coupon Affiliates: Майстер налаштування

en: Coupon Affiliates: Short URLs
uk: Coupon Affiliates: короткі URL-адреси

en: Coupon Affiliates: Statements
uk: Coupon Affiliates: Виписки

en: Coupon Checkout Settings
uk: Налаштування оформлення замовлення купонів

en: Coupon Code
uk: Код купона

en: Coupon Commission Settings
uk: Налаштування комісії за купони

en: Coupon Details
uk: Деталі купона

en: Coupon Discount Amount:
uk: Сума знижки за купоном:

en: Coupon Format
uk: Формат купона

en: Coupon History Start Date
uk: Дата початку історії купонів

en: Coupon ID
uk: ID купона

en: Coupon ID:
uk: ID купона:

en: Coupon Info
uk: Інформація про купон

en: Coupon Name
uk: Назва купона

en: Coupon Title Prefix
uk: Префікс назви купона

en: Coupon Type
uk: Тип купона

en: Coupon Usage Restrictions
uk: Обмеження щодо використання купонів

en: Coupon applied successfully!
uk: Купон успішно застосовано!

en: Coupon code already exists:
uk: Код купона вже існує:

en: Coupon code successfully created:
uk: Код купона успішно створено:

en: Coupon code was not created. Template has not been selected.
uk: Код купона не був створений. Шаблон не вибрано.

en: Coupon code...
uk: Код купона...

en: Coupon unavailable
uk: Купон недоступний

en: Coupon unlinked from user:
uk: Купон відв'язаний від користувача:

en: Coupon...
uk: Купон...

en: Coupon: %1$s
uk: Купон: %1$s

en: Coupons
uk: Купони

en: Coupons List
uk: Список купонів

en: Coupons:
uk: Купони:

en: Create & Start Sending
uk: Створіть та почніть надсилати

en: Create Affiliate Registrations Manually
uk: Створіть реєстрацію партнерів вручну

en: Create Coupon
uk: Створити купон

en: Create MLA Payout Request
uk: Створіть запит на виплату MLA

en: Create New Newsletter
uk: Створити нову розсилку

en: Create New Payout
uk: Створіть нову виплату

en: Create Payout Request
uk: Створіть запит на виплату

en: Create Payouts
uk: Створювати виплати

en: Create Support Ticket
uk: Створіть запит до служби підтримки

en: Create Your First Affiliate
uk: Створіть свого першого партнера

en: Create a coupon based affiliate program for your WooCommerce website, and view coupon usage statistics.
uk: Створіть партнерську програму на основі купонів для свого веб-сайту WooCommerce і переглядайте статистику використання купонів.

en: Create a coupon code
uk: Створіть код купона

en: Create a more effective signup promo page design with the generator tool:
uk: Створіть більш ефективний дизайн промо-сторінки реєстрації за допомогою інструменту генератора:

en: Create a new coupon and assign it to this affiliate.
uk: Створіть новий купон і призначте його цьому партнеру.

en: Create a new coupon code
uk: Створіть новий код купона

en: Create a new support ticket
uk: Створення нового запиту в службу підтримки

en: Create a new template coupon
uk: Створіть купон нового шаблону

en: Create a support ticket.
uk: Створіть запит до служби підтримки.

en: Create and display leaderboards on your posts or pages with rankings for your affiliates total referrals.
uk: Створюйте та відображайте таблиці лідерів на своїх публікаціях або сторінках із рейтингами за загальною кількістю рефералів ваших партнерів.

en: Create the affiliate dashboard page:
uk: Створіть сторінку партнерської панелі:

en: Create the affiliate registration page:
uk: Створіть сторінку реєстрації партнера:

en: Create the template coupon:
uk: Створіть шаблон купона:

en: Create your own tabs, to display custom sections and content on the affiliate dashboard.
uk: Створюйте власні вкладки, щоб відображати спеціальні розділи та контент на інформаційній панелі партнера.

en: Created
uk: Створено

en: Created Date (Recommended)
uk: Дата створення (рекомендовано)

en: Created: When a payout is created but requires additional authentication (like SCA for Wise). The commission is moved to pending until the payout is completed.
uk: Створена: Коли виплату створено, але вона потребує додаткової автентифікації (наприклад, SCA для Wise). Комісія переміщується в стан очікування до завершення виплати.

en: Creating Affiliates & Coupons
uk: Створення партнерів і купонів

en: Creating...
uk: Створення...

en: Creative
uk: Креативний

en: Creative Details
uk: Деталі креативу

en: Creative Image
uk: Креативний образ

en: Creative Name
uk: Творче ім'я

en: Creative Type
uk: Творчий тип

en: Creative Type:
uk: Тип креативу:

en: Creatives
uk: Креативи

en: Creatives Categories
uk: Категорії креативу

en: Creatives Per Row
uk: Креативів у рядку

en: Creatives Settings
uk: Налаштування креативів

en: Creatives Tab Custom Text
uk: Створює користувацький текст для вкладки

en: Creatives are not enabled.
uk: Креативи не ввімкнено.

en: Creatives that are available for this group:
uk: Креативи, доступні для цієї групи:

en: Credit Amount
uk: Сума кредиту

en: Credit Card
uk: Кредитна картка

en: Credit will be added to user
uk: Користувачеві буде нараховано кредит

en: Currencies
uk: Валют

en: Currency Conversion:
uk: Конвертація валют:

en: Currency Handling:
uk: Робота з валютою:

en: Currency Settings
uk: Налаштування валюти

en: Currency mismatch error. The bank account currency may not match the transfer currency.
uk: Помилка невідповідності валюти. Валюта банківського рахунку може не збігатися з валютою переказу.

en: Current Balance
uk: Поточний баланс

en: Current Month
uk: Поточний Місяць

en: Current Status:
uk: Поточний стан:

en: Current Week
uk: Поточний Тиждень

en: Current Year
uk: Поточний рік

en: Current status:
uk: Поточний стан:

en: Current unpaid (pending) commission total
uk: Загальна сума поточних несплачених (очікуваних) комісійних

en: Currently "Per-Affiliate Product Commission Rates" can only be edited by viewing/editing the individual product.
uk: Наразі «Ставки комісії за продукт для кожного партнера» можна редагувати лише шляхом перегляду/редагування окремого продукту.

en: Currently only reCAPTCHA "v2" is supported.
uk: Наразі підтримується лише reCAPTCHA "v2".

en: Curved (5px)
uk: Вигнутий (5px)

en: Custom
uk: Нестандартний

en: Custom "Affiliate Commission" Text
uk: Спеціальний текст "Партнерська комісія"

en: Custom "Affiliate store credit available" Text
uk: Спеціальний текст "Доступний кредит партнерського магазину"

en: Custom "Affiliate" terminology:
uk: Спеціальна "партнерська" термінологія:

en: Custom "Affiliates" terminology:
uk: Спеціальна термінологія "Партнерів":

en: Custom "Apply credit to this order" Text
uk: Спеціальний текст "Застосувати кредит до цього замовлення"

en: Custom "Commission" message on coupon affiliate dashboard.
uk: Спеціальне повідомлення "Commission" на інформаційній панелі партнера з купонами.

en: Custom "Preferred Coupon Code" Field Label
uk: Спеціальна мітка поля "Бажаний код купона"

en: Custom "Store Credit Balance" Text
uk: Спеціальний текст "Зберігати кредитний баланс"

en: Custom #1
uk: Спеціальний #1

en: Custom #2
uk: Спеціальний #2

en: Custom / URL Referral
uk: Спеціальний / URL для переходу

en: Custom Affiliate Dashboard Tabs
uk: Спеціальні вкладки інформаційної панелі партнерів

en: Custom Bonus/Reward Text:
uk: Спеціальний текст бонусу/винагороди:

en: Custom Bonuses Text
uk: Спеціальний текст бонусів

en: Custom CSS
uk: Кастомний CSS

en: Custom Commission Message
uk: Спеціальне комісійне повідомлення

en: Custom Commission Per Coupon, Product, Category, or User Role/Group
uk: Спеціальна комісія за купон, продукт, категорію або роль/групу користувача

en: Custom Creatives Text
uk: Спеціальний текст для креативів

en: Custom Dashboard CSS
uk: Кастомний CSS для інформаційної панелі

en: Custom Dashboard Tabs
uk: Спеціальні вкладки інформаційної панеліі

en: Custom Description:
uk: Спеціальний опис:

en: Custom Email Header Image / Logo
uk: Спеціальне зображення / логотип для заголовка електронного листа

en: Custom Form Fields
uk: Настроювані поля

en: Custom Header Text
uk: Спеціальний текст заголовка

en: Custom Message
uk: Спеціальне повідомлення

en: Custom Paragraph Text
uk: Спеціальний текст абзацу

en: Custom Payment Method
uk: Спеціальний спосіб оплати

en: Custom Payment Method #1
uk: Спеціальний спосіб оплати #1

en: Custom Payment Method #2
uk: Спеціальний спосіб оплати #2

en: Custom Payment Method 2
uk: Спеціальний спосіб оплати 2

en: Custom Registration Form Title
uk: Спеціальна назва реєстраційної форми

en: Custom Submit Button Text
uk: Спеціальний текс кнопки «Надіслати»

en: Custom Tab Header
uk: Спеціальний заголовок вкладки

en: Custom Tab Name
uk: Спеціальна назва вкладки

en: Custom Tabs
uk: Користувацькі вкладки

en: Custom Tax Adjustment (%):
uk: Коригування митного податку (%):

en: Custom Terminology
uk: Спеціальна термінологія

en: Custom Text
uk: Спеціальний текст

en: Custom Text / Description
uk: Спеціальний текст / опис

en: Custom Text / Information
uk: Спеціальний текст / інформація

en: Custom date to begin displaying past coupon data. Leave empty to show full history.
uk: Спеціальна дата, щоб почати відображати попередні дані купонів. Залиште порожнім, щоб відобразити повну історію.

en: Custom information/text shown in the "Direct Link Tracking" section on the affiliate dashboard.
uk: Спеціальна інформація/текст, що відображається в розділі «Відстеження прямих посилань» на інформаційній панелі партнера.

en: Custom information/text shown when payment method is selected (in the dashboard settings).
uk: Спеціальна інформація/текст, що відображається при виборі способу оплати (у налаштуваннях інформаційної панелі).

en: Custom tab settings are configured in the "Tabs" settings section.
uk: Налаштування користувацьких вкладок здійснюється в розділі налаштувань "Вкладки".

en: Custom text for "Coupon" on checkout for affiliate coupons:
uk: Спеціальний текст для "Купона" під час оформлення замовлення для партнерських купонів:

en: Custom text shown affiliate dashboard for the "commission" amount. This will be overridden if you enter commission amounts on the coupon level.
uk: Спеціальний текст, що відображається в інформаційній панелі партнера для суми "комісії". Це буде скасовано, якщо ви введете суми комісійних на рівні купонів.

en: Custom text shown at the top of the Creatives tab.
uk: Користувацький текст відображається у верхній частині вкладки "Творчість".

en: Custom text shown at the top of the Orders tab.
uk: Користувацький текст відображається у верхній частині вкладки "Замовлення".

en: Custom text shown at the top of the Payouts tab.
uk: Користувацький текст відображається у верхній частині вкладки "Виплати".

en: Custom text shown at the top of the Refer tab.
uk: Користувацький текст відображається у верхній частині вкладки "Посилання".

en: Custom text shown at the top of the Stats tab.
uk: Користувацький текст відображається у верхній частині вкладки Статистика.

en: Customer
uk: Клієнт

en: Customers get %s and you earn %s!
uk: Клієнти отримують %, а ви заробляєте %!

en: Customers get a %s and you earn %s!
uk: Клієнти отримують %s, а ви заробляєте %s!

en: Customisation
uk: Персоналізація

en: Customise Affiliate Portal Design:
uk: Налаштуйте дизайн партнерського порталу:

en: Customise the MLA Affiliate Portal:
uk: Налаштуйте партнерський портал MLA:

en: Customise the affiliate dashboard page to include exactly what you need:
uk: Налаштуйте інформаційну панель партнера так, щоб вона містила саме те, що вам потрібно:

en: Customise the order of sections displayed on the "Statistics" tab.
uk: Налаштуйте порядок розділів, що відображаються на вкладці «Статистика».

en: Customise the pending application message (shown while awaiting review).
uk: Налаштуйте повідомлення про заявку, що очікує на розгляд (відображається під час очікування розгляду).

en: Customize the floating affiliate widget that appears on your website to provide easy access to affiliate features.
uk: Налаштуйте плаваючий партнерський віджет, який з'являється на вашому сайті, щоб забезпечити легкий доступ до партнерських функцій.

en: Customize the text that appears to the affiliate on the frontend when they view their rewards. Leave empty to use default text.
uk: Налаштуйте текст, який з'являється афіліату на фронтенді, коли він переглядає свої винагороди. Залиште порожнім, щоб використовувати текст за замовчуванням.

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська Республіка

en: DASHBOARD
uk: ПАНЕЛІ

en: DETAILS
uk: ДЕТАЛІ

en: Dark Mode
uk: Темний режим

en: Dashboard
uk: Панелі

en: Dashboard Link
uk: Посилання на інформаційну панель

en: Dashboard Page
uk: Сторінка інформаційної панелі

en: Dashboard URL unavailable
uk: URL-адреса інформаційної панелі недоступна

en: Dashboard caches cleared successfully!
uk: Успішно очищено кеш-пам'ять дашборду!

en: Database compromise alone cannot decrypt bank details
uk: Компрометація бази даних сама по собі не може розшифрувати банківські реквізити.

en: Date
uk: Дата

en: Date Field
uk: Поле дати

en: Date Paid
uk: Дата оплачена

en: Date Requested
uk: Запитувана дата

en: Date comparisons and more filters are available with the
uk: Порівняння дат та додаткові фільтри доступні за допомогою

en: Day:
uk: День:

en: Debug
uk: Налагодження

en: Debug, Performance & Extra Settings
uk: Налагодження, продуктивність та додаткові налаштування

en: Decline
uk: Зниження

en: Decline Application
uk: Відхилення заявки

en: Decline selected
uk: Вибрано відхилення

en: Declined
uk: Відмовився

en: Decreased
uk: Зменшення

en: Deduct a custom percentage from the order subtotal, before calculating the commission (% commission).
uk: Вирахуйте користувальницький відсоток із проміжного підсумку замовлення, перш ніж розраховувати комісію (% комісії).

en: Deduct parent affiliate commission from sub-affiliate commission.
uk: Вирахуйте комісію материнського партнера з комісії суб-партнера.

en: Default
uk: За промовчанням

en: Default (inherit browser/system)
uk: За замовчуванням (успадковується браузер/система)

en: Default Email Format
uk: Формат електронної пошти за замовчуванням

en: Default Referral Link
uk: Реферальне посилання за замовчуванням

en: Default Referral URL Page
uk: Сторінка реферальної URL-адреси за замовчуванням

en: Default URL:
uk: URL-адреса за замовчуванням:

en: Default amount of "latest orders" to show:
uk: За замовчуванням кількість "останніх замовлень" для відображення:

en: Default number of months to show
uk: Кількість місяців для показу за умовчанням

en: Default selected format when composing a new newsletter.
uk: Формат, обраний за замовчуванням при створенні нової розсилки.

en: Delay Commission (Number of Days)
uk: Комісія за затримку (кількість днів)

en: Delay Per Email (seconds)
uk: Затримка на імейл (секунди)

en: Delay between each email send (2 - 5 seconds). Helps avoid server overload or provider throttling.
uk: Затримка між відправленням кожного листа (2 - 5 секунд). Допомагає уникнути перевантаження сервера або дроселювання провайдера.

en: Delayed Commission (Payouts)
uk: Відкладена комісія (виплати)

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete (cancelled only)
uk: Видалити (тільки скасовано)

en: Delete Campaign
uk: Видалити кампанію

en: Delete Coupons
uk: Видалення купонів

en: Delete Coupons & Assigned Affiliate User
uk: Видалення купонів та призначеного афілійованого користувача

en: Delete Options
uk: Видалити параметри

en: Delete User
uk: Видалити користувача

en: Delete User & Coupons
uk: Видалити користувача та купони

en: Delete plugin options and custom database tables on plugin deletion.
uk: Видаліть параметри плагіна та користувацькі таблиці бази даних при видаленні плагіна.

en: Delete selected
uk: Видалити вибране

en: Delete the selected payouts? Only payouts with status Cancelled will be deleted. This action cannot be undone.
uk: Видалити вибрані виплати? Будуть видалені тільки виплати зі статусом "Скасовано". Ця дія не може бути скасована.

en: Delete this domain.
uk: Видаліть цей домен.

en: Delete this payout.
uk: Видаліть цю виплату.

en: Delete this registration.
uk: Видаліть цю реєстрацію.

en: Delete this visit.
uk: Видаліть цей візит.

en: Denmark
uk: Данія

en: Description
uk: Опис

en: Description:
uk: Опис:

en: Design
uk: Проект

en: Design & Layout Customisation
uk: Налаштування дизайну та верстки

en: Details
uk: Деталі

en: Details Submitted
uk: Надані подробиці

en: Direct
uk: Прямий

en: Direct Bank Transfer
uk: Прямий банківський переказ

en: Direct Bank Transfer (Manual)
uk: Прямий банківський переказ (вручну)

en: Direct Link Domain
uk: Домен прямого посилання

en: Direct Link Tracking
uk: Відстеження прямих посилань

en: Direct Link Tracking (Referrals)
uk: Пряме відстеження посилань (рефералів)

en: Direct Link Tracking Emails
uk: Електронні листи з прямим відстеженням посилань

en: Direct Link Tracking Restrictions
uk: Обмеження відстеження прямих посилань

en: Direct users to the <a href="%s" target="_blank">Affiliate Registration</a> page to allow them to register themselves. When accepted, this will then automatically create the coupon and assign them to it.
uk: Спрямовуйте користувачів на сторінку <a href="%s" target="_blank">реєстрації партнерів</a> , щоб вони могли зареєструватися самостійно. Після прийняття це автоматично створить купон і призначить їх йому.

en: Disable Notifications
uk: Вимкнути сповіщення

en: Disable invoice upload for specific payout methods.
uk: Вимкнути завантаження інвойсів для певних методів виплат.

en: Disable registration form for existing affiliate users.
uk: Вимкніть форму реєстрації для існуючих афілійованих користувачів.

en: Disable the autofill user picker when assigning users to coupon.
uk: Вимкніть автоматичний вибір користувачів під час призначення користувачам купонів.

en: Disabled
uk: Вимкнуто

en: Disabling these will prevent cookies from being stored by the plugin in the visitors browsers.
uk: Їх вимкнення призведе до запобігання збереженню файлів cookie плагіном у браузерах відвідувачів.

en: Discount
uk: Знижка

en: Discount Amount
uk: Розмір знижки

en: Discount Type
uk: Тип знижки

en: Discount:
uk: Знижка:

en: Discounts
uk: Знижки

en: Dismiss Notice
uk: Повідомлення про відхилення

en: Display Affiliate Registration Form
uk: Відобразити форму реєстрації партнера

en: Display Dark Mode Toggle
uk: Перемикач темного режиму дисплея

en: Display Delay (milliseconds)
uk: Затримка відображення (мілісекунди)

en: Display Frequency:
uk: Відобразити частоту:

en: Display Name
uk: Відображуване ім'я

en: Display Settings
uk: Налаштування дисплея

en: Display Type:
uk: Тип дисплея:

en: Display a button to copy the coupon code to clipboard.
uk: Відобразити кнопку для копіювання коду купона в буфер обміну.

en: Display a creatives section with downloadable banners, videos, PDFs, and colors. They can also generate an embed code to easily display it on their site.
uk: Відкрийте розділ оголошень із завантажуваними банерами, відео, PDF-файлами та кольорами. Вони також можуть генерувати код вбудовування, щоб легко відображати його на своєму сайті.

en: Display a creatives section with downloadable banners/media on the affiliate dashboard.
uk: Відобразіть розділ креативів із завантажуваними банерами/медіа на інформаційній панелі партнера.

en: Display a custom message above the list of landing pages on the affiliate dashboard.
uk: Відобразіть спеціальне повідомлення над списком цільових сторінок на інформаційній панелі партнера.

en: Display a custom message at the top of the "Network" tab.
uk: Відобразіть спеціальне повідомлення у верхній частині вкладки «Мережа».

en: Display a custom message at the top of the "Sub-Affiliates" tab.
uk: Відобразіть спеціальне повідомлення у верхній частині вкладки «Суб-партнери».

en: Display a custom message at the top of the bonuses tab on the affiliate dashboard.
uk: Відобразіть спеціальне повідомлення у верхній частині вкладки з бонусами на інформаційній панелі партнера.

en: Display a custom message at the top of the creatives tab on the affiliate dashboard.
uk: Відобразіть спеціальне повідомлення у верхній частині вкладки "Креативи" на інформаційній панелі партнера.

en: Display a custom modal popup to customers when they visit your site for the first time via an affiliate referral link. This feature helps highlight the discount and encourage conversions.
uk: Відображайте спеціальне модальне спливаюче вікно для клієнтів, коли вони вперше заходять на ваш сайт за партнерським реферальним посиланням. Ця функція допомагає виділити знижку та заохотити конверсію.

en: Display a custom modal popup, bar notice, or small widget to customers when they visit your site via an affiliate referral link. This feature helps highlight the discount and encourage conversions.
uk: Відображайте користувацьке модальне спливаюче вікно, повідомлення на панелі або невеликий віджет для клієнтів, коли вони переходять на ваш сайт за партнерським реферальним посиланням. Ця функція допомагає виділити знижку та заохотити конверсію.

en: Display a dismiss/close button.
uk: Відобразити кнопку закриття/закриття.

en: Display a floating affiliate button on your website that opens a compact dashboard popup.
uk: Відобразіть на своєму сайті плаваючу партнерську кнопку, яка відкриває компактне спливаюче вікно інформаційної панелі.

en: Display adjusted total and subtotal.
uk: Відображати скоригований підсумок і проміжний підсумок.

en: Display an icon at the top of the popup.
uk: Відобразити іконку у верхній частині спливаючого вікна.

en: Display custom modal popups, bar notices, or floating widgets to customers when they visit via a referral link. Highlight discounts and boost conversions.
uk: Відображайте користувацькі модальні спливаючі вікна, сповіщення на панелі або плаваючі віджети для клієнтів, коли вони переходять за реферальним посиланням. Виділяйте знижки та підвищуйте конверсію.

en: Display orders and reward commission for WooCommerce subscription renewals
uk: Відображення замовлень і винагородна комісія за продовження підписки WooCommerce

en: Display the affiliate dashboard as a page within the "My Account" section.
uk: Відобразіть інформаційну панель партнера у вигляді сторінки в розділі "Мій обліковий записобліковий запис".

en: Display the coupon code in the popup.
uk: Відобразіть код купона у спливаючому вікні.

en: Display the creatives tab (only shown if creatives are enabled).
uk: Відобразити вкладку "Креативи" (відображається, якщо креативи ввімкнено).

en: Display the link to the full affiliate dashboard.
uk: Відобразити посилання на повну партнерську панель.

en: Display the payout request button on the payouts tab (PRO).
uk: Відобразити кнопку запиту на виплату на вкладці виплат (PRO).

en: Display the payouts tab (only shown if payouts are enabled).
uk: Відобразити вкладку виплат (відображається, якщо виплати увімкнено).

en: Display the tab with affiliate statistics.
uk: Відобразити вкладку зі статистикою афіліатів.

en: Display the tab with coupon code and referral links.
uk: Відобразити вкладку з кодом купона та реферальними посиланнями.

en: Display the tab with recent referred orders.
uk: Відобразити вкладку з останніми перенаправленими замовленнями.

en: Displayed at top of the "referral URL" section on the coupon affiliate dashboard page. HTML tags enabled.
uk: Відображається у верхній частині розділу "реферальна URL-адреса" на сторінці інформаційної панелі партнера з купонами. Увімкнено теги HTML.

en: Displayed at top the "statistics" section on the coupon affiliate dashboard page. HTML tags enabled.
uk: Відображається вгорі розділ «статистика» на сторінці інформаційної панелі партнера з купонами. Увімкнено теги HTML.

en: Dollar Sign
uk: Знак долара

en: Domain
uk: Домен

en: Domain Accepted
uk: Домен прийнято

en: Domain Accepted: {domain}
uk: Домен прийнято: {domain}

en: Domain Declined
uk: Домен відхилено

en: Domain Declined: {domain}
uk: Домен відхилено: {domain}

en: Domain Name
uk: Доменне ім'я

en: Domains (Direct Link)
uk: Домени (пряме посилання)

en: Domains Blacklist
uk: Чорний список доменів

en: Don't forget to <a href="%s" target="_blank">create your template coupon</a> and set this in the plugin settings! <a href="%s" target="_blank">Learn More</a>.
uk: Не забудьте <a href="%s" target="_blank">створити свій шаблонний купон</a> і встановити його в налаштуваннях плагіна! <a href="%s" target="_blank">Докладніше</a>.

en: Done! The affiliate statistics for this coupon will be refreshed the next time the <a href="%s">affiliate dashboard</a> is loaded.
uk: Зробити! Партнерська статистика для цього купона буде оновлена наступного разу, коли завантажиться <a href="%s">інформаційна панель партнера</a> .

en: Download
uk: Завантажити

en: Download CSV
uk: Завантажити файл CSV

en: Download PDF
uk: Завантажити PDF

en: Download Preview
uk: Завантажити Попередній перегляд

en: Draft
uk: Проект

en: Drag and drop to customise the order of tabs shown on the dashboard menu.
uk: Перетягніть, щоб налаштувати порядок вкладок, що відображаються в меню інформаційної панелі.

en: Drag to reorder
uk: Перетягніть, щоб змінити порядок

en: Dropdown
uk: Випадаюче меню

en: Dropdown Field
uk: Випадаюче поле

en: Duplicate this creative
uk: Продублюйте цей креатив

en: Dynamic Code Generator
uk: Генератор динамічного коду

en: Dynamic Creatives
uk: Динамічні креативи

en: Dynamic Image
uk: Динамічне зображення

en: Dynamic Image Customisation
uk: Динамічна кастомізація зображень

en: Dynamic Landing Page?
uk: Динамічна посадкова сторінка?

en: Dynamic Text #%d
uk: Динамічний текст #%d

en: ERROR: Failed to load ajax request. Session may have timed out. Refresh the page to try again.
uk: ПОМИЛКА: Не вдалося завантажити ajax-запит. Можливо, сеанс закінчився. Оновіть сторінку, щоб спробувати ще раз.

en: EU IBAN accounts → Receive EUR (converted from your store currency)
uk: Рахунки EU IBAN → Отримайте EUR (конвертовані з валюти вашого магазину)

en: Earned
uk: Заробив

en: Earned from completed orders but not yet paid.
uk: Зароблені на виконаних, але ще не оплачених замовленнях.

en: Easily generate a Terms & Conditions template for your affiliate program, which you can then link to in the registration form.
uk: Легко створіть шаблон Умов та положень для вашої партнерської програми, на який ви зможете посилатися в реєстраційній формі.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Account
uk: Редагувати обліковий запис

en: Edit Affiliate Group
uk: Редагувати партнерську групу

en: Edit Bonus
uk: Редагувати бонус

en: Edit Coupon
uk: Редагувати купон

en: Edit Creative
uk: Редагувати креатив

en: Edit Group
uk: Редагувати групу

en: Edit Groups
uk: Редагувати групи

en: Edit Page
uk: Редагувати сторінку

en: Edit Short URL
uk: Редагувати коротку URL-адресу

en: Edit Unpaid Commission
uk: Редагувати несплачену комісію

en: Edit User
uk: Редагувати користувача

en: Edit coupon
uk: Редагувати купон

en: Elliot Sowersby, RelyWP
uk: Елліот Соверсбі, RelyWP

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: Email Customizer
uk: Настроювач електронної пошти

en: Email Details
uk: Інформація про електронну пошту

en: Email Format
uk: Формат електронної пошти

en: Email Message
uk: Повідомлення електронною поштою

en: Email Message:
uk: Повідомлення електронної пошти:

en: Email Newsletters
uk: Email-розсилки

en: Email Notification Message
uk: Повідомлення зі сповіщенням електронною поштою

en: Email Notification Settings
uk: Налаштування сповіщень електронною поштою

en: Email Notification Subject
uk: Тема сповіщення електронною поштою

en: Email Notifications
uk: Сповіщення електронною поштою

en: Email Notifications:
uk: Сповіщення електронною поштою:

en: Email Subject
uk: Тема електронного листа

en: Email Subject:
uk: Тема листа:

en: Email address for recieving admin notifications:
uk: Електронна адреса для отримання сповіщень від адміністраторів:

en: Email already exists.
uk: Електронна пошта вже існує.

en: Email is required.
uk: Обов'язкова наявність електронної пошти.

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Emails
uk: Електронні листи

en: Enable "Affiliate Information" section in the admin "New Order" email.
uk: Увімкніть розділ «Інформація про партнерів» у електронному листі «Нове замовлення» адміністратора.

en: Enable "Ajax Loading" on Affiliate Dashboard.
uk: Увімкніть функцію "Завантаження Ajax" на панелі партнера.

en: Enable "All Time Stats" in the plugin settings to view top affiliate performance.
uk: Увімкніть "All Time Stats" в налаштуваннях плагіна, щоб переглянути найкращі показники роботи афіліатів.

en: Enable "Click History" Logs
uk: Увімкніть журнали "Історія кліків"

en: Enable "Creatives" Features
uk: Увімкніть функції "Креативи"

en: Enable "Multi-Currency" Functionality
uk: Увімкніть функцію "Мультивалютність"

en: Enable "Per User Role" Commission
uk: Увімкніть комісію "За роль користувача"

en: Enable "Processing Commission" tracking.
uk: Увімкніть відстеження "Комісії за обробку".

en: Enable "Referral Link" Generator Section
uk: Увімкніть розділ генератора "Реферальні посилання"

en: Enable "Referral Statistics" Section
uk: Увімкніть розділ "Статистика переходів"

en: Enable "Referral URL" tab on the affiliate dashboard.
uk: Увімкніть вкладку "Реферальна URL-адреса" на інформаційній панелі партнера.

en: Enable "Unsubscribe" link in footer
uk: Включити посилання "Відписатися" у нижньому колонтитулі

en: Enable "affiliate landing pages" features.
uk: Увімкніть функцію "Партнерські цільові сторінки".

en: Enable "lifetime commission" features.
uk: Увімкніть функцію "Довічна комісія".

en: Enable "lifetime commission" functionality globally for all affiliate coupons.
uk: Увімкніть функцію «Довічна комісія» глобально для всіх партнерських купонів.

en: Enable "tabbed" layout (recommended).
uk: Увімкніть макет із вкладками (рекомендовано).

en: Enable 2 Column Layout
uk: Увімкніть макет з 2 колонками

en: Enable Activity Log
uk: Увімкнути журнал активності

en: Enable Affiliate Portal
uk: Увімкнути партнерський портал

en: Enable Affiliate Registration Features
uk: Увімкніть функції реєстрації партнерів

en: Enable Built-In Newsletter System
uk: Увімкнути вбудовану систему розсилки новин

en: Enable Commission Calculations & Statistics
uk: Увімкніть розрахунок комісії та статистику

en: Enable Coupon Codes
uk: Увімкніть коди купонів

en: Enable Custom MLA Commission Rates
uk: Ввімкнути індивідуальні ставки комісійної винагороди за MLA

en: Enable Custom MLA Commission Rates for this user
uk: Ввімкнути індивідуальні ставки комісійної винагороди MLA для цього користувача

en: Enable Custom Rates
uk: Увімкнути індивідуальні тарифи

en: Enable Dark Mode
uk: Увімкнути темний режим

en: Enable Dark Mode as Default
uk: Увімкнути темний режим за замовчуванням

en: Enable Direct Link Tracking
uk: Увімкніть відстеження прямих посилань

en: Enable Email Notifications
uk: Увімкніть сповіщення електронною поштою

en: Enable Email Reports
uk: Увімкніть звіти електронною поштою

en: Enable HoneyPot Spam Prevention
uk: Увімкніть захист від спаму HoneyPot

en: Enable Multiple Templates
uk: Увімкніть кілька шаблонів

en: Enable Notifications
uk: Увімкнути сповіщення

en: Enable Pagination
uk: Увімкнути нумерацію сторінок

en: Enable Payout Requests & Log Features
uk: Увімкніть запити на виплати та функції журналу

en: Enable Payouts Features
uk: Увімкніть функції виплат

en: Enable Payouts features, and automatically add "unpaid" commission to the affiliates account on order completion, ready for payout.
uk: Увімкніть функцію виплат і автоматично додавайте "невиплачену" комісію на партнерський обліковий запис після виконання замовлення, готового до виплати.

en: Enable Per-User and Per-Group Commission Rate Settings.
uk: Увімкнути налаштування комісійних ставок для користувачів і груп.

en: Enable Performance Bonuses
uk: Увімкніть бонуси за продуктивність

en: Enable QR Code Generator
uk: Увімкніть генератор QR-коду

en: Enable Referral Campaign Features
uk: Увімкніть функції реферальних кампаній

en: Enable Referral Links & Click Tracking
uk: Увімкніть реферальні посилання та відстеження кліків

en: Enable Referral URL Generation & Click Tracking
uk: Увімкніть генерацію реферальних URL-адрес і відстеження кліків

en: Enable Referral Welcome Popups
uk: Увімкнути вітальні спливаючі вікна для рефералів

en: Enable Registration Form Acceptance Checkbox
uk: Увімкнути прапорець "Прийняти реєстраційну форму

en: Enable SMS Notifications
uk: Увімкнути SMS-повідомлення

en: Enable Short URL Generator
uk: Увімкніть генератор коротких URL-адрес

en: Enable Test Mode?
uk: Увімкнути тестовий режим?

en: Enable affiliate email notifications.
uk: Увімкніть сповіщення електронною поштою від партнерів.

en: Enable button to export an Excel file of "monthly summary" table.
uk: Кнопка включення для експорту файлу Excel з таблицею "щомісячний підсумок".

en: Enable button to export an Excel file of "recent orders" table.
uk: Кнопка включення для експорту файлу Excel з таблицею "останні замовлення".

en: Enable lifetime commission for this coupon.
uk: Увімкніть довічну комісію для цього купона.

en: Enable multi currency settings.
uk: Увімкніть налаштування кількох валют.

en: Enable multi-currency support for store credit?
uk: Увімкнути мультивалютну підтримку магазинного кредиту?

en: Enable or disable the "affiliate info" sections displayed on WooCommerce orders in the backend.
uk: Увімкніть або вимкніть розділи «інформація про партнера», які відображаються на замовленнях WooCommerce у серверній частині.

en: Enable some more advanced affiliate registration features such as custom form fields, multiple templates, dynamic code generator, auto accept, auto registration, and more.
uk: Увімкніть деякі більш просунуті функції реєстрації партнерів, такі як спеціальні поля форм, кілька шаблонів, генератор динамічного коду, автоматичне прийняття, автоматична реєстрація тощо.

en: Enable terms and conditions checkbox on registration form.
uk: Увімкніть пункт "Умови та положення" на реєстраційній формі.

en: Enable the "Additional Email Addresses" field in affiliate settings.
uk: Увімкніть поле «Додаткові адреси електронної пошти» в налаштуваннях партнера.

en: Enable this to automatically submit "payout requests" for your affiliates, every month/week/day, if they meet certain criteria.
uk: Увімкніть це, щоб автоматично надсилати «запити на виплати» для ваших партнерів щомісяця/тижня/дня, якщо вони відповідають певним критеріям.

en: Enable this to only link customer to coupon as "lifetime referral" if the coupon has a user affiliate assigned to it.
uk: Увімкніть це, щоб пов'язати клієнта з купоном як "довічного реферала", лише якщо на купоні призначено партнера користувача.

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Enabling this option will enable lifetime commission for ALL your affiliates & coupons. You can alternatively enable lifetime commission on a per-coupon basis, in the individual coupon settings.
uk: Увімкнення цієї опції включить довічну комісію для ВСІХ ваших партнерів та купонів. Крім того, ви можете ввімкнути довічну комісію на основі кожного купона в налаштуваннях окремого купона.

en: Enabling this option will prevent ALL affiliate coupons and referral links from working UNLESS the customer was directly linked by the approved domain that is assigned to that coupon.
uk: Увімкнення цієї опції не дозволить УСІМ партнерським купонам і реферальним посиланням працювати, ЯКЩО клієнт не був безпосередньо пов'язаний затвердженим доменом, який призначений цьому купону.

en: Enabling this will allow the unique coupon affiliate dashboard URLs to be used without the ID, but both URLs will still work.
uk: Увімкнення цього дозволить використовувати унікальні URL-адреси інформаційної панелі купонного партнера без ідентифікатора, але обидві URL-адреси все одно працюватимуть.

en: End
uk: Кінець

en: End Date:
uk: Дата закінчення:

en: Ensure you have setup your billing details, added credit to your balance, and enabled low balance notifications. Keep your credentials secure and monitor your balance usage.
uk: Переконайтеся, що ви налаштували платіжні дані, додали кредит на баланс та увімкнули сповіщення про низький баланс. Зберігайте свої облікові дані в безпеці та слідкуйте за використанням балансу.

en: Enter URLs separated by commas. Use relative URLs (e.g., /shop, /about) or full URLs. Use * for wildcards (e.g., /shop/* for all shop pages).
uk: Вводьте URL-адреси через кому. Використовуйте відносні URL-адреси (наприклад, /shop, /about) або повні URL-адреси. Використовуйте * для підстановочних знаків (наприклад, /shop/* для всіх сторінок магазину).

en: Enter a coupon code to preview
uk: Введіть код купона для попереднього перегляду

en: Enter a custom commission "fixed amount per product" for this product category.
uk: Введіть кастомну комісію "фіксована сума за товар" для цієї категорії товарів.

en: Enter a custom commission percentage for this product category.
uk: Введіть власний відсоток комісії для цієї категорії товарів.

en: Enter an email address.
uk: Введіть адресу електронної пошти.

en: Enter in international format, e.g. +447911123456. Leave blank to disable SMS notifications.
uk: Введіть у міжнародному форматі, наприклад +447911123456. Залиште порожнім, щоб вимкнути SMS-повідомлення.

en: Enter minimum payout amount (e.g., "$5.00")
uk: Введіть мінімальну суму виплати (наприклад, "$5.00")

en: Enter one per line.
uk: Введіть по одному в рядку.

en: Enter one per line. You do not need to include "http://", "https://", or "www." in the domain.
uk: Введіть по одному в рядку. Вам не потрібно включати в домен "http://", "https://" або "www."

en: Enter page URL...
uk: Введіть URL сторінки...

en: Enter payment methods (e.g., "PayPal, Bank Transfer, or Stripe")
uk: Введіть способи оплати (наприклад, PayPal, банківський переказ або Stripe)

en: Enter the ID of a user here. Useful if you want to limit this bonus to a specific user.
uk: Введіть тут ID користувача. Корисно, якщо ви хочете обмежити цей бонус конкретним користувачем.

en: Enter the URL slug for the affiliate program page (e.g., "affiliate-program")
uk: Введіть URL-адресу сторінки партнерської програми (наприклад, "партнерська програма")

en: Enter the commission rate (e.g., "25%" or "$10 per sale")
uk: Введіть ставку комісії (наприклад, "25%" або "10 доларів США за продаж")

en: Enter the name of the coupon code that will be created.
uk: Введіть назву купона, який буде створено.

en: Enter the title for the affiliate program page
uk: Введіть заголовок сторінки партнерської програми

en: Enter user email address...
uk: Введіть адресу електронної пошти користувача...

en: Enter your Address Line 1 to show on statements.
uk: Введіть адресний рядок 1, щоб відобразити його у виписках.

en: Enter your Address Line 2 to show on statements.
uk: Введіть адресний рядок 2, щоб відобразити його у виписках.

en: Enter your Company Name to show on statements.
uk: Введіть назву своєї компанії, щоб відображати її у виписках.

en: Enter your VAT/Tax number to show on statements.
uk: Введіть свій номер платника ПДВ/податку, щоб відобразити його у виписках.

en: Enter your city, state and ZIP/postal code to show on statements.
uk: Введіть своє місто, область та поштовий індекс, який відображатиметься у виписках.

en: Enter your commission amounts below (0 to disable). If you enter multiple types, they will be combined. For example you could have: 10% of total order, plus an extra $2 per product.
uk: Введіть суми комісійних нижче (0 для вимкнення). Якщо ви введете кілька типів, вони будуть об'єднані. Наприклад, ви можете мати: 10% від загального замовлення, плюс додаткові 2 долари США за продукт.

en: Enter your domain...
uk: Введіть свій домен...

en: Enter your terms acceptance message. Make sure you edit the message to include links to your terms and privacy policy!
uk: Введіть повідомлення про прийняття умов. Обов'язково відредагуйте повідомлення, додавши посилання на ваші умови та політику конфіденційності!

en: Equal
uk: Рівний

en: Equal or Less
uk: Дорівнює або менше

en: Equal or More
uk: Дорівнює або більше

en: Equal or More than
uk: Дорівнює або більше ніж

en: Error
uk: Помилка

en: Error cancelling transfer:
uk: Помилка скасування переказу:

en: Error checking transfer status:
uk: Помилка перевірки статусу переказу:

en: Error checking username.
uk: Помилка при перевірці імені користувача.

en: Error creating coupon.
uk: Помилка при створенні купона.

en: Error creating recipient account:
uk: Помилка при створенні облікового запису одержувача:

en: Error loading content. Please try again.
uk: Помилка завантаження вмісту. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Error loading creatives.
uk: Помилка завантаження креативів.

en: Error loading links.
uk: Помилка завантаження посилань.

en: Error loading payouts.
uk: Помилка завантаження виплат.

en: Error loading referrals.
uk: Помилка завантаження рефералів.

en: Error loading statistics.
uk: Статистика помилок завантаження.

en: Error updating user.
uk: Помилка оновлення користувача.

en: Error: Bank details not provided. Please set up your bank account information first.
uk: Помилка: Банківські реквізити не вказані. Будь ласка, спочатку налаштуйте дані вашого банківського рахунку.

en: Error: Could not create recipient account for bank transfer. Please check your bank details.
uk: Помилка: Не вдалося створити рахунок одержувача для банківського переказу. Будь ласка, перевірте свої банківські реквізити.

en: Error: Could not retrieve transfer status from Wise.
uk: Помилка: Не вдалося отримати статус переказу з Wise.

en: Error: Coupon does not exist.
uk: Помилка: Купона не існує.

en: Error: Currency not supported by Wise API. Currency:
uk: Помилка: Валюта не підтримується Wise API. Валюта:

en: Error: Failed to find the table %s
uk: Помилка: Не вдалося знайти таблицю %s

en: Error: For PayPal Payouts, please enter your PayPal API Credentials in the
uk: Помилка: Для виплат через PayPal, будь ласка, введіть свої облікові дані PayPal API в поле

en: Error: For Stripe Payouts, please enter your Stripe API Credentials in the
uk: Помилка: Для отримання виплат за допомогою Stripe, будь ласка, введіть свої облікові дані Stripe API в поле

en: Error: For Wise Bank Transfer Payouts, please enter your Wise API Credentials in the
uk: Помилка: Для отримання виплат Wise банківським переказом, будь ласка, введіть свої облікові дані Wise API у полі

en: Error: Invalid bank details format. Please provide complete bank account information.
uk: Помилка: Неправильний формат банківських реквізитів. Будь ласка, надайте повну інформацію про банківський рахунок.

en: Error: No payout methods are enabled. Please go to %sPayouts Settings%s and enable at-least one payout method.
uk: Помилка: Не ввімкнено жодного способу виплат. Будь ласка, перейдіть до %sНалаштування виплат%s та увімкніть принаймні один метод виплат.

en: Error: No transfer ID provided.
uk: Помилка: Не надано ідентифікатор переказу.

en: Error: Wise Profile ID not configured. Please check your Wise API settings.
uk: Помилка: Ідентифікатор профілю Wise не налаштовано. Будь ласка, перевірте налаштування вашого Wise API.

en: Estimated send time ~ %d seconds (based on 2s delay).
uk: Орієнтовний час відправки ~ %d секунд (на основі затримки в 2 секунди).

en: Estonia
uk: Естонія

en: European Union (IBAN)
uk: Європейський Союз (IBAN)

en: Even if the "coupon code" isnt used, the commission and sales will still be tracked on the coupons affiliate dashboard. All future orders by that customer, even with different coupon codes, will only apply to the original coupon affiliate.
uk: Навіть якщо «код купона» не використовується, комісія та продажі все одно відстежуватимуться на інформаційній панелі партнера з купонами. Усі майбутні замовлення цього клієнта, навіть з різними кодами купонів, застосовуватимуться лише до оригінального партнера за купоном.

en: Event
uk: Подія

en: Every: Display every time the referral URL parameter is present
uk: Кожного: Відображати щоразу, коли присутній параметр URL-адреси реферала

en: Example URL with campaign "twitter" would be
uk: Прикладом URL-адреси з кампанією "twitter" може бути

en: Example URL with user "example" would be
uk: Приклад URL-адреси з "example" користувача буде виглядати так:

en: Example default referral URL with coupon code "example" would be
uk: Прикладом URL-адреси за замовчуванням із кодом купона "example" буде

en: Exchange rates will be updated automatically every 12 hours, or you can click the button below to update it now.
uk: Курси валют будуть оновлюватися автоматично кожні 12 годин, або ви можете натиснути кнопку нижче, щоб оновити його зараз.

en: Exchangerates API Key
uk: Ключ API для курсів валют

en: Exclude Sale Items
uk: Виключити товари зі знижкою

en: Exclude/Remove taxes from Store Credit in cart.
uk: Виключити/видалити податки з кредиту магазину в кошику.

en: Expiration Date:
uk: Термін придатності:

en: Expires
uk: Закінчується

en: Expiry Date
uk: Термін придатності

en: Export
uk: Експорт

en: Export %s Users
uk: Експорт %s Користувачі

en: Export Orders
uk: Замовлення на експорт

en: Export Orders (PRO)
uk: Експортні замовлення (PRO)

en: Export Orders is available in PRO.
uk: Експортні замовлення доступні в PRO.

en: Export Payouts
uk: Експортні виплати

en: Export Payouts (PRO)
uk: Експортні виплати (PRO)

en: Export Payouts is available in PRO.
uk: Виплати за експорт доступні в PRO.

en: Export to Excel Buttons
uk: Кнопки експорту в Excel

en: External URL:
uk: Зовнішня URL-адреса:

en: Extra Field Label
uk: Мітка додаткового поля

en: Extra Fields
uk: Додаткові поля

en: Extra Restrictions
uk: Додаткові обмеження

en: Extra Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Extra features are available with PRO version including custom commission amounts per coupon, email notifications, and more. <a href="%s">UPGRADE</a>
uk: У версії ПРО доступні додаткові функції, включаючи спеціальні суми комісійних за купон, сповіщення електронною поштою та багато іншого. <a href="%s">ОНОВЛЕННЯ</a>

en: Failed to copy
uk: Не вдалося скопіювати

en: Failed to create the page.
uk: Не вдалося створити сторінку.

en: Fees vary (typically around 1% - 2%). Learn more about Stripe Connect
uk: Комісії різняться (зазвичай близько 1% - 2%). Дізнайтеся більше про Stripe Connect

en: Fetch Profiles
uk: Отримати профілі

en: Field
uk: Поле

en: Field Label:
uk: Мітка поля:

en: Files
uk: Файли

en: Filter
uk: Фільтр

en: Filter by
uk: Фільтрувати за

en: Filter by Payment Method
uk: Фільтр за способом оплати

en: Filter by Status
uk: Фільтр за статусом

en: Filter by user roles/groups:
uk: Фільтр за ролями/групами користувачів:

en: Filtered by user roles:
uk: Відфільтровано за ролями користувачів:

en: Finally, we need to setup the email notifications for your affiliate program.
uk: Нарешті, нам потрібно налаштувати email-сповіщення для вашої партнерської програми.

en: Find these in your <a href="https://console.twilio.com/" target="_blank">Twilio Console</a> dashboard.
uk: Знайдіть їх на панелі інструментів <a href="https://console.twilio.com/" target="_blank">Twilio Console</a>.

en: Finish
uk: Закінчити

en: Finland
uk: Фінляндія

en: First & Last Name Required
uk: Обов'язкові ім'я та прізвище

en: First Name
uk: Ім'я

en: First visit - this will take a little longer than usual.
uk: Перший візит - це займе трохи більше часу, ніж зазвичай.

en: First-Click Attribution
uk: Авторське право в один клік

en: First-Click: Once a referral cookie exists, later referral links won’t replace it or the cart coupon automatically; customers can still manually apply a different coupon.
uk: Перший клік: Після того, як реферальний файл cookie існує, наступні реферальні посилання не замінять його або купон кошика автоматично; клієнти все ще можуть вручну застосувати інший купон.

en: Firstly, if you have not already, get started by creating a new page and adding the shortcode: [couponaffiliates-register]
uk: По-перше, якщо ви ще цього не зробили, почніть зі створення нової сторінки та додавання шорткоду: [couponaffiliates-register]

en: Firstly, we need to create the main affiliate dashboard page on your website.
uk: По-перше, нам потрібно створити головну сторінку інформаційної панелі партнера на вашому веб-сайті.

en: Fixed
uk: Фіксована

en: Fixed Amount
uk: Фіксована сума

en: Fixed Amount ($)
uk: Фіксована сума ($)

en: Fixed Amount Per Order
uk: Фіксована сума на замовлення

en: Fixed Amount Per Product
uk: Фіксована сума на продукт

en: Fixed Cart Discount
uk: Фіксована знижка на кошик

en: Fixed Commission (%s - Amount Per Order)
uk: Фіксована комісія (%s - сума за замовлення)

en: Fixed Commission (%s - Amount Per Product)
uk: Фіксована комісія (%s - сума за товар)

en: Fixed Commission Per Order
uk: Фіксована комісія за замовлення

en: Fixed Commission Per Product
uk: Фіксована комісія за продукт

en: Fixed Product Discount
uk: Фіксована знижка на товар

en: Fixed amount on cart.
uk: Фіксована сума в кошику.

en: Fixed amount you earn per sub-affiliate referral.
uk: Фіксована сума, яку ви заробляєте за одного субафілійованого реферала.

en: Fixed cart discount
uk: Фіксована знижка на кошик

en: Fixed discount on subscription signup.
uk: Фіксована знижка на реєстрацію підписки.

en: Fixed product discount
uk: Фіксована знижка на товар

en: Flexible Commission - Per Product or Coupon
uk: Гнучка комісія - за продукт або купон

en: Flexible Commission Settings
uk: Гнучкі налаштування комісії

en: Flexible commission settings can also be set at product level, as well as coupon level. To do this, simply edit a product, or coupon, and visit the "Coupon Affiliates & Commission" data settings tab.
uk: Гнучкі налаштування комісії також можуть бути встановлені на рівні продукту, а також на рівні купонів. Для цього просто відредагуйте продукт або купон і перейдіть на вкладку налаштувань даних «Партнери та комісія купонів».

en: Floating Affiliate Widget
uk: Плаваючий партнерський віджет

en: Floating Button Colors
uk: Кольори плаваючих кнопок

en: Floating Widget
uk: Плаваючий віджет

en: Footer Text
uk: Текст футера

en: For "unpaid commission" to be granted (PRO), the order status must be "completed".
uk: Для отримання "неоплаченої комісії" (PRO) статус замовлення повинен бути "завершено".

en: For Wise bank transfer payouts, it will automatically complete the first step of creating the unfunded payment in Wise ready to complete manually.
uk: Для виплат банківським переказом Wise автоматично виконає перший крок створення незабезпеченого платежу в Wise, який можна буде виконати вручну.

en: For advanced features like automated payouts, multi-level affiliates, dynamic creatives, performance bonuses, affiliate groups, email reports, and more, visit the <a href="%s" target="_blank">PRO modules section</a>.
uk: Щоб дізнатися про розширені можливості, такі як автоматичні виплати, багаторівневі афіліати, динамічні креативи, бонуси за ефективність, партнерські групи, звіти електронною поштою та багато іншого, відвідайте <a href="%s" target="_blank">розділ PRO-модулів</a>.

en: For affiliate registrations to work properly, you will need to create a "template coupon" and assign it in the "registration" settings tab.
uk: Щоб партнерські реєстрації працювали належним чином, вам потрібно буде створити «шаблонний купон» і призначити його у вкладці налаштувань «реєстрація».

en: For detailed information regarding the payouts features, and setting up one-click payout methods such as Stripe and PayPal,
uk: Щоб отримати детальну інформацію про функції виплат і налаштувати методи виплат в один клік, такі як Stripe і PayPal,

en: For example, if you want to change it to "Partner", you would enter "Partner" here. It will then change things like "Affiliate Dashboard" to "Partner Dashboard", "Affiliate Registration" to "Partner Registration", etc.
uk: Наприклад, якщо ви хочете змінити назву на "Партнер", введіть тут "Партнер". Після цього будуть змінені такі речі, як "Інформаційна панель партнера" на "Інформаційна панель партнера", "Реєстрація партнера" на "Реєстрація партнера" і т.д.

en: For logged-in affiliates, it shows their dashboard with statistics, referral links, recent orders, payouts, and creatives.
uk: Для зареєстрованих афіліатів він показує їхню інформаційну панель зі статистикою, реферальними посиланнями, нещодавніми замовленнями, виплатами та креативними матеріалами.

en: For more in-depth tutorials and guides, see our plugin documentation:
uk: Для отримання більш детальних навчальних посібників та посібників перегляньте нашу документацію до плагінів:

en: For more information, please see the video below:
uk: Більш детальну інформацію можна знайти у відео нижче:

en: For more information, watch the video:
uk: Для отримання додаткової інформації дивіться відео:

en: For most websites, the settings on this page can be ignored (keep them as they are).
uk: Для більшості веб-сайтів налаштування на цій сторінці можна ігнорувати (залиште їх без змін).

en: For most websites, unless you are already using a 3rd party wallet plugin, we would suggest just using our free built-in wallet system.
uk: Для більшості веб-сайтів, якщо ви вже не використовуєте сторонній плагін гаманця, ми рекомендуємо просто використовувати нашу безкоштовну вбудовану систему гаманців.

en: For non-affiliates, it shows an affiliate registration form with program benefits.
uk: Для тих, хто не є афілійованими особами, він показує форму реєстрації афілійованої особи з перевагами програми.

en: For optimal performance, please ensure the image is optimised before uploading. The maximum image width is 2000px and the maximum file size is 1MB.
uk: Для оптимальної роботи, будь ласка, переконайтеся, що зображення оптимізовано перед завантаженням. Максимальна ширина зображення - 2000 пікселів, а максимальний розмір файлу - 1 МБ.

en: For this to show, a user/affiliate account must be assigned to that coupon. The tab is only shown to this user.
uk: Щоб це відобразилося, на цей купон має бути призначено обліковий запис користувача/партнера. Вкладка відображається лише цьому користувачу.

en: Form CAPTCHA - Spam Protection
uk: Форма CAPTCHA - Захист від спаму

en: Form ID
uk: ID форми

en: Form Style
uk: Стиль форми

en: Form Submission
uk: Відправка форми

en: Form Visibility Settings
uk: Налаштування видимості форми

en: Format
uk: Формат

en: Format:
uk: Формат:

en: France
uk: Франція

en: Fraud Prevention
uk: Запобігання шахрайству

en: Fraud Prevention & Usage Restrictions
uk: Запобігання шахрайству та обмеження використання

en: Free Product Order
uk: Безкоштовне замовлення товару

en: Free Shipping
uk: Безкоштовна доставка

en: Free Version:
uk: Безкоштовна версія:

en: Free version can display reports for up to the past 1 month.
uk: Безкоштовна версія може відображати звіти за останній 1 місяць.

en: Frequency
uk: Частота

en: Frequency:
uk: Частота:

en: Frequently Asked Questions:
uk: Часто задавані питання:

en: From
uk: Від

en: From Email Address:
uk: З адреси електронної пошти:

en: From Name:
uk: З назви:

en: From Phone Number (E.164 format, e.g. +15551234567):
uk: З номера телефону (формат E.164, наприклад, +15551234567):

en: From:
uk: Звідки?

en: Full Name
uk: Прізвище, ім'я, по батькові

en: Funds converted and being sent
uk: Кошти конвертовані та відправлені

en: Funds refunded
uk: Кошти повернуто

en: GENERATE NEW REPORT
uk: СТВОРИТИ НОВИЙ ЗВІТ

en: GENERATE REPORT
uk: СФОРМУВАТИ ЗВІТ

en: General
uk: Загальне

en: General Email Settings
uk: Загальні налаштування електронної пошти

en: General Questions
uk: Загальні питання

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: General error:
uk: Загальна помилка:

en: Generally there should not be any reason to turn these off, but it is here just incase, and for debugging.
uk: Як правило, не повинно бути жодних причин для їх відключення, але це тут про всяк випадок, і для налагодження.

en: Generate
uk: Генерувати

en: Generate & Edit Terms and Conditions
uk: Створення та редагування Умов та положень

en: Generate Coupon
uk: Створіть купон

en: Generate Dashboard Page
uk: Створити сторінку інформаційної панелі

en: Generate New Promo Page
uk: Створіть нову промо-сторінку

en: Generate Promo Page
uk: Створіть промо сторінку

en: Generate Registration Page
uk: Створіть сторінку реєстрації

en: Generate a dynamic coupon name automatically.
uk: Автоматично генеруйте динамічну назву купона.

en: Generate a new admin report
uk: Як створити новий звіт адміністратора

en: Generate a signup promo page that includes your program details and the registration form.
uk: Створіть промо-сторінку для реєстрації, яка містить деталі вашої програми та форму реєстрації.

en: Generate and edit the Terms & Conditions page for your affiliate program.
uk: Створіть та відредагуйте сторінку "Умови та положення" для вашої партнерської програми.

en: Generate and send an example report to yourself, with the settings/customisations you have set above.
uk: Створіть та надішліть приклад звіту собі, з налаштуваннями/налаштуваннями, які ви встановили вище.

en: Generate some advanced detailed reports and analytics for your affiliate program.
uk: Створюйте розширені детальні звіти та аналітику для вашої партнерської програми.

en: Generating Report
uk: Формування звіту

en: Generating...
uk: Генерування...

en: Germany
uk: Німеччина

en: Get 25% Off + Free Trial
uk: Отримайте знижку 25% + безкоштовну пробну версію

en: Get Rates
uk: Отримати ставки

en: Get priority support, and your suggestions will have more priority for development.
uk: Отримуйте пріоритетну підтримку, і ваші пропозиції матимуть більший пріоритет для розвитку.

en: GetResponse
uk: Отримати відповідь

en: Getting Started
uk: Початок роботи

en: Gift
uk: Подарунок

en: Gift Box
uk: Подарункова коробка

en: Gift Coupon
uk: Подарунковий купон

en: Give affiliates extra commission % as a bonus for selecting Store Credit as their payout method.
uk: Надайте партнерам додатковий % комісії як бонус за вибір кредиту в магазині як методу виплати.

en: Give unpaid commission to affiliate.
uk: Надайте невиплачену комісію партнеру.

en: Give your affiliates bonuses when they reach certain goals, such as some bonus commission once they reach a certain amount of sales.
uk: Надавайте своїм партнерам бонуси, коли вони досягають певних цілей, наприклад, бонусну комісію, коли вони досягають певної суми продажів.

en: Give your affiliates lifetime commission for ALL future purchases from all their referred users.
uk: Надайте своїм партнерам довічну комісію за ВСІ майбутні покупки від усіх їхніх залучених користувачів.

en: Global
uk: Глобальний

en: Go to Bonuses Settings
uk: Перейдіть до налаштувань бонусів

en: Go to Newsletter Settings
uk: Перейдіть до налаштувань розсилки

en: Go to Page
uk: Перейти на сторінку

en: Go to Payouts Settings
uk: Перейдіть до Налаштувань виплат

en: Go to Referral Links Settings
uk: Перейдіть до налаштувань реферальних посилань

en: Go to Settings
uk: Перейдіть до налаштувань

en: Go to Tabs Settings
uk: Перейдіть до вкладок Налаштування

en: Go to settings
uk: Перейдіть до налаштувань

en: Go to the
uk: Перейдіть до розділу

en: Go to the <a href="%s" target="_blank">Add New Affiliate</a> page to add new affiliates here, which will automatically generate the coupon code for them.
uk: Перейдіть на сторінку <a href="%s" target="_blank">«Додати нового партнера</a> », щоб додати сюди нових партнерів, які автоматично згенерують для них код купона.

en: Great! Double-check the SMTP plugin is fully configured (SPF, DKIM, DMARC, correct from email) for optimal deliverability before bulk sending.
uk: Чудово! Переконайтеся, що плагін SMTP повністю налаштований (SPF, DKIM, DMARC, правильний з електронної пошти) для оптимальної доставки перед масовою відправкою.

en: Great! Ensure it is fully configured (auth keys / SPF & DKIM records) for best newsletter deliverability.
uk: Чудово! Переконайтеся, що він повністю налаштований (ключі авторизації / записи SPF та DKIM) для найкращої доставки розсилки.

en: Group
uk: Група

en: Group / Role
uk: Група / Роль

en: Group Display Name
uk: Коротке ім'я групи

en: Group ID
uk: ID групи

en: Group does not exist.
uk: Групи не існує.

en: Group updated successfully.
uk: Група успішно оновилася.

en: Groups
uk: Групи

en: Guest
uk: Гість

en: Handshake
uk: Рукостискання

en: Heart
uk: Серце

en: Help & Support
uk: Допомога та підтримка

en: Help Area
uk: Зона допомоги

en: Help Documentation
uk: Довідкова документація

en: Here is a video guide explaining how to get started with the plugin
uk: Ось відеоінструкція, яка пояснює, як розпочати роботу з плагіном

en: Here's some of the next steps you can take:
uk: Ось деякі з наступних кроків, які ви можете зробити:

en: Hi {first_name}, Congratulations, you have just earned a reward! View your affiliate dashboard for more details.
uk: Привіт {first_name}, Вітаємо, ви щойно отримали нагороду! Перегляньте інформаційну панель партнера для отримання більш детальної інформації.

en: Hidden
uk: Приховано

en: Hide
uk: Приховати

en: Hide "0.00" value on checkout from referral coupons.
uk: Приховати значення "0,00" під час оформлення замовлення з реферальних купонів.

en: Hide "Hidden" Products
uk: Приховати "Приховані" товари

en: Hide Add Coupon Form
uk: Приховати форму додавання купона

en: Hide Parent Product
uk: Приховати батьківський продукт

en: Hide Settings
uk: Приховати налаштування

en: Hide commission statistics for non-affiliate coupons.
uk: Приховати статистику комісійних за непартнерські купони.

en: Hide for logged in users
uk: Приховати для зареєстрованих користувачів

en: Hide for logged out users
uk: Приховати для зареєстрованих користувачів

en: Hide for non-affiliate users
uk: Приховати для неафілійованих користувачів

en: Hide link for non-affiliate users.
uk: Приховати посилання для неафілійованих користувачіви.

en: Hide on affiliate pages (affiliate dashboard and registration pages)
uk: Приховати на партнерських сторінках (партнерська панель та сторінки реєстрації)

en: Hide on mobile devices
uk: Приховати на мобільних пристроях

en: Hide on specific pages
uk: Приховати на певних сторінках

en: Hide on tablet devices
uk: Приховати на планшетних пристроях

en: Hide the "Coupon code applied successfully." message on all pages except for the cart/checkout pages.
uk: Приховати повідомлення «Код купона успішно застосовано» на всіх сторінках, крім сторінок кошика/оформлення замовлення.

en: Hide the "all-time" stats on statistics tab and line graph.
uk: Приховати статистику за весь час на вкладці статистики та лінійному графіку.

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Hong Kong
uk: Гонконг

en: Horizontal Margin (X):
uk: Горизонтальне поле (X):

en: How To Get Started
uk: З чого почати

en: How are referral URLs generated?
uk: Як генеруються URL-адреси переходів?

en: How did you hear about us?
uk: Як ви про нас дізналися?

en: How do I apply custom tax adjustments to stats and commission?
uk: Як застосувати спеціальні податкові коригування до статистики та комісій?

en: How do I change commission rates for new orders only?
uk: Як змінити ставки комісії тільки за нові замовлення?

en: How do I create affiliate users?
uk: Як створити афілійованих користувачів?

en: How do I get support?
uk: Як отримати підтримку?

en: How do I give affiliate users access to their own dashboard?
uk: Як надати афілійованим користувачам доступ до власної інформаційної панелі?

en: How do I include or exclude tax/VAT from stats and commission?
uk: Як включити або виключити податок/ПДВ зі статистики та комісії?

en: How do I manually connect an affiliate to an existing customer as a lifetime affiliate?
uk: Як вручну підключити афіліату до існуючого клієнта як довічного партнера?

en: How do I only show “completed” orders on affiliate dashboard?
uk: Як я можу показувати лише «виконані» замовлення на інформаційній панелі партнера?

en: How do I pay my affiliates?
uk: Як я можу оплатити свої партнери?

en: How long before showing the popup again to the same visitor (0 = show every visit).
uk: Через скільки часу показувати спливаюче вікно тому ж відвідувачу (0 = показувати при кожному відвідуванні).

en: How long to wait before showing the popup after page load.
uk: Як довго чекати, перш ніж показувати спливаюче вікно після завантаження сторінки.

en: How many creatives to show per row (on larger screens). Recommended between 2 - 4. On mobile devices this will be responsive, and only shows 1 per row.
uk: Скільки креативів показувати в рядку (на великих екранах). Рекомендується від 2 до 4. На мобільних пристроях цей параметр буде адаптивним і показуватиме лише 1 символ у рядку.

en: How many days after being assigned as a "lifetime" referral should it expire, and the customer be unlinked from the customer. Leave empty to use the default global setting. Set to "0" for permanent lifetime commission with no expiry time.
uk: Скільки днів після призначення як «довічного» реферала має закінчитися, а клієнт має бути від'єднаний від клієнта. Залиште порожнім, щоб використовувати глобальне налаштування за замовчуванням. Встановлено на "0" для постійної довічної комісії без терміну дії.

en: How many months to show on the "monthly summary" table by default.
uk: Скільки місяців відображати в таблиці "щомісячний підсумок" за замовчуванням.

en: How many of this product would you like to reward the affiliate with?
uk: Скільки цього продукту ви хотіли б надати партнеру?

en: How much "unpaid commission" must be earned/available, before the affiliate can request a payout.
uk: Скільки "невиплаченої комісії" має бути зароблено/доступно, перш ніж партнер зможе запросити виплату.

en: How often should a report be sent to affiliates via email?
uk: Як часто потрібно надсилати звіт афіліатам електронною поштою?

en: How often should payout requests be checked & submitted automatically?
uk: Як часто потрібно перевіряти та подавати запити на виплати автоматично?

en: How to assign affiliate users to coupons
uk: Як призначити афілійованим користувачам купони

en: How to customize the affiliate registration form?
uk: Як налаштувати форму реєстрації партнера?

en: How to exclude specific products from commission?
uk: Як виключити конкретні товари з комісії?

en: How to export affiliate reports in WooCommerce?
uk: Як експортувати партнерські звіти в WooCommerce?

en: How to fix “ERROR: Failed to load ajax request.”
uk: Як виправити "ПОМИЛКА: Не вдалося завантажити запит ajax."

en: How to set up encryption:
uk: Як налаштувати шифрування:

en: How to set up tiered affiliate commissions?
uk: Як налаштувати багаторівневі партнерські комісії?

en: How to track affiliate sales and commissions in WooCommerce?
uk: Як відстежувати партнерські продажі та комісійні в WooCommerce?

en: How to track coupon usage in WooCommerce?
uk: Як відстежувати використання купонів у WooCommerce?

en: How to use the Coupon Usage Tracker plugin?
uk: Як користуватися плагіном Coupon Usage Tracker?

en: How will you promote us?
uk: Як ви будете нас просувати?

en: However, if preferred, you can use a 3rd party wallet plugin for the store credit payouts. This does however require more setup work, and an additional integration plugin.
uk: Однак, якщо бажаєте, ви можете використовувати плагін 3rd party wallet для виплат кредитів у магазині. Однак це вимагає додаткової роботи з налаштування та додаткового плагіна інтеграції.

en: Hungary
uk: Угорщина

en: I have read and agree to the <a href="%1$s">Affiliate Program Terms of Use</a> and <a href="%2$s">Privacy Policy</a>.
uk: Я прочитав та погоджуюсь з <a href="%1$s">Умовами використання партнерської програми</a> та <a href="%2$s">Політикою конфіденційності</a>.

en: I understand sending without a properly configured SMTP service can cause poor deliverability / spam issues and wish to continue.
uk: Я розумію, що надсилання без належним чином налаштованого SMTP-сервісу може спричинити проблеми з доставкою/спамом, і хочу продовжити.

en: IBAN format is invalid. It should be 15-34 characters long.
uk: Формат IBAN є недійсним. Він повинен мати довжину 15-34 символів.

en: IBAN format is invalid. Must be valid European IBAN format (provided: '%s')
uk: Формат IBAN є недійсним. Повинен бути дійсний європейський формат IBAN (передбачено: '%s')

en: IBAN is required for EU bank transfers
uk: IBAN є обов'язковим для банківських переказів до ЄС

en: IBAN length is invalid. Must be 15-34 characters (provided: %d characters)
uk: Довжина IBAN є невірною. Повинна бути 15-34 символи (передбачено: %d символів)

en: ID
uk: Ідентифікатор

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Icon Colour
uk: Колір іконки

en: Icon Type:
uk: Тип іконки:

en: Icon displayed on the floating button. You can use emojis or text.
uk: Іконка відображається на плаваючій кнопці. Можна використовувати емодзі або текст.

en: Icons
uk: Іконки

en: Ideally you should only enable "completed" order statuses above if you have "Completed Date" selected.
uk: В ідеалі ви повинні включати статуси "виконаних" замовлень тільки вище, якщо у вас вибрана "Дата завершення".

en: If affiliate statistics need to be recalculated, users will be directed to visit the full dashboard to complete the calculations first.
uk: Якщо необхідно перерахувати партнерську статистику, користувачам буде запропоновано відвідати повну інформаційну панель, щоб спочатку виконати розрахунки.

en: If an order is created using an affiliates coupon, then marked as completed, the commission will be added to the affiliate account as "unpaid commission".
uk: Якщо замовлення створений з використанням партнерського купона, а потім позначений як виконаний, комісія буде додана на партнерський обліковий запис як «невиплачена комісія».

en: If an order is refunded then the commission will be removed from the users account.
uk: Якщо замовлення повертається, то комісія буде знята з облікового запису користувача.

en: If at-least 1 role is selected, this payout method will only be available for the selected user roles. If none are selected it will be available for all roles.
uk: Якщо вибрано принаймні 1 роль, цей спосіб отримання виплат буде доступний лише для вибраних ролей користувачів. Якщо жодна з них не буде обрана, вона буде доступна для всіх ролей.

en: If automatic payouts are enabled, this will also trigger the automated payout for Stripe, PayPal and Store Credit.
uk: Якщо ввімкнено автоматичні виплати, це також активує автоматичну виплату для Stripe, PayPal і Store Credit.

en: If cookies are disabled, the referral links will still work but will not be as effective, since they can only attempt to auto-apply coupons on the first page they load.
uk: Якщо файли cookie відключені, реферальні посилання все одно працюватимуть, але не будуть такими ефективними, оскільки вони можуть намагатися автоматично застосувати купони лише на першій завантаженій сторінці.

en: If disabled, by default the referral will only be tracked if the customer applys the affiliates coupon when placing their order.
uk: Якщо вимкнено, за замовчуванням реферал буде відстежуватися лише в тому випадку, якщо клієнт застосує купон афіліатів під час розміщення свого замовлення.

en: If disabled, it will instead store an extra random ID as a cookie for new referral clicks ("wcusage_referral_id") which will then work in the same way.
uk: Якщо цей параметр вимкнено, він натомість зберігатиме додатковий випадковий ідентифікатор як файл cookie для нових кліків переходів («wcusage_referral_id»), який потім працюватиме таким же чином.

en: If disabled, only the first click from the visitor will be tracked (until the cookie expires).
uk: Якщо вимкнено, то відстежуватиметься лише перший клік від відвідувача (до закінчення терміну дії файлу cookie).

en: If disabled, only the parent (first) order for the subscription will earn commission.
uk: Якщо цей параметр вимкнено, комісію отримуватиме лише батьківське (перше) замовлення на підписку.

en: If disabled, only the parent product will be shown - and variations that have per-variation commission rates set different to the parent.
uk: Якщо цей параметр вимкнено, відображатиметься лише батьківський продукт, а також варіанти, ставки комісії за кожен варіант яких відрізняються від батьківського.

en: If disabled, the parent product will be shown in the table.
uk: Якщо цей параметр вимкнено, у таблиці буде показано батьківський продукт.

en: If disabled, then it will only be able to try to automatically apply the coupon code on their first page visit, and URL only conversion tracking will not work. Coupons will be required to track referrals.
uk: Якщо вимкнено, то він зможе лише намагатися автоматично застосувати код купона під час першого відвідування сторінки, а відстеження конверсій лише за URL-адресою не працюватиме. Купони будуть потрібні для відстеження рефералів.

en: If enabled below, the referral link will automatically apply the coupon code to their cart.
uk: Якщо ввімкнено нижче, реферальне посилання автоматично застосує код купона до кошика.

en: If enabled, all dashboard links will direct to the portal page, instead of the regular dashboard page.
uk: Якщо увімкнено, всі посилання на дашборді будуть перенаправляти на сторінку порталу, а не на звичайну сторінку дашборду.

en: If enabled, all new referral URL clicks from the same user will be tracked (and increases total clicks + visit logged in click history). Only the latest click will be converted if they make a purchase.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, то відстежуватимуться всі нові кліки за URL-посиланнями переходів від того самого користувача (і збільшується загальна кількість кліків + історія відвідувань, що увійшли в систему). Лише останній клік буде конвертовано, якщо він здійснить покупку.

en: If enabled, all variations of a product will be shown in the table as seperate rows.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, то всі варіанти товару будуть відображатися в таблиці окремими рядками.

en: If enabled, an option will be displayed in the affiliate dashboard settings tab, allowing affiliates to turn off the email reports.
uk: Якщо увімкнено, на вкладці налаштувань інформаційної панелі партнерів буде відображатися опція, що дозволить афіліатам вимкнути звіти електронною поштою.

en: If enabled, if someone visits the site via the referral URL and places an order without using the coupon code, it will still be tracked and award the affiliate.
uk: Якщо увімкнено, якщо хтось відвідує сайт через реферальну URL-адресу та розміщує замовлення без використання коду купона, він все одно буде відстежуватися та нагороджувати партнера.

en: If enabled, only users with one of the selected roles/groups (or the role/group assigned to the selected template) will be auto-accepted.
uk: Якщо увімкнено, лише користувачі з однією з вибраних ролей/груп (або з роллю/групою, призначеною вибраному шаблону) будуть автоматично прийняті.

en: If enabled, order tax will be added to the fixed commission calculations.
uk: Якщо увімкнено, податок на замовлення буде додано до фіксованих розрахунків комісії.

en: If enabled, order tax will be added to the order subtotal/total/discount for orders in the statistics, and when calculating percentage (%) commission calculations.
uk: Якщо увімкнено, то податок на замовлення буде додаватися до проміжного підсумку/всього/знижки замовлень у статистиці, а при розрахунку відсотка (%) розрахунку комісії.

en: If enabled, products with their catalog visibility set to "Hidden" will not be shown in the rates table.
uk: Якщо увімкнено, товари, видимість яких у каталозі встановлена на "Прихована", не відображатимуться в таблиці тарифів.

en: If enabled, store credit will be converted and displayed in the selected currency at checkout. If disabled, all store credit will use the base store currency only.
uk: Якщо увімкнено, кредит магазину буде конвертовано та відображено у вибраній валюті під час оформлення замовлення. Якщо вимкнено, всі магазинні кредити будуть використовуватися лише в базовій валюті магазину.

en: If enabled, the "MLA Dashboard" will only be accessible to specific affiliate users that you give access to (edit the user and enable "MLA Dashboard Access").
uk: Якщо цей параметр увімкнено, «Інформаційна панель MLA» буде доступна лише конкретним афілійованим користувачам, до яких ви надаєте доступ (відредагуйте користувача та включіть «Доступ до панелі керування MLA»).

en: If enabled, the affiliate reports will be turned on by default for all affiliate users (if they have not yet updated the setting). They can toggle this off in the settings tab of their dashboard. If disabled, then the reports will be turned off by default, and the affiliate user will need to toggle it on to receive the reports.
uk: Якщо увімкнено, партнерські звіти будуть увімкнені за замовчуванням для всіх афілійованих користувачів (якщо вони ще не оновили налаштування). Вони можуть вимкнути це на вкладці налаштувань на своїй інформаційній панелі. Якщо вимкнено, то звіти будуть вимкнені за замовчуванням, а партнерському користувачеві потрібно буде увімкнути їх, щоб отримувати звіти.

en: If enabled, the first time a new dynamic creative is generated for an affiliate, this will be cached for 24 hours, unless the creative is updated. This results better performance and less resource usage.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, то під час першого генерування нового динамічного креативу для афіліату він буде кешуватися протягом 24 годин, якщо креатив не буде оновлено. Це призводить до кращої продуктивності та меншого використання ресурсів.

en: If enabled, the parent product will be hidden from the table if at-least 1 variation.
uk: Якщо увімкнено, батьківський продукт буде приховано з таблиці, якщо принаймні 1 варіант.

en: If enabled, the plugin will attempt to apply the code on the first page they visit. If disabled, it will only apply the code once they visit the cart/checkout pages.
uk: Якщо увімкнено, плагін спробує застосувати код на першій сторінці, яку він відвідує. Якщо цей параметр вимкнено, код застосовуватиметься лише після відвідування сторінок кошика/оформлення замовлення.

en: If enabled, the tracking cookies will be deleted from the customers browser, once the order is completed.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, файли cookie для відстеження будуть видалені з браузера клієнта після завершення замовлення.

en: If enabled, then the registration form shortcode will be disabled/hidden for any affiliate user that is already assigned to an affiliate coupon.
uk: Якщо увімкнено, то шорткод форми реєстрації буде вимкнено/приховано для будь-якого афілійованого користувача, якому вже призначено партнерський купон.

en: If enabled, this tab becomes a link opening in a new browser tab and the header/content settings below are hidden.
uk: Якщо увімкнено, ця вкладка стає посиланням, що відкривається в новій вкладці браузера, а налаштування заголовка/вмісту, наведені нижче, будуть приховані.

en: If enabled, when uninstalling (deleting) the plugin, most plugin options and custom tables/data created by this plugin will be deleted. Some data will still remain such as custom order & coupon meta data (if any).
uk: Якщо увімкнено, то при видаленні (видаленні) плагіна більшість опцій плагіна та користувацькі таблиці/дані, створені цим плагіном, будуть видалені. Деякі дані все одно залишаться, наприклад метадані спеціального замовлення та купонів (якщо такі є).

en: If enabled, whenever a new user is created (in any way), an affiliate registration will also be submitted for them automatically.
uk: Якщо увімкнено, щоразу, коли створюється новий користувач (будь-яким чином), реєстрація партнера також буде подана для нього автоматично.

en: If enabled, you can select which payout methods should NOT require or allow invoice uploads.
uk: Якщо увімкнено, ви можете вибрати, які методи виплат НЕ вимагатимуть або дозволятимуть завантаження інвойсів.

en: If enabled, you can select which payout methods should be eligible for automatic payouts.
uk: Якщо увімкнено, ви можете вибрати, які методи виплат повинні бути доступні для автоматичних виплат.

en: If enabled, you can select which payout methods should be used for scheduled payouts.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, ви можете вибрати, які методи виплат слід використовувати для запланованих виплат.

en: If for some reason the user deletes/removes the coupon manually from their cart, the cookie will also be removed.
uk: Якщо з якихось причин користувач видалить/видалить купон вручну зі свого кошика, файл cookie також буде видалено.

en: If needed, you can <a href="%s" target="_blank">make the link alone track referrals</a> without requiring the affiliates coupon to be applied, ensuring affiliates receive credit for every sale referred.
uk: Якщо потрібно, ви можете <a href="%s" target="_blank">зробити посилання самостійно відстежувати рефералів</a> , не вимагаючи застосування купона від партнерів, гарантуючи, що афіліати отримують кредит за кожен перенаправлений продаж.

en: If no roles are selected, the tab will be visible to all affiliates.
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, вкладка буде видимою для всіх афіліатів.

en: If none are selected all will have access. This is the user roles that will be able to earn and view this reward.
uk: Якщо не вибрано жодного, доступ матимуть усі користувачі. Саме ці ролі користувачів зможуть заробляти та переглядати цю винагороду.

en: If none are selected, auto-accept will apply to all registrations.
uk: Якщо жодна з них не вибрана, автоматичне прийняття буде застосовано до всіх реєстрацій.

en: If none selected, all roles will be included.
uk: Якщо не буде обрано жодної, будуть включені всі ролі.

en: If preferred you can disable cookies completely in the
uk: Якщо це бажано, ви можете повністю вимкнути файли cookie в розділі

en: If preferred, you can enable "New Customers Only" for individual coupons in the "Usage limits" coupon settings tab.
uk: Якщо бажано, ви можете ввімкнути «Лише для нових клієнтів» для окремих купонів у вкладці налаштувань купонів «Ліміти використання».

en: If set to "0" then commission will be added to the affiliates account instantly when an order is completed.
uk: Якщо встановлено значення "0", то комісія буде зарахована на партнерський обліковий запис миттєво при виконанні замовлення.

en: If the affiliate does not enter a custom URL, this will be used as the default landing page for the link.
uk: Якщо партнер не введе користувацьку URL-адресу, вона буде використовуватися як цільова сторінка за замовчуванням для посилання.

en: If the affiliate user is assigned to multiple user roles, it will apply the commission rates for the first role it detects with any custom values set.
uk: Якщо афілійований користувач призначений на кілька ролей користувача, він застосує ставки комісії для першої ролі, яку він виявить, з будь-якими встановленими користувацькими значеннями.

en: If the affiliates coupon
uk: Якщо купон від партнерів

en: If the checkbox is selected below, this user has been granted this award/bonus.
uk: Якщо прапорець встановлений нижче, цей користувач отримав цю нагороду/бонус.

en: If the referral URL is clicked, the coupon code will automatically be applied to the users checkout. The coupon must be used for commission to be tracked.
uk: Якщо ви натиснете на URL-адресу реферала, код купона буде автоматично застосовано до оформлення замовлення користувача. Купон повинен бути використаний для відстеження комісії.

en: If the user does not exist, a new one will be created.
uk: Якщо користувача не існує, буде створено нового.

en: If the user is an admin, then the ID will also be clickable to open the order page in the backend.
uk: Якщо користувач є адміністратором, то ID також буде клікабельним, щоб відкрити сторінку замовлення в бекенді.

en: If the user is not already registered as an affiliate and has no active coupons, this will show the registration from on the affiliate dashboard page.
uk: Якщо користувач ще не зареєстрований як партнер і не має активних купонів, це покаже реєстрацію на сторінці інформаційної панелі партнера.

en: If there are no landing pages assigned to the coupon, then this will be hidden.
uk: Якщо на купон не призначено посадкових сторінок, то це буде приховано.

en: If this is disabled, then it will only be able to try to track referrals if they register on their first page visit.
uk: Якщо це вимкнено, то він зможе намагатися відстежувати рефералів лише в тому випадку, якщо вони реєструються під час першого відвідування сторінки.

en: If you are experiencing any performance issues or other bugs with the plugin, please try enabling/disabling relevant settings below.
uk: Якщо у вас виникли проблеми з продуктивністю або інші помилки плагіна, спробуйте включити/вимкнути відповідні налаштування нижче.

en: If you are getting the "Failed to load ajax request" error on the affiliate dashboard
uk: Якщо ви отримуєте помилку «Не вдалося завантажити запит ajax» на дашборді партнера

en: If you do not want past orders to be affected when commission stats are refreshed, you can enable this in the
uk: Якщо ви не хочете, щоб це вплинуло на минулі замовлення при оновленні статистики комісій, ви можете увімкнути це в розділі

en: If you dont want the message to always show, toggle this setting on, and it will instead only show on the cart/checkout pages.
uk: Якщо ви не хочете, щоб повідомлення завжди відображалося, увімкніть цей параметр, і воно відображатиметься лише на сторінках кошика/оформлення замовлення.

en: If you experience very high volumes of orders for each coupon, this should help greately with affiliate dashboard speed/performance.
uk: Якщо ви стикаєтеся з дуже великими обсягами замовлень за кожним купоном, це має значно допомогти зі швидкістю/ефективністю партнерської інформаційної панелі.

en: If you have any suggestions for new types of bonus requirements or rewards, <a href="%s" target="_blank">please let us know</a>.
uk: Якщо у вас є пропозиції щодо нових типів вимог до бонусів або винагород, <a href="%s" target="_blank">будь ласка, повідомте нам</a>.

en: If you have lots of affiliates, we highly recommend using an SMTP Service Provider via the FluentSMTP plugin for more reliable email delivery.
uk: Якщо у вас багато філій, ми настійно рекомендуємо використовувати постачальника послуг SMTP через плагін FluentSMTP для більш надійної доставки електронної пошти.

en: If you need help getting started, or have any questions at all, you can <a href="%s">create a support ticket</a> any time, and we will be happy to help.
uk: Якщо вам потрібна допомога на початку роботи, або у вас взагалі виникли питання, ви можете <a href="%s">створити запит до служби підтримки</a> в будь-який час, і ми з радістю допоможемо.

en: If you need to use a different base currency (%s), you will need to upgrade to the "Basic" API plan.
uk: Якщо вам потрібно використовувати іншу базову валюту (%s), вам потрібно буде перейти на "Базовий" план API.

en: If you set custom "coupon" commission for that affiliate, or "per product" commission, they WILL take priority over the "user role" commission.
uk: Якщо ви встановите спеціальну комісію "за купони" для цього партнера або комісію "за продукт", вони МАТИМУТЬ пріоритет над комісією "роль користувача".

en: If you want conversions to be tracked even if the coupon is not used, enable the setting below under "URL Conversion Tracking".
uk: Якщо ви хочете, щоб конверсії відстежувалися, навіть якщо купон не використовується, увімкніть налаштування нижче в розділі "Відстеження конверсій URL".

en: If you want to automatically give access to the MLA Dashboard for certain user roles, select them below.
uk: Якщо ви хочете автоматично надавати доступ до інформаційної панелі MLA для певних ролей користувачів, виберіть їх нижче.

en: If you want to change the text "Coupon" to something else on the checkout page, enable this option and enter the custom text below.
uk: Якщо ви хочете змінити текст "Купон" на щось інше на сторінці оформлення замовлення, увімкніть цю опцію та введіть користувацький текст нижче.

en: If you want to change the word "Affiliate" to something else, enter it here. This will change it everywhere in the plugin except the settings page.
uk: Якщо ви хочете змінити слово "Affiliate" на щось інше, введіть його тут. Це змінить його скрізь у плагіні, окрім сторінки налаштувань.

en: If you want to show the logged in users current store credit balance somewhere, use the shortcode
uk: Якщо ви хочете десь показати поточний баланс кредиту в магазині зареєстрованих користувачів, скористайтеся шорткодом

en: If you wish to manually submit payout request for your affiliates, you can do so from this page. After submitting a payout request, you will be redirected to the "Payouts" page to view, manage and finalize the payout.
uk: Якщо ви хочете вручну надіслати запит на виплати для своїх партнерів, ви можете зробити це на цій сторінці. Після подання запиту на виплату ви будете перенаправлені на сторінку «Виплати» для перегляду, керування та завершення виплати.

en: Image
uk: Образ

en: Image:
uk: Образ:

en: Import
uk: Імпорт

en: Import / Export Custom Tables
uk: Імпорт / експорт користувальницьких таблиць

en: Import Template
uk: Шаблон імпорту

en: Import and Export the custom database tables created by this plugin.
uk: Імпортуйте та експортуйте користувацькі таблиці бази даних, створені за допомогою цього плагіна.

en: Import/Export Custom Tables
uk: Імпорт/експорт користувальницьких таблиць

en: Important:
uk: Це важливо:

en: Important: Affiliate Policy Update
uk: Важливо: Оновлення партнерської політики

en: Important: If your short URLs show a 404 page after changing this, you may need to go to the "Settings > Permalinks" page and click "Save Changes" to refresh your permalinks.
uk: Важливо: якщо після зміни ваших коротких URL-адрес відображається сторінка 404, вам може знадобитися перейти на сторінку "Налаштування > постійні посилання" та натиснути "Зберегти зміни", щоб оновити постійні посилання.

en: Important: There are some cases where direct link tracking may not be detected properly.
uk: Важливо: у деяких випадках відстеження прямих посилань може не виявлятися належним чином.

en: Important: This is only recommended if you experience high levels of affiliate fraud, and/or want a strict way to help stop unauthorized referrals.
uk: Важливо: Це рекомендується лише в тому випадку, якщо ви зіткнулися з високим рівнем шахрайства з боку партнерів та/або вам потрібен суворий спосіб зупинити неавторизованих перенаправлень.

en: Important: This needs to be different to your normal affiliate referral URL prefix.
uk: Важливо: цей параметр має відрізнятися від звичайного префікса URL-адреси рефералів партнера.

en: Important: Wise Bank Transfer payouts do not require the recipient to have a Wise account or email address. The payout is sent directly to their bank account using the provided banking details.
uk: Важливо: Виплати Wise Bank Transfer не вимагають від одержувача наявності рахунку або адреси електронної пошти в Wise. Виплата надсилається безпосередньо на його банківський рахунок за наданими банківськими реквізитами.

en: In most cases PayPal Payouts fees are 2%.
uk: У більшості випадків комісія за виплати PayPal становить 2%.

en: In the affiliate report, stats will be shown/calculated based on the previous date range. So monthly reports will show stats from the previous month.
uk: У партнерському звіті статистика буде показана/розрахована на основі попереднього діапазону дат. Тож щомісячні звіти показуватимуть статистику за попередній місяць.

en: In this preview, example values are used for the merge tags if the coupon code entered does not exist:
uk: У цьому попередньому перегляді для тегів злиття використовуються приклади значень, якщо введеного коду купона не існує:

en: In this section, you can create your own custom tabs to show on the affiliate dashboard. Shortcode usage supported.
uk: У цьому розділі ви можете створити власні користувацькі вкладки для відображення на інформаційній панелі партнера. Підтримується використання шорткоду.

en: In this section, you can manage multi-currency settings, if you are using a multi currency plugin.
uk: У цьому розділі ви можете керувати налаштуваннями мультивалютності, якщо ви використовуєте плагін для кількох валют.

en: Include "custom discounts" in % commission calculations & order totals.
uk: Включіть «спеціальні знижки» в розрахунок % комісії та загальну суму замовлень.

en: Include "fees" in % commission calculations & order totals.
uk: Включіть "збори" в % розрахунку комісії та загальну суму замовлень.

en: Include "shipping costs" in % commission calculations & order totals.
uk: Включіть «вартість доставки» в розрахунок % комісії та загальну суму замовлень.

en: Include "taxes" in "fixed" commission calculations.
uk: Включайте «податки» в «фіксовані» розрахунки комісії.

en: Include "taxes" in % commission calculations & order totals.
uk: Включіть «податки» в % розрахунків комісійних і підсумків замовлень.

en: Include Logo in QR Codes
uk: Включення логотипу в QR-коди

en: Include the "coupon discount" in % commission calculations.
uk: Включіть «купонну знижку» в розрахунок % комісії.

en: Increase All Future Commission Earned By:
uk: Збільште всю майбутню комісію за рахунок:

en: Increase Commission %
uk: Збільшити комісію в розмірі

en: Increase all future commission earnings by percentage
uk: Збільште всі майбутні комісійні доходи у відсотках

en: Increased
uk: Збільшення

en: Increased or Decreased
uk: Підвищений або знижений

en: India
uk: Індія

en: Individual Use Only
uk: Тільки для індивідуального використання

en: Info
uk: Інформація

en: Info & Help
uk: Інформація та допомога

en: Information:
uk: Інформація:

en: Instead of being a shortcode displayed on a page within your theme, the affiliate portal is its own standalone full-screen page with a modern unique design.
uk: Замість того, щоб бути шорткодом, що відображається на сторінці у вашій темі, партнерський портал є окремою автономною повноекранною сторінкою з сучасним унікальним дизайном.

en: Instructions & Plugin Details
uk: Інструкції та деталі плагіна

en: Integrations
uk: Інтеграцій

en: International (SWIFT)
uk: Міжнародний (SWIFT)

en: International SWIFT accounts → Receive local currency (converted from your store currency)
uk: Міжнародні рахунки SWIFT → Отримання місцевої валюти (конвертованої з валюти вашого магазину)

en: Intro Text
uk: Вступний текст

en: Invalid IBAN format or IBAN not supported for this country.
uk: Неправильний формат IBAN або IBAN не підтримується в цій країні.

en: Invalid SWIFT/BIC code format or bank not found.
uk: Невірний формат коду SWIFT/BIC або банк не знайдено.

en: Invalid UK sort code format. Must be 6 digits (e.g., 12-34-56).
uk: Неправильний формат коду сортування у Великобританії. Повинно бути 6 цифр (наприклад, 12-34-56).

en: Invalid US routing number or bank not found.
uk: Невірний номер маршрутизації в США або банк не знайдено.

en: Invalid account email address.
uk: Неправильна адреса електронної пошти облікового запису.

en: Invalid account holder name format. Only letters, numbers and basic punctuation allowed.
uk: Неправильний формат імені власника рахунку. Допустимі лише літери, цифри та основні знаки пунктуації.

en: Invalid account number format for this bank type.
uk: Неправильний формат номера рахунку для цього типу банку.

en: Invalid address format or missing required address fields.
uk: Неправильний формат адреси або відсутні обов'язкові поля адреси.

en: Invalid affiliate username.
uk: Неправильне ім'я користувача партнера.

en: Invalid country code or country not supported by Wise.
uk: Невірний код країни або країна не підтримується Wise.

en: Invalid coupon code.
uk: Невірний код купона.

en: Invalid coupon data.
uk: Невірні дані купона.

en: Invalid email address.
uk: Неправильна адреса електронної пошти.

en: Invalid nonce
uk: Недійсний нонсенс

en: Invalid nonce.
uk: Недійсний нонсенс.

en: Invalid registration data.
uk: Невірні реєстраційні дані.

en: Invalid request format. Please check all bank details are correctly formatted.
uk: Неправильний формат запиту. Будь ласка, перевірте правильність форматування всіх банківських реквізитів.

en: Invalid request.
uk: Неправильний запит.

en: Invalid request. Please refresh and try again.
uk: Неправильний запит. Будь ласка, оновіть і спробуйте ще раз.

en: Invalid section
uk: Неправильний розділ

en: Invalid user ID.
uk: Неправильний ідентифікатор користувача.

en: Invalid user IDs.
uk: Невірні ідентифікатори користувачів.

en: Invite
uk: Запросити

en: Invite Sent
uk: Запрошення надіслано

en: Invite URL Variable
uk: Змінна URL-адреси запрошення

en: Invite new members to your affiliate network:
uk: Запросіть нових учасників до своєї партнерської мережі:

en: Invite sent to
uk: Запрошення надіслано на адресу

en: Invoice & Statement Settings
uk: Налаштування рахунків-фактур і виписок

en: Invoice upload is required for this payout method.
uk: Для цього способу виплати необхідно завантажити інвойс.

en: Invoices
uk: Рахунків

en: Invoices (Payouts)
uk: Інвойси (виплати)

en: Invoices and Statements
uk: Рахунки-фактури та виписки

en: Ireland
uk: Ірландія

en: It will set one as priority, so if both are set, the commission settings for your chosen priority will be used.
uk: Він встановить один як пріоритет, тому, якщо встановлено обидва, будуть використовуватися налаштування комісії для обраного вами пріоритету.

en: Italic
uk: Курсив

en: Italy
uk: Італія

en: Japan
uk: Японія

en: Join Date:
uk: Дата приєднання:

en: Landing Page
uk: Посадкова сторінка

en: Landing Pages
uk: Посадкові сторінки

en: Landing Pages Text
uk: Текст посадкових сторінок

en: Large
uk: Великий

en: Large (12px)
uk: Великий (12 пікселів)

en: Last 30 Days
uk: Останні 30 днів

en: Last 7 Days
uk: Останні 7 днів

en: Last Month
uk: Останній місяць

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Last Updated
uk: Останнє оновлення

en: Last-Click Attribution (Default)
uk: Авторство за останнім кліком (за замовчуванням)

en: Last-Click: New referral links overwrite referral cookies and auto-applied coupon with the latest affiliate.
uk: Останній клік: Нові реферальні посилання перезаписують реферальні файли cookie і автоматично застосовують купон з останнім аффіліатом.

en: Latest %2$s
uk: Останні %2$s

en: Latest Clicks / Visits
uk: Останні кліки / відвідування

en: Latest News & Updates
uk: Останні новини та оновлення

en: Latest Referral Visits
uk: Останні реферальні візити

en: Latest Referrals
uk: Останні реферали

en: Latest orders referred by your sub-affiliates
uk: Останні замовлення, передані вашими суб-партнерами

en: Latvia
uk: Латвія

en: Leaderboards
uk: Таблиці лідерів

en: Learn More
uk: Дізнатися більше

en: Learn More.
uk: Дізнатися більше.

en: Learn more about PRO at
uk: Дізнайтеся більше про PRO за посиланням

en: Learn more about Pro and upgrade at
uk: Дізнайтеся більше про Pro та оновіть його за посиланням

en: Learn more about how dynamic landing pages works.
uk: Докладніше про те, як працюють динамічні цільові сторінки.

en: Learn more about payouts.
uk: Докладніше про виплати.

en: Learn more.
uk: Дізнатися більше.

en: LearnDash – Integration Guide
uk: LearnDash – Посібник з інтеграції

en: Leave blank to disable all admin SMS notifications.
uk: Залиште порожнім, щоб вимкнути всі SMS-сповіщення адміністратора.

en: Leave empty to use the default rates for the individual affiliate.
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати ставки за замовчуванням для окремого партнера.

en: Leave empty to use your default "header image".
uk: Залиште порожнім, щоб використовувати "зображення заголовка" за замовчуванням.

en: Left
uk: Ліворуч

en: Left Center
uk: Зліва по центру

en: Less
uk: Менш

en: Lets get started...
uk: Давайте почнемо...

en: Lifetime Affiliate Referrer (Coupon Code)
uk: Довічний партнерський реферер (код купона)

en: Lifetime Affiliate: Expire Date
uk: Довічний партнер: Термін дії

en: Lifetime Commission
uk: Довічна комісія

en: Lifetime Commission Expiry
uk: Термін дії довічної комісії

en: Lifetime Commission Expiry (Days)
uk: Термін дії довічної комісії (днів)

en: Lifetime Commission:
uk: Довічна комісія:

en: Lifetime Referrer
uk: Довічний реферер

en: LifterLMS – Integration Guide
uk: LifterLMS – Посібник з інтеграції

en: Light Mode
uk: Світловий режим

en: Limit Per User
uk: Ліміт на користувача

en: Limit coupons to new customers only (first order)
uk: Обмежте купони лише для нових клієнтів (перше замовлення)

en: Limit payout methods available for this group.
uk: Доступні для цієї групи методи виплат за лімітом.

en: Limit to certain user roles & groups?
uk: Обмежити певними ролями та групами користувачів?

en: Line Graph
uk: Лінійна діаграма

en: Link
uk: Посилання

en: Link Stats
uk: Статистика посилань

en: List ID
uk: Ідентифікатор списку

en: List Token
uk: Токен списку

en: List of products sold this month:
uk: Список товарів, проданих в цьому місяці:

en: Lithuania
uk: Литва

en: Live creative preview:
uk: Перегляд креативу в реальному часі:

en: Load tabs individually with Ajax.
uk: Завантажуйте вкладки індивідуально за допомогою Ajax.

en: Load tabs on affiliate dashboard as separate pages.
uk: Завантажуйте вкладки на інформаційній панелі партнера як окремі сторінки.

en: Loading
uk: Завантаження

en: Loading statistics
uk: Статистика завантаження

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Loading…
uk: Завантаження..

en: Login
uk: Вхід

en: Login & Registration
uk: Вхід та реєстрація

en: Login to your account.
uk: Увійдіть до свого облікового запису.

en: Logout
uk: Вихід

en: Lowercase
uk: Малі

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: MANAGE CATEGORIES
uk: УПРАВЛІННЯ КАТЕГОРІЯМИ

en: MLA
uk: ГНД

en: MLA - Pending Payments
uk: MLA - Незавершені платежі

en: MLA - Unpaid Commission
uk: MLA - Несплачена комісія

en: MLA Admin Requests:
uk: Запити адміністратора MLA:

en: MLA Affiliate Portal
uk: Партнерський портал MLA

en: MLA Affiliate Portal URL:
uk: URL-адреса партнерського порталу MLA:

en: MLA Affiliate Users
uk: Афілійовані користувачі MLA

en: MLA Commission
uk: Комісія MLA

en: MLA Commission Added
uk: Додано Комісію з питань МТД

en: MLA Commission Removed
uk: Комісію з МТД видалено

en: MLA Dashboard
uk: Інформаційна панель MLA

en: MLA Dashboard Access
uk: Доступ до панелі керування MLA

en: MLA Dashboard Page (ID):
uk: Сторінка інформаційної панелі MLA (ідентифікатор):

en: MLA Dashboard Page:
uk: Сторінка інформаційної панелі MLA:

en: MLA Dashboard Sections
uk: Розділи інформаційної панелі MLA

en: MLA Invite
uk: Запрошення до участі в програмі MLA

en: MLA Invite Approval
uk: Запрошення на затвердження ГНД

en: MLA Network Tree
uk: Дерево мережі ОМС

en: MLA Parent Approved
uk: Затверджено батьками ОМС

en: MLA Portal Page Slug
uk: Сторінка порталу MLA Slug

en: MLA Portal Page Title
uk: Заголовок сторінки порталу MLA

en: MLA Settings
uk: Налаштування MLA

en: MLA Statistics Overview
uk: Огляд статистики ГНД

en: MLA Tier Commission Rates
uk: Ставки комісійних за рівні MLA

en: MLA Unpaid
uk: MLA Неоплачена

en: MLA User
uk: Користувач MLA

en: MLA Users
uk: Користувачі MLA

en: MLA access for user roles & groups
uk: Доступ за протоколом MLA для ролей і груп користувачів

en: MLA commission rates updated successfully.
uk: Ставки комісійної винагороди за MLA успішно оновлено.

en: MLA dashboard is currently unavailable.
uk: Інформаційна панель MLA наразі недоступна.

en: MLA functions are not available.
uk: Функції MLA недоступні.

en: MLA network chart functions are not available.
uk: Функції мережевої діаграми MLA недоступні.

en: MLA parent has approved this application.
uk: Материнська організація ОМС схвалила цю заявку.

en: MLA summary
uk: Підсумки MLA

en: MLA will allow affiliates to refer other affiliate users, and gain commission depending on their referral tier.
uk: MLA дозволить афіліатам залучати інших афілійованих користувачів і отримувати комісію в залежності від їх реферального рівня.

en: MORE
uk: БІЛЬШЕ

en: MP4 Download:
uk: MP4 Завантажити:

en: MP4 Video
uk: Відео MP4

en: MP4 Video:
uk: Відео у форматі MP4:

en: MailPoet is not installed or activated.
uk: MailPoet не встановлено та не активовано.

en: Mailing List Integrations
uk: Інтеграція зі списками розсилки

en: Mailpoet
uk: MailPoet

en: Make MLA Dashboard "Invite Only"
uk: Створіть інформаційну панель MLA "Лише за запрошенням"

en: Make MLA invite links also work as a normal referral link.
uk: Зробіть так, щоб запрошувальні посилання MLA також працювали як звичайне реферальне посилання.

en: Make all dashboard URLs private/hidden to everyone except administrators and assigned user.
uk: Зробіть всі URL-адреси інформаційної панелі приватними/прихованими для всіхсіх, крім адміністраторів і призначеного користувача.

en: Make sure template codes match the exact name of an existing template coupon code, otherwise the coupon may not be created automatically.
uk: Переконайтеся, що коди шаблонів збігаються з точною назвою існуючого коду купона шаблону, інакше купон може не бути створений автоматично.

en: Make sure this matches the exact name of an existing template coupon code (case sensitive).
uk: Переконайтеся, що він збігається з точною назвою існуючого коду купона шаблону (з урахуванням регістру).

en: Make sure to verify your account and update your company information.
uk: Обов'язково підтвердьте свій обліковий запис і оновіть інформацію про компанію.

en: Make the invoice upload option required.
uk: Зробіть обов'язковим завантаження рахунка-фактури.

en: Make the order "ID" clickable for admins.
uk: Зробіть "ID" замовлення клікабельним для адміністраторів.

en: Make this bonus hidden from the affiliate dashboard
uk: Зробіть цей бонус прихованим на інформаційній панелі партнера

en: Malta
uk: Мальта

en: Manage
uk: Керувати

en: Manage %s
uk: Керування %s

en: Manage Categories
uk: Керування категоріями

en: Manage and track payout requests from your affililates.
uk: Керуйте запитами на виплати та відстежуйте їх від своїх партнерів.

en: Manage/Track Payouts
uk: Керуйте/відстежуйте виплати

en: Manual Admin Requests:
uk: Ручні запити адміністратора:

en: Manual Affiliate Requests:
uk: Ручні запити адміністратора

en: Manual Coupon Commission Edit
uk: Редагування комісії за купон вручну

en: Manual Fixed Order Commission Edit
uk: Редагування комісії за фіксоване замовлення вручну

en: Manual Fixed Product Commission Edit
uk: Редагування комісії за фіксований продукт вручну

en: Manual Pending Commission Edit
uk: Редагування відкладеної комісії вручну

en: Manual Processing Commission Edit
uk: Редагування комісії за обробку вручну

en: Manual Saving (Legacy bulk)
uk: Збереження вручну (застарілі масиви)

en: Manual Unpaid Commission Edit
uk: Редагування несплачених комісій вручну

en: Manually add a domain to a coupon for direct link tracking.
uk: Вручну додайте домен до купона для прямого відстеження посилань.

en: Mark as Paid
uk: Позначити як сплачений

en: Mark as Paid (manual)
uk: Позначити як оплачене (інструкція)

en: Mark as paid if you have completed the transfer in Wise manually.
uk: Позначте як сплачений, якщо ви виконали переказ у Wise вручну.

en: Mark as paid.
uk: Позначити як оплачений.

en: Master switch. When disabled, no SMS messages will be sent regardless of other settings.
uk: Головний перемикач. Якщо вимкнено, SMS-повідомлення не надсилатимуться незалежно від інших налаштувань.

en: Maximum Spend
uk: Максимальні витрати

en: Maximum amount of "latest orders" to show at once:
uk: Максимальна кількість "останніх замовлень" для відображення за один раз:

en: Maximum commission per order:
uk: Максимальна комісія за замовлення:

en: Maximum orders per request reached
uk: Максимальна кількість замовлень за один досягнутий запит

en: Medium
uk: Середній

en: Medium (10px)
uk: Середній (10px)

en: MemberPress – Integration Guide
uk: MemberPress - Посібник з інтеграції

en: Merge Tags:
uk: Теги злиття:

en: Method
uk: Метод

en: Mexico
uk: Мексика

en: Milestone & Thank You
uk: Етап та подяка

en: Minimum Spend
uk: Мінімальні витрати

en: Missing required fields:
uk: Відсутні обов'язкові поля:

en: Mobile Menu
uk: Мобільне меню

en: Mobile Menu Style
uk: Стиль мобільного меню

en: Modules & Features
uk: Модулі та функції

en: Money Bill
uk: Грошова купюра

en: Month
uk: Місяць

en: Month:
uk: Місяць:

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Monthly Leaderboard Highlights
uk: Щомісячний лідерборд

en: Monthly Performance Tips
uk: Щомісячні поради щодо продуктивності

en: Monthly Report
uk: Щомісячний звіт

en: Monthly Summary
uk: Щомісячний підсумок

en: More
uk: Більше

en: More features coming soon. Get access to all future features included in the Pro version!
uk: Більше функцій з'являться незабаром. Отримайте доступ до всіх майбутніх функцій у версії Pro!

en: Multi-Currency Settings
uk: Налаштування мультивалюти

en: Multi-Currency Support
uk: Мультивалютна підтримка

en: Multi-Currency Support &amp; Setup
uk: Мультивалютна підтримка та налаштування

en: Multi-Level Affiliate Emails
uk: Електронні листи багаторівневих партнерів

en: Multi-Level Affiliate Marketing
uk: Маркетинг багаторівневих партнерів

en: Multi-Level Affiliate Portal
uk: Портал для багаторівневих партнерів

en: Multi-Level Affiliates
uk: Багаторівневі партнери

en: Multi-Level Affiliates (PRO)
uk: Багаторівневі партнери (PRO)

en: My %s Coupons
uk: Мої купони %s

en: My PRO features and settings are not showing. How do I fix this?
uk: Мої PRO-функції та налаштування не відображаються. Як це виправити?

en: My email notifications are not working. How do I fix this?
uk: Сповіщення електронною поштою не працюють. Як це виправити?

en: NOTE: If set to "Completed Date", only orders that have been marked as "completed" (at-least once) can be displayed on the dashboard.
uk: ПРИМІТКА: Якщо встановлено "Дата завершення", на інформаційній панелі можуть відображатися лише замовлення, які були позначені як "завершені" (принаймні один раз).

en: NOTE: In some rare cases, or certain themes, this option may not work and will show the "loading..." animation continuously. In this case, simply disable it or contact us to look into fixing it for you.
uk: ПРИМІТКА: У деяких рідкісних випадках або певних темах ця опція може не працювати і покаже "завантаження..." анімація безперервно. У цьому випадку просто вимкніть його або зв'яжіться з нами, щоб розглянути можливість вирішення цього для вас.

en: NOTE: Updating the conversion rates below will only update the totals for NEW orders (if the affiliate dashboard has been viewed at-least once).
uk: ПРИМІТКА: Оновлення коефіцієнтів конверсії нижче оновить загальну суму лише для НОВИХ замовлень (якщо панель партнерської панелі була переглянута хоча б один раз).

en: Name
uk: Ім'я

en: Name / User Role
uk: Ім'я / Роль користувача

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Need help?
uk: Потрібна допомога?

en: Need help? Have a suggestion?
uk: Потрібна допомога? Маєте пропозицію?

en: Need help? Have a suggestion? Found a bug?
uk: Потрібна допомога? Є пропозиція? Знайшли помилку?

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Network
uk: Мережа

en: Network Tree
uk: Дерево мережі

en: Never update the saved "commission" value for past orders.
uk: Ніколи не оновлюйте збережене значення "commission" для минулих замовлень.

en: New "Direct Link Tracking" Domain
uk: Новий домен "Пряме відстеження посилань"

en: New Affiliate Account Created
uk: Створено новий партнерський обліковий запис

en: New Affiliate Application
uk: Новий партнерський додаток

en: New Affiliate Banners & Copy Available
uk: Доступні нові партнерські банери та копії

en: New Affiliate Registration Submitted (Admin)
uk: Подано нову афілійовану реєстрацію (Admin)

en: New Bonus
uk: Новий бонус

en: New Campaign
uk: Нова кампанія

en: New Commission Payout
uk: Нова виплата комісії

en: New Commission Payout!
uk: Нова виплата комісії!

en: New Creatives & Assets
uk: Нові креативи та активи

en: New Customers Only
uk: Тільки для нових клієнтів

en: New Customers Only (First Order)
uk: Тільки для нових клієнтів (перше замовлення)

en: New Domain Request (Direct Link Tracking)
uk: Новий запит домену (відстеження прямих посилань)

en: New Order Referral
uk: Направлення на нове замовлення

en: New Payout Request
uk: Новий запит на виплату

en: New Payout Request (Bulk Scheduled)
uk: Новий запит на виплату (масово заплановано)

en: New Payout Request: {coupon}
uk: Новий запит на виплату: {coupon}

en: New Performance Bonus – Unlock Extra Commission This Month
uk: Новий бонус за ефективність - розблокуйте додаткову комісію в цьому місяці

en: New Product Launch
uk: Запуск нового продукту

en: New Product Launch – High Conversion Opportunity
uk: Запуск нового продукту - висока можливість конверсії

en: New Referral Emails
uk: Нові реферальні електронні листи

en: New Referral Sale
uk: Новий розпродаж рефералів

en: New Referral Sale (Admin)
uk: Новий розпродаж рефералів (Admin)

en: New Sub-Affiliate Referral
uk: Нова реферальна особа для суб-партнерів

en: New Sub-Affiliate Registration
uk: Реєстрація нових суб-афілійованих осіб

en: New Sub-Affiliate Registration: {sub-affiliate-user}
uk: Реєстрація нового суб-партнера: {sub-affiliate-user}

en: New Sub-Affiliate Signup
uk: Нова реєстрація суб-партнера

en: New Subscription (Parent Order)
uk: Нова підписка (батьківське замовлення)

en: New User Role:
uk: Нова роль користувача:

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: New customers only?
uk: Тільки нові клієнти?

en: New role added successfully.
uk: Нова роль успішно додана.

en: Newest %s Coupons
uk: Найновіші купони %s

en: Newly Created (Welcome Bonus)
uk: Новостворені (вітальний бонус)

en: Newsletter Settings
uk: Налаштування розсилки

en: Newsletters
uk: Інформаційні бюлетені

en: Next
uk: Наступний

en: Next Page
uk: Наступна сторінка

en: Next, select the MLA dashboard page below (where you added the shortcode), and customise the other settings to your requirements.
uk: Далі виберіть сторінку приладної дошки MLA нижче (де ви додали шорткод) і налаштуйте інші параметри відповідно до ваших вимог.

en: Next, simply <a href="%s">add new creatives</a> and they will be displayed in the new "Creatives" tab on the affiliate dashboard.
uk: Далі просто <a href="%s">додайте нові креативи</a> , і вони відобразяться в новій вкладці «Креативи» на інформаційній панелі партнера.

en: Next, we need to setup the affiliate registration system.
uk: Далі нам потрібно налаштувати систему реєстрації афіліатів.

en: Next, you need to create the affiliate registration page on your website.
uk: Далі вам потрібно створити сторінку реєстрації партнера на своєму сайті.

en: No
uk: Ні

en: No Campaign
uk: Без кампанії

en: No Default
uk: Без дефолту

en: No Discount
uk: Без знижки

en: No Discount (Tracking Only)
uk: Без знижки (тільки для відстеження)

en: No Email Required:
uk: Електронна пошта не потрібна:

en: No SMTP plugin detected. Configure an SMTP provider (WP Mail SMTP, Post SMTP, FluentSMTP, SendGrid, Amazon SES, etc.) before bulk sending for better deliverability & reduced spam risk.
uk: Плагін SMTP не виявлено. Налаштуйте SMTP-провайдера (WP Mail SMTP, Post SMTP, FluentSMTP, SendGrid, Amazon SES тощо) перед масовою розсилкою для кращої доставки та зменшення ризику спаму.

en: No SMTP plugin detected. For improved deliverability & reliability (avoid spam filtering) configure an SMTP provider (WP Mail SMTP, Post SMTP, FluentSMTP, SendGrid, Amazon SES, etc.) before sending large newsletters.
uk: Плагін SMTP не виявлено. Для покращення доставки та надійності (уникнення фільтрації спаму) налаштуйте SMTP-провайдера (WP Mail SMTP, Post SMTP, FluentSMTP, SendGrid, Amazon SES тощо) перед надсиланням великих розсилок.

en: No Short URLs found
uk: Коротких URL-адрес не знайдено

en: No Short URLs found in trash
uk: У кошику не знайдено коротких URL-адрес

en: No Wise account is required for the recipient.
uk: Для одержувача не потрібен обліковий запис Wise.

en: No activity found for this affiliate.
uk: Для цієї партнерки не знайдено жодної активності.

en: No affiliate coupons are assigned to your account.
uk: Вашому обліковому запису не призначено партнерські купони.

en: No affiliate dashboard found.
uk: Інформаційну панель партнера не знайдено.

en: No affiliate dashboard found. Please contact us.
uk: Інформаційну панель партнера не знайдено. Будь ласка, зв'яжіться з нами.

en: No bonuses are currently available.
uk: Наразі бонуси не доступні.

en: No bonuses or rewards are available for this group.
uk: Для цієї групи не надаються бонуси чи заохочення.

en: No categories found
uk: Категорій не знайдено

en: No clicks available.
uk: Немає доступних кліків.

en: No commission rates have been configured yet.
uk: Ставки комісій ще не налаштовані.

en: No coupon ID has been selected.
uk: Ідентифікатор купона не вибрано.

en: No coupons assigned to this affiliate.
uk: За цим афіліатом не закріплено жодного купона.

en: No coupons were used for this order.
uk: Для цього замовлення не використовувалися купони.

en: No creatives are available for this group.
uk: Для цієї групи немає креативів.

en: No creatives available at this time.
uk: Наразі креативів немає.

en: No data available for this tab.
uk: Для цієї вкладки немає доступних даних.

en: No items found.
uk: Нічого не знайдено.

en: No leaderboard data available yet this month.
uk: У цьому місяці поки що немає даних щодо таблиці лідерів.

en: No matches found
uk: Збігів не знайдено

en: No modules found matching your search.
uk: Не знайдено модулів, що відповідають вашому запиту.

en: No new %s coupons found.
uk: Нових купонів %s не знайдено.

en: No newsletters created yet. Click "Add New" to start.
uk: Ще не створено жодної розсилки. Натисніть "Додати нову", щоб почати.

en: No orders found.
uk: Замовлень не знайдено.

en: No payout history found.
uk: Історію виплат не знайдено.

en: No payout methods are available currently.
uk: Наразі способи виплат недоступні.

en: No payout methods are enabled. Please enable at least one in the %s settings.
uk: Не ввімкнено жодного методу виплат. Будь ласка, увімкніть хоча б один у налаштуваннях %s.

en: No payouts found
uk: Виплат не знайдено

en: No pending tasks 🎉
uk: Немає незавершених завдань 🎉

en: No phone number provided.
uk: Номер телефону не вказано.

en: No products found.
uk: Товарів не знайдено.

en: No recent activity found.
uk: Остання активність не виявлена.

en: No recent clicks found.
uk: Останніх кліків не знайдено.

en: No recent referral orders found.
uk: Нещодавніх реферальних замовлень не знайдено.

en: No recent referrals found for this affiliate's coupons. This could mean that the assigned coupons have not been used in any orders yet, or the orders are still pending.
uk: Не знайдено нещодавніх рефералів для купонів цього партнера. Це може означати, що призначені купони ще не були використані в жодному замовленні, або ж замовлення все ще перебувають на розгляді.

en: No recent visits found for this affiliate's coupons.
uk: Не знайдено нещодавніх відвідувань для купонів цього партнера.

en: No recipient phone number provided.
uk: Номер телефону одержувача не вказано.

en: No registrations applications found.
uk: Заявки на реєстрацію не знайдено.

en: No role specified.
uk: Роль не вказана.

en: No roles assigned
uk: Ролі не призначені

en: No template coupon configured. Please set up a template coupon in the settings.
uk: Шаблонний купон не налаштовано. Будь ласка, налаштуйте шаблонний купон у налаштуваннях.

en: No template coupons assigned.
uk: Шаблонні купони не призначено.

en: No valid coupon codes found for this affiliate.
uk: Для цієї партнерки не знайдено жодного дійсного купона.

en: Non-Affiliate Coupon Settings
uk: Налаштування купонів не для партнерів

en: Normal
uk: Нормальний

en: Normally it will just show the coupon name, discount, usage, and button to direct them to the unique URL ID, for the affiliate dashboard for that coupon.
uk: Зазвичай він просто показує назву купона, знижку, використання та кнопку, щоб направити їх на унікальний ідентифікатор URL-адреси для інформаційної панелі партнера для цього купона.

en: Norway
uk: Норвегія

en: Not Connected
uk: Не підключено

en: Not Converted
uk: Не конвертовано

en: Not authorized.
uk: Не дозволено.

en: Not available
uk: Немає в наявності

en: Not found.
uk: Не знайдено.

en: Not provided
uk: Не передбачено

en: Not set
uk: Не встановлено

en: Note:
uk: Примітка:

en: Note: "Unpaid Commission" will start from "0" and will only start tracking after you installed the "PRO" version and activated the payouts functionality.
uk: Примітка: «Несплачена комісія» почнеться з «0» і почне відслідковуватися лише після того, як ви встановили версію «PRO» та активували функцію виплат.

en: Note: Changing these tax settings will affect stats for all coupons and all new/past orders. Stats are refreshed next time there is a new order (for that specific coupon), or you click the "refresh all data" button in "debug" settings to refresh ALL coupon stats.
uk: Примітка: Зміна цих налаштувань податків вплине на статистику всіх купонів і всіх нових/минулих замовлень. Статистика оновлюється наступного разу, коли з'являється нове замовлення (для цього конкретного купона), або ви натискаєте кнопку «оновити всі дані» в налаштуваннях «налагодження», щоб оновити ВСЮ статистику купонів.

en: Note: Currently only the "EUR" base store currency is supported on the free API plan.
uk: Примітка: Наразі в безкоштовному плані API підтримується лише валюта базового магазину "EUR".

en: Note: If enabled, any new clicks (from the same visitor) within the same minute as another will not be logged, and will keep the same ID as the initial click (to prevent spamming the logs).
uk: Примітка: Якщо цей параметр увімкнено, будь-які нові кліки (від того ж відвідувача) протягом тієї ж хвилини, що й інший, не реєструватимуться, і зберігатимуться той самий ідентифікатор, що й початковий клік (щоб запобігти розсиланню спаму в журналах).

en: Note: If required, you can customise more calculation settings in the plugin settings page.
uk: Примітка: Якщо потрібно, ви можете налаштувати додаткові параметри розрахунку на сторінці налаштувань плагіна.

en: Note: If statements are showing "page not found", simply click save in your
uk: Примітка: Якщо виписки показують "сторінку не знайдено", просто натисніть зберегти у своєму

en: Note: If you edit this, any previous short URLs created by your affiliates (with the old slug) will stop working.
uk: Примітка: якщо ви відредагуєте це, будь-які попередні короткі URL-адреси, створені вашими афіліатами (зі старим slug), перестануть працювати.

en: Note: Individual product-level rates will take priority over these.
uk: Примітка: Ставки на рівні окремих продуктів мають пріоритет над цими.

en: Note: Payouts can only be made if you have the required funds in your PayPal account.
uk: Примітка: Виплати можуть бути здійснені лише за наявності необхідних коштів на вашому обліковому записі PayPal.

en: Note: Payouts can only be made if you have the required funds in your Stripe account.
uk: Примітка: виплати можуть бути здійснені лише за наявності необхідних коштів на вашому рахунку Stripe.

en: Note: There are lots more options available in the settings page.
uk: Примітка: На сторінці налаштувань доступно набагато більше опцій.

en: Note: These will take higher priority than product-level and category-level rates.
uk: Примітка: Ці тарифи мають вищий пріоритет, ніж тарифи на рівні продуктів і категорій.

en: Note: This is an integration for a 3rd-party plugin. We are not affiliated with, and do not have any control over the features and functionality offered by the "%s" plugin.
uk: Примітка: Це інтеграція для плагіна 3rd-party. Ми не пов'язані з плагіном "%s" і не маємо жодного контролю над функціями та функціональними можливостями, які пропонує плагін "%s".

en: Note: This requires the <a href="%s" target="_blank">multi-currency module</a> to be enabled and configured.
uk: Примітка: Для цього потрібно, щоб <a href="%s" target="_blank">мультивалютний модуль</a> було увімкнено та налаштовано.

en: Note: This will only show for users that are not currently assigned to any affiliate coupons. They must also be logged in, or have selected "Create an account?" for it to show.
uk: Примітка: Це буде показано лише для користувачів, яким наразі не призначено жодних партнерських купонів. Вони також повинні увійти в систему або вибрати «Створити обліковий запис?», щоб він відображався.

en: Note: We recommended using
uk: Примітка: Ми рекомендуємо використовувати

en: Note: When enabled, any existing orders that do not currently have a conversion rate set, will save the rate as the rate set below (when the affiliate dashboard is next loaded).
uk: Примітка: Якщо увімкнено, всі існуючі замовленняи, які наразі не мають встановленого коефіцієнта конверсії, збережуть ставку як ставку, встановлену нижче (під час наступного завантаження партнерської інформаційної панелі).

en: Note: When updating these settings saved data will be refreshed for all dashboards automatically (first page load may take longer).
uk: Примітка: При оновленні цих налаштувань збережені дані будуть оновлюватися для всіх інформаційних панелей автоматично (перше завантаження сторінки може зайняти більше часу).

en: Note: You can customise some other email notifications on the plugin settings page later if needed.
uk: Примітка: Ви можете налаштувати деякі інші сповіщення електронною поштою на сторінці налаштувань плагіна пізніше, якщо це необхідно.

en: Note: You can customise the registration system more in the plugin settings page.
uk: Примітка: Ви можете налаштувати систему реєстрації більше на сторінці налаштувань плагіна.

en: Note: Your users can also register themselves as affiliates using the <a href="%s" target="_blank">affiliate registration form</a>.
uk: Примітка: Ваші користувачі також можуть зареєструватися як афіліати за допомогою <a href="%s" target="_blank">форми реєстрації партнера</a>.

en: Notes:
uk: Нотатки:

en: Notice (admin only): Page constantly loading? Try refreshing the page.
uk: Повідомлення (лише для адміністратора): Сторінка постійно завантажується? Спробуйте оновити сторінку.

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Notifications Disabled
uk: Сповіщення Вимкнено

en: Notifications Settings
uk: Налаштування сповіщень

en: Notify admin when a commission payout is marked as paid.
uk: Повідомте адміністратора, коли виплату комісії буде позначено як сплачену.

en: Notify admin when a new affiliate registration is submitted and awaiting approval.
uk: Повідомте адміністратора, коли нова афілійована реєстрація буде подана і очікує схвалення.

en: Notify admin when a referred order is cancelled, refunded, or failed.
uk: Повідомте адміністратора про скасування, відшкодування або невдачу замовлення, на яке було зроблено посилання.

en: Notify admin when an affiliate earns commission from a new order.
uk: Повідомте адміністратора, коли афіліат отримає комісію з нового замовлення.

en: Notify admin when an affiliate registration is approved.
uk: Повідомте адміністратора, коли реєстрація партнера буде схвалена.

en: Notify admin when an affiliate submits a payout request.
uk: Повідомте адміністратора, коли афіліат надішле запит на виплату.

en: Number of Extra Currencies
uk: Кількість додаткових валют

en: Number of Tiers
uk: Кількість рівнів

en: Number of custom tabs
uk: Кількість користувацьких вкладок

en: Number of days the referral cookie is stored
uk: Кількість днів, протягом яких зберігається реферальний файл cookie

en: On the dashboard, the affiliate can generate their own custom links for specific pages or products on your website.
uk: На інформаційній панелі партнер може генерувати власні користувацькі посилання для конкретних сторінок або продуктів на вашому веб-сайті.

en: Once Per Day
uk: Один раз на день

en: Once Per Month
uk: Один раз на місяць

en: Once Per Week
uk: Один раз на тиждень

en: Once Per Year
uk: Один раз на рік

en: Once configured, your affiliates can select "Wise Bank Transfer" as their payout method and enter their bank details.
uk: Після налаштування ваші афіліати можуть вибрати "Wise Bank Transfer" як спосіб виплат і ввести свої банківські реквізити.

en: Once every quarter
uk: Раз на квартал

en: Once you have installed/activated both the integration addon, and the wallet plugin, refresh this page. You will then be able to enable it in the "Wallet System" dropdown above.
uk: Після того, як ви встановили/активували як аддон інтеграції, так і плагін гаманця, оновіть цю сторінку. Після цього ви зможете активувати його у випадаючому меню "Система гаманця" вище.

en: Once: Display only on first link click
uk: Одного разу: Відображати тільки за першим кліком на посилання

en: One or more users not found.
uk: Одного або декількох користувачів не знайдено.

en: One-Time
uk: Одноразова

en: Only auto-accept for certain user roles & groups?
uk: Автоприйняття лише для певних ролей та груп користувачів?

en: Only enable this if you have multiple different "final" order statuses that should grant "unpaid commission".
uk: Увімкніть цю функцію, лише якщо у вас є кілька різних статусів "остаточних" замовлень, які мають надавати "невиплачену комісію".

en: Only schedule payouts for specific payout methods.
uk: Призначайте виплати лише для конкретних способів отримання виплат.

en: Only select any "final" order statuses for your orders, once it has been paid and delivered. If you select multiple, make sure no orders are applied to more than one of these statuses at any time.
uk: Виберіть будь-які "остаточні" статуси замовлень лише після їх оплати та доставки. Якщо ви вибрали кілька, переконайтеся, що жодні замовлення не застосовуються до більш ніж одного з цих статусів одночасно.

en: Only show coupons assigned to an %s user.
uk: Показувати лише купони, призначені афілійованому користувачу.

en: Only show coupons where sales have
uk: Показувати купони лише там, де розпродажі

en: Only show users with the "coupon affiliate" role when manually assigning users to coupons.
uk: Показувати користувачам із роллю "купонний партнер" можна показувати лише під час ручного призначення користувачам купонів.

en: Only show/include tax on the statement if user has entered a tax/VAT number.
uk: Показувати/включати податок у виписку лише в тому випадку, якщо користувач ввів номер платника податків/ПДВ.

en: Only showing coupons that are assigned to an %s user.
uk: Показ лише купонів, призначених афілійованому користувачу.

en: Only the user assigned to this coupon can update their payout method details.
uk: Лише користувач, якому призначено цей купон, може оновити дані свого методу виплати.

en: Only trigger lifetime referral if coupon is assigned to user.
uk: Активувати довічного реферала можна лише в тому випадку, якщо купон призначено користувачу.

en: Oops, an error occurred when attempting to send PayPal payment for payout
uk: На жаль, помилка сталася під час спроби надіслати платіж PayPal для виплати

en: Open as external link instead of tab?
uk: Відкривати як зовнішнє посилання замість вкладки?

en: Open changelog
uk: Відкритий журнал змін

en: Open setup guide in new tab
uk: Відкрити інсталяцію в новій вкладці

en: Opt out of SMS notifications
uk: Відмовитися від SMS-повідомлень

en: Option name:
uk: Назва опції:

en: Optional custom message to include in the notification email.
uk: Необов'язкове кастомне повідомлення для включення в імейл-сповіщення.

en: Optional: Custom commission "fixed amount per order" for this coupon.
uk: Необов'язково: Спеціальна комісія "фіксована сума за замовлення" за цей купон.

en: Optional: Custom commission "fixed amount per product" for this coupon.
uk: Необов'язково: Спеціальна комісія "фіксована сума за товар" для цього купона.

en: Optional: Custom commission "percentage of total order" for this coupon.
uk: Необов'язково: Спеціальна комісія "відсоток від загального замовлення" за цей купон.

en: Optional: How many days after being assigned as a "lifetime" referral should it expire, and the customer be unlinked from the customer.
uk: Необов'язково: скільки днів після призначення його довічним рефералом має закінчитися, а клієнт має бути від'єднаний від клієнта.

en: Options (One Per Line)
uk: Параметри (по одному на рядок)

en: Or click here
uk: Або натисніть тут

en: Or share your referral link:
uk: Або поділіться своїм реферальним посиланням:

en: Or you can click the button below to automatically generate the page for you:
uk: Або ви можете натиснути кнопку нижче, щоб автоматично згенерувати сторінку для вас:

en: Order Date
uk: Дата замовлення

en: Order ID
uk: Ідентифікатор замовлення

en: Order Status
uk: Статус замовлення

en: Order Status:
uk: Статус замовлення:

en: Order Total
uk: Всього замовлення

en: Order status for "unpaid commission" to be granted:
uk: Статус замовлення на "несплачену комісію", що підлягає наданню:

en: Order statuses for "unpaid commission" to be granted:
uk: Статуси замовлень на "несплачену комісію", які будуть надані:

en: Order/Sales Tracking
uk: Відстеження замовлень/продажів

en: Ordered HTML list of top 5 affiliates this month (sales/commission)
uk: Замовлений HTML-список 5 найкращих афіліатів цього місяця (продажі/комісія)

en: Orders
uk: Замовлення

en: Orders Tab Custom Text
uk: Вкладка Замовлення Користувацький текст

en: Other
uk: Інший

en: Other Colours
uk: Інші кольори

en: Other Dashboard Settings
uk: Інші налаштування інформаційної панелі

en: Other Features
uk: Інші функції

en: Other Information
uk: Додаткова інформація

en: Other MLA Settings
uk: Інші параметри MLA

en: Other PRO Modules
uk: Інші PRO-модулі

en: Other Settings
uk: Інші налаштування

en: Other Useful Links
uk: Інші корисні посилання

en: Overlay Background Color
uk: Накласти колір фону

en: Overview
uk: Огляд

en: PDF Report Header Image (Logo)
uk: Зображення заголовка звіту у форматі PDF (логотип)

en: PDF Statements (Payouts)
uk: Виписки у форматі PDF (виплати)

en: PDF files accepted. Max file size 500KB.
uk: Приймаються PDF-файли. Максимальний розмір файлу 500 КБ.

en: PDF:
uk: У форматі PDF:

en: PRO Modules
uk: Модулі PRO

en: PRO features: Custom form fields, dynamic code generator, auto accept, auto registration, and join button on checkout.
uk: Функції PRO: користувацькі поля форми, генератор динамічних кодів, автоматичне прийняття, автоматична реєстрація та кнопка приєднання під час оформлення замовлення.

en: Page
uk: Сторінка

en: Page Display
uk: Відображення сторінки

en: Page Slug
uk: Сторінковий Слаг

en: Page Title
uk: Заголовок сторінки

en: Page URL
uk: URL-адреса сторінки

en: Page URL:
uk: Адреса сторінки:

en: Paid
uk: Платні

en: Paid Commission:
uk: Оплачена комісія:

en: Paid Memberships Pro – Integration Guide
uk: Платні членства Pro – Посібник з інтеграції

en: Paid To
uk: Оплачено

en: Paid: When a payout is set as paid, the affiliates pending payout will be marked as paid, and the pending commission set to 0.
uk: Оплачено: Коли виплата встановлена як виплачена, очікують виплати афіліатів будуть позначені як виплачені, а комісія в очікуванні встановлена на 0.

en: Parent Affiliate User
uk: Материнський афілійований користувач

en: Parent Bonus:
uk: Бонус для батьків:

en: Parent User
uk: Батьківський користувач

en: Password
uk: Пароль

en: Pay via PayPal
uk: Оплата через PayPal

en: Pay via PayPal.
uk: Сплатіть через PayPal.

en: Pay via Store Credit
uk: Сплачуйте через магазинний кредит

en: Pay via Store Credit.
uk: Сплачуйте через магазинний кредит.

en: Pay via Stripe
uk: Оплата через Stripe

en: Pay via Stripe.
uk: Оплата через Stripe.

en: Pay via Wise
uk: Оплачуйте через Wise

en: Pay via Wise Bank
uk: Оплачуйте через Wise Bank

en: Pay via Wise Bank Transfer.
uk: Сплачуйте за допомогою Wise Bank Transfer.

en: PayPal Payouts
uk: Виплати PayPal

en: PayPal Payouts Email
uk: PayPal Виплати електронною поштою

en: PayPal Payouts payment method will allow you to one-click pay your affiliates directly into their PayPal account.
uk: Спосіб оплати PayPal Payouts дозволить вам в один клік оплачувати своїм партнерам безпосередньо на їхній обліковий запис PayPal.

en: Payment Cancelled
uk: Платіж скасовано

en: Payment Completed!
uk: Платіж завершено!

en: Payment Details
uk: Платіжні реквізити

en: Payment Details Field Label
uk: Мітка поля «Платіжні реквізити»

en: Payment Details Section Label
uk: Етикетка розділу "Платіжні реквізити

en: Payment Message
uk: Платіжне повідомлення

en: Payment Method
uk: Спосіб оплати

en: Payment Method Information
uk: Інформація про спосіб оплати

en: Payment Method Name
uk: Назва способу оплати

en: Payment Methods
uk: Способи оплати

en: Payment Subject
uk: Тема платежу

en: Payment Threshold
uk: Поріг платежу

en: Payment Threshold Required
uk: Необхідний поріг платежу

en: Payment bounced back
uk: Платіж повернувся

en: Payment completed on
uk: Оплата здійснена на

en: Payment completed successfully
uk: Платіж успішно завершено

en: Payment sent successfully
uk: Платіж успішно відправлено

en: Payment was charged back
uk: Платіж було списано

en: Payment was reversed and refunded back into your account.
uk: Платіж було скасовано та повернуто назад на ваш рахунок.

en: Payment will be sent to
uk: Оплата буде відправлена на адресу

en: Payment will be sent to bank account
uk: Оплата буде надіслана на банківський рахунок

en: Payout
uk: Виплат

en: Payout Amount
uk: Сума виплати

en: Payout History
uk: Історія виплат

en: Payout ID
uk: Ідентифікатор виплати

en: Payout ID:
uk: Ідентифікатор виплати:

en: Payout Information
uk: Інформація про виплати

en: Payout Method
uk: Спосіб виплати

en: Payout Method:
uk: Спосіб виплати:

en: Payout Methods
uk: Способи виплат

en: Payout Paid
uk: Виплата здійснена

en: Payout Request
uk: Запит на виплату

en: Payout Request Submitted
uk: Надіслано запит на виплату

en: Payout Request Submitted (Admin)
uk: Надіслано запит на виплату (Admin)

en: Payout Requests (Payouts)
uk: Запити на виплати (виплати)

en: Payout Reversed
uk: Виплату скасовано

en: Payout Settings
uk: Налаштування виплат

en: Payout Statement Details
uk: Деталі виписки про виплату

en: Payout not found.
uk: Виплату не знайдено.

en: Payout requests currently awaiting approval.
uk: Запити на виплати наразі очікують на схвалення.

en: Payout requests will be scheduled to send on the first day of the selected schedule.
uk: Запити на виплати будуть заплановані на відправку в перший день обраного графіка.

en: Payout settings are configured in the "Payouts" settings tab.
uk: Налаштування виплат здійснюється у вкладці "Виплати".

en: Payout system not enabled
uk: Система виплат не ввімкнена

en: Payouts
uk: Виплат

en: Payouts (PRO)
uk: Виплати (PRO)

en: Payouts Emails
uk: Електронні листи про виплати

en: Payouts Features
uk: Особливості виплат

en: Payouts Settings
uk: Налаштування виплат

en: Payouts Tab Custom Text
uk: Вкладка Виплати Користувацький текст

en: Payouts are not enabled.
uk: Виплати не активовані.

en: Payouts system not enabled or table not found.
uk: Система виплат не ввімкнена або таблиця не знайдена.

en: Pending
uk: Очікуванні

en: Pending %s Registrations
uk: Очікують на реєстрацію %s Реєстрацій

en: Pending Admin Tasks
uk: Відкладені завдання адміністратора

en: Pending Affiliate User Role
uk: Очікується роль афілійованого користувача

en: Pending Application Message
uk: Повідомлення про заявку, що очікує на розгляд

en: Pending Approval
uk: Очікується затвердження

en: Pending Commission
uk: Очікує на комісію

en: Pending Domains:
uk: Домени на розгляді:

en: Pending Payments
uk: Незавершені платежі

en: Pending Payments:
uk: Незавершені платежі:

en: Pending Payout
uk: Очікується виплата

en: Pending Payout Requests
uk: Запити на виплати, що очікують на розгляд

en: Pending Payouts
uk: Очікують виплати

en: Pending Payouts:
uk: Очікувані виплати:

en: Pending Registrations:
uk: Очікує на реєстрацію:

en: Pending: When a payout is set as pending, the amount will be removed from the affiliates unpaid commission, and moved to pending commission.
uk: Очікує на виплату: Коли виплата встановлюється як очікувана, сума буде вилучена з невиплаченої комісії афіліатів і переміщена в розділ очікуваних комісійних.

en: Per User > Per Group > Global
uk: На користувача > На групу > Глобально

en: Per User > Per Group > Global. Leave fields empty to use group or global rates.
uk: На користувача > На групу > Глобально. Залиште поля порожніми, щоб використовувати групові або глобальні тарифи.

en: Per User Role Commission
uk: Комісія за ролі користувача

en: Per-User MLA Commission Rates
uk: Ставки комісійної винагороди для кожного користувача MLA

en: Percent
uk: Відсотків

en: Percent Symbol
uk: Символ відсотка

en: Percentage
uk: Відсоток

en: Percentage Amount Of Total Order
uk: Відсоткова сума від загального замовлення

en: Percentage Commission (% Of Total Order)
uk: Відсоток комісії (% від загального замовлення)

en: Percentage Discount
uk: Знижка у відсотках

en: Percentage Product Discount
uk: Процентна знижка на товар

en: Percentage based on the "main" affiliate commission earnings
uk: Відсоток на основі «основного» заробітку партнерської комісії

en: Percentage based on the total order amount
uk: Відсоток залежить від загальної суми замовлення

en: Percentage discount
uk: Знижка у відсотках

en: Percentage discount on cart.
uk: Процентна знижка на кошик.

en: Percentage of Affiliates Earnings (%)
uk: Відсоток від заробітку афіліатів (%)

en: Percentage of Order Total (%)
uk: Відсоток від загальної суми замовлення (%)

en: Percentage of the order total that you earn.
uk: Відсоток від суми замовлення, який ви заробляєте.

en: Percentage of the sub-affiliate's commission that you earn.
uk: Відсоток від комісійної винагороди субафіліата, який ви заробляєте.

en: Performance & Debug
uk: Продуктивність і налагодження

en: Performance Bonus
uk: Бонус за продуктивність

en: Performance Bonus Announcement
uk: Оголошення про преміювання за результатами діяльності

en: Performance Bonuses
uk: Бонуси за продуктивність

en: Performance Bonuses Settings
uk: Налаштування бонусів за продуктивність

en: Performance Settings
uk: Налаштування продуктивності

en: Performance bonus settings are configured in the "Bonuses" settings tab.
uk: Налаштування бонусів за продуктивність налаштовуються на вкладці "Бонуси".

en: Permission denied
uk: У дозволі відмовлено

en: Permission denied.
uk: У дозволі відмовлено.

en: Persistent: Always display on every page until apply or dismiss is clicked
uk: Постійний: Завжди відображається на кожній сторінці, доки не буде натиснуто кнопку "Застосувати" або "Відхилити

en: Phone Number
uk: Контактний телефон

en: Phone Number for SMS Notifications:
uk: Номер телефону для SMS-повідомлень:

en: Piggy Bank
uk: Скарбничка

en: Place it before the "/* That's all, stop editing!" line
uk: Помістіть його перед рядком "/* Це все, зупинити редагування!"

en: Placeholder values show the currently active rate from either group or global settings. Clear a field to revert to the inherited rate.
uk: Значення-заповнювачі показують поточну активну ставку з групових або глобальних налаштувань. Очистіть поле, щоб повернутися до успадкованої швидкості.

en: Placeholders
uk: Заповнювачі

en: Plain HTML
uk: Простий HTML

en: Plain HTML (no WooCommerce styling)
uk: Простий HTML (без стилів WooCommerce)

en: Please CLEAR YOUR CACHE to ensure frontend changes are applied.
uk: Будь ласка, ОЧИСТІТЬ КЕШ, щоб переконатися, що зміни інтерфейсу застосовані.

en: Please add the shortcode to a new page, and select it from the dropdown above.
uk: Будь ласка, додайте шорткод на нову сторінку і виберіть його у випадаючому списку вище.

en: Please complete the captcha.
uk: Будь ласка, заповніть капчу.

en: Please confirm you understand the risks of sending without SMTP.
uk: Будь ласка, підтвердіть, що ви розумієте ризики відправки без SMTP.

en: Please consider clearing your cache after updating this option, if you do not see any changes.
uk: Будь ласка, розгляньте можливість очищення кешу після оновлення цієї опції, якщо ви не бачите жодних змін.

en: Please contact an administrator if the issue persists.
uk: Зверніться до адміністратора, якщо проблема не зникає.

en: Please do not add this shortcode to the same page as your affiliate dashboard shortcode.
uk: Будь ласка, не додавайте цей шорткод на ту саму сторінку, що й шорткод вашої партнерської інформаційної панелі.

en: Please enter a phone number.
uk: Будь ласка, введіть номер телефону.

en: Please enter a valid email address.
uk: Будь ласка, введіть дійсну адресу електронної пошти.

en: Please go to %sSettings > Permalinks%s and click "Save Changes" to refresh the rewrite rules, or %sclick here%s for more information.
uk: Будь ласка, перейдіть до розділу «Налаштування» > «Постійні посилання» та натисніть «Зберегти зміни», щоб оновити правила перезапису, або %натисніть тут%s для отримання додаткової інформації.

en: Please install and activate the MailPoet plugin to use this feature.
uk: Будь ласка, встановіть та активуйте плагін MailPoet, щоб використовувати цю функцію.

en: Please note, the commission displayed for all past orders is calculated the first time the affiliate dashboard is loaded for a coupon. New orders are calculated instantly.
uk: Зверніть увагу, що комісія, що відображається за всі минулі замовлення, розраховується при першому завантаженні інформаційної панелі партнера для купона. Нові замовлення розраховуються миттєво.

en: Please note: A coupon code needs to be applied for the affiliate commission to be tracked/earned (unless you have enabled the URL tracking without coupon option).
uk: Зверніть увагу: для відстеження/заробляння партнерської комісії необхідно застосувати код купона (якщо ви не ввімкнули відстеження URL без опції купона).

en: Please refresh the page to add/remove the new currency options (found below) when you update this number.
uk: Оновіть сторінку, щоб додати/видалити нові параметри валюти (див. нижче), коли ви оновите цей номер.

en: Please refresh the page to add/remove the new tab settings (found below) when you update this number.
uk: Оновіть сторінку, щоб додати/видалити налаштування нової вкладки (див. нижче), коли ви оновите цей номер.

en: Please refresh the page when you update this number, to add/remove the new settings below.
uk: Оновіть сторінку, коли ви оновите цей номер, щоб додати/видалити нові налаштування нижче.

en: Please review your Cloudflare APO settings and consider disabling APO for this site if you experience problems.
uk: Будь ласка, перегляньте налаштування APO Cloudflare і розгляньте можливість вимкнення APO для цього сайту, якщо у вас виникли проблеми.

en: Please select a bulk action.
uk: Будь ласка, оберіть оптову акцію.

en: Please select at least one order.
uk: Будь ласка, оберіть хоча б одне замовлення.

en: Please select at least one payout.
uk: Будь ласка, виберіть хоча б одну виплату.

en: Please shorten your date range to show all orders.
uk: Зменште діапазон дат, щоб відобразити всі замовлення.

en: Please test your referral links, and if you experience problems, contact your hosting provider to disable cookie stripping.
uk: Будь ласка, перевірте свої реферальні посилання, і якщо у вас виникнуть проблеми, зверніться до свого хостинг-провайдера, щоб відключити видалення файлів cookie.

en: Please try again in around 1-2 minutes.
uk: Спробуйте ще раз приблизно через 1-2 хвилини.

en: Please upload an image to view the preview.
uk: Завантажте зображення для попереднього переглядÑ

en: Please verify all bank account information is correct.
uk: Будь ласка, перевірте правильність усіх даних банківського рахунку.

en: Plugin Settings
uk: Налаштування плагіна

en: Poland
uk: Польща

en: Policy / Terms Update
uk: Оновлення політики / умов

en: Popup Message
uk: Спливаюче повідомлення

en: Popup Settings
uk: Налаштування спливаючих вікон

en: Popup Title
uk: Назва спливаючого вікна

en: Portal Colors
uk: Кольори порталу

en: Portal Colours
uk: Кольори порталу

en: Portal Font
uk: Шрифт порталу

en: Portal Fonts
uk: Шрифти порталу

en: Portal Page Title
uk: Заголовок сторінки порталу

en: Portal Page URL Slug
uk: URL сторінки порталу Slug

en: Portugal
uk: Португалія

en: Postal Code
uk: Поштовий індекс

en: Powered by <a href="https://www.twilio.com/" target="_blank">Twilio</a> - the industry-leading SMS API. <a href="https://www.twilio.com/try-twilio" target="_blank">Create a free Twilio account</a> to get started.
uk: Працює на основі <a href="https://www.twilio.com/" target="_blank">Twilio</a> - провідного в галузі SMS API. <a href="https://www.twilio.com/try-twilio" target="_blank">Створіть безкоштовний обліковий запис Twilio</a>, щоб почати роботу.

en: Preferred Coupon Code
uk: Бажаний код купона

en: Premium only
uk: Тільки преміум-клас

en: Prerequisites: To use PayPal Payouts, you will need a PayPal business account and must have access to it’s PayPal Payouts features.
uk: Попередні умови: Щоб використовувати PayPal Payouts, вам знадобиться бізнес-обліковий запис PayPal і ви повинні мати доступ до його функцій PayPal Payouts.

en: Prerequisites: To use Wise Bank Transfer Payouts, you will need a Wise business account and API access.
uk: Необхідні умови: Щоб використовувати Wise Bank Transfer Payouts, вам знадобиться бізнес-акаунт Wise та доступ до API.

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Previous
uk: Попередній

en: Previous Page
uk: Попередня сторінка

en: Price Tag
uk: Цінник

en: Primary Button Text
uk: Текст основної кнопки

en: Primary Button URL (Optional)
uk: URL-адреса основної кнопки (необов'язково)

en: Primary Font
uk: Основний шрифт

en: Primary color for widget header, benefits box, titles, and values.
uk: Основний колір для заголовка віджету, поля переваг, заголовків та значень.

en: Priority Support
uk: Пріоритетна підтримка

en: Priority:
uk: Пріоритет:

en: Private
uk: Рядовий

en: Private API Key
uk: Приватний ключ API

en: Pro Details
uk: Pro Деталі

en: Pro Features
uk: Професійні функції

en: Pro Version:
uk: Версія Pro:

en: Processing
uk: Обробки

en: Processing Commission
uk: Процесингова комісія

en: Processing Commission allows affiliates to track commission from orders that are not yet completed, but displayed on the dashboard.
uk: Комісія за обробку дозволяє афіліатам відстежувати комісію за замовлення, які ще не завершені, але відображаються на інформаційній панелі.

en: Processing Commission:
uk: Комісія з обробки:

en: Processing your transfer
uk: Обробка вашого переказу

en: Product
uk: Продукт

en: Product Category
uk: Категорія продукту

en: Product Commission Rates
uk: Ставки комісії за продукт

en: Product Commission Settings
uk: Налаштування комісії за продукт

en: Product ID
uk: Ідентифікатор товару

en: Product ID or Name..
uk: Ідентифікатор або назва продукту..

en: Product Name
uk: Найменування продукту

en: Product Price
uk: Ціна товару

en: Product Price Display
uk: Відображення ціни товару

en: Product Quantity
uk: Кількість продукту

en: Product Rates Table
uk: Таблиця тарифів на продукцію

en: Products
uk: Продукти

en: Products Per Page
uk: Товарів на сторінці

en: Profile Picture
uk: Зображення профілю

en: Promote:
uk: Підвищуй:

en: Publish Newsletter
uk: Публікувати інформаційний бюлетень

en: Published
uk: Опубліковано

en: QR Code Color
uk: Колір QR-коду

en: QR Code Generator
uk: Генератор QR-кодів

en: QR Code Generator (Referral URL)
uk: Генератор QR-кодів (реферальна URL-адреса)

en: QR Code Logo Image:
uk: Зображення логотипу QR-коду:

en: QR Code:
uk: QR-код:

en: Quantity
uk: Кількість

en: Quarterly
uk: Щоквартально

en: Quick Edit
uk: Швидке редагування

en: REFRESH ALL DATA
uk: ОНОВИТИ ВСІ ДАНІ

en: Radio Field
uk: Радіополе

en: Rate
uk: Ставка

en: Rate Override Priority:
uk: Пріоритет перевищення ставки:

en: Rates
uk: Ставки

en: Read More
uk: Читати далі

en: Ready to get started? Create your first affiliate user on the <a href="%s" target="_blank">affiliates page</a> or share your <a href="%s" target="_blank">affiliate registration form</a> with people to signup. Any new affiliate registrations will auto-create their new coupon code.
uk: Готові розпочати? Створіть свого першого афілійованого користувача на сторінці <a href="%s" target="_blank">афілійованих користувачів</a> або поділіться своєю <a href="%s" target="_blank">реєстраційною формою афілійованого користувача</a> з людьми, щоб вони могли зареєструватися. Будь-яка нова реєстрація афіліатів автоматично створить їхній новий код купона.

en: Recalculate the affiliate stats for this order.
uk: Перерахуйте статистику партнерів для цього замовлення.

en: Recent Activity
uk: Нещодавня активність

en: Recent Clicks
uk: Недавні кліки

en: Recent Orders
uk: Останні замовлення

en: Recent Orders Table
uk: Таблиця останніх замовлень

en: Recent Payments
uk: Останні платежі

en: Recent Referred Orders
uk: Нещодавні перенаправлені замовлення

en: Recipient
uk: Одержувача

en: Recipient Address
uk: Адреса одержувача

en: Recipient Address is required
uk: Адреса одержувача обов'язкова

en: Recipient Address too short (minimum 5 characters, provided: %d)
uk: Адреса одержувача занадто коротка (мінімум 5 символів, обов'язково: %d)

en: Recipient City
uk: Місто-реципієнт

en: Recipient City is required
uk: Місто-одержувач є обов'язковим

en: Recipient City too short (minimum 2 characters, provided: %d)
uk: Місто одержувача занадто коротке (мінімум 2 символи, обов'язково: %d)

en: Recipient Country
uk: Країна-реципієнт

en: Recipient Country is required
uk: Необхідно вказати країну одержувача

en: Recipient Country is required for EU transfers
uk: Країна одержувача необхідна для переказів до ЄС

en: Recipient Country is required for international transfers
uk: Країна одержувача необхідна для міжнародних переказів

en: Recipient Country must be a 2-letter country code (e.g., US, GB, DE).
uk: Країна одержувача повинна бути 2-буквеним кодом країни (наприклад, US, GB, DE).

en: Recipient Country must be a 2-letter country code (provided: '%s')
uk: Країна одержувача має бути 2-буквеним кодом країни (надається: "%s")

en: Recipient Country must be a valid EU country code for EU transfers (provided: '%s', valid codes: %s)
uk: Країна одержувача повинна бути дійсним кодом країни ЄС для переказів з ЄС (надається: '%s', дійсні коди: %s)

en: Recipient Country must be set to 'GB' for UK bank transfers (currently: '%s')
uk: Для банківських переказів до Великобританії необхідно встановити значення "GB" (наразі: "%s")

en: Recipient Country must be set to 'US' for US bank transfers (currently: '%s')
uk: Для банківських переказів у США має бути встановлено значення "US" (наразі: "%s")

en: Recipient Postal Code
uk: Поштовий індекс отримувача

en: Recipient Postcode
uk: Поштовий індекс одержувача

en: Recipient Postcode is required
uk: Поштовий індекс одержувача обов'язковий

en: Recipient State
uk: Держава-реципієнт

en: Recipient State is required for US addresses
uk: Держава одержувача є обов'язковою для адрес у США

en: Recipients
uk: Одержувачі

en: Recommended. This will allow the user to see their referral link, and generate a new one by entering their own page URL or selecting a campaign.
uk: Рекомендується. Це дозволить користувачеві побачити своє реферальне посилання, і згенерувати нове, ввівши URL-адресу власної сторінки або вибравши кампанію.

en: Recommended. This will allow them to view and generate their own referrral URLs, click history, campaigns, etc.
uk: Рекомендується. Це дозволить їм переглядати та генерувати власні реферальні URL-адреси, історію кліків, кампанії тощо.

en: Recommended. This will show the clicks, conversions, and conversion rate statistics for referral URLs.
uk: Рекомендується. Тут відображатиметься статистика кліків, конверсій і коефіцієнта конверсії для URL-адрес переходів.

en: Recurring
uk: Повторювані

en: Recurring Subscription Referral Limit
uk: Реферальний ліміт періодичної підписки

en: Recurring fixed discount on subscription fee.
uk: Періодична фіксована знижка на абонентську плату.

en: Recurring percentage discount on subscription fee.
uk: Періодична знижка у відсотках на абонентську плату.

en: Redirect to Page:
uk: Перенаправлення на сторінку:

en: Redirect to a different page.
uk: Перенаправлення на іншу сторінку.

en: Refer
uk: Зверніться до

en: Refer Tab Custom Text
uk: Зверніться до вкладки Користувацький текст

en: Refer a single order where the quantity is
uk: Направити одне замовлення, де кількість становить

en: Refer a single order where the total is
uk: Направити одне замовлення, де загальна сума становить

en: Refer a single order which contains the product
uk: Направити одне замовлення, яке містить продукт

en: Referral
uk: Реферали

en: Referral Campaigns
uk: Реферальні кампанії

en: Referral Commission
uk: Реферальна комісія

en: Referral Cookie Settings
uk: Налаштування реферальних файлів cookie

en: Referral Link
uk: Реферальне посилання

en: Referral Link Format
uk: Формат реферальних посилань

en: Referral Link Settings
uk: Налаштування реферальних посилань

en: Referral Links
uk: Реферальні посилання

en: Referral Links / URLs
uk: Реферальні посилання / URL

en: Referral Links can be generated by the affiliate on the affiliate dashboard page.
uk: Реферальні посилання можуть бути згенеровані партнером на сторінці інформаційної панелі партнера.

en: Referral Popup
uk: Спливаюче вікно реферала

en: Referral Statistics
uk: Статистика переходів

en: Referral Statistics for
uk: Статистика звернень за

en: Referral Stats
uk: Статистика рефералів

en: Referral URL
uk: URL-адреса переходів

en: Referral URL Click History (Visits)
uk: Історія кліків реферальної URL-адреси (відвідування)

en: Referral URL Clicks
uk: Кліки за реферальними URL-адресами

en: Referral URL Conversions
uk: Конверсії реферальних URL

en: Referral URL Variable
uk: Змінна URL-адреси переходів

en: Referral URL Visits
uk: Переходи за реферальними URL-адресами

en: Referral URL Visits (Clicks)
uk: Відвідування реферальної URL-адреси (кліки)

en: Referral URL settings are configured in the "Referral Links" settings tab.
uk: Налаштування URL-адреси реферала налаштовуються на вкладці "Реферальні посилання".

en: Referral URLs
uk: URL-адреси переходів

en: Referral URLs can be easily generated by the affiliate (or you) on the coupon affiliate dashboard. They can customise the link, and if enabled, also generate short URLs, QR codes, campaigns, and more.
uk: Реферальні URL-адреси можуть бути легко згенеровані афіліатом (або вами) на інформаційній панелі купонного партнера. Вони можуть налаштовувати посилання, а також генерувати короткі URL-адреси, QR-коди, кампанії та багато іншого, якщо це увімкнено.

en: Referral URLs – Overview
uk: URL-адреси переходів – огляд

en: Referral Welcome Popups
uk: Вітальні спливаючі вікна для рефералів

en: Referrals last month (final)
uk: Реферали за останній місяць (підсумкові)

en: Referrals so far this month
uk: Перенаправлення в цьому місяці

en: Referred Order Cancelled
uk: Рекомендоване замовлення скасовано

en: Referred Order Cancelled / Refunded
uk: Переадресоване замовлення скасовано / повернуто

en: Referred Order Cancelled / Refunded (Admin)
uk: Переадресоване замовлення скасовано / повернуто (Адміністратор)

en: Referred Orders
uk: Переадресовані замовлення

en: Referrer Domain
uk: Домен реферера

en: Referrer URL
uk: URL-адреса перехода

en: Referrer:
uk: Направляю:

en: Referring URL
uk: URL-адреса посилання

en: Refresh stats...
uk: Оновити статистику...

en: Refund Store Credit
uk: Повернення коштів за кредит магазину

en: Region
uk: Регіон

en: Register New %s Account
uk: Зареєструвати новий обліковий запис %s

en: Register New Affiliate Account
uk: Зареєструйте новий партнерський обліковий запис

en: Registered: Active
uk: Зареєстровано: Активний

en: Registered: Pending Approval
uk: Зареєстровано: очікує затвердження

en: Registration
uk: Реєстрація

en: Registration & Login Form
uk: Форма реєстрації та входу

en: Registration Accepted
uk: Реєстрацію прийнято

en: Registration Form Benefits
uk: Переваги реєстраційної форми

en: Registration Form CAPTCHA (Spam Prevention)
uk: Реєстраційна форма CAPTCHA (запобігання спаму)

en: Registration Form Page (ID):
uk: Сторінка реєстраційної форми (ID):

en: Registration Form Page:
uk: Сторінка форми реєстрації:

en: Registration Settings
uk: Налаштування реєстрації

en: Registration System
uk: Система реєстрації

en: Registration accepted and affiliate account activated.
uk: Реєстрацію прийнято, партнерський акаунт активовано.

en: Registration declined successfully.
uk: Реєстрацію успішно відхилено.

en: Registration not found.
uk: Реєстрацію не знайдено.

en: Registrations
uk: Реєстрацій

en: Regular Popup (Center of Screen)
uk: Звичайне спливаюче вікно (по центру екрана)

en: Regular Popup Settings
uk: Налаштування звичайних спливаючих вікон

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove Last Field
uk: Видалити останнє поле

en: Remove all tracking cookies when customer places an order.
uk: Видаляйте всі файли cookie для відстеження, коли клієнт розміщує замовлення.

en: Remove coupon ID from unique coupon dashboard URLs.
uk: Видаліть ID купона з унікальних URL-адрес інформаційної панелі купонів.

en: Remove from Blacklist
uk: Видалити з чорного списку

en: Remove the pending affiliate role from user when their affiliate application is accepted.
uk: Видаліть у користувача роль партнера, що очікує на розгляд, коли його партнерська заявка буде прийнята.

en: Report Complete!
uk: Звіт завершено!

en: Report Details
uk: Деталі звіту

en: Report Title
uk: Назва звіту

en: Report created for
uk: Звіт створено для

en: Reporting
uk: Звітності

en: Reports
uk: Звіти

en: Reports & Analytics
uk: Звіти та аналітика

en: Reports will be automatically scheduled to send on the first day of the week or month.
uk: Звіти будуть автоматично заплановані для відправки в перший день тижня або місяця.

en: Request Failed!
uk: Запит не виконано!

en: Request Payout
uk: Запросити виплату

en: Require customers to visit the affiliate referral link before applying their coupon.
uk: Вимагайте, щоб клієнти перейшли за реферальним посиланням партнера, перш ніж застосовувати купон.

en: Require payment details to request payout.
uk: Щоб надіслати запит на виплату, потрібні платіжні реквізити.

en: Required function not available.
uk: Необхідна функція недоступна.

en: Required order status to show on affiliate dashboard:
uk: Обов'язковий статус замовлення для відображення на інформаційній панелі партнера:

en: Required?
uk: Необхідний?

en: Requirement:
uk: Вимога:

en: Requires cron jobs to be enabled on your site. Make sure to test this is working after activating. We highly recommend using "Real Cron Jobs" instead of WP Cron.
uk: Вимагає, щоб на вашому сайті були активовані cron завдання. Обов'язково перевірте, чи це працює після активації. Ми настійно рекомендуємо використовувати "Real Cron Jobs" замість WP Cron.

en: Requires cron jobs to be enabled.
uk: Вимагає включення завдань cron.

en: Requires cron jobs to be enabled. We recommend using "Real Cron Job" instead of "WP-Cron". This may offer better performance, and will give more accurate delivery (at the specific day & time). %s.
uk: Потрібно, щоб були увімкнені завдання cron. Ми рекомендуємо використовувати "Real Cron Job" замість "WP-Cron". Це може забезпечити кращу продуктивність і більш точну доставку (у визначений день і час). %s.

en: Reset
uk: Перезавантаження

en: Reverse this payout
uk: Скасувати цю виплату

en: Reversed
uk: Скасовано

en: Reward Bonus Amount
uk: Сума бонусу винагороди

en: Reward Commission Increase
uk: Збільшення комісії за винагороду

en: Reward Earned
uk: Винагорода зароблена

en: Reward Email Sent
uk: Надіслано електронний лист з винагородою

en: Reward Role Assigned
uk: Призначено роль винагороди

en: Reward the affiliate bonus "unpaid commission"
uk: Винагороджуйте партнерський бонус "невиплаченою комісією"

en: Reward the affiliate user with a free product order
uk: Винагородіть афілійованого користувача безкоштовним замовленням продукту

en: Reward the affiliate user with a gift coupon
uk: Винагородіть афілійованого користувача подарунковим купоном

en: Reward the affiliate with store credit
uk: Винагородіть партнера кредитом магазину

en: Rewards
uk: Нагороди

en: Re‑Engage Inactive Affiliates
uk: Повторне залучення неактивних афіліатів

en: Right
uk: Праворуч

en: Right Center
uk: Праворуч по центру

en: Role already exists. Please choose a different display name.
uk: Роль вже існує. Будь ласка, виберіть інше відображуване ім'я.

en: Rotation:
uk: Обертання:

en: Round down to nearest pence/cent (floor/truncate)
uk: Округлення до найближчого пенса/цента (до цілих/неокруглених)

en: Round to nearest pence/cent (default)
uk: Округлення до найближчого пенса/цента (за замовчуванням)

en: Rounded (25px)
uk: Округлені (25px)

en: Routing Number
uk: Номер маршруту

en: Routing Number (ABA)
uk: Номер маршруту (ABA)

en: Run ajax "all time" stats refresh / calculations in batches, to help prevent timeouts or ajax issues.
uk: Запускайте оновлення статистики / обчислення ajax "за весь час" пакетами, щоб запобігти тайм-аутам або проблемам з ajax.

en: SCA Required
uk: Потрібен SCA

en: SETTINGS
uk: ПАРАМЕТРИ

en: SMS Message
uk: SMS-повідомлення

en: SMS Message Template:
uk: Шаблон SMS-повідомлення:

en: SMS Notification Events
uk: Події SMS-повідомлень

en: SMS Notification Events (Admin)
uk: Події SMS-повідомлень (Адмін)

en: SMS Notifications
uk: SMS-повідомлення

en: SMS settings saved.
uk: Налаштування SMS збережено.

en: SMTP Detected:
uk: Виявлено SMTP:

en: SWIFT Code
uk: Код SWIFT

en: SWIFT/BIC Code
uk: SWIFT/BIC код

en: SWIFT/BIC Code format is invalid. Must be 8 or 11 characters (e.g., ABCDUS33 or ABCDUS33XXX) (provided: '%s')
uk: Формат SWIFT/BIC Code є недійсним. Повинно бути 8 або 11 символів (наприклад, ABCDUS33 або ABCDUS33XXX) (передбачено: "%s")

en: SWIFT/BIC Code is required for international transfers
uk: SWIFT/BIC код необхідний для міжнародних переказів

en: SWIFT/BIC code must be 8-11 characters long.
uk: SWIFT/BIC код повинен мати довжину 8-11 символів.

en: Sales
uk: Продажу

en: Sales last month (final)
uk: Продажі минулого місяця (остаточні)

en: Sales total so far this month
uk: Загальний обсяг продажів цього місяця

en: Save & Continue
uk: Зберегти та продовжити

en: Save All Settings
uk: Зберегти всі налаштування

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Save Commission Rates
uk: Заощаджуйте на комісійних

en: Save Settings
uk: Збережіть налаштування

en: Save changes
uk: Збережіть зміни

en: Save the calculated "all time" stats for coupons as meta data.
uk: Збережіть розраховану статистику за весь час для купонів як метадані.

en: Save the calculated "commission" values as meta data on each individual order.
uk: Зберігайте розраховані значення "комісії" як метадані для кожного окремого замовлення.

en: Save the conversion rate for each order.
uk: Збережіть коефіцієнт конверсії для кожного замовлення.

en: Save your wp-config.php file
uk: Збережіть файл wp-config.php

en: Saving Data
uk: Збереження даних

en: Saving...
uk: Збереження...

en: Savings
uk: Заощадження

en: Schedule
uk: Розклад

en: Schedule this creative to only show between certain dates. Useful for seasonal creatives, or limited time promotions. Leave empty to always show.
uk: Заплануйте показ цього креативу лише між певними датами. Корисно для сезонних креативів або обмежених за часом акцій. Залиште порожнім, щоб завжди показувати.

en: Scheduled Payout Requests
uk: Заплановані запити на виплати

en: Scheduled Payout Requests:
uk: Заплановані запити на виплати:

en: Scheduled Requests (Payouts)
uk: Заплановані запити (виплати)

en: Search Bonus
uk: Пошук бонусу

en: Search Coupons
uk: Пошук купонів

en: Search Creatives
uk: Пошукові креативи

en: Search Short URLs
uk: Пошук коротких URL-адрес

en: Search by username or email…
uk: Пошук за іменем користувача або електронною поштою..

en: Search events...
uk: Пошукові події...

en: Search for a user...
uk: Пошук користувача...

en: Search for an existing user who does not already have a parent affiliate. Select them and click Add.
uk: Знайдіть існуючого користувача, який ще не має батьківського афіліату. Виберіть його і натисніть Додати.

en: Search modules...
uk: Пошукові модулі...

en: Search our documentation for help with common questions and issues.
uk: Пошукайте в нашій документації, щоб отримати допомогу з поширеними запитаннями та проблемами.

en: Search user...
uk: Пошук користувача...

en: Seasonal / Black Friday Promo
uk: Сезонна акція / акція "Чорна п'ятниця

en: Secret Key
uk: Секретний ключ

en: Section Layout
uk: Планування розділів

en: Security Benefits:
uk: Переваги безпеки:

en: Security check failed
uk: Перевірка безпеки не вдалася

en: Security check failed.
uk: Перевірка безпеки не вдалася.

en: Security check failed. Please try again.
uk: Перевірка системи безпеки не вдалася. Спробуйте ще раз.

en: Select Country...
uk: Виберіть країну...

en: Select Coupon:
uk: Виберіть купон:

en: Select Payout Methods for Automatic Payouts:
uk: Виберіть Методи виплат для автоматичних виплат:

en: Select Payout Methods to Disable Invoice Upload:
uk: Виберіть Методи виплат, щоб вимкнути завантаження інвойсів:

en: Select Payout Methods to Schedule:
uk: Виберіть способи виплат, щоб запланувати:

en: Select Profile:
uk: Виберіть "Профіль":

en: Select QR Code Logo
uk: Виберіть логотип QR-коду

en: Select Region...
uk: Виберіть регіон...

en: Select State...
uk: Оберіть державу...

en: Select a Campaign
uk: Виберіть кампанію

en: Select a product category to filter the products shown in the table.
uk: Виберіть категорію товарів, щоб відфільтрувати товари, відображені в таблиці.

en: Select a profile...
uk: Виберіть профіль...

en: Select a ready-made template to prefill the subject & content. This will overwrite current content.
uk: Виберіть готовий шаблон, щоб заповнити тему та вміст. При цьому поточний вміст буде перезаписано.

en: Select a template
uk: Виберіть шаблон

en: Select an API Provider:
uk: Виберіть постачальника API:

en: Select an icon
uk: Виберіть піктограму

en: Select bulk action
uk: Виберіть масову дію

en: Select field label:
uk: Виберіть мітку поля:

en: Select multiple CUSTOM order statuses that for "unpaid commission" should be granted for. If you only have one, or do not have any custom statuses, turn the "multiple order statuses" option off.
uk: Виберіть кілька статусів CUSTOM замовлень, для яких має бути надано "несплачену комісію". Якщо у вас є лише один або немає користувацьких статусів, вимкніть опцію "кілька статусів замовлень".

en: Select the payout methods that should be eligible for automatic payouts. If an affiliate is using a different payout method, their payouts will require manual approval.
uk: Виберіть методи виплат, які повинні бути доступні для автоматичних виплат. Якщо афіліат використовує інший метод виплат, його виплати потрібно буде затверджувати вручну.

en: Select the payout methods that should be scheduled and requested automatically. If an affiliate is using a different payout method to one enabled above, their payouts will not be scheduled.
uk: Виберіть способи виплат, які повинні бути заплановані та запитані автоматично. Якщо партнер використовує інший метод виплат, ніж той, що ввімкнено вище, його виплати не будуть заплановані.

en: Select the payout methods where affiliates should NOT be able to upload invoices. Invoice upload will be hidden for these methods.
uk: Виберіть методи виплат, для яких афіліати НЕ зможуть завантажувати інвойси. Завантаження інвойсів буде приховано для цих методів.

en: Select your bank account region to show the relevant fields
uk: Виберіть регіон вашого банківського рахунку, щоб відобразити відповідні поля

en: Selected orders:
uk: Вибрані замовлення:

en: Selecting manual will disable automatic ajax saving, and instead will enable the "Save Settings" button, and you will save all settings at once.
uk: Це відключить автоматичне збереження ajax, а замість цього включить кнопку "Зберегти налаштування", і ви збережете всі налаштування одразу.

en: Send Email
uk: Надіслати електронну пошту

en: Send Invite
uk: Надіслати запрошення

en: Send Newsletter
uk: Надіслати інформаційний бюлетень

en: Send Notification Email
uk: Надіслати сповіщення електронною поштою

en: Send SMS alerts to an admin phone number when key events occur.
uk: Надсилайте SMS-сповіщення на номер телефону адміністратора, коли відбуваються ключові події.

en: Send Test
uk: Тест на відправку

en: Send Test SMS
uk: Надіслати тестове SMS

en: Send a Test SMS
uk: Надіслати тестове SMS

en: Send a custom email newsletters to all your existing affiliates directly from the plugin, with progress tracking & placeholders.
uk: Надсилайте кастомні email-розсилки всім вашим існуючим афіліатам безпосередньо з плагіна, з відстеженням прогресу та заповнювачами.

en: Send a custom new user account email (replaces default registration email).
uk: Надішліть користувацький електронний лист для нового облікового запису користувача (замінює електронну пошту реєстрації за замовчуванням).

en: Send a test email to verify formatting before sending to all affiliates.
uk: Надішліть тестовий імейл, щоб перевірити форматування перед відправкою всім афіліатам.

en: Send an email to admin when a new domain is added by affiliate for direct link tracking.
uk: Надішліть електронний лист адміністратору, коли партнер додає новий домен для прямого відстеження посилань.

en: Send an email to admin when there are 1 or more "scheduled" payout requests (this will be sent instead of multiple individual emails).
uk: Надішліть електронний лист адміністратору, коли надійде 1 або більше «запланованих» запитів на виплату (це буде надіслано замість кількох окремих електронних листів).

en: Send an email to admin when there is a new affiliate application.
uk: Надішліть електронний лист адміністратору, коли з'явиться нова партнерська програма.

en: Send an email to admin when there is a new payout request for unpaid commission.
uk: Надішліть електронний лист адміністратору, коли з'явиться новий запит на виплату невиплаченої комісії.

en: Send an email to affiliate users when their domain is accepted for Direct Link Tracking.
uk: Надішліть електронний лист афілійованим користувачам, коли їхній домен буде прийнято для прямого відстеження посилань.

en: Send an email to affiliate users when their domain is declined for Direct Link Tracking.
uk: Надішліть електронний лист афілійованим користувачам, коли їхній домен відхилено для відстеження прямих посилань.

en: Send an email to affiliate when their affiliate application is accepted.
uk: Надішліть електронний лист партнеру, коли його заявку на партнерство буде прийнято.

en: Send an email to affiliate when their affiliate application is declined.
uk: Надішліть електронний лист партнеру, коли його заявку на партнерство буде відхилено.

en: Send an email to affiliate when they submit the affiliate application form.
uk: Надішліть електронний лист партнеру, коли він надішле форму заявки на партнерство.

en: Send an email to affiliates if order they referred has been cancelled, refunded, or failed. Only when status was previously "completed".
uk: Надішліть електронний лист афілійованим особам, якщо замовлення, на яке вони посилалися, було скасовано, повернуто гроші або не вдалося. Тільки тоді, коли статус раніше був "завершено".

en: Send an email to affiliates when a payout request is successfully marked as paid.
uk: Надсилайте електронний лист партнерам, коли запит на виплату успішно позначено як оплачений.

en: Send an email to affiliates whenever their coupon code is used.
uk: Надсилайте електронний лист партнерам щоразу, коли використовується їхній код купона.

en: Send an email to parent affiliate when a new affiliate signs up in their MLA network.
uk: Надішліть електронний лист материнському партнеру, коли новий партнер реєструється в їхній мережі MLA.

en: Send an email to parent affiliate when a sub-affiliate refers a new order (and it is completed).
uk: Надішліть електронний лист материнському партнеру, коли субпартнер надсилає нове замовлення (і воно виконано).

en: Send an email to the MLA parent affiliate when a new sub-affiliate registers via their invite link, including the application details and a link to approve or decline from their MLA dashboard.
uk: Надішліть електронного листа материнському афілійованому члену ОМС, коли новий субафілійований член реєструється за його посиланням-запрошенням, з деталями заявки та посиланням для схвалення або відхилення з його інформаційної панелі ОМС.

en: Send an email when parent invite enters an email address to send affiliate program invitation.
uk: Надішліть електронний лист, коли в материнському запрошеннія введе адресу електронної пошти для надсилання запрошення до партнерської програми.

en: Send automated SMS text messages to affiliates when key events occur, such as earning new commission or receiving a payout. Powered by Twilio.
uk: Надсилайте автоматичні SMS-повідомлення афіліатам, коли відбуваються ключові події, такі як заробіток нової комісії або отримання виплат. Працює на базі Twilio.

en: Send automated SMS text messages to affiliates when key events occur.
uk: Надсилайте автоматичні SMS-повідомлення афілійованим особам, коли відбуваються ключові події.

en: Send the "Affiliate Application Accepted" email to this affiliate.
uk: Надішліть цьому афіліату електронного листа з повідомленням "Заявка на партнерство прийнята".

en: Send the user an email
uk: Надішліть користувачу електронний лист

en: Send to active affiliates with user role:
uk: Надіслати активним афіліатам з роллю користувача:

en: Sending Progress
uk: Прогрес відправлення

en: Sending...
uk: Відправляю...

en: Sensitive bank details are automatically encrypted when you define an encryption key in wp-config.php:
uk: Конфіденційні банківські реквізити автоматично шифруються, коли ви визначаєте ключ шифрування в wp-config.php:

en: Sensitive bank details for Wise payouts are being encrypted using your wp-config.php encryption key.
uk: Конфіденційні банківські реквізити для виплат Wise шифруються за допомогою вашого ключа шифрування wp-config.php.

en: Sent %1$d / %2$d
uk: Надіслано %1$d / %2$d

en: Sent to the affiliate when they successfully submit a payout request.
uk: Відправляється афіліату, коли він успішно подає запит на виплату.

en: Sent to:
uk: Відправлено до:

en: Sent when a commission payout is marked as paid.
uk: Відправляється, коли виплату комісії позначено як сплачену.

en: Sent when a referred order is cancelled, refunded, or failed.
uk: Відправляється, коли замовлення скасовується, повертається або не виконується.

en: Sent when an affiliate earns commission from a new order.
uk: Відправляється, коли афіліат заробляє комісію з нового замовлення.

en: Sent when an affiliate registration application is approved by an admin.
uk: Відправляється, коли заявка на реєстрацію партнера схвалена адміністратором.

en: Serif
uk: Із засічками

en: Set New Commission Rates
uk: Встановлення нових комісійних ставок

en: Set Your Commission Rates
uk: Встановлюйте свої комісійні ставки

en: Set a custom referrer for orders.
uk: Встановіть кастомного реферера для замовлень.

en: Set a different user role for pending affiliate users.
uk: Встановіть іншу роль користувача для афілійованих користувачів, які очікують на розгляд.

en: Set a threshold on the maximum amount that can be paid automatically. Any payout requests above this amount will require manual approval.
uk: Встановіть поріг на максимальну суму, яка може бути виплачена автоматично. Будь-які запити на виплати, що перевищують цю суму, потребують схвалення вручну.

en: Set an expiration date for this reward. Leave empty for no expiration date.
uk: Встановіть дату закінчення терміну дії цієї винагороди. Залиште порожнім без терміну придатності.

en: Set custom "flexible commission" amounts for each individual coupon, product, category, or user group/role.
uk: Встановлюйте власні суми «гнучкої комісії» для кожного окремого купона, продукту, категорії або групи/ролі користувачів.

en: Set custom MLA commission rates for this specific user. These override both global and group rates. Leave empty to use group or global rates.
uk: Встановіть індивідуальні ставки комісійних за MLA для цього користувача. Вони перевизначають як глобальні, так і групові тарифи. Залиште поле порожнім, щоб використовувати групові або глобальні тарифи.

en: Set custom MLA tier commission rates for this group. These will override the global MLA tier rates for affiliates in this group.
uk: Встановіть для цієї групи власні ставки комісій для рівня MLA. Вони перевизначатимуть глобальні ставки рівня MLA для афілійованих осіб у цій групі.

en: Set custom commission per affiliate / coupon.
uk: Встановіть спеціальну комісію за афіліату / купон.

en: Set custom commission per product.
uk: Встановіть спеціальну комісію за кожен продукт.

en: Set custom commission settings for this group.
uk: Встановіть власні налаштування комісії для цієї групи.

en: Set new commission rates for the affiliate coupon
uk: Встановіть нові ставки комісії для партнерського купона

en: Set the affiliate invite URL variable that will be used in your site URL to identify the referrer and parent affiliate for that user.
uk: Встановіть змінну URL-адреси партнерського запрошення, яка використовуватиметься в URL-адресі вашого сайту для ідентифікації реферера та материнського партнера для цього користувача.

en: Set the custom commission rates for each user role below (this is the role of the affiliate user). Leave empty to use default rates.
uk: Встановіть спеціальні ставки комісійних для кожної ролі користувача нижче (це роль афілійованого користувача). Залиште порожнім, щоб використовувати ставки за замовчуванням.

en: Set the primary referral coupon for this order. This will override all other settings, as the default and only coupon that will earn commission from this order.
uk: Встановіть основний реферальний купон для цього замовлення. Це замінить усі інші налаштування, як стандартний і єдиний купон, який отримуватиме комісію з цього замовлення.

en: Set the referral URL variable that will be used in your site URL to identify the referrer and to automatically apply that coupon, and track clicks.
uk: Встановіть змінну URL-адреси переходу, яка використовуватиметься в URL-адресі вашого сайту для ідентифікації перенаправлення та автоматичного застосування цього купона, а також відстеження кліків.

en: Set the referral URL variable that will be used to identify the campaign.
uk: Встановіть змінну URL-адреси переходу, яка буде використовуватися для ідентифікації кампанії.

en: Set to "0" for permanent lifetime commission with no expiry time.
uk: Встановлено на "0" для постійної довічної комісії без терміну дії.

en: Settings
uk: Параметри

en: Settings & Customization
uk: Налаштування та налаштування

en: Settings Saved
uk: Налаштування збережено

en: Settings not saving correctly? Switch saving mode
uk: Налаштування не зберігаються належним чином? Перемкніть режим збереження

en: Settings not saving? Try disabling "legacy" saving, or increasing your PHP "max_input_vars" in your hosting configuration to 1000 or higher (currently %s).
uk: Налаштування не зберігаються? Спробуйте відключити "застаріле" збереження або збільшити "max_input_vars" PHP у конфігурації хостингу до 1000 або вище (зараз %s).

en: Settings updated successfully.
uk: Налаштування успішно оновлено.

en: Setup
uk: Установки

en: Setup Checklist
uk: Контрольний список налаштувань

en: Setup Guide
uk: Керівництво по налаштуванню

en: Setup Guide – How to get started!
uk: Посібник із налаштування – Як почати!

en: Setup Instructions & Security Info
uk: Інструкції з налаштування та інформація про безпеку

en: Setup Wizard
uk: Майстер налаштування

en: Setup Wizard Complete!
uk: Майстер налаштування завершено!

en: Setup a CAPTCHA on your affiliate registration form to help prevent spam.
uk: Налаштуйте CAPTCHA у формі реєстрації партнера, щоб запобігти спаму.

en: Setup your commission payout methods and settings on the <a href="%s" target="_blank">payouts settings page</a>. You can pay your affiliates via PayPal, Stripe, or Store Credit, and even automate payouts to be paid automatically on a scheduled basis.
uk: Налаштуйте способи та параметри виплат комісійних на сторінці <a href="%s" target="_blank">налаштування виплат</a>. Ви можете платити своїм афіліатам через PayPal, Stripe або Store Credit, і навіть автоматизувати виплати за розкладом.

en: Share on
uk: Поділіться на

en: Shipping
uk: Доставка

en: Short URL
uk: Коротка URL-адреса

en: Short URL Generator (Referral URL)
uk: Генератор коротких URL (реферальна URL-адреса)

en: Short URLs
uk: Короткі URL-адреси

en: Shortcodes
uk: Шорткоди

en: Shortlink Slug
uk: Шортлінк Слимак

en: Shortlinks are stored as a custom post type and can be viewed in "Short URLs" menu link under "Coupon Affiliates" in the admin area (visible when enabled).
uk: Короткі посилання зберігаються як тип користувацької публікації та можуть бути переглянуті в меню "Короткі URL-адреси" під "Coupon Affiliates" в адмін області (видно, коли увімкнено).

en: Show
uk: Показати

en: Show "% Change" Column.
uk: Показати стовпець "% зміни".

en: Show "Account Details" section in the "Settings" tab.
uk: Покажіть розділ «Дані облікового запису» у вкладці «Налаштування».

en: Show "Affiliate Info" Column in orders list.
uk: Показати стовпець "Інформація про партнера" у списку замовлень.

en: Show "Affiliate Info" widget in single orders.
uk: Показувати віджет "Інформація про партнера" в одиничних замовленнях.

en: Show "Commission Earnings" summary with toggles.
uk: Показати підсумок "Комісійні доходи" за допомогою перемикачів.

en: Show "Commission Graphs".
uk: Показати "Графіки комісій".

en: Show "Commission Payouts" summary.
uk: Показати підсумок "Виплати комісійних".

en: Show "Commission Per Product" Column
uk: Показати стовпець "Комісія за товар"

en: Show "Commission Rate" Column
uk: Показати стовпець "Ставка комісії"

en: Show "Commission" Column.
uk: Показати стовпець "Комісія".

en: Show "Confirm Password" Field
uk: Показати поле "Підтвердити пароль"

en: Show "Coupon Info" summary.
uk: Показати підсумок "Інформація про купон".

en: Show "Coupons" Column.
uk: Показати стовпець "Купони".

en: Show "Creatives" tab
uk: Показати вкладку "Креативи"

en: Show "Discounts" Column.
uk: Показати стовпець "Знижки".

en: Show "ID" Column
uk: Показати стовпець "ID"

en: Show "Image" Column
uk: Показати стовпець "Зображення"

en: Show "Invite" tab.
uk: Показати вкладку "Запросити".

en: Show "Landing Pages" section on coupon affiliate dashboard.
uk: Покажіть розділ «Цільові сторінки» на інформаційній панелі купонного партнера.

en: Show "Latest Referrals" summary.
uk: Показати підсумок "Останні реферали".

en: Show "MLA Commission" Column.
uk: Показати стовпець "Комісія MLA".

en: Show "MLA Dashboard" link on the main coupon affiliate dashboard.
uk: Покажіть посилання "MLA Dashboard" на головній інформаційній панелі купонного партнера.

en: Show "Month" Column.
uk: Показати стовпець "Місяць".

en: Show "More" Column (Toggle for products summary/list).
uk: Показати стовпець "Більше" (перемикач для підсумку/списку продуктів).

en: Show "Network" tab.
uk: Показати вкладку "Мережа".

en: Show "Order Count" Column.
uk: Показати стовпець "Кількість замовлень".

en: Show "Orders" tab
uk: Показати вкладку "Замовлення"

en: Show "Orders" tab.
uk: Показати вкладку "Замовлення".

en: Show "Payouts" tab
uk: Показати вкладку "Виплати"

en: Show "Payouts" tab.
uk: Показати вкладку "Виплати".

en: Show "Phone Number" field on the affiliate registration form
uk: Показувати поле "Номер телефону" в реєстраційній формі партнера

en: Show "Product Price" Column
uk: Показати стовпець "Ціна товару"

en: Show "Product" Column
uk: Показати стовпець "Товар"

en: Show "Refer" tab
uk: Показати вкладку "Посилання"

en: Show "Referral Commission" Column.
uk: Відобразити стовпець "Реферальна комісія".

en: Show "Referral Link" Column
uk: Показати стовпець "Реферальне посилання"

en: Show "Request Payout" button
uk: Показати кнопку "Замовити виплату"

en: Show "Request Payout" button on affiliate dashboard.
uk: Покажіть кнопку "Запит на виплату" на інформаційній панелі партнера.

en: Show "SMS Phone Number" field on the affiliate dashboard settings tab
uk: Показати поле "Номер телефону для SMS" на вкладці налаштувань партнерської панелі

en: Show "Send Email" Button
uk: Показати кнопку "Надіслати електронний лист"

en: Show "Settings" tab.
uk: Покажіть вкладку "Налаштування".

en: Show "Stats" tab
uk: Показати вкладку "Статистика"

en: Show "Status" dropdown filter.
uk: Показати фільтр випадаючого меню "Статус".

en: Show "Store Credit" column on admin users list?
uk: Відображати стовпець "Кредит магазину" у списку користувачів адміністратора?

en: Show "Sub-Affiliates" tab.
uk: Покажіть вкладку "Суб-партнери".

en: Show "Summary" tab.
uk: Показати вкладку "Підсумок".

en: Show "Tier" Column.
uk: Показати стовпець "Рівень".

en: Show "Total Commission" Column.
uk: Показати стовпець "Загальна комісія".

en: Show "Total Commission" box.
uk: Показати поле "Загальна комісія".

en: Show "Total Discounts" box.
uk: Покажіть коробку "Загальні знижки".

en: Show "Total Sales" Column.
uk: Показати стовпець "Загальний обсяг продажів".

en: Show "Total Sales" box.
uk: Покажіть поле "Загальний обсяг продажів".

en: Show "Total" Column.
uk: Показати стовпець "Всього".

en: Show "User" Column.
uk: Показати стовпець "Користувач".

en: Show "View Dashboard" Button
uk: Показати кнопку "Переглянути інформаційну панель"

en: Show "View Full Dashboard" button
uk: Показати кнопку "Переглянути повну панель інструментів"

en: Show "Your Commission" Column.
uk: Показати стовпець "Ваша комісія".

en: Show "shipping" costs column.
uk: Показати стовпець "вартість доставки".

en: Show All Product Variations
uk: Показати всі варіації товару

en: Show Apply Button
uk: Показати кнопку "Застосувати

en: Show Close Button
uk: Показати кнопку закриття

en: Show Copy Button
uk: Показати кнопку копіювання

en: Show Coupon Code
uk: Показати код купона

en: Show Dark Mode Toggle
uk: Показати перемикач темного режиму

en: Show Dismiss Button
uk: Показати кнопку "Відмовитися

en: Show Gravatar in the "Settings" tab.
uk: Показати Gravatar у вкладці "Налаштування".

en: Show Icon
uk: Показати іконку

en: Show List
uk: Показати список

en: Show MLA tier "Rates" tab.
uk: Показати вкладку "Ставки" на рівні ГНД.

en: Show Payment Details Field
uk: Показати поле «Деталі платежу»

en: Show Profile Image (Gravatar)
uk: Показати зображення профілю (Gravatar)

en: Show Search Field
uk: Показати поле пошуку

en: Show Settings
uk: Показати налаштування

en: Show WooCommerce login form on affiliate dashboard page when users are logged out.
uk: Показуйте форму входу в WooCommerce на сторінці інформаційної панелі партнера, коли користувачі вийшли з системи.

en: Show a "join our affiliate program" checkbox on the store checkout.
uk: Покажіть пункт "приєднатися до нашої партнерської програми" на касі магазину.

en: Show a message on the same page.
uk: Відобразити повідомлення на тій самій сторінці.

en: Show a payouts summary of the "Unpaid Commission", "Pending Payments", "Completed Payments".
uk: Показувати підсумок виплат за такими показниками, як "Несплачена комісія", "Очікують платежі", "Завершені платежі".

en: Show a summary of the 5 latest orders/referrals on the "Statistics" tab.
uk: Покажіть підсумок 5 останніх замовлень/рефералів на вкладці "Статистика".

en: Show a table of the commission rates earned for that specific affiliate/coupon, on each individual product.
uk: Покажіть таблицю ставок комісійних, отриманих за цю конкретну партнерку/купон, для кожного окремого продукту.

en: Show a table with a monthly summary of orders for the coupon, with total sales, commission, and more.
uk: Показуйте таблицю з щомісячним підсумком замовлень за купоном, із загальною сумою продажів, комісією тощо.

en: Show a toggle switch on the affiliate dashboard that allows users to switch between light and dark mode.
uk: Покажіть перемикач на партнерській панелі, який дозволяє користувачам перемикатися між світлим і темним режимами.

en: Show an "export to excel" button for the "monthly summary" and "recent orders" tables.
uk: Відобразіть кнопку "Експортувати в Excel" для таблиць "Щомісячний підсумок" і "Останні замовлення".

en: Show customer "city".
uk: Показати замовнику "місто".

en: Show customer "country".
uk: Покажіть замовнику "країну".

en: Show customer "first name".
uk: Показувати клієнту "ім'я".

en: Show customer "last name".
uk: Показати клієнту "прізвище".

en: Show discounted price (with coupon)
uk: Показати ціну зі знижкою (з купоном)

en: Show for logged in users.
uk: Показувати для зареєстрованих користувачів.

en: Show for logged out users.
uk: Показувати для користувачів, що увійшли в систему.

en: Show full coupon page info automatically, if there is only one coupon.
uk: Автоматично показувати повну інформацію про сторінку купонів, якщо є лише один купон.

en: Show full price (before discount)
uk: Показати повну ціну (до знижки)

en: Show icons on the affiliate dashboard tabs.
uk: Показуйте значки на вкладках інформаційної панелі партнера.

en: Show login form on affiliate dashboard.
uk: Показати форму входу на партнерській панелі.

en: Show login form on affiliate portal
uk: Показати форму входу на партнерському порталі

en: Show login form on affiliate portal.
uk: Показати форму входу на партнерському порталі.

en: Show logout link on affiliate dashboard (top right).
uk: Показати посилання для виходу на інформаційній панелі партнера (вгорі праворуч).

en: Show on Mobile Devices
uk: Показати на мобільних пристроях

en: Show on all pages
uk: Показати на всіх сторінках

en: Show on specific pages
uk: Показувати на певних сторінках

en: Show order "ID".
uk: Показати порядок "ID".

en: Show order "date".
uk: Показати порядок "дата".

en: Show order "discount".
uk: Шоу замовлення "Знижка".

en: Show order "status".
uk: Показати порядок "статус".

en: Show order "tax" column.
uk: Показати стовпець "податок" у замовленні.

en: Show order "time".
uk: Показати порядок "час".

en: Show order "total".
uk: Показати порядок "всього".

en: Show order status totals below the table.
uk: Показувати підсумки статусу замовлень під таблицею.

en: Show products summary/list for orders ("MORE" column).
uk: Показувати підсумок/список товарів для замовлень (стовпець «БІЛЬШЕ»).

en: Show registration form on affiliate dashboard.
uk: Покажіть реєстраційну форму на партнерській панелі.

en: Show registration form on affiliate portal
uk: Показати реєстраційну форму на партнерському порталі

en: Show registration form on affiliate portal.
uk: Показати реєстраційну форму на партнерському порталі.

en: Show some nice line graphs on the statistics tab of the affiliate dashboard.
uk: Покажіть кілька гарних лінійних графіків на вкладці статистики на інформаційній панелі партнера.

en: Show the combined totals for all orders within the selected date range.
uk: Показувати об'єднані підсумки для всіх замовлень у вибраному діапазоні дат.

en: Show username on affiliate dashboard (top right).
uk: Показати ім'я користувача на інформаційній панелі партнера (вгорі праворуч).

en: Show/enable custom translation settings (discontinued - not recommended).
uk: Показати/увімкнути власні налаштування перекладу (припинено - не рекомендується).

en: Showing coupons where
uk: Показ купонів, де

en: Showing coupons where sales have
uk: Показ купонів там, де розпродажі

en: Showing the most recent 100 activities. View the full activity log for more details.
uk: Показано останні 100 активностей. Щоб дізнатися більше, перегляньте повний журнал активності.

en: Shown on the cart/checkout page when they have credit available to spend.
uk: Відображається на сторінці кошика/оформлення замовлення, коли вони мають кредити, які можна витратити.

en: Sidebar Background
uk: Фон бічної панелі

en: Sidebar Link Hover
uk: Наведення на посилання на бічну панель

en: Signup Promo Page
uk: Сторінка акції «Зареєструватися»

en: Signup Promo Page Generator
uk: Генератор промо-сторінок реєстрації

en: Signup for a free "APILayer" account to get your API key
uk: Зареєструйте безкоштовний обліковий запис "APILayer", щоб отримати свій API ключ

en: Signup for a free "Exchangerates API" account to get your API key
uk: Зареєструйте безкоштовний обліковий запис "Exchangerates API", щоб отримати свій API ключ

en: Simply add the %s shortcode to a new page, then select the page from the dropdown below.
uk: Просто додайте шорткод %s на нову сторінку, а потім виберіть сторінку з випадаючого списку нижче.

en: Singapore
uk: Сінгапур

en: Single Order: Contains Specific Product
uk: Одне замовлення: Містить конкретний продукт

en: Single Order: Contains Specific product
uk: Одне замовлення: містить конкретний продукт

en: Single Order: Number of Products
uk: Разове замовлення: Кількість товарів

en: Single Order: Referred Order Total
uk: Одне замовлення: загальна сума рекомендованих замовлень

en: Site Key
uk: Ключ від сайту

en: Site home URL
uk: Домашня адреса сайту

en: Size:
uk: Розмір:

en: Skip Setup Wizard / Go To Settings Page
uk: Пропустити майстер налаштування / Перейти на сторінку налаштувань

en: Skipped %s - coupon already exists.
uk: Пропущені %s - купон вже існує.

en: Slide Down
uk: Посуньте вниз

en: Slide Up
uk: Посунься вгору

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Small
uk: Малий

en: Small (8px)
uk: Малий (8px)

en: Small Widget
uk: Малий віджет

en: Small Widget Settings
uk: Налаштування малого віджету

en: Smiley Face
uk: Смайлик

en: So for example, if order amount is $100 and the main affiliate rate is 50%, then the main affiliate earns $50. If the tier 1 commission is set to 10%, the tier 1 commission would be $5.
uk: Так, наприклад, якщо сума замовлення становить $100, а основна партнерська ставка становить 50%, то основний партнер заробляє $50. Якщо комісія рівня 1 встановлена на рівні 10%, комісія рівня 1 становитиме $5.

en: So for example, if the total order amount is $100, and the tier 1 commission is set to 10%, the tier commission would be $10.
uk: Так, наприклад, якщо загальна сума замовлення становить $100, а комісія рівня 1 встановлена на рівні 10%, комісія рівня становитиме $10.

en: Social Sharing (Referral URL)
uk: Публікація в соціальних мережах (URL-адреса переходу)

en: Social Sharing Buttons
uk: Кнопки для публікації в соціальних мережах

en: Some items were skipped:
uk: Деякі пункти були пропущені:

en: Sorry, only new customers can use this coupon code.
uk: На жаль, лише нові клієнти можуть використовувати цей код купона.

en: Sorry, this affiliate coupon can only be used after visiting the affiliate referral link.
uk: На жаль, цей партнерський купон можна використати лише після переходу за партнерським реферальним посиланням.

en: Sorry, this coupon is not assigned to you.
uk: На жаль, цей купон вам не призначений.

en: Sorry, this coupon is not assigned to you. You can only edit your own account details.
uk: На жаль, цей купон вам не призначений. Ви можете редагувати лише дані власного облікового запису.

en: Sorry, this domain is already being used.
uk: На жаль, цей домен вже використовується.

en: Sorry, this domain is invalid. Please try again.
uk: На жаль, цей домен недійсний. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Sorry, this domain is not allowed.
uk: На жаль, цей домен не дозволений.

en: Sorry, this is not your coupon affiliate dashboard.
uk: Вибачте, це не ваша інформаційна панель купонного партнера.

en: Sorry, this is not your coupon. Only the user assigned to this coupon can update the payment details for this coupon.
uk: Вибачте, це не ваш купон. Тільки користувач, якому призначено цей купон, може оновити платіжні реквізити для цього купона.

en: Sorry, this statement is not linked to your account.
uk: На жаль, ця заява не пов'язана з вашим обліковим записом.

en: Sorry, you are not allowed to access this page.
uk: Вибачте, ви не маєте права доступу до цієї сторінки.

en: Sorry, you are not currently allowed to apply as an %s.
uk: На жаль, наразі ви не маєте права подавати заявку як партнер.

en: Sorry, you can only use one affiliate coupon per order.
uk: На жаль, ви можете використовувати лише один партнерський купон на замовлення.

en: Sorry, you can't use this coupon code or it has expired.
uk: На жаль, ви не можете використати цей код купона або термін його дії минув.

en: Sorry, you can't use this coupon code.
uk: Вибачте, ви не можете використати цей код купона.

en: Sorry, you can't use your own affiliate coupon code '%s'.
uk: Вибачте, ви не можете використовувати власний код партнерського купона '%s'.

en: Sorry, you can't use your own affiliate coupon code.
uk: На жаль, ви не можете використовувати власний код купона партнера.

en: Sorry, you do not have permission to view the MLA dashboard for user:
uk: На жаль, у вас немає дозволу на перегляд інформаційної панелі MLA для користувача:

en: Sorry, you do not have permission to view the MLA dashboard.
uk: На жаль, у вас немає дозволу на перегляд приладної дошки MLA.

en: Sort
uk: Сортування

en: Sort By...
uk: Сортувати за...

en: Sort Code
uk: Код сортування

en: Sort by...
uk: Сортувати по...

en: Source
uk: Джерело

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sparkles
uk: Блискітки

en: Specific Pages (URLs)
uk: Конкретні сторінки (URL-адреси):

en: Specific User ID:
uk: Конкретний ідентифікатор користувача:

en: Spend Limits
uk: Ліміти витрат

en: Square (0px)
uk: Квадрат (0px)

en: Star
uk: Зірка

en: Start
uk: Почати

en: Start Date:
uk: Дата початку:

en: Start your FREE 7 Day Trial
uk: Почніть свій БЕЗКОШТОВНИЙ 7-денний пробний період

en: State
uk: Держава

en: Statement
uk: Виписка

en: Statement Details
uk: Деталі виписки

en: Statement Footer Image (Logo/Signature)
uk: Зображення футера виписки (логотип/підпис)

en: Statement Footer Text
uk: Текст футера виписки

en: Statement Header Image (Logo)
uk: Зображення заголовка виписки (логотип)

en: Statement Settings
uk: Налаштування виписки

en: Statements
uk: Виписки

en: Statistics
uk: Статистика

en: Statistics Overview
uk: Огляд статистики

en: Statistics Text Alignment
uk: Статистика вирівнювання тексту

en: Statistics Update Required
uk: Потрібне оновлення статистики

en: Stats
uk: Статистика

en: Stats Tab Custom Text
uk: Вкладка Статистика Користувацький текст

en: Status
uk: Статус

en: Status unknown
uk: Статус невідомий

en: Status:
uk: Статус:

en: Statuses
uk: Статуси

en: Stop "unpaid commission" from being earned for non-affiliate coupons.
uk: Зупиніть отримання «невиплаченої комісії» за купони, не пов'язані з партнерами.

en: Store Credit
uk: Кредит на магазин

en: Store Credit / Wallet
uk: Кредит / гаманець магазину

en: Store Credit Balance
uk: Зберігати кредитний баланс

en: Store Credit Discount
uk: Знижка на кредит магазину

en: Store Credit Payouts
uk: Кредитні виплати в магазині

en: Store cookie for how many days?
uk: Скільки днів зберігати печиво?

en: Store cookies for MLA referral links (recommended).
uk: Зберігайте файли cookie для реферальних посилань MLA (рекомендовано).

en: Store cookies for domain link tracking and blacklists.
uk: Зберігайте файли cookie для відстеження доменних посилань і чорних списків.

en: Store cookies for referral links (recommended).
uk: Зберігайте файли cookie для реферальних посилань (рекомендується).

en: Store credit payouts will allow affiliates to have commission paid out into a "wallet" which they can then use as a discount to purchase items/products from your shop.
uk: Виплати кредитів у магазині дозволять афілійованим особам виплачувати комісію на «гаманець», який вони потім можуть використовувати як знижку для покупки товарів/продуктів у вашому магазині.

en: Store this key securely! If you lose it, all encrypted bank details will be permanently unrecoverable.
uk: Зберігайте цей ключ надійно! Якщо ви його втратите, всі зашифровані банківські реквізити будуть назавжди недоступні для відновлення.

en: Store visitors "IP Address" for referral clicks, instead of a random ID.
uk: Зберігайте відвідувачам «IP-адресу» для переходів за посиланнями, а не випадковий ID.

en: Store your encryption key securely! If lost, encrypted bank details become permanently unrecoverable.
uk: Зберігайте ключ шифрування надійно! У разі втрати зашифровані банківські реквізити стають недоступними для відновлення.

en: Strict Fraud Prevention
uk: Суворе запобігання шахрайству

en: Stripe
uk: Смугою

en: Stripe Account Label
uk: Мітка облікового запису Stripe

en: Stripe Connect Account
uk: Обліковий запис Stripe Connect

en: Stripe Connect Account (TEST MODE)
uk: Обліковий запис Stripe Connect (ТЕСТОВИЙ РЕЖИМ)

en: Stripe Connect Account Type
uk: Тип облікового запису Stripe Connect

en: Stripe Connect Account Type (TEST MODE)
uk: Тип облікового запису Stripe Connect (ТЕСТОВИЙ РЕЖИМ)

en: Stripe Payouts
uk: Виплати Stripe

en: Stripe Payouts payment method will allow you to one-click pay your affiliates directly into their Stripe / bank account.
uk: Спосіб оплати Stripe Payouts дозволить вам в один клік платити своїм партнерам безпосередньо на їхній Stripe / банківський рахунок.

en: Style #1 - Basic (Legacy)
uk: Стиль #1 - Базовий (Legacy)

en: Style #1 - Default
uk: Стиль #1 - за замовчуванням

en: Style #2 - Full Width (Modern)
uk: Стиль #2 - повна ширина (сучасний)

en: Style #2 - Modern (Bold)
uk: Стиль #2 - Модерн (Сміливий)

en: Style #3 - Modern (Compact)
uk: Стиль #3 - Сучасний (компактний)

en: Style:
uk: Стиль:

en: Sub-Affiliate Registrations
uk: Реєстрація суб-афілійованих осіб

en: Sub-Affiliates
uk: Суб-партнери

en: Sub-affiliate summary
uk: Підсумки роботи суб-партнерів

en: Subject
uk: Тема

en: Submit Application
uk: Відправити заявку

en: Submit MLA Payout Requests
uk: Подати запит на виплату МТД

en: Submit Payout Requests
uk: Надсилайте запити на виплати

en: Submit a feature request.
uk: Надішліть запит на функцію.

en: Subscribe to Affiliate Newsletters
uk: Підпишіться на партнерські розсилки

en: Subscription Renewal Order
uk: Замовлення на продовження підписки

en: Subscription Renewal Settings
uk: Налаштування поновлення підписки

en: Subscriptions
uk: Підписки

en: Subscriptions (Recurring Referrals)
uk: Підписки (повторювані реферали)

en: Subtitle shown in the benefits section for non-affiliates.
uk: Для неафілійованих осіб субтитри показані в розділі переваг.

en: Subtotal
uk: Проміжні підсумки

en: Success
uk: Готово

en: Success! Redirecting
uk: Готово! Перенаправляємо

en: Successfully paid to affiliate.
uk: Успішно виплачено афіліату.

en: Summary
uk: Зведення

en: Support
uk: Підтримка

en: Support Documentation
uk: Супровідна документація

en: Supported merge tags
uk: Підтримувані теги злиття

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: System Default
uk: Система за замовчуванням

en: Tab Colours
uk: Кольори вкладок

en: Tab Custom Text
uk: Вкладка Користувацький текст

en: Tab Icon:
uk: Піктограма вкладки:

en: Tab Visibility
uk: Вкладка Видимість

en: Table Header & Footer
uk: Верхній і нижній колонтитули таблиці

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Tabs Border Radius
uk: Радіус облямівки вкладок

en: Tabs Font Size
uk: Розмір шрифту вкладок

en: Tabs Hover
uk: Наведення курсору на вкладки

en: Tabs Size / Padding
uk: Розмір вкладок / Відступи

en: Tabs Style
uk: Стиль вкладок

en: Tag
uk: Тег

en: Tax
uk: Податок

en: Tax Number
uk: Податковий номер

en: Tax Rate
uk: Ставка податку

en: Tax Settings
uk: Налаштування податків

en: Tax/VAT Calculations
uk: Розрахунки податку/ПДВ

en: Tax/VAT Number
uk: Податковий/ПДВ номер

en: Taxes
uk: Податки

en: Template
uk: Шаблон

en: Template Coupon
uk: Шаблон купона

en: Template Coupon Code
uk: Шаблон Код купона

en: Template Coupons
uk: Шаблон купонів

en: Template Gift Coupon Code:
uk: Шаблон коду подарункового купона:

en: Template coupon "%s" not found.
uk: Шаблон купона "%s" не знайдено.

en: Template coupon code:
uk: Шаблон коду купона:

en: Template coupon created.
uk: Шаблон купона створено.

en: Template coupons this user role is assigned to:
uk: Шаблонні купони ця роль користувача призначена:

en: Terms & Conditions Generator
uk: Генератор правил та умов

en: Terms & Conditions Generator Tool
uk: Інструмент генератора умов та положень

en: Terms and Conditions Acceptance Checkbox
uk: Пункт «Чекбокс про прийняття положень та умов»

en: Terms and Conditions Generator
uk: Генератор умов та положень

en: Terms and Conditions Page Generator
uk: Генератор сторінок з правилами та умовами

en: Test Newsletter
uk: Тестовий бюлетень

en: Test Phone Number (E.164 format):
uk: Тестовий номер телефону (формат E.164):

en: Test User
uk: Тестовий користувач

en: Test sent!
uk: Тест відправлено!

en: Text
uk: Текст

en: Text Area Field
uk: Поле області тексту

en: Text Color
uk: Колір тексту

en: Text Field
uk: Текстове поле

en: Text color for the main floating button.
uk: Колір тексту для головної плаваючої кнопки.

en: Text shown next to the users store credit balance.
uk: Текст відображається поруч із залишком кредиту магазину користувача.

en: Text shown on the floating button for users who are already affiliates.
uk: Текст, що відображається на плаваючій кнопці для користувачів, які вже є афілійованими особами.

en: Text shown on the floating button for users who are not yet affiliates.
uk: Текст, що відображається на плаваючій кнопці для користувачів, які ще не є афілійованими особами.

en: Text:
uk: Текст:

en: Thank You – We Hit a New Milestone Together
uk: Дякуємо - ми разом досягли нового рубежу

en: The "%s" coupon already exists. Please try again with a different coupon code.
uk: Купон "%s" вже існує. Будь ласка, спробуйте ще раз з іншим кодом купона.

en: The "Affiliate Portal" is an alternative to the normal "affiliate dashboard" page.
uk: «Партнерський портал» є альтернативою звичайній сторінці «Інформаційна панель партнера».

en: The "Processing Commission" will be displayed in the "Payouts" tab as a small notice just above the "Unpaid Commission" amount.
uk: "Комісія за обробку" відображається у вкладці "Виплати" у вигляді невеликого повідомлення безпосередньо над сумою "Несплаченої комісії".

en: The "Store Credit" payout method needs to be enabled to use this reward.
uk: Щоб використовувати цю винагороду, потрібно ввімкнути метод виплати "Кредит на зберігання".

en: The "template coupon" you have set does not exist. Please make sure you have created it, and entered the exact name in the settings.
uk: Встановленого вами "шаблонного купона" не існує. Будь ласка, переконайтеся, що ви його створили, і ввели точну назву в налаштуваннях.

en: The "unpaid commission" meets the required payment threshold.
uk: «Несплачена комісія» відповідає необхідному порогу платежу.

en: The %1$s application was automatically accepted.
uk: Заявка %1$ була автоматично прийнята.

en: The %1$s user did not exist, so a new user account has been created, and details sent to their email.
uk: Користувач %1$s не існував, тому було створено новий обліковий запис користувача, а деталі надіслано на його електронну пошту.

en: The %s user %s has been successfully added.
uk: Афілійований користувач %s був успішно доданий.

en: The %s user has been successfully added.
uk: Афілійований користувач успішно доданий.

en: The APILayer free plan should support all base currencies and 100 requests/month which is all that is required.
uk: Наразі безкоштовний план APILayer підтримує всі базові валюти та 100 запитів на місяць, що є все, що потрібно.

en: The IP address will be stored in the "clicks" database table. The IP address is only used to check if a click has already been tracked for that visitor.
uk: IP-адреса буде зберігатися в таблиці бази даних "clicks". IP-адреса використовується лише для перевірки того, чи вже було відстежено клік для цього відвідувача.

en: The PRO version of this plugin includes a terms and conditions page generator, which allows you to easily create your own terms and conditions page.
uk: PRO-версія цього плагіна включає генератор сторінок з умовами та положеннями, який дозволяє легко створити власну сторінку з умовами та положеннями.

en: The affiliate can then download these statements on the affiliate dashboard, and you can also download them in the admin payouts section.
uk: Потім партнер може завантажити ці заяви на інформаційній панелі партнера, а ви також можете завантажити їх у розділі виплат адміністратора.

en: The affiliate can then request a payout for this commission in their affiliate dashboard, which will notify you. This can then be paid in the admin "Payouts" page.
uk: Потім партнер може запросити виплату цієї комісії на своїй партнерській інформаційній панелі, про що ви отримаєте сповіщення. Потім це можна сплатити на сторінці "Виплати" адміністратора.

en: The affiliate dashboard for one or more coupons needs to be loaded at least once to initially calculate and display complete the statistics.
uk: Інформаційну панель партнера для одного або декількох купонів потрібно завантажити принаймні один раз, щоб спочатку розрахувати і відобразити повну статистику.

en: The affiliate dashboard for this coupon needs to be loaded at-least once.
uk: Інформаційна панель партнера для цього купона має бути завантажена принаймні один раз.

en: The affiliate portal is enabled, but the URL rewrite rules are not work correctly.
uk: Партнерський портал увімкнено, але правила перезапису URL працюють некоректно.

en: The affiliate registration form will be shown as default for logged out users on the affiliate dashboard page, next to the login form.
uk: Реєстраційна форма партнера за замовчуванням відображатиметься для користувачів, які вийшли з системи, на сторінці панелі інструментів партнера, поруч із формою входу в систему.

en: The affiliate user account no longer exists.
uk: Обліковий запис афілійованого користувача більше не існує.

en: The affiliate user can then visit the "affiliate dashboard page" to view their affiliate statistics, commissions, referral URLs, etc, for the coupon(s) they are assigned to.
uk: Потім партнерський користувач може відвідати «сторінку інформаційної панелі партнера», щоб переглянути статистику своїх партнерів, комісійні, реферальні URL-адреси тощо для купонів, яким вони призначені.

en: The affiliate user can then visit the "affiliate dashboard page" to view their affiliate statistics, commissions, referral URLs, etc, for the coupons they are assigned to.
uk: Потім партнерський користувач може відвідати «сторінку інформаційної панелі партнера», щоб переглянути статистику своїх партнерів, комісійні, реферальні URL-адреси тощо для купонів, яким вони призначені.

en: The affiliate user has entered their payment details (in the "settings" tab on their dashboard).
uk: Партнерський користувач ввів свої платіжні дані (у вкладці «налаштування» на інформаційній панелі).

en: The affiliate user has not yet been set for this coupon.
uk: Партнерський користувач ще не налаштований на цей купон.

en: The affiliate user has not yet been set.
uk: Партнерський користувач ще не встановлений.

en: The affiliate user has not yet set their payout details on the affiliate dashboard.
uk: Партнерський користувач ще не встановив свої дані про виплати на інформаційній панелі партнера.

en: The below section includes a list of most of the modules and features included in the Pro plan. However other smaller features and customisations can be found throughout the settings page.
uk: Наведений нижче розділ містить список більшості модулів і функцій, що входять до плану Pro. Однак інші менші функції та налаштування можна знайти на сторінці налаштувань.

en: The below table will show all MLA users where the "unpaid commission" amount is more than
uk: У наведеній нижче таблиці будуть показані всі користувачі MLA, у яких сума "несплаченої комісії" перевищує

en: The below table will show all affiliate coupons where the "unpaid commission" amount is more than
uk: У наведеній нижче таблиці будуть показані всі партнерські купони, де сума «невиплаченої комісії» перевищує

en: The commission for is calculated based on a fixed amount earned by each tier per order referred by a sub-affiliate.
uk: Комісія за розраховується на основі фіксованої суми, заробленої кожним рівнем за замовлення, рекомендоване субпартнером.

en: The commission for is calculated based on a percentage of the total order amount.
uk: Комісія за розраховується виходячи з відсотка від загальної суми замовлення.

en: The commission is calculated based on a percentage of the amount earned by the main affiliate.
uk: Комісія розраховується на основі відсотка від суми, заробленої основним партнером.

en: The coupon code you entered does not exist.
uk: Введеного вами коду купона не існує.

en: The coupon has an affiliate user assigned to it.
uk: За купоном закріплений афілійований користувач.

en: The creative will only be visible to affiliates with any of the selected user roles.
uk: Креатив буде видно лише афіліатам із будь-якою з вибраних ролей користувача.

en: The default "Page URL" when affiliates generate referral links in the dashboard. Note: This needs to be a valid link/page on this website only.
uk: За замовчуванням "URL сторінки", коли партнери генерують реферальні посилання на інформаційній панелі. Примітка: Це має бути дійсне посилання/сторінка лише на цьому веб-сайті.

en: The email address of the affiliate.
uk: Адреса електронної пошти партнера.

en: The email report will use the same email template/styling from the WooCommerce email settings.
uk: У звіті по електронній пошті буде використовуватися той же шаблон/стиль листа з налаштувань WooCommerce.

en: The expanded widget will use the same title, icon, and message as the Regular Popup settings above.
uk: Розгорнутий віджет буде використовувати ту саму назву, іконку та повідомлення, що й у звичайному спливаючому вікні.

en: The first name of the affiliate.
uk: Ім'я філії.

en: The floating widget displays a small button on your website that opens a compact affiliate dashboard popup.
uk: Плаваючий віджет відображає невелику кнопку на вашому сайті, яка відкриває компактну спливаючу партнерську панель.

en: The following affiliates registered via your invite link. You can approve or decline their applications below.
uk: Наступні афіліати зареєструвалися за вашим запрошенням. Ви можете схвалити або відхилити їхні заявки нижче.

en: The following integration addons are available to download and install right now:
uk: Наразі для завантаження та встановлення доступні такі додатки для інтеграції:

en: The free version gives access to admin reports for the past 4 weeks. Reports allow you to see the overall statistics for all affiliates/coupons, and each individual affiliate/coupon, on a single page
uk: Безкоштовна версія дає доступ до звітів адміністратора за останні 4 тижні. Звіти дозволяють побачити загальну статистику по всіх партнерам/купонам і кожному окремому партнеру/купону на одній сторінці

en: The free version of Coupon Affiliates for WooCommerce has been deactivated because the PRO version is active. You can safely delete the free version.
uk: Безкоштовну версію Coupon Affiliates для WooCommerce було деактивовано, оскільки активна PRO-версія. Ви можете безпечно видалити безкоштовну версію.

en: The gift coupon code that was generated.
uk: Згенерований код подарункового купона.

en: The header text displayed at the top of the tab content.
uk: Текст заголовка відображається у верхній частині вмісту вкладки.

en: The last name of the affiliate.
uk: Прізвище, ім'я та по батькові філії.

en: The main message displayed in the popup. Available placeholders: {discount}, {coupon_code}, {affiliate_name}
uk: Основне повідомлення, що відображається у спливаючому вікні. Доступні заповнювачі: {discount}, {coupon_code}, {affiliate_name}

en: The main title/heading displayed at the top of the popup.
uk: Основна назва/заголовок, що відображається у верхній частині спливаючого вікна.

en: The maximum amount of extra tiers in your MLA system (not including the main affiliate).
uk: Максимальна кількість додаткових рівнів у вашій системі MLA (без урахування основного партнера).

en: The maximum date range is 12 months. Your filters have been updated.
uk: Максимальний діапазон дат – 12 місяців. Ваші фільтри оновлено.

en: The maximum number of orders to show when filtered by date. Too many could make it take significantly longer to load.
uk: Максимальна кількість замовлень для відображення при фільтруванні за датою. Занадто велика кількість може призвести до того, що завантаження займе значно більше часу.

en: The message displayed in the bar. Available placeholders: {discount}, {coupon_code}, {affiliate_name}
uk: Повідомлення, що відображається в рядку. Доступні заповнювачі: {discount}, {coupon_code}, {affiliate_name}

en: The most powerful affiliate plugin for WooCommerce. Track commission, generate referral URLs, assign affiliate coupons, and display detailed stats.
uk: Найпотужніший партнерський плагін для WooCommerce. Відстежуйте комісію, генеруйте реферальні URL-адреси, призначайте партнерські купони та відображайте детальну статистику.

en: The name of the tab button.
uk: Назва кнопки вкладки.

en: The name of your Store Credit wallet, show in the payout method selection etc.
uk: Назва вашого гаманця Store Credit, відображається у виборі способу виплати тощо.

en: The next scheduled payout requests will be on
uk: Наступні заплановані запити на виплати будуть на

en: The number of days after an order is created, that the commission earned is added to the users account as "unpaid commission". Useful if you want to prevent commission being paid out early for orders that may be refunded etc.
uk: Кількість днів після створення замовлення, протягом яких зароблена комісія додається в обліковий запис користувача як «несплачена комісія». Корисно, якщо ви хочете запобігти достроковій виплаті комісії за замовлення, які можуть бути повернуті тощо.

en: The order status required for "unpaid commission" to be granted. Default "completed" for most sites. This should be the final status for your orders, once it has been paid and delivered.
uk: Статус замовлення, необхідний для надання "невиплаченої комісії". За замовчуванням "завершено" для більшості сайтів. Це має бути остаточний статус для ваших замовлень, після того, як вони були оплачені та доставлені.

en: The page is built with the default "Gutenberg" page builder, and will include important information about your affiliate program like commission rates, along with the registration form for users to sign up for your affiliate program. You can also set this page as the default registration page.
uk: Сторінка створена за допомогою конструктора сторінок "Gutenberg" за замовчуванням і міститиме важливу інформацію про вашу партнерську програму, як-от ставки комісійних, а також форму реєстрації для користувачів, щоб зареєструватися у вашій партнерській програмі. Ви також можете встановити цю сторінку як сторінку реєстрації за замовчуванням.

en: The page will reload automatically when it is complete.
uk: Сторінка автоматично перезавантажиться після завершення.

en: The passwords do not match. Please try again.
uk: Паролі не співпадають. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: The payout status will still be updated locally.
uk: Статус виплати все одно буде оновлюватися локально.

en: The plugin will default to the normal dashboard page until the rewrite rule exists.
uk: Плагін за замовчуванням працюватиме на звичайній сторінці інформаційної панелі, доки не буде існувати правило перезапису.

en: The registration page is currently set to:
uk: На поточній сторінці реєстрації встановлено:

en: The stats/content isn’t loading on my dashboard. How can I fix this?
uk: Статистика/контент не завантажується на моїй інформаційній панелі. Як це виправити?

en: The tab will only be visible to affiliates with any of the selected user roles.
uk: Вкладку зможуть бачити лише афіліати з будь-якою з обраних ролей користувачів.

en: The tax rate that will be added to the payment statements.
uk: Ставка податку, яка буде додана до виписки про оплату.

en: The text for the main action button.
uk: Текст для головної кнопки дії.

en: The text shown on the collapsed widget button. Available placeholders: {discount}, {coupon_code}
uk: Текст, що відображається на кнопці згорнутого віджета. Доступні заповнювачі: {discount}, {coupon_code}

en: The total commission you have earned from this specific sub-affiliate referrals.
uk: Загальна комісія, яку ви заробили від цих конкретних рефералів суб-партнерів.

en: The unpaid commission amount is below the payout threshold.
uk: Несплачена сума комісії нижча за поріг виплати.

en: The user role will be generated automatically as: coupon_affiliate_[display_name]
uk: Роль користувача буде згенерована автоматично так: coupon_affiliate_[display_name]

en: The user will be notified by email, and can then login to their affiliate dashboard to view their statistics and more.
uk: Користувач отримає сповіщення електронною поштою, а потім зможе увійти на інформаційну панель свого партнера, щоб переглянути свою статистику та багато іншого.

en: The username of the affiliate.
uk: Ім'я користувача партнера.

en: The username will be used as the coupon code by default, unless you have the "Dynamic Code Generator" enabled.
uk: Ім'я користувача буде використовуватися як код купона за замовчуванням, якщо у вас не ввімкнено «Генератор динамічного коду».

en: The widget is built with performance in mind, only loading most of the resources needed when the button is clicked.
uk: Віджет побудований з урахуванням продуктивності, завантажуючи більшу частину ресурсів, необхідних при натисканні кнопки.

en: The widget is responsive and works well on both desktop and mobile devices.
uk: Віджет адаптивний і добре працює як на десктопних, так і на мобільних пристроях.

en: Theme Color
uk: Колір теми

en: Then, only users that are assigned to a coupon will be able to see their dashboard (for that coupon) on this page.
uk: Тоді лише користувачі, яким призначено купон, зможуть бачити свою інформаційну панель (для цього купона) на цій сторінці.

en: There are also a variety of options available below to automate payout requests/payments, select your payout methods, and much more!
uk: Нижче також доступні різноманітні опції для автоматизації запитів/платежів на виплати, вибору методів виплати та багато іншого!

en: There are several other ways payout requests can be submitted, for the affiliates available "unpaid commission".
uk: Є кілька інших способів подання запитів на виплати, для партнерів доступна «невиплачена комісія».

en: There have been %1$d new affiliate referrals since %2$s.
uk: З моменту залучення %1$d нових рефералів з %2$s було залучено %1$d нових рефералів.

en: There have been no clicks for this campaign yet.
uk: Кліків за цією кампанією ще не було.

en: There was an error connecting to Stripe account. Please contact an administrator.
uk: Сталася помилка при підключенні до облікового запису Stripe. Будь ласка, зверніться до адміністратора.

en: These are line graphs that show the commission earnings for every day in the past 90 days, 30 days or 7 days.
uk: Це лінійні графіки, які показують заробіток комісії за кожен день за останні 90 днів, 30 днів або 7 днів.

en: These details will be shown on your PDF statements for payouts.
uk: Ці дані будуть відображені у ваших виписках у форматі PDF для виплат.

en: These options allow you to set product category-level commission rates.
uk: Ці опції дозволяють встановлювати ставки комісій на рівні категорій товарів.

en: These options allow you to set product variation-level commission rates.
uk: Ці опції дозволяють вам встановлювати ставки комісійних для різних продуктів.

en: These options will improve loading speed of your affiliate dashboard for large coupons with lots of orders (since it wont need to calculate every time).
uk: Ці опції покращать швидкість завантаження вашої партнерської панелі для великих купонів з великою кількістю замовлень (оскільки її не потрібно буде розраховувати щоразу).

en: These settings allow you to restrict the bonus to only be available for specific users.
uk: Ці налаштування дозволяють обмежити бонус, щоб він був доступний лише для конкретних користувачів.

en: These settings do not belong to a specific tab, but are other customisation options for the affiliate dashboard.
uk: Ці налаштування не належать до конкретної вкладки, а є іншими варіантами налаштування партнерської панелі.

en: These settings let you customise the format of the referral links that your affiliates can generate on their affiliate dashboard.
uk: Ці налаштування дозволяють налаштувати формат реферальних посилань, які ваші партнери можуть генерувати на своїй партнерській панелі.

en: These values be assigned on a per affiliate coupon, per product, per category, or per group basis.
uk: Ці значення призначаються для кожного партнерського купона, продукту, категорії або групи.

en: These visitors will not be able to use any affiliate coupons on their purchases, and can not apply to become an affiliate.
uk: Ці відвідувачі не зможуть використовувати будь-які партнерські купони на свої покупки та не можуть подати заявку на отримання статусу партнера.

en: These will take priority over the global commission rate settings, however if you set per-coupon or per-product commission rates too, those will take priority instead.
uk: Вони матимуть пріоритет над глобальними налаштуваннями комісійних ставок, однак, якщо ви встановите також ставки комісії за купон або за продукт, вони матимуть пріоритет.

en: They would need to click the referral link again for coupons to be automatically applied again, or future orders to be awarded to the affiliate.
uk: Їм потрібно буде знову натиснути на реферальне посилання, щоб купони були автоматично застосовані знову або майбутні замовлення були присуджені партнеру.

en: This Month
uk: Цього місяця

en: This Month’s Top 5 Affiliates + Your Performance Snapshot
uk: 5 найкращих афіліатів цього місяця та зріз ваших показників

en: This affiliate (%s) is a part of your MLA network. You are viewing their statistics and commission earnings.
uk: Цей партнер (%s) є частиною вашої мережі MLA. Ви переглядаєте їх статистику і комісійні заробітки.

en: This affiliate doesn't currently have any sub-affiliates in their MLA network.
uk: Цей афілійований член наразі не має жодної суб-афілійованої особи в своїй мережі MLA.

en: This affiliate doesn't currently have any sub-affiliates.
uk: Цей афіліат наразі не має суб-афіліатів.

en: This affiliate will be assigned to the new coupon.
uk: Цей афіліат буде прикріплений до нового купона.

en: This allows you to set the maximum commission amount that is calculated and can be earned per order referred by affiliates.
uk: Це дозволяє встановити максимальну суму комісії, яка розраховується і може бути отримана за замовлення, направлене афіліатами.

en: This applies to hosts like Rocket.net, Hostinger, Namecheap, and others using LiteSpeed.
uk: Це стосується таких хостів, як Rocket.net, Hostinger, Namecheap та інших, що використовують LiteSpeed.

en: This bonus is not applied on the dashboard or when they request payouts. It will simply apply the bonus % as additional credit, when the payout is marked as paid.
uk: Цей бонус не застосовується на інформаційній панелі або під час запиту виплат. Він просто зарахує бонусний % як додатковий кредит, коли виплата буде позначена як виплачена.

en: This bonus was granted as an initial award for becoming a new affiliate.
uk: Цей бонус був наданий як початкова нагорода для того, щоб стати новим партнером.

en: This can not be edited for a lifetime affiliate referral.
uk: Це не може бути відредаговано для довічного реферала афіліата.

en: This can not be edited when the order is completed.
uk: Це не може бути відредаговано після виконання замовлення.

en: This commission earned once an order is marked as completed (or other selected statuses below), and is available for affiliates to request payouts for.
uk: Ця комісія заробляється після того, як замовлення позначено як завершене (або в інших вибраних статусах нижче), і доступна для афіліатів, які можуть запитувати виплати.

en: This coupon code already exists.
uk: Цей код купона вже існує.

en: This coupon does not exist!
uk: Цього купона не існує!

en: This email address is already associated with username:
uk: Ця електронна адреса вже пов'язана з іменем користувача:

en: This email already exists. Please try again, or login first.
uk: Ця електронна пошта вже існує. Будь ласка, спробуйте ще раз або спочатку увійдіть.

en: This email has already been invited.
uk: Цей лист вже був запрошений.

en: This excludes the plugin settings which are available to those with the "manage_options" permission.
uk: Це без урахування налаштувань плагіна, які доступні для тих, хто має дозвіл на manage_options.

en: This feature allows you to collect the conversion rates automatically from an Exchange Rates API.
uk: Ця функція дозволяє автоматично збирати курси конвертації за допомогою API обмінних курсів.

en: This feature is currently in beta. Please consider testing your settings and payments. If you experience any issues, please contact plugin support.
uk: Наразі ця функція знаходиться в стадії бета-тестування. Будь ласка, протестуйте свої налаштування та платежі. Якщо у вас виникнуть проблеми, зверніться до служби підтримки плагіна.

en: This feature is disabled because you have disabled the cookie storage.
uk: Ця функція вимкнена, оскільки ви вимкнули зберігання файлів cookie.

en: This feature is not enabled.
uk: Ця функція не ввімкнена.

en: This includes a nice email report, along with a downloadable PDF version attached to the email.
uk: Це включає гарний звіт електронною поштою, а також версію у форматі PDF, яку можна завантажити, прикріплену до електронного листа.

en: This is an existing user.
uk: Це вже існуючий користувач.

en: This is commission that has been tracked but the orders are not yet completed. This may not be the final amount and is subject to change. It will become unpaid commission once the order status is updated to completed.
uk: Це комісія, яка була відстежена, але замовлення ще не виконані. Це може бути не остаточна сума і може змінюватися. Вона стане несплаченою комісією, як тільки статус замовлення буде змінено на завершений.

en: This is how many days after someone clicks on a referral link, that the cookie will be stored to automatically apply the coupon.
uk: Це стільки днів після того, як хтось натисне на реферальне посилання, файл cookie буде збережено для автоматичного застосування купона.

en: This is limited to PDF files only. These invoices will be uploaded to a "coupon-affiliate-invoices" folder in your uploads directory.
uk: Це стосується лише PDF-файлів. Ці рахунки-фактури будуть завантажені в папку "coupon-affiliate-invoices" у вашому каталозі завантажень.

en: This is only a basic spam protection method, and is not as effective as CAPTCHA.
uk: Це лише базовий метод захисту від спаму, і він не такий ефективний, як CAPTCHA.

en: This is our default store credit system, built directly into this plugin. (A more simple solution with no additional setup needed.)
uk: Це наша система кредитування магазину за замовчуванням, вбудована безпосередньо в цей плагін. (Більш просте рішення без необхідності додаткового налаштування.)

en: This is required for domain link tracking and domain blacklists to work.
uk: Це потрібно для роботи відстеження доменних посилань і чорних списків доменів.

en: This is set to your home page by default, but can be any page on your website.
uk: За замовчуванням це встановлена на домашній сторінці, але може бути будь-якою сторінкою на вашому веб-сайті.

en: This is shown at the bottom of the PDF statements, just before the Footer Text. Recommended size is no larger than 340 x 70
uk: Це відображається внизу інструкцій PDF, безпосередньо перед текстом нижнього колонтитула. Рекомендований розмір не більше 340 х 70

en: This is shown at the very top left of the affiliate portal. Recommended size is 200px width.
uk: Це показано в самому верхньому лівому куті партнерського порталу. Рекомендований розмір – 200px ширина.

en: This is shown at the very top of the PDF report (attached to the email). Recommended size is 340 x 70.
uk: Це відображається у верхній частині звіту у форматі PDF (прикріпленого до електронного листа). Рекомендований розмір 340 х 70.

en: This is shown at the very top of the PDF statements. Recommended size is 340 x 70
uk: Це показано у верхній частині виписок PDF. Рекомендований розмір 340 х 70

en: This is shown below the message above, next to a checkbox, allowing them to apply some or all of their credit to the cart.
uk: Це показано під повідомленням вище, поруч із прапорцем, що дозволяє їм застосувати частину або весь свій кредит до кошика.

en: This is the amount of bonus commission (flat amount) they will be given from this reward.
uk: Це сума бонусної комісії (фіксована сума), яку вони отримають з цієї винагороди.

en: This is the amount of days that will be calculated at a time. If you experience issues with the ajax loading, try lowering this number (will be slower but more reliable).
uk: Це кількість днів, яка буде розрахована за один раз. Якщо у вас виникли проблеми із завантаженням ajax, спробуйте знизити це число (буде повільніше, але надійніше).

en: This is the amount of store credit they will be given from this reward. Funds are added directly to their store credit wallet.
uk: Це сума кредиту магазину, яку вони отримають з цієї винагороди. Кошти надходять безпосередньо на кредитний гаманець магазину.

en: This is the amount their earned commission from orders will be increased by. For example, 5% would increase $100 commission to $105. This will override any existing reward bonus set.
uk: Саме на таку суму буде збільшена їхня зароблена комісія за замовлення. Наприклад, 5% збільшить комісію в $100 до $105. Це замінить будь-який існуючий набір бонусів за винагороду.

en: This is the base currency for your store, in which totals/commission will be converted to. You can change this in the WooCommerce settings.
uk: Це базова валюта для вашого магазину, в яку будуть конвертуватися підсумки/комісія. Ви можете змінити це в налаштуваннях WooCommerce.

en: This is the default referral link your affiliates can share.
uk: Це реферальне посилання за замовчуванням, яким можуть поділитися ваші партнери.

en: This is the description that will be shown under the progress bar. By default, it shows a summary of the requirement for the reward.
uk: Це опис, який буде показаний під індикатором прогресу. За замовчуванням він показує підсумок вимоги до винагороди.

en: This is the email address that will recieve admin notifications such as new affiliate registrations, and payout notifications.
uk: Це адреса електронної пошти, на яку надходитимуть сповіщення від адміністратора, такі як реєстрація нових партнерів і сповіщення про виплати.

en: This is the frequency that the reward can be triggered. For example, if you select "Once Per Month", the reward can only be earned once within a month. In the next month, they can earn the reward again on their next order if they meet the requirements. This refers to the current week/month/year, for example %s or %s.
uk: Це частота, з якою може спрацьовувати винагорода. Наприклад, якщо ви виберете «Один раз на місяць», винагороду можна буде отримати лише один раз протягом місяця. Протягом наступного місяця вони можуть знову отримати винагороду за своє наступне замовлення, якщо вони відповідають вимогам. Це стосується поточного тижня/місяця/року, наприклад %s або %s.

en: This is the limit on how many renewal orders will be rewarded to the affiliate after the initial signup. This does not include the initial order. Set to 0 for unlimited renewals.
uk: Це обмеження на те, скільки замовлень на продовження буде виплачено партнеру після початкової реєстрації. Сюди не входить початкове замовлення. Встановіть значення 0 для необмеженої кількості продовжень.

en: This is the message shown on the page as soon as the user submits the application form. The {couponcode} placeholder will be replaced with their chosen coupon code.
uk: Це повідомлення відображається на сторінці, як тільки користувач надсилає форму заявки. Заповнювач {couponcode} буде замінено на вибраний код купона.

en: This is the name of the discount shown on the cart page, when store credit is applied.
uk: Це назва знижки, яка відображається на сторінці кошика під час використання кредиту магазину.

en: This is the new commission percentage that will be set for the affiliates coupon.
uk: Це новий відсоток комісії, який буде встановлено для купона для партнерів.

en: This is the new fixed commission amount per order, that will be set for the coupon.
uk: Це нова фіксована сума комісії за замовлення, яка буде встановлена для купона.

en: This is the new fixed commission amount per product, that will be set for the coupon.
uk: Це нова фіксована сума комісії за товар, яка буде встановлена для купона.

en: This is the order status that will be assigned to the new order.
uk: Це статус замовлення, який буде присвоєно новому замовленню.

en: This is the product ID of the product that will be added to the new order. You can find the product ID by going to the Products page and hovering over the product name.
uk: Це ID товару, який буде додано до нового замовлення. Ідентифікатор товару можна знайти, перейшовши на сторінку Товари та навівши курсор на назву товару.

en: This is the slug for the shortlinks, for example:
uk: Це slug для шортлінків, наприклад:

en: This is the template coupon used for generating new affiliate coupons when a new affiliate is created.
uk: Це шаблонний купон, який використовується для генерації нових партнерських купонів при створенні нового партнера.

en: This is the user permission required to have full access for this plugin. Administrator will always have access to everything.
uk: Це дозвіл користувача, який потрібен для отримання повного доступу до цього плагіна. Адміністратор завжди матиме доступ до всього.

en: This is useful for showing withheld commission, which would convert it to "unpaid commission" once the order is completed, which they can then request payouts for.
uk: Це корисно для відображення утриманої комісії, яка перетворюється на "несплачену комісію" після завершення замовлення, за яку клієнт може вимагати виплати.

en: This link will take you to the affiliate dashboard for this specific coupon.
uk: Це посилання приведе вас на інформаційну панель партнера для цього конкретного купона.

en: This may be made available in the free version soon. For now, if you need help with creating your terms and conditions page in the free version, you can view <a href="%s" target="_blank">this article</a>.
uk: Незабаром це може стати доступним у безкоштовній версії. Наразі, якщо вам потрібна допомога зі створенням сторінки з правилами та умовами в безкоштовній версії, ви можете переглянути <a href="%s" target="_blank">цю статтю</a>.

en: This may take a few seconds. Larger date ranges may take longer.
uk: Це може зайняти кілька секунд. Для більших діапазонів дат може знадобитися більше часу.

en: This may therefore disregard some of the order statuses that are checked above.
uk: Тому це може ігнорувати деякі статуси замовлень, які перевірено вище.

en: This means that you will need to manually edit existing users to the "coupon affiliate", or have them automatically assign to this role when filling out the registration form (enable this in "registration settings").
uk: Це означає, що вам потрібно буде вручну відредагувати існуючих користувачів у "купонного партнера", або зробити так, щоб вони автоматично призначалися на цю роль при заповненні реєстраційної форми (увімкніть це в "налаштуваннях реєстрації").

en: This message will be displayed on the registration form, and you can include links to your Terms of Use or privacy policy.
uk: Це повідомлення буде відображено в реєстраційній формі, і ви можете додати посилання на ваші Умови використання або політику конфіденційності.

en: This must be a verified Twilio number or messaging service SID. Use E.164 format: +[country code][number].
uk: Це має бути підтверджений номер Twilio або SID служби обміну повідомленнями. Використовуйте формат E.164: +[код країни][номер].

en: This option will allow you to enable "lifetime commission" either globally, or on a per-coupon basis.
uk: Ця опція дозволить вам увімкнути «довічну комісію» або глобально, або на основі кожного купона.

en: This option will enable the "affiliate landing page" metabox on pages, for you to assign a page as a landing page for an affiliate coupon.
uk: Ця опція включить метабокс «партнерська цільова сторінка» на сторінках, щоб ви могли призначити сторінку як цільову сторінку для партнерського купона.

en: This order was generated as part of the affiliate reward: %s
uk: Це замовлення було згенеровано в рамках партнерської винагороди: %s

en: This page is not currently set as the Registration Page.
uk: Ця сторінка в даний час не встановлена як сторінка реєстрації.

en: This page shows affiliate users who have access to the Multi-Level Affiliate (MLA) system, along with their MLA statistics.
uk: На цій сторінці показані користувачі-афіліати, які мають доступ до багаторівневої партнерської системи (MLA), а також їхня статистика по MLA.

en: This page will then act the same as a referral URL for that affiliate coupon.
uk: Тоді ця сторінка діятиме так само, як реферальна URL-адреса для цього партнерського купона.

en: This payout has already been created and requires manual completion in your Wise account.
uk: Ця виплата вже створена і потребує ручного заповнення у вашому обліковому записі Wise.

en: This payout has already been processed. Transaction ID:
uk: Ця виплата вже оброблена. Ідентифікатор транзакції:

en: This payout has been cancelled in Wise. Transfer ID:
uk: Ця виплата була скасована в Wise. Ідентифікатор переказу:

en: This payout has been successfully completed in Wise. Transfer ID:
uk: Виплату успішно завершено у місті Мудрий. Ідентифікатор переказу:

en: This plugin is frequently updated and maintained. If you notice any bugs, issues, or conflicts with other themes/plugins, please get in touch and it will be looked into.
uk: Цей плагін часто оновлюється та підтримується. Якщо ви помітите будь-які помилки, проблеми або конфлікти з іншими темами/плагінами, будь ласка, зв'яжіться з нами, і це буде розглянуто.

en: This registration has already been processed.
uk: Ця реєстрація вже оброблена.

en: This setting is required in case you have set custom commission amounts on both a coupon level, and product level.
uk: Цей параметр необхідний, якщо ви встановили спеціальні суми комісійних як на рівні купона, так і на рівні продукту.

en: This tool help you create a simple but effective custom signup promo page for your affiliate program.
uk: Цей інструмент допоможе вам створити просту, але ефективну промо-сторінку з користувацькою реєстрацією для вашої партнерської програми.

en: This tool requires Gutenberg to be enabled. Please disable the "Disable Gutenberg" plugin or any other plugin that disables Gutenberg.
uk: Для використання цього інструменту потрібен Gutenberg. Будь ласка, вимкніть плагін «Вимкнути Gutenberg» або будь-який інший плагін, який вимикає Gutenberg.

en: This tool requires WordPress 5.0 or higher with Gutenberg support.
uk: Для цього інструменту потрібен WordPress 5.0 або вище з підтримкою Gutenberg.

en: This user already has a parent affiliate assigned.
uk: Цьому користувачеві вже призначено батьківську афілійовану особу.

en: This user belongs to the group: %s
uk: Цей користувач належить до групи: %s

en: This user does not exist, please enter a valid user, or enter an email address to create a new account.
uk: Цього користувача не існує, будь ласка, введіть дійсного користувача або введіть адресу електронної пошти, щоб створити новий обліковий запис.

en: This user is not a direct Tier 1 sub-affiliate of the given parent.
uk: Цей користувач не є безпосередньою суб-філією 1-го рівня даного батька.

en: This username already exists. Please try again, or login first.
uk: Це ім'я користувача вже існує. Будь ласка, спробуйте ще раз або спочатку увійдіть.

en: This username does not exist. A new user will be created.
uk: Такого імені користувача не існує. Буде створено нового користувача.

en: This will NOT affect the discount that has already been applied unless you recalculate the order.
uk:  - Це НЕ вплине на вже застосовану знижку, якщо ви не перерахуєте замовлення.

en: This will affect the coupon usage stats, orders list, commission, and monthly summary.
uk: Це вплине на статистику використання купонів, список замовлень, комісію та щомісячний підсумок.

en: This will allow affiliate users to login to the dashboard if they visit the base dashboard URL.
uk: Це дозволить афілійованим користувачам увійти на інформаційну панель, якщо вони відвідають базову URL-адресу інформаційної панелі.

en: This will allow affiliates to click a toggle to only show converted clicks.
uk: Це дозволить афілійованим особам натискати перемикач, щоб показувати лише конвертовані кліки.

en: This will allow affiliates to filter through their whole click history with pagination.
uk: Це дозволить афіліатам фільтрувати всю історію кліків з нумерацією сторінок.

en: This will allow the affiliate user to replace the default link/URL in the "embed code" for each creative with their own URL.
uk: Це дозволить афілійованому користувачеві замінити посилання/URL за замовчуванням у «коді вбудовування» для кожного креативу на власну URL-адресу.

en: This will allow the affiliate user to select a campaign, which will update the URL in the "embed code" for each campaign to include the campaign tracking parameter.
uk: Це дозволить афілійованому користувачеві вибрати кампанію, яка оновить URL-адресу в «коді вбудовування» для кожної кампанії, включивши параметр відстеження кампанії.

en: This will allow them to add extra emails to send their email notifications to.
uk: Це дозволить їм додавати додаткові електронні листи для надсилання сповіщень електронною поштою.

en: This will allow users to register as affiliates on your website. Once accepted, it will automatically generate their new account, create their affiliate coupon, and assign them to it, so they can access the dashboard.
uk: Це дозволить користувачам реєструватися як афіліати на вашому сайті. Після того, як вони зареєструються, система автоматично створить їхній новий обліковий запис, створить їхній партнерський купон і призначить їх до нього, щоб вони могли отримати доступ до інформаційної панелі.

en: This will also allow them to use their own referral link and earn commission on their own purchases.
uk: Це також дозволить їм використовувати власне реферальне посилання та отримувати комісію за власні покупки.

en: This will automatically apply the coupon every time at checkout for that visitor, until the cookie expires.
uk: Це автоматично застосовуватиме купон щоразу під час оформлення замовлення для цього відвідувача, доки не закінчиться термін дії файлу cookie.

en: This will be shown before the coupon code shown in the header of the affiliate dashboard page, for example you could set it to "Coupon code:".
uk: Це буде показано перед кодом купона, показаним у заголовку сторінки інформаційної панелі партнера, наприклад, ви можете встановити для нього значення "Код купона:".

en: This will determine how the orders are sorted on the affiliate dashboard, either by the day they were paid for, or the day it was set to completed.
uk: Це визначатиме, як замовлення сортуються на інформаційній панелі партнера за днем, за який вони були оплачені, або за день, коли було встановлено їх завершення.

en: This will enable "Creatives" in the admin menu, where you can upload your own banners (creatives) for affiliates to use.
uk: Це включить «Креативи» в меню адміністратора, де ви зможете завантажувати власні банери (креативи) для використання афіліатами.

en: This will enable "Performance Bonuses" in the admin menu, where you can add multiple different bonuses, with certain requirementse and rewards.
uk: Це включить «Бонуси за продуктивність» у меню адміністратора, де ви можете додати кілька різних бонусів з певними вимогами та винагородами.

en: This will enable payouts features, and keep track of "unpaid commission" for each coupon, whenever new orders are created using that coupon.
uk: Це дозволить увімкнути функцію виплат і відстежувати «невиплачену комісію» для кожного купона, коли нові замовлення створюються за допомогою цього купона.

en: This will enable the Referral URL section on the affiliate dashboard which displays the referral URL generator, along with click statistics, conversion rates, and more.
uk: Це включить розділ «Реферальна URL-адреса» на інформаційній панелі партнера, який відображає генератор реферальних URL-адрес, а також статистику кліків, коефіцієнти конверсії тощо.

en: This will enable the coupon affiliate registration features on your website.
uk: Це включить функції реєстрації купонного партнера на вашому веб-сайті.

en: This will enable the coupon affiliate registration system on your website.
uk: Це включить систему реєстрації купонних партнерів на вашому веб-сайті.

en: This will enable the referral popup feature on your website when customers visit via a referral link.
uk: Це дозволить увімкнути спливаюче вікно з реферальним посиланням на вашому сайті, коли клієнти переходять за реферальним посиланням.

en: This will further increase initial loading speed/performance. It will only start loading content for each tab when the tab is clicked, showing the "loading..." animation whilst it loads.
uk: Це ще більше збільшить початкову швидкість/продуктивність завантаження. Він почне завантажувати вміст для кожної вкладки лише після натискання на вкладку, показуючи «завантаження...» анімацію під час її завантаження.

en: This will grant unpaid commission to affiliates, for COMPLETED orders, that have not already granted any unpaid commission.
uk: Це дозволить надавати невиплачену комісію афіліатам за ЗАВЕРШЕНІ замовлення, які ще не надали жодної невиплаченої комісії.

en: This will hide the bonus from the affiliate dashboard, but it will still be active and will grant rewards when achieved.
uk: Це приховає бонус з інформаційної панелі партнера, але він все одно буде активним і надасть винагороди при досягненні.

en: This will instantly create a new "gift" coupon for that affiliate to use as a discount on future orders they place themselves. This is NOT an affiliate coupon.
uk: Це миттєво створить новий «подарунковий» купон для цієї партнерки, яку він зможе використовувати як знижку на майбутні замовлення, які вони розміщують самостійно. Це НЕ партнерський купон.

en: This will instantly create a new order for that affiliate user, with the product at a 100% discount.
uk: Це миттєво створить нове замовлення для цього афілійованого користувача з продуктом зі знижкою 100%.

en: This will make it so when each tab is clicked, it reloads the page, but it only loads the content for the selected tab.
uk: Це зробить так, що при натисканні на кожну вкладку сторінка перезавантажується, але завантажується лише вміст вибраної вкладки.

en: This will make the initial page loading much faster for larger coupons, and show a "loading" animation in these sections whilst it loads content (usually takes no longer than a few seconds).
uk: Це зробить початкове завантаження сторінки набагато швидшим для великих купонів і покаже анімацію «завантаження» в цих розділах під час завантаження контенту (зазвичай займає не більше кількох секунд).

en: This will not apply the coupon discount to the order, it simply links the coupon/affiliate to that order for them to earn commission for it.
uk: Це не застосовуватиме знижку на купон до замовлення, воно просто пов'язує купон/афіліату з цим замовленням, щоб вони могли заробити за це комісію.

en: This will not delete your orders or WooCommerce data. If you want to be safe, be sure to make a backup of your website beforehand in-case you want to restore this data.
uk: Це не призведе до видалення ваших замовлень або даних WooCommerce. Якщо ви хочете бути в безпеці, обов'язково заздалегідь зробіть резервну копію свого веб-сайту на випадок, якщо ви захочете відновити ці дані.

en: This will only affect the affiliate dashboard statistics. Any unpaid commission already granted will NOT be deducted.
uk: Це вплине лише на статистику партнерської панелі. Будь-яка надана несплачена комісія НЕ вираховується.

en: This will only be replaced for coupons with an affiliate assigned to it.
uk: Це буде замінено лише для купонів з призначеним їм партнером.

en: This will only remove the entry from this page. It will not remove the affiliate user or coupon code.
uk: Це лише видалить запис з цієї сторінки. Це не призведе до видалення афілійованого користувача або коду купона.

en: This will override any existing <a href="%s" target="_blank">"per-coupon" commission rates</a> set for the affiliate coupon.
uk: Це замінить будь-які існуючі <a href="%s" target="_blank">"за купон" комісійні ставки</a>, встановлені для партнерського купона.

en: This will remove/deduct the tax amount from the store credit, if it is added to the credit amount in the cart.
uk: Це видалить/вирахує суму податку з кредиту магазину, якщо вона додана до суми кредиту в кошику.

en: This will replace it with this page:
uk: Це замінить його на цю сторінку:

en: This will replace your default WooCommerce email template "header image" with a custom one for your reports.
uk: Це замінить "зображення заголовка" вашого шаблону WooCommerce за замовчуванням на кастомний для ваших звітів.

en: This will show a "Landing Pages" section on the affiliate dashboard in the "Referral URL" tab, with all the assigned landing pages for the affiliate coupon.
uk: Це покаже розділ «Цільові сторінки» на інформаційній панелі партнера у вкладці «Реферальна URL-адреса» з усіма призначеними цільовими сторінками для партнерського купона.

en: This will show a "Payouts" tab on the coupon usage/info page, so the affiliate can view their unpaid commission, and request payouts.
uk: Це покаже вкладку «Виплати» на сторінці використання купонів/інформації про них, щоб партнер міг переглянути свою несплачену комісію та запросити виплати.

en: This will show a table with a log of the latest referral URL clicks/visits for the affiliate coupons referral URL (or selected campaign).
uk: Це покаже таблицю з журналом останніх кліків/відвідувань реферальної URL-адреси реферальних купонів (або вибраної кампанії).

en: This will show a toggle switch at the top right of the portal to switch between light and dark mode.
uk: Це покаже тумблер у верхньому правому куті порталу для перемикання між світлим і темним режимом.

en: This will show the Gravatar image and link to edit their gravatar in the "Settings" tab on the affiliate dashboard.
uk: Це покаже зображення Gravatar і посилання для редагування їхнього граватара у вкладці "Налаштування" на інформаційній панелі партнера.

en: This will show the WooCommerce "Account Details" fields directly in the "settings" tab on the affiliate dashboard, along with a logout link.
uk: Це покаже поля WooCommerce «Деталі облікового запису» безпосередньо у вкладці «Налаштування» на інформаційній панелі партнера разом із посиланням для виходу.

en: This will show the affiliate application/registration form automatically on the affiliate page for logged out users (alongside the login form).
uk: Це автоматично відобразить форму заявки/реєстрації партнера на сторінці партнера для користувачів, які вийшли з системи (разом із формою входу).

en: This will show the current "Store Credit" for each user on the "All Users" admin page.
uk: Це покаже поточний "Кредит магазину" для кожного користувача на сторінці адміністратора "Усі користувачі".

en: This will still show the "Last 30 Days" and "Last 7 Days". It will also cause the "usage" stat to be calculated slightly different.
uk: Тут все одно відображатимуться "Останні 30 днів" і "Останні 7 днів". Це також призведе до того, що статистика «використання» буде розрахована дещо інакше.

en: This will store a cookie in the visitors browser when they click on a referral link, so the referral can be tracked even if they do not register on their first page visit.
uk: Це зберігатиме файл cookie в браузері відвідувачів, коли вони натискають на реферальне посилання, тому реферала можна відстежити, навіть якщо він не зареєструється під час першого відвідування сторінки.

en: This will store a cookie in the visitors browser when they click on a referral link, to automatically apply the coupon code once they add items to their cart, and to track link stats better.
uk: Це зберігатиме файл cookie в браузері відвідувачів, коли вони натискають на реферальне посилання, щоб автоматично застосовувати код купона, коли вони додають товари до свого кошика, і краще відстежувати статистику посилань.

en: This will then automatically convert all the stats, order totals and commission on the affiliate dashboard into your base store currency, even if the order is made in a different currency.
uk: Потім це автоматично перетворить всю статистику, загальну суму замовлень і комісію на інформаційній панелі партнера у валюту вашого базового магазину, навіть якщо замовлення зроблено в іншій валюті.

en: This will work in the same way as if the user clicked the "Request Payout" button in their dashboard.
uk: Це працюватиме так само, як якщо б користувач натиснув кнопку «Запитати виплату» на своїй інформаційній панелі.

en: Threshold for automatic payouts
uk: Поріг для автоматичних виплат

en: Thumbs Up
uk: Великий палець догори

en: Tier
uk: Рівень

en: Tier %d
uk: Рівень %d

en: Tiers
uk: Яруси

en: Tiers Active
uk: Активні рівні

en: Time
uk: Час

en: Timeframe
uk: Часові рамки

en: Title shown at the top of the popup window.
uk: Назва відображається у верхній частині спливаючого вікна.

en: Title shown in the benefits section for non-affiliates.
uk: Назва показана в розділі переваг для неафілійованих осіб.

en: To
uk: До

en: To add new affiliates and assign them to a specific coupon, you can do any of the following 3 options:
uk: Щоб додати нових партнерів і призначити їм певний купон, ви можете зробити будь-який з наступних 3 варіантів:

en: To assign users to a specific coupon, go to the
uk: Щоб призначити користувачам певний купон, перейдіть до розділу

en: To completely refresh each of your affiliate dashboards stats for past orders, with the new conversion rates, %s and click "refresh all data". (The first page load for each dashboard may take slightly longer.)
uk: Щоб повністю оновити статистику кожної з ваших партнерських інформаційних панелей за минулі замовлення, вказавши нові коефіцієнти конверсії, %s і натисніть «оновити всі дані». (Перше завантаження сторінки для кожної інформаційної панелі може зайняти трохи більше часу.)

en: To customise the "Creatives" tab, please go to the creatives settings:
uk: Щоб налаштувати вкладку "Креативи", перейдіть до налаштувань креативів:

en: To display the affiliate application form on a custom page, use the shortcode:
uk: Щоб відобразити форму заявки на партнерство на користувацькій сторінці, використовуйте шорткод:

en: To display the affiliate dashboard for the coupon(s) assigned to the logged in user use shortcode:
uk: Щоб відобразити інформаційну панель партнера для купонів, призначених користувачеві, який увійшов у систему, використовуйте шорткод:

en: To do this go to "Pro Settings" and toggle on "Enable lifetime commission features." option.
uk: Для цього перейдіть у «Налаштування Pro» та увімкніть опцію «Увімкнути функції довічної комісії».

en: To enable click tracking, go to %s and enable the "Click Tracking" option.
uk: Щоб увімкнути відстеження кліків, перейдіть до %s та увімкніть опцію "Відстеження кліків".

en: To encrypt sensitive bank details, add the following line to your wp-config.php file:
uk: Щоб зашифрувати конфіденційні банківські реквізити, додайте наступний рядок до вашого файлу wp-config.php:

en: To get started with Multi-Currency support, simply enable "multi-currency settings" under the "General" settings tab. A new tab will the appear labeled "currencies" to customise your currencies and conversion rates.
uk: Щоб розпочати роботу з підтримкою мультивалюти, просто увімкніть «налаштування мультивалюти» на вкладці налаштувань «Загальні». На новій вкладці з'явиться напис "валюти" для налаштування валют і курсів конвертації.

en: To get started with affiliate email reports, first enable it in the "PRO Modules" section of the settings, then setup and customise the settings in the new "Reports" settings tab that will appear.
uk: Щоб почати працювати зі звітами на партнерські листи, спочатку увімкніть їх у розділі налаштувань «PRO-модулі», а потім налаштуйте та налаштуйте параметри у новій вкладці налаштувань «Звіти», що з'явиться.

en: To get started with affiliate registration, you will need to add this shortcode to a NEW page:
uk: Щоб розпочати реєстрацію партнера, вам потрібно буде додати цей шорткод на НОВУ сторінку:

en: To get started with creatives, first go to the "Creatives" settings to to enable and customise the settings.
uk: Щоб розпочати роботу з креативами, спочатку перейдіть до налаштувань «Креативи», щоб увімкнути та налаштувати параметри.

en: To get started with multi-level affiliates, you will need to create the MLA dashboard page. Simply add this shortcode to a new page:
uk: Щоб розпочати роботу з багаторівневими партнерами, вам потрібно створити сторінку інформаційної панелі MLA. Просто додайте цей шорткод на нову сторінку:

en: To get started with this integration, you first need to install and activate the "%s" plugin.
uk: Щоб розпочати роботу з цією інтеграцією, вам спочатку потрібно встановити та активувати плагін "%s".

en: To get started, simply enable the "Affiliate Landing Pages" option in "Pro Settings" then you will see a new meta box when editing pages, to assign an affiliate coupon to that page.
uk: Щоб розпочати, просто включіть опцію «Партнерські цільові сторінки» в «Налаштуваннях Pro», тоді ви побачите нове мета-поле під час редагування сторінок, щоб призначити партнерський купон цій сторінці.

en: To manage (and enable) email notifications for affiliate applications, go to the "Emails" settings tab.
uk: Щоб керувати (і включити) сповіщення електронною поштою для партнерських додатків, перейдіть на вкладку налаштувань «Електронні листи».

en: To manage (and enable) email notifications for payouts, go to the "Emails" settings tab.
uk: Щоб керувати (і ввімкнути) сповіщення на email про виплати, перейдіть на вкладку налаштувань "Електронні листи".

en: To manage/customise the email notifications for new direct link tracking domain requests, go to the "Emails" settings tab.
uk: Щоб керувати/налаштовувати сповіщення електронною поштою для нових запитів домену відстеження прямих посилань, перейдіть на вкладку налаштувань "Електронні листи".

en: To manually edit/change "unpaid commission" for a coupon, go to the
uk: Щоб вручну відредагувати/змінити "неоплачену комісію" для купона, перейдіть до розділу

en: To request a payout, you firstly need to enter your payment details.
uk: Щоб подати запит на виплату, вам спочатку потрібно ввести свої платіжні дані.

en: To stop receiving these newsletters %sclick here to unsubscribe%s.
uk: Щоб припинити отримувати ці розсилки, натисніть тут, щоб скасувати підписку.

en: To use this feature, you will need a Wise business account with API access. You can sign up for a Wise account and get API access on their website.
uk: Щоб скористатися цією функцією, вам знадобиться бізнес-акаунт Wise з доступом до API. Зареєструвати обліковий запис Wise і отримати доступ до API можна на їхньому веб-сайті.

en: To view a list of all the different shortcodes available to use with this plugin
uk: Щоб переглянути список усіх різноманітних шорткодів, доступних для використання з цим плагіном

en: To view all available PRO modules, simply visit the "Pro Modules" tab on the settings page, and enable the modules you want to use.
uk: Щоб переглянути всі доступні PRO-модулі, просто перейдіть на вкладку «Pro Модулі» на сторінці налаштувань і активуйте модулі, які ви хочете використовувати.

en: To view all features available with PRO, visit our website:
uk: Щоб переглянути всі функції, доступні з PRO, відвідайте наш сайт:

en: To:
uk: До:

en: Toggle Dark Mode
uk: Ввімкнути темний режим

en: Toggle the visibility of each tab to show/hide it on the dashboard.
uk: Перемикайте видимість кожної вкладки, щоб показати/приховати її на інформаційній панелі.

en: Top
uk: Верхня частина

en: Top %1$s
uk: Найкращі %1$s

en: Top Left
uk: Вгорі ліворуч

en: Top Right
uk: Вгорі праворуч

en: Total
uk: Підсумок

en: Total %s
uk: Всього %s

en: Total Clicks
uk: Загальна кількість кліків

en: Total Commission
uk: Загальна комісія

en: Total Commission Earned
uk: Загальна зароблена комісія

en: Total Conversions
uk: Загальна кількість конверсій

en: Total Coupon Usage
uk: Загальне використання купона

en: Total Discounts
uk: Всього знижок

en: Total MLA Commission
uk: Загальна комісія за МТД

en: Total Number of Orders
uk: Загальна кількість замовлень

en: Total Referrals
uk: Всього рефералів

en: Total Sales
uk: Загальний обсяг продажів

en: Total Sales Referred
uk: Загальна кількість рекомендованих продажів

en: Total Usage
uk: Загальне використання

en: Total commission earned this month
uk: Загальна комісія, зароблена цього місяця

en: Total number of active affiliates (recipients count)
uk: Загальна кількість активних афіліатів (підрахунок отримувачів)

en: Total number of orders
uk: Загальна кількість замовлень

en: Total number of orders all time
uk: Загальна кількість замовлень за весь час

en: Total number of orders this month
uk: Загальна кількість замовлень за цей місяць

en: Total number of orders this year
uk: Загальна кількість замовлень в поточному році

en: Total sales referred
uk: Загальна кількість рекомендованих продажів

en: Total sales referred this month
uk: Загальний обсяг продажів за цей місяць

en: Total sales referred this year
uk: Загальний обсяг продажів цього року

en: Total:
uk: Усього:

en: Totals
uk: Підсумки

en: Track all new referral URL clicks from the same visitor/user.
uk: Відстежуйте всі нові переходи за реферальними URL-адресами від одного і того ж відвідувача/користувача.

en: Track conversions via referral URL even if coupon was not used.
uk: Відстежуйте конверсії за допомогою реферальної URL-адреси, навіть якщо купон не був використаний.

en: Track user registrations as a lifetime referral.
uk: Відстежуйте реєстрації користувачів як довічного реферала.

en: Tracking URL Conversions Without Coupon
uk: Відстеження URL-конверсій без купона

en: Transfer ID:
uk: Ідентифікатор передачі:

en: Transfer cancellation request sent to Wise, but status verification failed. Current status:
uk: Запит на скасування переказу надіслано до Wise, але перевірка статусу не вдалася. Поточний статус:

en: Transfer cancelled
uk: Переказ скасовано

en: Transfer cannot be cancelled - current status:
uk: Переказ не можна скасувати - поточний статус:

en: Transfer cannot be cancelled - it has already been completed in Wise. Current status:
uk: Переказ не може бути скасований - він вже завершений у Wise. Поточний статус:

en: Transfer created successfully. Please complete the payment manually in your Wise account.
uk: Переказ успішно створено. Будь ласка, завершіть платіж вручну у вашому обліковому записі Wise.

en: Transfer is already cancelled in Wise.
uk: Трансфер вже скасовано у Wise.

en: Transfer successfully cancelled in Wise.
uk: Переказ успішно скасовано в Wise.

en: Translations
uk: Переклади

en: Trigger
uk: Спусковий гачок

en: Trigger (Requirements)
uk: Тригер (вимоги)

en: Trophy
uk: Трофей

en: Try our other new plugin!
uk: Спробуйте наш інший новий плагін!

en: Turn this off if you want to show all their payout details on the payouts tab, but payouts requests themselves will all be handled by admins (or scheduled).
uk: Вимкніть цю функцію, якщо ви хочете відображати всі деталі про виплати на вкладці виплат, але самі запити на виплати оброблятимуться адміністраторами (або виконуватимуться за розкладом).

en: Turn this option on to disable the user search/picker, and to just enter the user ID manually.
uk: Увімкніть цю опцію, щоб вимкнути пошук/вибір користувачів, і просто ввести ідентифікатор користувача вручну.

en: TutorLMS – Integration Guide
uk: TutorLMS – Посібник з інтеграції

en: Twilio API Credentials
uk: Облікові дані API Twilio

en: Twilio SMS credentials are not configured.
uk: Облікові дані Twilio SMS не налаштовані.

en: Twitter Text
uk: Текст у Твіттері

en: Type
uk: Тип

en: Type any username. Suggestions will appear as you type, but you can keep your own input.
uk: Введіть будь-яке ім'я користувача. Підказки з'являтимуться під час введення, але ви можете залишити свій варіант.

en: UK Account Number is required
uk: Потрібен номер рахунку у Великобританії

en: UK Account Number must be at least 6 digits long.
uk: Номер рахунку у Великобританії повинен складатися щонайменше з 6 цифр.

en: UK Account Number must be exactly 8 digits (provided: '%s' - %d characters)
uk: Номер рахунку у Великобританії повинен складатися з 8 цифр (передбачено: '%s' - %d символів)

en: UK Sort Code accounts → Receive GBP (converted from your store currency)
uk: Облікові записи з британським кодом сортування → Отримати GBP (конвертується з валюти вашого магазину)

en: UK Sort Code is required
uk: Потрібен код сортування Великобританії

en: UK Sort Code must be 6 digits (provided: '%s')
uk: Код сортування Великобританії повинен складатися з 6 цифр (надається: "%s")

en: UK Sort Code must be exactly 6 digits (format: 12-34-56 or 123456).
uk: Сорт-код Великобританії повинен складатися рівно з 6 цифр (формат: 12-34-56 або 123456).

en: UPGRADE
uk: ОНОВЛЕННЯ

en: URL Conversion Tracking
uk: Відстеження конверсій URL

en: URL Settings
uk: Налаштування URL

en: URL conversion rate
uk: Коефіцієнт конверсії URL

en: US ABA Routing accounts → Receive USD (converted from your store currency)
uk: US ABA Routing рахунки → Отримати USD (конвертовано з валюти вашого магазину)

en: US Account Number is required
uk: Необхідний номер рахунку в США

en: US Account Number must be 4-17 digits (provided: %d characters)
uk: Номер рахунку в США повинен складатися з 4-17 цифр (передбачено: %d символів)

en: US Account Number must be 8-17 digits long.
uk: Номер рахунку в США повинен складатися з 8-17 цифр.

en: US Routing Number (ABA) is required
uk: Потрібен номер маршрутизації США (ABA)

en: US Routing Number must be exactly 9 digits (provided: '%s' - %d characters)
uk: US Routing Number повинен складатися рівно з 9 цифр (передбачено: '%s' - %d символів)

en: US Routing Number must be exactly 9 digits.
uk: US Routing Number повинен складатися рівно з 9 цифр.

en: Unable to check current status
uk: Неможливо перевірити поточний стан

en: Unable to retrieve transfer status
uk: Не вдається отримати статус переказу

en: Unaccounted Commission:
uk: Неврахована комісія:

en: Unassign Affiliates From Coupons
uk: Відкріпити афіліатів від купонів

en: Unassign Coupons
uk: Зняти купони

en: Unauthorized.
uk: Несанкціоновано.

en: Unexpected error.
uk: Несподівана помилка.

en: United Kingdom
uk: Сполучене Королівство

en: United States
uk: Сполучені Штати

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Unknown Page
uk: Невідома сторінка

en: Unknown Product
uk: Невідомий продукт

en: Unknown error occurred during recipient creation.
uk: Під час створення отримувача сталася невідома помилка.

en: Unless you have a specific use case, we suggest keeping this disabled as in general it can cause some issues (commission granted to all coupons).
uk: Якщо у вас немає конкретного випадку використання, ми рекомендуємо залишити це вимкненим, оскільки загалом це може спричинити деякі проблеми (комісія надається всім купонами).

en: Unlimited
uk: Необмежений

en: Unlimited date range selection is available with the
uk: Необмежений вибір діапазону дат доступний за допомогою кнопки

en: Unpaid
uk: Неоплачувану

en: Unpaid Commission
uk: Несплачена комісія

en: Unpaid Commission granted to affiliate, ready for payout request.
uk: Невиплачена комісія надана партнеру, готовому до запиту на виплату.

en: Unpaid Commission is the total commission amount that has been earned by affiliates, but not yet paid out.
uk: Невиплачена комісія - це загальна сума комісії, яка була зароблена афіліатами, але ще не виплачена.

en: Unpaid Commission not granted to affiliate. Since this order is completed it will no longer grant commission and needs applying manually if you wish to reward commission for this order. Click the "update" link.
uk: Невиплачена комісія не надається афілійованій особі. Оскільки це замовлення виконано, воно більше не надаватиме комісію та потребує подання вручну, якщо ви хочете винагородити комісію за це замовлення. Натисніть на посилання "оновити".

en: Unpaid Commission not yet granted to affiliate. This will be granted when the order is completed.
uk: Невиплачена комісія ще не надана партнеру. Ця вимога буде надана після виконання замовлення.

en: Unpaid Commission:
uk: Несплачена комісія:

en: Unpaid MLA Commission
uk: Невиплачена комісія за МТД

en: Unpaid commission will also NOT be automatically granted to this affiliate coupon and should be done manually.
uk: Несплачена комісія також НЕ буде автоматично надана цьому партнерському купону і повинна бути надана вручну.

en: Unsubscribe
uk: Відмовитися від підписки

en: Unsubscribe request invalid or expired.
uk: Запит на відписку недійсний або прострочений.

en: Upcoming Sale Announcement
uk: Оголошення про майбутній розпродаж

en: Upcoming Sale – Prep Your Campaigns
uk: Майбутній розпродаж - підготуйте свої кампанії

en: Update Bonus
uk: Бонус за оновлення

en: Update Creatives
uk: Оновити креативи

en: Update Registration Page?
uk: Оновити сторінку реєстрації?

en: Update Unpaid Commission
uk: Оновити несплачену комісію

en: Update User
uk: Оновити користувача

en: Update unpaid commission for the selected orders?
uk: Оновити несплачену комісію для вибраних замовлень?

en: Upgrade to Pro
uk: Перейдіть на Pro

en: Upgrade to unlock this module.
uk: Оновіть, щоб розблокувати цей модуль.

en: Upload Invoice
uk: Завантажити рахунок-фактуру

en: Upload a square logo image (recommended size: 100x100px or smaller). PNG with transparent background works best.
uk: Завантажте квадратне зображення логотипу (рекомендований розмір: 100x100px або менше). Найкраще підходить PNG з прозорим фоном.

en: Upload/Select Logo
uk: Завантажити/вибрати логотип

en: Upon approval, they can then directly link to your site, directly from theirs, without needing to use a referral URL, and it will still be tracked.
uk: Після схвалення вони можуть безпосередньо посилатися на ваш сайт, безпосередньо зі свого, без необхідності використовувати реферальну URL-адресу, і він все одно буде відстежуватися.

en: Upon new registration, assign user to custom "coupon affiliate" user role.
uk: Після нової реєстрації призначте користувача на спеціальну роль користувача "купонний партнер".

en: Uppercase
uk: Великі

en: Usage
uk: Використання

en: Usage Limits
uk: Обмеження використання

en: Use merge tag {credit} to show the amount of credit they can apply.
uk: Використовуйте тег злиття {credit}, щоб показати суму кредиту, яку вони можуть застосувати.

en: Use the built-in newsletter system to send emails to your affiliates. No external service required.
uk: Використовуйте вбудовану систему розсилок, щоб надсилати електронні листи своїм афіліатам. Ніяких зовнішніх сервісів не потрібно.

en: Use the email address as username.
uk: Використовуйте адресу електронної пошти як ім'я користувача.

en: Use the following settings customise creative template. A unique creative will then be generated and displayed for each affiliate on the creatives tab.
uk: Використовуйте наступні налаштування: налаштуйте креативний шаблон. Після цього буде згенеровано унікальний креатив, який відображатиметься для кожного партнера на вкладці «Креативи».

en: Use this form to create a new %s registration.
uk: Використовуйте цю форму, щоб створити нову реєстрацію %s.

en: Use this quick form to generate a template coupon code automatically with the basic default settings. You can customise the more advanced coupon settings later if needed.
uk: Використовуйте цю швидку форму для автоматичної генерації шаблонного коду купона з основними налаштуваннями за замовчуванням. Ви можете налаштувати більш розширені параметри купонів пізніше, якщо це буде потрібно.

en: Use this tool to bulk edit your coupon settings.
uk: Використовуйте цей інструмент для масового редагування налаштувань купонів.

en: Use this tool to bulk edit your per-product commission settings. The username must exist or it will not be updated.
uk: Використовуйте цей інструмент для масового редагування налаштувань комісії за кожен продукт. Ім'я користувача має існувати, інакше воно не оновиться.

en: Use {company} to insert the affiliate company name.
uk: Використовуйте {company}, щоб вставити назву партнерської компанії.

en: Use {coupon} to insert the coupon code.
uk: Використовуйте {coupon}, щоб вставити код купона.

en: Use {discount} to insert the coupon discount percentage or fixed amount.
uk: Використовуйте {discount}, щоб вставити відсоток знижки купона або фіксовану суму.

en: Use {first-name} to insert the affiliate first name.
uk: Використовуйте {first-name}, щоб вставити ім'я партнера.

en: Use {qrcode} to insert the a QR code of the affiliate default referral URL.
uk: Використовуйте {qrcode}, щоб вставити QR-код URL-адреси реферала партнера за замовчуванням.

en: Use {username} to insert the affiliate username.
uk: Використовуйте {username}, щоб вставити ім'я користувача партнера.

en: Used when describing the store credit payment/transaction in the logs.
uk: Використовується при описі платежу/транзакції кредиту магазину в журналах.

en: Useful if you simply want a generic "affiliate" page to direct affiliates to, instead of a unique link for each one.
uk: Корисно, якщо вам просто потрібна загальна «партнерська» сторінка, на яку можна спрямовувати партнерів, замість унікального посилання для кожної з них.

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: User Registration
uk: Реєстрація користувача

en: User Restrictions
uk: Обмеження для користувачів

en: User Role
uk: Роль користувача

en: User Roles:
uk: Ролі користувачів:

en: User not found.
uk: Користувача не знайдено.

en: User role required for plugin admin capabilities:
uk: Обов'язкова роль користувача для можливостей адміністратора плагіна:

en: User role:
uk: Роль користувача:

en: User updated successfully.
uk: Користувача успішно оновлено.

en: User:
uk: Користувач:

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username...
uk: Ім'я користувача...

en: Usernames cannot be changed.
uk: Імена користувачів не можуть бути змінені.

en: Users
uk: Користувачі

en: Users combined total commission from referral link and their MLA sub-affiliates.
uk: Користувачі об'єднали загальну комісію від реферального посилання та їхніх суб-партнерів MLA.

en: Using One License for Live & Staging Sites
uk: Використання однієї ліцензії для живих і підготовчих сайтів

en: VIEW BONUSES
uk: ПЕРЕГЛЯНУТИ БОНУСИ

en: VIEW CREATIVES
uk: ПЕРЕГЛЯНУТИ КРЕАТИВИ

en: VIEW NEWSLETTERS
uk: ПЕРЕГЛЯНУТИ РОЗСИЛКУ НОВИН

en: Vertical Margin (Y):
uk: Вертикальне поле (Y):

en: View
uk: Вигляд

en: View "Creatives" Settings
uk: Перегляд налаштувань "Креативи"

en: View "Direct Link Tracking" Settings
uk: Переглянути налаштування "Відстеження прямих посилань"

en: View "Referral Popup" Settings
uk: Перегляд налаштувань спливаючого вікна реферала

en: View %s
uk: Перегляд %s

en: View %s Dashboard
uk: Перегляд інформаційної панелі %s

en: View %s dashboard
uk: Перегляд інформаційної панелі %s

en: View Affiliate
uk: Переглянути партнера

en: View Affiliate Dashboard
uk: Переглянути інформаційну панель партнера

en: View All
uk: Переглянути всі

en: View All Documentation
uk: Переглянути всю документацію

en: View Bonus
uk: Переглянути бонус

en: View Bonuses
uk: Переглянути бонуси

en: View Changelog
uk: Переглянути журнал змін

en: View Coupons List & Unique Links
uk: Переглянути список купонів та унікальні посилання

en: View Creatives
uk: Переглянути креативи

en: View Dashboard
uk: Переглянути інформаційну панель

en: View Documentation
uk: Переглянути документацію

en: View Full Activity Log
uk: Переглянути повний журнал активності

en: View Full Dashboard
uk: Переглянути повну інформаційну панель

en: View Full Report
uk: Переглянути повні звіти

en: View Landing Page
uk: Переглянути цільову сторінку

en: View MLA Affiliate
uk: Переглянути афілійовану особу MLA

en: View MLA Details
uk: Переглянути детальну інформацію про ГНД

en: View MLA dashboard
uk: Переглянути інформаційну панель MLA

en: View More
uk: Дивитись більше

en: View Order in Backend (Admin Only)
uk: Перегляд порядку в серверній частині (лише для адміністраторів)

en: View Page
uk: Переглянути сторінку

en: View Product
uk: Переглянути товар

en: View Reports
uk: Перегляд звітів

en: View Short URL
uk: Переглянути коротку URL-адресу

en: View User
uk: Переглянути користувача

en: View a log of all the activity that has taken place in your affiliate program.
uk: Переглядайте журнал усіх активностей, які відбулися у вашій партнерській програмі.

en: View affiliate dashboard
uk: Переглянути інформаційну панель партнера

en: View all visits for this campaign name.
uk: Перегляньте всі відвідування цієї кампанії з назвою.

en: View all visits for this coupon.
uk: Переглянути всі відвідування за цим купоном.

en: View all visits for this referrer.
uk: Переглянути всі відвідування цього реферера.

en: View and manage all of your affiliate coupons, and access links to each of their affiliate dashboards on the <a href="%s" target="_blank">coupons list</a> page.
uk: Переглядайте та керуйте всіма своїми партнерськими купонами, а також отримуйте доступ до посилань на кожну з їхніх партнерських панелей на сторінці <a href="%s" target="_blank">список купонів</a>.

en: View in PayPal
uk: Переглянути в PayPal

en: View in Stripe
uk: Переглянути в Stripe

en: View payouts setup guide
uk: Переглянути інструкцію з налаштування виплат

en: View setup guide
uk: Переглянути інструкцію з налаштування

en: View the affiliate dashboard for this affiliate coupon.
uk: Перегляньте інформаційну панель партнера для цього партнерського купона.

en: View the latest updates and changelog on our website:
uk: Ознайомтеся з останніми оновленнями та журналом змін на нашому сайті:

en: View transaction in PayPal.
uk: Переглядайте транзакцію в PayPal.

en: View transaction in Stripe.
uk: Перегляд транзакції в Stripe.

en: Viewing MLA dashboard for user:
uk: Перегляд панелі MLA для користувача:

en: Viewing as
uk: Перегляд як

en: Viewing as:
uk: Перегляд як:

en: Visibility
uk: Видимість

en: Visibility Settings
uk: Налаштування видимості

en: Visible
uk: Видимий

en: Visit Date
uk: Дата візиту

en: Visit Full Dashboard
uk: Відвідайте повну інформаційну панель

en: Visit deleted successfully.
uk: Відвідування успішно видалено.

en: Visit the <a href="%s" target="_blank">settings page</a> to edit more options, enable more features, and customise your affiliate program to work exactly how you want!
uk: Відвідайте <a href="%s" target="_blank">сторінку налаштувань</a> , щоб відредагувати більше опцій і налаштувати свою партнерську програму, щоб вона працювала саме так, як ви хочете!

en: Visitor ID
uk: Ідентифікатор відвідувача

en: Visitors Blacklist
uk: Чорний список відвідувачів

en: Visitors referred directly from any of these domains will not have referrals tracked or coupons applied automatically.
uk: Відвідувачам, які перейшли безпосередньо з будь-якого з цих доменів, не буде відслідковуватися рефералів або автоматично застосовуватися купони.

en: Visits
uk: Візити

en: Waiting for recipient information
uk: Очікування інформації про одержувача

en: Waiting for you to fund this transfer
uk: Чекаємо на ваш переказ

en: Wallet System
uk: Система гаманців

en: Want more advanced coupon usage restrictions? Check out our %s plugin!
uk: Хочете більше розширених обмежень щодо використання купонів? Ознайомтеся з нашим плагіном %s!

en: Want more advanced coupon usage restrictions? Check out the %s plugin.
uk: Хочете більше розширених обмежень щодо використання купонів? Ознайомтеся з плагіном %s.

en: Want more advanced features?
uk: Хочете більше розширених функцій?

en: Want us to create a new plugin integration?
uk: Хочете, щоб ми створили нову інтеграцію плагінів?

en: Warning:
uk: Обережно:

en: Warning: By default this may effect all previous calculations and statistics if the system were to "refresh data" at any point. You can prevent previous commission from being affected, <a href="%s" target="_blank" style="color: red;">click here for details</a>.
uk: Попередження: За замовчуванням це може вплинути на всі попередні розрахунки і статистику, якщо система в будь-який момент "оновить дані". Ви можете запобігти впливу попередніх комісій, <a href="%s" target="_blank" style="color: red;">клацніть тут для деталей</a>.

en: Warning: Cloudflare Automatic Platform Optimization (APO) appears to be enabled. This may cause issues with referral cookies and coupon auto-apply features.
uk: Попередження: Автоматична оптимізація платформи Cloudflare (APO), схоже, увімкнена. Це може спричинити проблеми з реферальними файлами cookie та функціями автоматичного застосування купонів.

en: Warning: If you use this option, you should be even more careful of fraudulent activity. We do recommend reviewing and accepting payouts manually instead, simply so you can make sure each payout is valid and non-fraudulent.
uk: Увага: Якщо ви використовуєте цю опцію, вам слід бути ще обережнішими з шахрайськими діями. Натомість ми рекомендуємо переглядати та приймати виплати вручну, щоб ви могли переконатися, що кожна виплата дійсна та не є шахрайською.

en: Warning: LiteSpeed web server detected. Cookie stripping may be enabled, which can cause issues with referral cookies and coupon auto-apply features.
uk: Увага: Виявлено веб-сервер LiteSpeed. Може бути увімкнено видалення файлів cookie, що може спричинити проблеми з реферальними файлами cookie та функціями автоматичного застосування купонів.

en: Warning: You have "<a href="%s" target="_blank">Anyone can register</a>" disabled in WordPress, which will be ignored for the registration form on the affiliate dashboard.
uk: Попередження: У вас відключена функція "<a href="%s" target="_blank">Реєструватися може будь-хто</a>" у WordPress, яка буде ігноруватися при заповненні реєстраційної форми на партнерській панелі.

en: Warning: You have "<a href="%s" target="_blank">Anyone can register</a>" disabled in WordPress, which will be ignored for the registration form on the affiliate portal.
uk: Попередження: У вас відключена функція "<a href="%s" target="_blank">Реєструватися може будь-хто</a>" у WordPress, яка буде ігноруватися при заповненні форми реєстрації на партнерському порталі.

en: Warning: You will want to create a "template coupon" and assign it in the settings for affiliate coupons to be generated properly.
uk: Попередження: Ви захочете створити «шаблонний купон» і призначити його в налаштуваннях, щоб партнерські купони були згенеровані належним чином.

en: We Increased Your Commission Rate
uk: Ми збільшили вашу комісійну ставку

en: We Miss You – Let’s Get You Earning Again
uk: Ми сумуємо за тобою - давай повернемо тобі можливість заробляти

en: We are going to run you through some of the most important settings in the Coupon Affiliates plugin, to help you get everything setup!
uk: Ми проведемо вас через деякі з найважливіших налаштувань у плагіні Coupon Affiliates, щоб допомогти вам все налаштувати!

en: We are reviewing your application and will be in touch soon!
uk: Ми розглядаємо вашу заявку і зв'яжемося з вами найближчим часом!

en: We highly recommend that you keep this option DISABLED, as it may cause some issues, or paying too much commission.
uk: Ми настійно рекомендуємо вам залишити цю опцію ВИМКНЕНОЮ, оскільки вона може спричинити деякі проблеми або сплатити занадто велику комісію.

en: Website
uk: Веб-сторінка

en: Website:
uk: Веб-сайт:

en: Weekly
uk: Щотижневий

en: Welcome & Program Update
uk: Привітання та оновлення програми

en: Welcome to Our Affiliate Program + Quick Update
uk: Ласкаво просимо до нашої партнерської програми + швидке оновлення

en: Welcome to the Coupon Affiliates setup wizard!
uk: Ласкаво просимо до майстра налаштування Coupon Affiliates!

en: What happens when an order is refunded or partially refunded?
uk: Що відбувається при поверненні або частковому поверненні коштів за замовлення?

en: What is a "coupon-based" affiliate program?
uk: Що таке партнерська програма на основі купонів?

en: What is your preferred affiliate coupon code?
uk: Який код партнерського купона ви віддаєте перевагу?

en: What should happen after form submission?
uk: Що має відбутися після відправки форми?

en: What time of the day should payouts be requested automatically?
uk: В який час доби виплати повинні запитуватися автоматично?

en: What time of the day should reports be sent?
uk: В який час доби потрібно надсилати звіти?

en: What toggles should be shown for statistics and line graphs?
uk: Які перемикачі повинні бути показані для статистики та лінійних графіків?

en: What type of coupon would you like?
uk: Який тип купона вам би сподобався?

en: WhatsApp Text
uk: Текст WhatsApp

en: When a payout request is submitted, you will be able to view, manage, and pay it from the admin "<a href="%s">Payouts</a>" page.
uk: Коли запит на виплату буде надіслано, ви зможете переглядати, керувати та виплачувати його зі сторінки "<a href="%s">Виплати</a>" адміністратора.

en: When a referral coupon is applied, if the discount is "0.00", it will hide the 0.00 discount line on the checkout page.
uk: При застосуванні реферального купона, якщо знижка становить «0,00», він приховає рядок знижки 0,00 на сторінці оформлення замовлення.

en: When a user submits the form, you will be notified, and can review the application in the admin "Registrations" page.
uk: Коли користувач надішле форму, ви отримаєте сповіщення, і зможете переглянути заявку на сторінці "Реєстрації" адміністратора.

en: When an affiliate adds a new domain to their account, an email will be sent to your admin email, with a link to approve or deny the domain.
uk: Коли партнер додасть новий домен до свого облікового запису, на вашу електронну пошту адміністратора буде надіслано електронний лист із посиланням для схвалення або відхилення домену.

en: When approved, it will generate a coupon code automatically, and assign it to that affiliate user.
uk: Після схвалення він автоматично згенерує код купона та призначить його цьому афілійованому користувачу.

en: When assigning users to coupons, if this is enabled, it will only show the list of users with the custom "coupon affiliate" role.
uk: Під час призначення користувачам купонів, якщо це увімкнено, він показуватиме лише список користувачів із власною роллю «купонний партнер».

en: When checked, this coupon can only be used by new customers on their first order.
uk: Якщо поставити галочку, цей купон можуть використати лише нові клієнти під час першого замовлення.

en: When completing this form, it will automatically submit an approved %s registration for that user, automatically creating the coupon and assigning them to it.
uk: Заповнивши цю форму, він автоматично надішле схвалену реєстрацію партнера для цього користувача, автоматично створивши купон і призначивши їх йому.

en: When disabled, if there are no users assigned to a coupon, the dashboard can be viewed by anyone if they visit the unique URL directly. However, if there is a user assigned to it, the URL will be private.
uk: Якщо цей параметр вимкнено, якщо на купон не призначено користувачів, інформаційну панель може переглядати будь-хто, якщо він перейде за унікальною URL-адресою безпосередньо. Однак, якщо йому призначено користувача, URL-адреса буде приватною.

en: When disabled, if you change commission rates, it will automatically update the stats/commission for ALL new and past orders on the affiliate dashboard.
uk: При відключенні, якщо ви зміните ставки комісійних, він автоматично оновить статистику/комісію для ВСІХ нових і минулих замовлень на інформаційній панелі партнера.

en: When disabled, it will only allow 1 affiliate coupon to be used per order. (This is any coupons that have an affiliate user assigned to them.)
uk: Якщо його вимкнено, це дозволить використовувати лише 1 партнерський купон на одне замовлення. (Це будь-які купони, за якими призначено афілійованого користувача.)

en: When disabled, the affiliate user will be prevented from using their own coupon code (coupons they are assigned to) at cart or checkout.
uk: Якщо вимкнено, афілійований користувач не зможе використовувати власний код купона (купони, яким вони призначені) під час кошика або оформлення замовлення.

en: When enabled, "Processing Commission" will be tracked and shown on the payouts tab for statuses that are set to show on the dashboard but not completed yet (not granted unpaid commission).
uk: Якщо увімкнено, "Комісія за обробку" буде відстежуватися і відображатися на вкладці виплат для статусів, які налаштовані для відображення на панелі моніторингу, але ще не завершені (не нарахована невиплачена комісія).

en: When enabled, % commission will be calculated based on the order subtotal/total including "fees". It will also be added to the subtotal/total shown in statistics.
uk: Коли увімкнено, % комісії буде розраховуватися на основі проміжного підсумку/загальної суми замовлення, включаючи "комісії". Він також буде доданий до проміжного підсумку/підсумку, показаного в статистиці.

en: When enabled, % commission will be calculated based on the order subtotal/total including "shipping costs".
uk: Якщо увімкнено, % комісії буде розраховуватися на основі проміжного підсумку/загальної суми замовлення, включаючи «вартість доставки».

en: When enabled, % commission will be calculated before any custom discounts are deducted from the subtotal/total. It will also be added to the subtotal/total shown in statistics.
uk: Якщо увімкнено, % комісії буде розраховуватися перед вирахуванням будь-яких спеціальних знижок із середньої/загальної суми. Він також буде доданий до проміжного підсумку/підсумку, показаного в статистиці.

en: When enabled, % commission will be calculated on the order subtotal (instead of total), before the coupon discount is deducted from it.
uk: Коли увімкнено, % комісії буде нараховуватися на проміжну суму замовлення (замість total), до того, як з нього буде вирахувано знижку за купоном.

en: When enabled, ALL the parent affiliates calculated commissions (from every tier) will be deducted from the main sub-affiliates earned commission amount for each order.
uk: Коли увімкнено, ВСІ розраховані комісійні материнських партнерів (з кожного рівня) будуть вираховуватися з суми комісійних, зароблених основними суб-партнерами за кожне замовлення.

en: When enabled, a "MLA Dashboard" link will be shown on the normal coupon affiliate dashboard, at the top right, next to the "Logout" link.
uk: Коли увімкнено, посилання «MLA Dashboard» буде показано на звичайній інформаційній панелі партнера з купонами, у верхньому правому куті, поруч із посиланням «Вийти».

en: When enabled, a "statement" PDF file will be generated automatically whenever payout requests are made by the affiliate. These statements show the payout details, status, company information, etc.
uk: Коли цей параметр увімкнено, PDF-файл «виписки» генеруватиметься автоматично щоразу, коли партнер надсилатиме запити на виплату. Ці виписки показують деталі виплати, статус, інформацію про компанію тощо.

en: When enabled, a new "Payout Statement Details" section is displayed in the "Settings" tab of the affiliate dashboard, to enter their billing data to show on statements.
uk: Коли це увімкнено, у вкладці «Налаштування» інформаційної панелі партнера відображається новий розділ «Деталі виписки про виплату», щоб ввести їхні платіжні дані для відображення у виписках.

en: When enabled, a new checkbox will appear on store checkout, under order notes, for them to join the affiliate program. This will submit an affiliate registration application for the user.
uk: Коли увімкнено, на касі магазину, під примітками до замовлень, з'явиться новий прапорець, щоб вони могли приєднатися до партнерської програми. Це призведе до подання заявки на реєстрацію партнера для користувача.

en: When enabled, a phone number field will appear on the affiliate registration form. The submitted number is saved as the affiliate's phone and used for SMS notifications.
uk: Якщо ця опція увімкнена, в реєстраційній формі з'явиться поле для введення номера телефону. Введений номер зберігається як телефон партнера і використовується для SMS-повідомлень.

en: When enabled, affiliate coupons can only be applied if the customer currently has the tracking cookie from that affiliate referral link.
uk: Якщо увімкнено, партнерські купони можуть бути застосовані лише в тому випадку, якщо клієнт наразі має відстежувальний файл cookie за цим партнерським реферальним посиланням.

en: When enabled, affiliates can download a statement for both pending and completed payouts. If disabled, they can only download statements for completed payouts.
uk: Коли це увімкнено, партнери можуть завантажувати виписку як для очікуваних, так і для завершених виплат. Якщо цей параметр вимкнено, вони можуть завантажувати лише виписки за виконані виплати.

en: When enabled, affiliates can enter their phone number in the dashboard to receive SMS notifications. If they leave it blank, no SMS will be sent to them.
uk: Якщо ця опція увімкнена, афілійовані особи можуть ввести свій номер телефону в інформаційній панелі, щоб отримувати SMS-повідомлення. Якщо вони залишать це поле порожнім, SMS-повідомлення не надсилатимуться.

en: When enabled, all unique affiliate dashboard URLs will ALWAYS be private, and only be visible to the assigned user (and admins).
uk: Коли увімкнено, усі унікальні URL-адреси партнерської панелі ЗАВЖДИ будуть приватними та видимими лише призначеному користувачу (та адміністраторам).

en: When enabled, an opt-out checkbox will appear on the affiliate dashboard settings tab.
uk: Якщо увімкнено, на вкладці налаштувань партнерської панелі з'явиться прапорець "Відмовитися".

en: When enabled, commission statistics are disabled/hidden for coupons that are not assigned to an affiliate user.
uk: Коли увімкнено, статистика комісійних вимкнена/прихована для купонів, які не призначені афілійованому користувачу.

en: When enabled, commission will be calculated and displayed on the affiliate dashboard.
uk: Коли увімкнено, комісія буде нараховуватися та відображатися на інформаційній панелі партнера.

en: When enabled, dark mode styling will be available for the affiliate dashboard.
uk: Якщо увімкнено, темний режим буде доступний для партнерської панелі інструментів.

en: When enabled, dark mode will be the default theme. Users can still toggle to light mode if the toggle is enabled.
uk: Якщо увімкнено, темний режим буде темою за замовчуванням. Користувачі можуть переключитися на світлий режим, якщо перемикач увімкнено.

en: When enabled, if a customer uses an MLA users affiliate coupon code in an order, that customer will also automatically be assigned as a sub-affiliate in their MLA network (if not already assigned to one).
uk: Якщо цей параметр увімкнено, якщо клієнт використовує код купона партнера MLA у замовленні, цей покупець також буде автоматично призначений як субпартнер у своїй мережі MLA (якщо його ще не призначено).

en: When enabled, if a new affiliate registers via an MLA invite link, the MLA parent will be notified and will be able to approve or decline the registration from the "Invite" tab of their MLA dashboard. The registration will still require final approval from a site admin if the main registrations approval flow requires it.
uk: Якщо ця функція увімкнена, якщо новий афіліат реєструється за посиланням-запрошенням ОМС, материнська організація ОМС буде про це повідомлена і зможе схвалити або відхилити реєстрацію у вкладці "Запрошення" на своїй інформаційній панелі ОМС. Реєстрація все одно потребуватиме остаточного схвалення адміністратора сайту, якщо цього вимагає основний потік схвалення реєстрацій.

en: When enabled, if an MLA invite link is visited, the link will also work like a normal affiliate referral link, to apply the coupon to cart and track affiliate referrals if they place an order.
uk: Коли увімкнено, якщо ви перейдете за посиланням-запрошенням MLA, посилання також працюватиме як звичайне реферальне посилання для партнерів, щоб застосувати купон до кошика та відстежувати рефералів партнерів, якщо вони розміщують замовлення.

en: When enabled, the "Request Payout" button will be shown on the affiliate dashboard, allowing affiliates to manually request payouts.
uk: Коли увімкнено, кнопка «Запит на виплату» буде показана на інформаційній панелі партнера, що дозволить афіліатам вручну запитувати виплати.

en: When enabled, the PAST orders will not be affected (even if clicking "refresh data"), and it will only set the updated rates for NEW orders. The only time it WILL be updated is if an order is refunded.
uk: Коли увімкнено, це не вплине на PAST замовлення (навіть якщо натиснути "оновити дані"), а лише встановить оновлені ставки для НОВИХ замовлень. Єдиний раз, коли він буде оновлений, це якщо замовлення буде повернуто назад.

en: When enabled, the affiliate can enter a custom amount for their payout request. The minimum amount will still be the payment threshold, and maximum amount is their total available unpaid commission.
uk: Коли це ввімкнено, партнер може ввести спеціальну суму для свого запиту на виплату. Мінімальна сума все одно буде порогом платежу, а максимальна сума – це загальна доступна несплачена комісія.

en: When enabled, the affiliate will be required to enter their payment details before they can request a payout.
uk: Коли це увімкнено, партнер повинен буде ввести свої платіжні дані, перш ніж він зможе запросити виплату.

en: When enabled, the checkbox to join the affiliate program will be checked automatically.
uk: Коли увімкнено, галочка для приєднання до партнерської програми буде встановлена автоматично.

en: When enabled, the rates below will override group and global rates.
uk: Якщо увімкнено, наведені нижче тарифи замінять групові та глобальні тарифи.

en: When enabled, the unpaid commission will also not be added to non-affiliate coupons.
uk: Коли увімкнено, несплачена комісія також не буде додана до купонів, що не належать партнеру.

en: When enabled, this will also show the adjusted "total" and "subtotal" (with deducted percentage) on affiliate dashboard. When disabled, only the "commission" stat will be affected by the adjustment.
uk: Коли це увімкнено, це також покаже скоригований «підсумок» і «проміжний підсумок» (з відніманням відсотка) на інформаційній панелі партнера. Якщо вимкнено, коригування впливатиме лише на статистику «комісія».

en: When enabled, visitors referred by blocked domains will be completely blocked from entering any affiliate coupons manually (as long as the cookie is saved).
uk: Коли це ввімкнено, відвідувачам, перенаправленим заблокованими доменами, буде повністю заблоковано можливість вводити будь-які партнерські купони вручну (за умови збереження файлу cookie).

en: When enabled, you can override the global MLA tier rates on a per-group basis (via Affiliate Groups > Edit Group) or per-user basis (via the WordPress user profile or admin affiliate page).
uk: Якщо цю функцію увімкнено, ви можете змінювати глобальні тарифи рівня MLA на рівні групи (через Партнерські групи > Редагувати групу) або на рівні користувача (через профіль користувача WordPress або сторінку адміністратора партнерської програми).

en: When selected, a "Status" dropdown will be shown as an option when filtering by date range. Will only show if you have more than 1 status enabled.
uk: Якщо вибрати цей параметр, під час фільтрації за діапазоном дат з'явиться спадне меню "Статус". Покажеться, лише якщо у вас увімкнено більше 1 статусу.

en: When selected, below the orders table it will show the total number of orders for each status. The "Status" column needs to be enabled.
uk: Якщо цей параметр вибраний, під таблицею замовлень буде відображатися загальна кількість замовлень для кожного статусу. Колонку "Статус" потрібно включити.

en: When selected, the totals for all orders within the selected date range will be shown in a new row at the bottom of the recent orders and monthly summary table.
uk: Якщо цей параметр вибрано, підсумки всіх замовлень у вибраному діапазоні дат відображатимуться в новому рядку внизу останніх замовлень і підсумкової таблиці за місяць.

en: When someone uses the referral URL, if the code is automatically applied, it will show this message on all pages.
uk: Коли хтось використовує URL-адресу переходу, якщо код застосовується автоматично, це повідомлення буде відображатися на всіх сторінках.

en: When they submit the affiliate registration form you can then view and edit the coupon code they have entered, before approving the affiliate registration.
uk: Коли вони надішлють форму реєстрації партнера, ви можете переглянути та відредагувати введений ними код купона, перш ніж схвалити реєстрацію партнера.

en: When updating these settings, you may need to click the "REFRESH ALL DATA" button in the "Debug" tab for changes to show immediately for existing orders.
uk: При оновленні цих налаштувань вам може знадобитися натиснути кнопку «ОНОВИТИ ВСІ ДАНІ» у вкладці «Налагодження», щоб зміни відразу відображалися для існуючих замовлень.

en: When you accept an affiliate, a new coupon is created with the same settings, and is automatically assigned to user.
uk: Коли ви приймаєте партнерську програму, новий купон створюється з тими ж налаштуваннями та автоматично призначається користувачу.

en: When you create an affiliate user, or accept an affiliate registration, their coupon code is automatically created and assigned to them. They will automatically be sent an email which includes a link to their dashboard. You can customize this email in the plugin settings.
uk: Коли ви створюєте афілійованого користувача або приймаєте реєстрацію партнера, його код купона автоматично створюється та призначається йому. Їм автоматично буде надіслано електронний лист із посиланням на їхню інформаційну панель. Ви можете налаштувати цей лист у налаштуваннях плагіна.

en: When you process a payout, the plugin will create a transfer in your Wise account using the provided bank details. You will then need to verify and complete the transfer in Wise.
uk: Коли ви обробляєте виплату, плагін створить переказ у вашому акаунті Wise, використовуючи надані банківські реквізити. Після цього вам потрібно буде підтвердити і завершити переказ у Wise.

en: Where can I get plugin support?
uk: Де я можу отримати підтримку плагінів?

en: Where to redirect when clicking the button. Leave empty to use shop page.
uk: Куди перенаправляти при натисканні на кнопку. Залиште порожньою, щоб використовувати сторінку магазину.

en: Where to redirect when clicking the button. Leave empty to use shop page. The coupon will be auto-applied.
uk: Куди перенаправляти при натисканні на кнопку. Залиште сторінку магазину порожньою, щоб скористатися купоном. Купон буде автоматично застосовано.

en: Which custom commission values should be applied as priority?
uk: Які митні значення комісійних мають бути застосовані в пріоритеті?

en: Who can apply affiliate coupons to their cart?
uk: Хто може застосувати партнерські купони до свого кошика?

en: Widget Colors
uk: Кольори віджетів

en: Widget Position:
uk: Позиція віджету:

en: Widget not available for this page/user.
uk: Віджет недоступний для цієї сторінки/користувача.

en: Wise
uk: Мудрий

en: Wise API did not return a recipient ID. Response:
uk: Wise API не повернув ідентифікатор отримувача. Відповідь:

en: Wise API error:
uk: Помилка мудрого API:

en: Wise Bank Transfer
uk: Розумний банківський переказ

en: Wise Bank Transfer Payouts
uk: Розумні виплати банківськими переказами

en: Wise Bank Transfer Payouts allows you to one-click pay your affiliates directly to their bank account through Wise with low transfer fees.
uk: Виплати банківськими переказами Wise дозволяють вам в один клік здійснювати виплати вашим партнерам безпосередньо на їхні банківські рахунки через Wise з низькими комісіями за переказ.

en: Wise Bank Transfer payouts allow you to pay affiliates directly to their bank accounts using Wise's low-cost international transfer service.
uk: Виплати Wise Bank Transfer дозволяють вам платити афілійованим особам безпосередньо на їхні банківські рахунки, використовуючи недорогу послугу міжнародних переказів Wise.

en: Wise Payouts
uk: Розумні виплати

en: Wise Status:
uk: Мудрий статус:

en: Wise cancellation function not available. Transfer ID:
uk: Функція розумного скасування недоступна. Ідентифікатор переказу:

en: Wise fees vary based on the currency and destination.
uk: Мудрі збори залежать від валюти та місця призначення.

en: With admin reports, you can view statistics and analytics for all your coupons and affiliates.
uk: За допомогою звітів адміністратора ви можете переглядати статистику та аналітику для всіх ваших купонів і партнерів.

en: With lifetime commission enabled, once someone uses the affiliates coupon code, that customer will be linked to the affiliate forever, and ALL future purchases from that customer and will count as a referral, even if they dont re-use the coupon code.
uk: З увімкненою довічною комісією, як тільки хтось використає код купона для партнерів, цей клієнт буде пов'язаний з партнером назавжди, а ВСІ майбутні покупки від цього клієнта та будуть зараховані як реферал, навіть якщо вони не використають код купона повторно.

en: With the "[couponaffiliates]" shortcode, when a user visits this page (without the unique URL ID), enable to show full affiliate dashboard automatically if the affiliate user is only assigned to one coupon.
uk: За допомогою короткого коду «[couponaffiliates]», коли користувач відвідує цю сторінку (без унікального ідентифікатора URL-адреси), увімкніть автоматичний показ повної інформаційної панелі партнера, якщо партнерському користувачеві призначено лише один купон.

en: With the Multi-Level Affiliates module, your existing affiliates can invite new users to register as an affiliate on your website.
uk: За допомогою модуля «Багаторівневі партнери» ваші існуючі партнери можуть запрошувати нових користувачів зареєструватися як партнер на вашому веб-сайті.

en: With the PRO version can also set commission rates per each individual affiliate/coupon, or product.
uk: У версії PRO також можна встановлювати ставки комісії за кожного окремого партнера/купона або продукту.

en: With the Pro version get access to unlimited date range on the admin reports, export to CSV, and access to date comparison features, to compare analytics between 2 sets of dates
uk: З версією Pro отримайте доступ до необмеженого діапазону дат у звітах адміністратора, експорту в CSV та доступ до функцій порівняння дат, щоб порівнювати аналітику між 2 наборами дат

en: With the free version, you will need to manually handle payouts and payment details. There are a few ways that you can do this, such as generating a detailed admin report. <a href="%s">Click here to learn more.</a>
uk: У безкоштовній версії вам потрібно буде вручну обробляти виплати та платіжні реквізити. Це можна зробити кількома способами, наприклад, створити детальний звіт адміністратора. <a href="%s">Натисніть тут, щоб дізнатися більше.</a>

en: With this disabled, only logged in users can apply.
uk: Якщо цей параметр вимкнено, лише користувачі, які ввійшли в систему, можуть подати заявку.

en: With this enabled commission will be paid instantly into the affiliate account automatically, as soon as they request a payout. This will apply to Stripe, PayPal and Store Credit payout methods.
uk: При цьому комісія буде виплачуватися миттєво на партнерський рахунок автоматично, як тільки вони запросять виплату. Це стосуватиметься методів виплат Stripe, PayPal і Store Credit.

en: With this enabled, "administrator" users will be able to fill out the affiliate registration form for new users (custom username/email etc), whilst logged in.
uk: Увімкнувши цю опцію, користувачі «адміністратора» зможуть заповнювати реєстраційну форму партнера для нових користувачів (користувацьке ім'я користувача/електронна пошта тощо), увійшовши в систему.

en: With this enabled, a hidden field will be added to the registration form to help prevent spam.
uk: Якщо ввімкнути цю функцію, до форми реєстрації буде додано приховане поле, яке допоможе запобігти спаму.

en: With this enabled, a new "Affiliate" link will appear on the users "My Account" page menu. This will take them to the affiliate dashboard page selected above.
uk: Якщо цю функцію включено, в меню сторінки «Мій квиток» користувача з'явиться нове посилання «Партнер». Це приведе їх на сторінку інформаційної панелі партнера, вибрану вище.

en: With this enabled, a new "Upload Invoice" option will be displayed above the "Request Payout" button on the "Payouts" tab. They can click this to upload their PDF invoice for the payout, then submit their payout request.
uk: Якщо це ввімкнено, нова опція "Завантажити рахунок-фактуру" буде відображатися над кнопкою "Запит на виплату" на вкладці "Виплати". Вони можуть натиснути цю кнопку, щоб завантажити свій рахунок-фактуру у форматі PDF для виплати, а потім надіслати запит на виплату.

en: With this enabled, a second password field will be shown to require users to confirm their password.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, буде показано друге поле пароля, яке вимагатиме від користувачів підтвердити свій пароль.

en: With this enabled, admin accounts will also be able to view the "payouts" tab when viewing any of the affiliate coupon dashboard pages.
uk: Увімкнувши це, облікові записи адміністраторів також зможуть переглядати вкладку «виплати» під час перегляду будь-якої зі сторінок інформаційної панелі партнерських купонів.

en: With this enabled, affiliate registrations will be automatically accepted (and coupon auto-created instantly), instead of manual approval.
uk: Якщо ввімкнути цю опцію, реєстрації партнерів будуть прийматися автоматично (а купон створюватиметься автоматично миттєво), а не затверджуватися вручну.

en: With this enabled, affiliate users can click a button to automatically generate a short URL for their referral link.
uk: Увімкнувши це, афілійовані користувачі можуть натиснути кнопку, щоб автоматично згенерувати коротку URL-адресу для свого реферального посилання.

en: With this enabled, affiliate users can click a button to generate a QR code for their referral link.
uk: Увімкнувши це, афілійовані користувачі можуть натиснути кнопку, щоб згенерувати QR-код для свого реферального посилання.

en: With this enabled, affiliate users can link their website domain to their coupon.
uk: Увімкнувши це, афілійовані користувачі можуть пов'язати домен свого веб-сайту зі своїм купоном.

en: With this enabled, all renewals for subscriptions will also be rewarded commission (if the affiliate referred the customer) and renewal orders displayed on the dashboard.
uk: Якщо ввімкнути цю функцію, на всі продовження підписок також буде виплачена комісія (якщо партнер направив клієнта) і замовлення на продовження, що відображаються на інформаційній панелі.

en: With this enabled, if someone follows a referral link and registers (creates an account), they will then be linked to that affiliate, even without initially placing an order.
uk: Якщо цю функцію ввімкнено, якщо хтось перейде за реферальним посиланням і зареєструється (створить обліковий запис), він буде пов'язаний з цією афіліатною особою, навіть без початкового розміщення замовлення.

en: With this enabled, in the "referral URL" section your affiliates will be able to create "campaigns", to generate custom URLs, track clicks, sales, conversation rate for specific referral campaigns.
uk: Увімкнувши це, у розділі «реферальна URL-адреса» ваші партнери зможуть створювати «кампанії», генерувати користувацькі URL-адреси, відстежувати кліки, продажі, частоту розмов для конкретних реферальних кампаній.

en: With this enabled, instead of the user entering their "preferred coupon code", a code will be generated for them automatically.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, замість того, щоб користувач вводив свій «бажаний код купона», для нього автоматично буде згенеровано код.

en: With this enabled, instead of using the default WordPress "subscriber" user role, new affiliate users will be assigned to the custom "coupon affiliate" user role (or the custom role defined below) instead.
uk: Якщо цю функцію ввімкнено, замість використання ролі користувача WordPress "subscriber" за замовчуванням, новим афілійованим користувачам буде призначено спеціальну роль користувача "купонний партнер" (або користувацьку роль, визначену нижче).

en: With this enabled, it will permanently save and use the conversion rate that was set at the time the order is created, even if you update the rates below.
uk: Якщо ввімкнути цю функцію, він постійно зберігатиме та використовуватиме ставку комісії, яка була встановлена на момент створення замовлення, навіть якщо ви оновите тарифи нижче.

en: With this enabled, logged out users can view the registration form (with some extra fields). When submitted it will create a new account for them, and submit the affiliate application.
uk: Якщо цю опцію увімкнено, користувачі, які не ввійшли в систему, можуть переглядати форму реєстрації (з деякими додатковими полями). Після надсилання він створить для них новий обліковий запис і надішле заявку на партнерство.

en: With this enabled, multiple template coupons will be available and the affiliate will be able to choose which type they want via the registration form.
uk: Якщо ввімкнути це, буде доступно кілька шаблонних купонів, і партнер зможе вибрати, який тип він хоче, за допомогою форми реєстрації.

en: With this enabled, some of the fields on the form will be displayed in 2 columns, such as first and last name.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, деякі поля у формі будуть відображатися у 2 стовпцях, наприклад, ім'я та прізвище.

en: With this enabled, the affiliate can only request a payout if they have attached an invoice (PDF file).
uk: Увімкнувши цю функцію, партнер може запросити виплату лише в тому випадку, якщо він прикріпив рахунок-фактуру (PDF-файл).

en: With this enabled, the first ever payout request by an affiliate will require manual approval. After they have at-least 1 completed payout, all future payouts can be paid automatically.
uk: Якщо цю функцію ввімкнено, перший в історії запит на виплату від партнера вимагатиме схвалення вручну. Після того, як вони матимуть принаймні 1 завершену виплату, усі майбутні виплати можуть бути виплачені автоматично.

en: With this enabled, the first name and last name fields will be required.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, будуть обов'язковими поля імені та прізвища.

en: With this enabled, the link will be hidden for users that are not assigned to a coupon.
uk: Якщо ввімкнути цю опцію, посилання буде приховано для користувачів, яким не призначено купон.

en: With this enabled, the new user account created will be assigned to the default "Subscriber" role (or the custom role defined below) initially, and only when their affiliate application is accepted will they be assigned to the "coupon affiliate" user role instead.
uk: Якщо цю функцію увімкнено, новий створений обліковий запис користувача спочатку буде призначено ролі «Передплатник» за замовчуванням (або користувацькій ролі, визначеній нижче), і лише коли їхня партнерська заявка буде прийнята, замість цього їм буде призначено роль користувача «купонний партнер».

en: With this enabled, the pending user role will be removed from the affiliate when the application is accepted.
uk: Якщо ввімкнути цю функцію, роль користувача, що очікує на розгляд, буде видалена з партнерської програми, коли заявка буде прийнята.

en: With this enabled, the username field will be hidden, and the email address will be used as their username instead.
uk: Якщо цей параметр увімкнено, поле імені користувача буде приховано, а замість нього буде використовуватися адреса електронної пошти як ім'я користувача.

en: With this enabled, when adding a new domain, affiliates will be able to select a "campaign" to assign that domains referrals to.
uk: Увімкнувши цю функцію, при додаванні нового домену партнери зможуть вибрати «кампанію» для призначення цих доменів, на які направляють респондентів.

en: With this enabled, when the "Affiliate" tab is clicked, instead of redirecting to the normal affiliate dashboard page, it will show the affiliate dashboard as a page/section within "My Account".
uk: Якщо це ввімкнено, коли натискається вкладка «Партнер», замість перенаправлення на звичайну сторінку інформаційної панелі партнера, вона відображатиме інформаційну панель партнера як сторінку/розділ у «Моєму обліковому записі».

en: With this enabled, you will be able assign a user role to a template coupon, so when someone registers via that template option, they will also be assigned to this user role.
uk: Увімкнувши цю опцію, ви зможете призначити роль користувача шаблонному купону, тому, коли хтось реєструється за допомогою цієї опції шаблону, він також буде призначений цій ролі користувача.

en: With this feature, you can enable an option to prevent ALL affiliate coupons and referral links from working UNLESS the customer was directly linked by the approved domain that is assigned to that coupon.
uk: За допомогою цієї функції ви можете ввімкнути опцію запобігання роботі ВСІХ партнерських купонів і реферальних посилань, ЯКЩО клієнт не був безпосередньо пов'язаний затвердженим доменом, який призначений цьому купону.

en: WooCommerce Subscriptions Settings
uk: Налаштування підписок WooCommerce

en: WooCommerce Template
uk: Шаблон WooCommerce

en: WooCommerce Template (styled)
uk: Шаблон WooCommerce (стилізований)

en: WooCommerce coupons list
uk: Список купонів WooCommerce

en: WooCommerce – Integration Guide
uk: WooCommerce – Посібник з інтеграції

en: WordPress Font Library
uk: Бібліотека шрифтів WordPress

en: Would you like to set the new signup promo page as the default registration page?
uk: Чи хотіли б ви встановити нову промо-сторінку реєстрації як сторінку реєстрації за замовчуванням?

en: Year (optional):
uk: Рік (необов'язково):

en: Yes
uk: Так

en: Yes, you can view the dashboard for each of your affiliates' coupons by going to the <a href="%s" target="_blank">coupons page</a> and click the "Dashboard" link.
uk: Так, ви можете переглянути інформаційну панель для кожного з купонів ваших партнерів, перейшовши на <a href="%s" target="_blank">сторінку купонів</a> і натиснувши посилання «Інформаційна панель».

en: You are all set! Store credit payouts can now be added to the users wallet automatically in one-click. They can spend this credit when visiting the cart/checkout.
uk: Все готово! Кредитні виплати з магазину тепер будуть зараховуватися на гаманець користувача автоматично в один клік. Вони можуть витратити цей кредит під час відвідування кошика/каси.

en: You are all set! Store credit payouts will now be added to the users "%s" wallet automatically in one-click.
uk: Все готово! Кредитні виплати з магазину тепер будуть зараховуватися на гаманець користувача "%s" автоматично в один клік.

en: You are already registered as an %s.
uk: Ви вже зареєстровані як партнер.

en: You are sending too many of requests in a short time and have been temporarily timed out.
uk: Ви надсилаєте забагато запитів за короткий час і тимчасово перевищили час очікування.

en: You can <a href="%s" target="_blank">edit your template coupon</a> if you want to change the default affiliate coupon settings.
uk: Ви можете <a href="%s" target="_blank">відредагувати свій шаблон купона</a> , якщо хочете змінити налаштування партнерського купона за замовчуванням.

en: You can adjust the horizontal and vertical margins to move the text around. The alignment of the text is centered.
uk: Ви можете налаштувати горизонтальні та вертикальні поля, щоб переміщати текст. Вирівнювання тексту відбувається по центру.

en: You can also show the logged in affiliates default link anywhere using the shortcode: [couponaffiliates-referral-url]
uk: Ви також можете показати посилання за замовчуванням увійшли в систему афіліатів будь-де, використовуючи шорткод: [couponaffiliates-referral-url]

en: You can also view a full list of the coupons, with the assigned user, pending payments, and unique affiliate dashboard links for each coupon (to view yourself) on the WooCommerce
uk: Ви також можете переглянути повний список купонів із призначеним користувачем, незавершеними платежами та унікальними посиланнями на партнерську панель для кожного купона (щоб переглянути себе) на WooCommerce

en: You can apply additional strict fraud prevention with direct link tracking.
uk: Ви можете застосувати додатковий суворий захист від шахрайства за допомогою прямого відстеження посилань.

en: You can assign a group to an %s when adding or editing an %s.
uk: Ви можете призначити групу для %s під час додавання або редагування %s.

en: You can change the Registration Page in "Registration Settings" tab:
uk: Ви можете змінити сторінку реєстрації у вкладці "Налаштування реєстрації":

en: You can change the primary font used in the affiliate portal in the %s.
uk: Ви можете змінити основний шрифт, який використовується на партнерському порталі, за допомогою %s.

en: You can create groups here:
uk: Створити групи можна тут:

en: You can customise the affiliate portal more, including layout and colors, later on the settings page.
uk: Ви можете більше налаштувати партнерський портал, включаючи макет і кольори, пізніше на сторінці налаштувань.

en: You can customise the colors of the affiliate portal in the %s.
uk: Ви можете налаштувати кольори партнерського порталу в %s.

en: You can customise the content of the generated page template by modifying the fields below.
uk: Ви можете налаштувати вміст згенерованого шаблону сторінки, змінивши поля нижче.

en: You can customise the form and add your own custom fields via the below settings.
uk: Ви можете налаштувати форму та додати власні користувацькі поля за допомогою наведених нижче налаштувань.

en: You can customise the parent notification emails from the "Multi-Level Affiliate Emails" section in Email Notification settings.
uk: Ви можете налаштувати батьківські email-сповіщення з розділу "Багаторівневі партнерські email-сповіщення" в налаштуваннях email-сповіщень.

en: You can customize the message displayed for the acceptance checkbox, during affiliate registration.
uk: Ви можете налаштувати повідомлення, яке відображатиметься при встановленні прапорця "Прийняти" під час реєстрації афіліатів.

en: You can customize the plugin to meet your requirements on
uk: Ви можете налаштувати плагін відповідно до ваших вимог на

en: You can download MailPoet here:
uk: Завантажити MailPoet можна тут:

en: You can easily pay your affiliates via a variety of different payout methods including one-click Stripe, PayPal, or Store Credit, along with manual Bank Transfer payouts, or any custom manual payout method of your own. You can even automate payouts to be paid automatically on a scheduled basis, collect invoices, generate PDF statements, and more. <a href="%s" target="_blank">%s</a>
uk: Ви можете легко платити своїм партнерам за допомогою різноманітних методів виплат, включаючи Stripe в один клік, PayPal або Store Credit, а також виплати банківським переказом вручну або будь-який власний метод виплат вручну. Ви навіть можете автоматизувати виплати для автоматичної виплати за розкладом, збирати рахунки-фактури, створювати виписки у форматі PDF тощо. <a href="%s" target="_blank">%s</a>

en: You can enable line graphs in the "Pro Settings" tab. This will show some nice line graphs on the statistics tab of the affiliate dashboard.
uk: Увімкнути лінійні діаграми можна у вкладці «Pro Settings». Це покаже кілька гарних лінійних графіків на вкладці статистики на інформаційній панелі партнера.

en: You can enable referral URLs, and customise the settings for these, in the "Referral Links" tab on the settings tab.
uk: Ви можете ввімкнути URL-адреси переходів і налаштувати параметри для них у вкладці «Реферальні посилання» на вкладці налаштувань.

en: You can enable the "Scheduled Payouts" feature, which will schedule payout requests to be submitted on a regular basis.
uk: Ви можете ввімкнути функцію «Заплановані виплати», яка запланує регулярне подання запитів на виплати.

en: You can get your API URL from your ActiveCampaign dashboard: Account > Settings > Developer
uk: Ви можете отримати URL-адресу API на інформаційній панелі ActiveCampaign: Обліковий запис > Налаштування > Розробник

en: You can get your API key from here:
uk: Ви можете отримати свій API-ключ звідси:

en: You can get your Audience ID from here:
uk: Ідентифікатор аудиторії можна отримати тут:

en: You can get your Contact List ID from here:
uk: Ви можете отримати свій ідентифікатор списку контактів тут:

en: You can get your Form ID from here:
uk: Ви можете отримати свій ідентифікатор форми тут:

en: You can get your List ID from here:
uk: Ви можете отримати свій ідентифікатор списку тут:

en: You can get your List ID from your ActiveCampaign dashboard: Contacts > Lists > Click on the list > View the ID in the URL ("listid").
uk: Ви можете отримати ідентифікатор списку на інформаційній панелі ActiveCampaign: Контакти > списки > Натисніть на список > Переглянути ідентифікатор в URL («listid»).

en: You can get your List Token from here:
uk: Ви можете отримати свій токен списку звідси:

en: You can get your private API key from here:
uk: Ви можете отримати свій приватний API ключ звідси:

en: You can get your site key and secret key from here:
uk: Ви можете отримати свій ключ сайту та секретний ключ звідси:

en: You can however customise this below if required:
uk: Однак ви можете налаштувати це нижче, якщо потрібно:

en: You can manage the user roles/groups that are assigned to the template coupons in the "Registrations" settings tab of the Coupon Affiliates settings.
uk: Ви можете керувати ролями/групами користувачів, які призначені шаблонним купонам у вкладці налаштувань "Реєстрації" налаштувань Coupon Affiliates.

en: You can manually create an affiliate by <a href="%s" target="_blank">clicking here</a>.<br/><br/>You can add either an existing or new user. Alternatively, you can also link users to your <a href="%s" target="_blank">affiliate registration page</a> to submit an affiliate application. When an affiliate user is added, this will automatically create the affiliate coupon, assign the user to it, and send them a link to the affiliate dashboard. <a href="%s" target="_blank">Learn more about affiliate registration.</a>
uk: Ви можете створити партнерку вручну, <a href="%s" target="_blank">натиснувши тут</a>.<br/><br/>Ви можете додати існуючого або нового користувача. Крім того, ви також можете прив'язати користувачів до вашої <a href="%s" target="_blank">сторінки реєстрації партнера</a> , щоб подати заявку на партнерство. Коли додається партнерський користувач, це автоматично створить партнерський купон, призначить користувача до нього та надішле їм посилання на інформаційну панель партнера. <a href="%s" target="_blank">Дізнайтеся більше про реєстрацію партнера.</a>

en: You can now give access to the MLA Dashboard for specific affiliate users. To do this, edit the user and enable "MLA Dashboard Access".
uk: Тепер ви можете надати доступ до панелі MLA Dashboard конкретним афілійованим користувачам. Для цього відредагуйте користувача та включіть "MLA Dashboard Access".

en: You can set fixed commission amounts (either per order, or per product), alongside percentage of the total order. You can set all 3 of these for a combined total if required.
uk: Ви можете встановити фіксовані суми комісії (за замовлення або за продукт), а також відсоток від загальної суми замовлення. Ви можете встановити всі 3 з них для комбінованої суми, якщо це необхідно.

en: You can set the global commission rates for all coupons in the <a href="%s">plugin settings</a> page.
uk: Ви можете встановити глобальні ставки комісії для всіх купонів на сторінці <a href="%s">налаштувань плагіна</a> .

en: You can set your custom commission rates in the "commission" tab of the
uk: Ви можете встановити свої спеціальні ставки комісії у вкладці «комісія»

en: You can then customise the the page further after it is generated, by editing the page itself.
uk: Потім ви можете налаштувати сторінку після її створення, відредагувавши саму сторінку.

en: You can track and manage payouts on the
uk: Ви можете відстежувати та керувати виплатами на

en: You can update the tier 1 affiliate (who invited this user). All other tiers will be updated automatically based on that affiliates network.
uk: Ви можете оновити афіліату рівня 1 (який запросив цього користувача). Усі інші рівні будуть оновлюватися автоматично залежно від цієї партнерської мережі.

en: You can use the terms and conditions manager and generation tool to help you easily create your terms and conditions page.
uk: Ви можете використовувати менеджер умов та інструмент генерації, щоб легко створити сторінку з умовами та положеннями.

en: You can view, edit and accept the application below.
uk: Ви можете переглянути, відредагувати та прийняти заявку нижче.

en: You cannot clone instances of %s.
uk: Ви не можете клонувати екземпляри %s.

en: You cannot unserialize instances of %s.
uk: Ви не можете скасувати серіалізацію екземплярів %s.

en: You currently have no %s!
uk: Наразі у вас немає %!

en: You currently have scheduled payouts enabled. This will automatically submit payout requests for all affiliates with more than
uk: Наразі у вас увімкнено заплановані виплати. Це автоматично призведе до подання запитів на виплати всім партнерам із понад ніж

en: You do not have permission to access the affiliate portal.
uk: У вас немає дозволу на доступ до партнерського порталу.

en: You do not have permission to access this data.
uk: Ви не маєте дозволу на доступ до цих даних.

en: You do not have permission to action this registration.
uk: Ви не маєте дозволу на цю реєстрацію.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
uk: Ви не маєте достатніх прав для доступу до цієї сторінки.

en: You do not have sufficient permissions.
uk: Ви не маєте достатніх дозволів.

en: You don't currently have any sub-affiliates.
uk: Наразі у вас немає суб-філій.

en: You don't currently have any sub-affiliates. Use the Invite tab to invite new members to your network.
uk: Наразі у вас немає суб-афіліатів. Використовуйте вкладку "Запросити", щоб запросити нових учасників до вашої мережі.

en: You don't have any active %s coupons right now.
uk: Наразі у вас немає активних %s купонів.

en: You don't have any completed commission payments yet.
uk: У вас ще немає завершених комісійних платежів.

en: You don't have any processing commission payments.
uk: У вас немає незавершених платежів за комісію.

en: You have a Pro license! Please deactivate the FREE version and install the PRO version instead to enable the new functionality.
uk: У вас є ліцензія Pro! Будь ласка, вимкніть БЕЗКОШТОВНУ версію та встановіть замість неї PRO-версію, щоб увімкнути нову функцію.

en: You have a pending %s application.
uk: У вас є незавершена партнерська заявка.

en: You have been unsubscribed from affiliate newsletters.
uk: Вас відписано від розсилки новин партнерів.

en: You have earned a reward!
uk: Ви заслужили нагороду!

en: You have made a new referral sale!
uk: Ви здійснили новий реферальний продаж!

en: You have no %s yet.
uk: У вас ще немає %s.

en: You have no pending payout requests.
uk: У вас немає очікуваних запитів на виплату.

en: You must be logged in to perform this action.
uk: Щоб виконати цю дію, ви повинні увійти в систему.

en: You must be logged in to view the MLA dashboard.
uk: Ви повинні увійти в систему, щоб переглянути інформаційну панель MLA.

en: You must be logged in to view this.
uk: Ви повинні увійти, щоб переглянути це.

en: You must be logged in.
uk: Ви повинні увійти в систему.

en: You must provide one of the following: IBAN, UK Sort Code + Account Number, US Routing Number + Account Number, or SWIFT Code + Account Number.
uk: Ви повинні надати один з наступних реквізитів: IBAN, британський код сортування + номер рахунку, американський маршрутний номер + номер рахунку або код SWIFT + номер рахунку.

en: You need to be logged in to view your bonuses.
uk: Ви повинні увійти в систему, щоб переглянути свої бонуси.

en: You should only disable this if your primary method of tracking referrals is through customers manually applying the affiliates coupon at checkout.
uk: Ви повинні вимкнути це лише в тому випадку, якщо ваш основний метод відстеження рефералів полягає в ручному застосуванні клієнтами купона від партнерів під час оформлення замовлення.

en: You will be able to customise more group settings once it has been added.
uk: Ви зможете налаштувати більше параметрів групи після його додавання.

en: You will be able to customise more options in the <a href="%s" target="_blank">settings page</a> later.
uk: Пізніше ви зможете налаштувати більше параметрів на <a href="%s" target="_blank">сторінці налаштувань</a> .

en: You will just need to use the shortcode:
uk: Вам просто потрібно буде скористатися шорткодом:

en: You will still be able to review and edit the generated code before approving.
uk: Ви все одно зможете переглянути та відредагувати згенерований код перед затвердженням.

en: You're almost ready to launch your affiliate program, and start growing your revenue!
uk: Ви майже готові запустити свою партнерську програму та почати збільшувати свій дохід!

en: YouTube URL:
uk: Адреса YouTube:

en: Your %s application for the coupon code "{coupon}" has been submitted.
uk: Ваша %s заявка на код купона "{coupon}" була відправлена.

en: Your %s application has been submitted.
uk: Ваша партнерська заявка була подана.

en: Your Account
uk: Ваш обліковий запис

en: Your Affiliate Program signup promo page has been created. You can update it or view it below.
uk: Ваша промо-сторінка реєстрації в партнерській програмі створена. Ви можете оновити його або переглянути нижче.

en: Your Commission
uk: Ваша комісія

en: Your Coupon
uk: Ваш купон

en: Your Coupon Code
uk: Ваш код купона

en: Your MLA Commission Rates
uk: Ставки комісійної винагороди за MLA

en: Your PRO license is not active. Access to some PRO features may now be limited. Please <a href='%s'>active your license</a>, or <a href='%s'>upgrade again</a> to enable PRO features.
uk: Ваша PRO-ліцензія не активна. Доступ до деяких функцій PRO може бути обмежено. Будь ласка, активуйте свою ліцензію або оновіть її, щоб увімкнути PRO-функції.

en: Your Website
uk: Ваш веб-сайт

en: Your affiliate network:
uk: Ваша партнерська мережа:

en: Your affiliate portal will be located at:
uk: Ваш партнерський портал буде розташований за адресою:

en: Your affiliate statistics need to be refreshed and recalculated. Please visit your full affiliate dashboard to complete this process.
uk: Вашу партнерську статистику потрібно оновити та перерахувати. Будь ласка, відвідайте свою повну партнерську панель, щоб завершити цей процес.

en: Your affiliate users can manage and manually submit their own payout by visiting the "Payouts" tab on their affiliate dashboard.
uk: Ваші афілійовані користувачі можуть керувати та вручну надсилати власні виплати, відвідавши вкладку "Виплати" на інформаційній панелі свого партнера.

en: Your latest invites:
uk: Ваші останні запрошення:

en: Your profile picture is managed via Gravatar. To set or change it, visit
uk: Керування зображенням вашого профілю здійснюється через Gravatar. Щоб встановити або змінити його, відвідайте

en: Your referred order #{id} has been cancelled.
uk: Ваше замовлення #{id} було скасовано.

en: Your sub-affiliate coupons:
uk: Ваші субпартнерські купони:

en: Your sub-affiliates don't have any active coupons yet.
uk: Ваші суб-афіліати ще не мають активних купонів.

en: Your users can become super-affiliates and invite other affiliates to be a part of their network. They will then earn extra commission from all their referrals.
uk: Ваші користувачі можуть стати супер-партнерами та запрошувати інших партнерів стати частиною їхньої мережі. Потім вони зароблятимуть додаткову комісію з усіх своїх рефералів.

en: Youtube Video
uk: Відео на Youtube

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: [%s] This is a test SMS from Coupon Affiliates. Your SMS notifications are working correctly!
uk: [%s] Це тестове SMS від партнерів Купона. Ваші SMS-повідомлення працюють коректно!

en: [Admin] Only the affiliate user for this coupon can setup their Stripe account connection.
uk: [Адміністратор] Лише афілійований користувач для цього купона може налаштувати підключення свого облікового запису Stripe.

en: [Admin] You can edit the account details for this user in the admin area: %s
uk: [Адміністратор] Ви можете відредагувати дані облікового запису цього користувача в адмінці: %s

en: [Live] API Publishable Key
uk: [Наживо] Опублікований ключ API

en: [Live] API Secret Key
uk: [Наживо] Секретний ключ API

en: [Live] API Token
uk: [Живий] API-токен

en: [Live] Client ID
uk: [Наживо] ID клієнта

en: [Live] Client Secret
uk: [Наживо] Секрет клієнта

en: [Live] Profile ID
uk: [Live] Ідентифікатор профілю

en: [Test] API Publishable Key
uk: [Тест] Опублікований ключ API

en: [Test] API Secret Key
uk: [Тест] Секретний ключ API

en: [Test] API Token
uk: [Тест] Токен API

en: [Test] Client ID
uk: [Тест] Ідентифікатор клієнта

en: [Test] Client Secret
uk: [Тест] Секрет клієнта

en: [Test] Profile ID
uk: [Тест] Ідентифікатор профілю

en: [Warning] You have this option enabled: Delete plugin options and custom database tables on plugin deletion. (See 'Debug' Settings)
uk: [Увага] У вас увімкнено таку опцію: Видалити параметри плагіна та користувацькі таблиці бази даних у разі видалення плагіна. (див. Налаштування "Налагодження")

en: [{site_name}] Affiliate registration approved for {name}.
uk: [{ім'я_сайту}] Реєстрацію афіліатів для {ім'я} схвалено.

en: [{site_name}] Affiliate {name} has requested a payout of {amount}. Please review.
uk: [{назва_сайту}] Партнер {назва} запросив виплату в розмірі {сума}. Будь ласка, перевірте.

en: [{site_name}] Congratulations {name}! Your affiliate application has been approved. Log in to your dashboard to get started.
uk: [{назва_сайту}] Вітаємо {назва}! Ваша заявка на партнерство була схвалена. Увійдіть до своєї панелі керування, щоб почати роботу.

en: [{site_name}] Great news, {name}! You just earned {commission} commission from a new referral sale (Order #{id}). Keep it up!
uk: [{назва_сайту}] Чудові новини, {ім'я}! Ви щойно заробили {комісія} комісійних з нового реферального продажу (замовлення #{id}). Продовжуйте в тому ж дусі!

en: [{site_name}] Hi {name}, unfortunately one of your referred orders (#{id}) has been {status} and the commission has been removed.
uk: [{site_name}] Привіт {name}, на жаль, одне з ваших перенаправлених замовлень (#{id}) отримало {статус} і комісія була знята.

en: [{site_name}] Hi {name}, your commission payout of {amount} has been successfully processed! Thank you.
uk: [{назва_сайту}] Привіт {назва}, ваша комісійна виплата в розмірі {сума} була успішно оброблена! Дякуємо.

en: [{site_name}] Hi {name}, your payout request for {amount} has been received and is being processed.
uk: [{назва_сайту}] Привіт {назва}, ваш запит на виплату {сума} було отримано та обробляється.

en: [{site_name}] New affiliate registration from {name} ({email}) is awaiting your approval.
uk: [{назва_сайту}] Нова реєстрація афіліату від {ім'я} ({email}) чекає на ваше схвалення.

en: [{site_name}] New referral sale! Affiliate {name} (coupon: {coupon}) earned {commission} commission on order #{id}.
uk: [{назва_сайту}] Новий реферальний розпродаж! Партнер {name} (купон: {coupon}) заробив {комісія} комісійних на замовленні #{id}.

en: [{site_name}] Order #{id} by affiliate {name} has been {status}. Commission removed.
uk: [{назва_сайту}] Замовлення #{id} від партнера {назва} отримало {статус}. Комісію знято.

en: [{site_name}] Payout of {amount} sent to affiliate {name} (payout #{id}).
uk: [{назва_сайту}] Виплата {сума} відправлена афіліату {назва} (виплата #{id}).

en: a discount
uk: знижка

en: admin page
uk: Сторінка адміністратора

en: affiliate
uk: афілійована особа

en: affiliates
uk: афілійовані особи

en: always on
uk: завжди увімкнено

en: and add or edit a coupon, then assign users under the "coupon affiliates" tab
uk: і додайте або відредагуйте купон, а потім призначте користувачів на вкладці «Купонні партнери»

en: and view the group ID here:
uk: та переглянути ідентифікатор групи тут:

en: as a template and enter the exact name of it below.
uk: як шаблон і введіть його точну назву нижче.

en: as normal in WooCommerce. You can then assign affiliate users to these coupons (see below) to make them an affiliate.
uk: як зазвичай у WooCommerce. Потім ви можете призначити афілійованим користувачам ці купони (див. нижче), щоб зробити їх партнерами.

en: at
uk: при

en: by more than
uk: більш ніж на

en: campaign
uk: кампанія

en: click "edit" on the coupon, then go to "Coupon Affiliates & Commission" data settings tab.
uk: натисніть «Редагувати» на купоні, а потім перейдіть на вкладку налаштувань Coupon Affiliates та комісія».

en: click here
uk: Натисніть тут

en: commission earned
uk: Зароблена комісія

en: coupon list page
uk: Сторінка зі списком купонів

en: coupons management page
uk: Сторінка управління купонами

en: custom
uk: звичай

en: debug settings tab
uk: Вкладка налаштувань налагодження

en: discount
uk: знижка

en: draft
uk: проект

en: e.g. +447911123456
uk: наприклад, +447911123456

en: edit a coupon and assign users under the "coupon affiliates" tab
uk: Відредагуйте купон і призначте користувачів на вкладці «Купонний партнер»

en: for a solution.
uk: для розчину.

en: free shipping
uk: безкоштовна доставка

en: free shipping discount
uk: знижка на безкоштовну доставку

en: funds have been added back to your Stripe account, and to the affiliates unpaid commission total.
uk: кошти були повернуті на ваш рахунок Stripe, а також до загальної суми невиплачених комісійних партнерів.

en: has been paid into your connected Stripe account.
uk: було внесено на ваш підключений обліковий запис Stripe.

en: has been paid to
uk: було виплачено

en: has been reversed.
uk: було скасовано.

en: in
uk: в

en: is
uk: є

en: items
uk: пункти

en: jQuery is required to load the affiliate dashboard. It looks like you have a performance tool that is disabling jQuery from loading. Please exclude this page from your optimisations, or <a href='%s' target='_blank'>see here for other solutions</a>.
uk: jQuery потрібен для завантаження інформаційної панелі партнера. Схоже, у вас є інструмент продуктивності, який відключає завантаження jQuery. Будь ласка, виключіть цю сторінку зі своїх оптимізацій або <a href='%s' target='_blank'>перегляньте інші рішення тут</a>.

en: left
uk: ліворуч

en: or
uk: або

en: over
uk: над

en: payout
uk: виплата

en: per order
uk: за замовлення

en: per product
uk: за продукт

en: plugin "Payouts" settings
uk: налаштування плагіна "Виплати"

en: recipients selected.
uk: обрано реципієнтів.

en: sent
uk: відправлено

en: settings page
uk: Сторінка налаштувань

en: store credit was removed from user
uk: Кредит магазину було видалено з користувача

en: store credit was successfully paid to user
uk: Кредит магазину був успішно виплачений користувачеві

en: than
uk: ніж

en: to
uk: до

en: to fully translate this plugin.
uk: щоб повністю перекласти цей плагін.

en: to show a list of all the payouts.
uk: , щоб відобразити список усіх виплат.

en: to show a list of the products purchased (and quantities).
uk: , щоб відобразити список придбаних продуктів (і їх кількість).

en: to show the account username.
uk: , щоб відобразити ім'я користувача облікового запису.

en: to show the admin URL to manage payouts.
uk: , щоб відобразити URL-адресу адміністратора для керування виплатами.

en: to show the admin URL.
uk: , щоб відобразити URL-адресу адміністратора.

en: to show the affiliate dashboard URL.
uk: , щоб відобразити URL-адресу інформаційної панелі партнера.

en: to show the affiliate registration "How did you hear about us?" field value.
uk: щоб показати значення поля реєстрації партнера "Як ви про нас дізналися?".

en: to show the affiliate registration "How will you promote us?" field value.
uk: щоб показати значення поля реєстрації афіліта «Як ви будете нас просувати?».

en: to show the affiliate registration "Website" field value.
uk: щоб відобразити значення поля "Веб-сайт" реєстрації партнера.

en: to show the affiliate registration custom field values.
uk: , щоб відобразити користувацькі значення полів реєстрації партнера.

en: to show the affiliates default referral URL.
uk: , щоб показати URL-адресу реферала афіліатів за замовчуванням.

en: to show the amount.
uk: , щоб показати суму.

en: to show the coupon code.
uk: , щоб відобразити код купона.

en: to show the custom message entered when admins accept/decline affiliate registrations.
uk: , щоб відобразити спеціальне повідомлення, введене під час прийняття/відхилення реєстрацій адміністраторів.

en: to show the domain.
uk: , щоб відобразити домен.

en: to show the fixed MLA commission earned.
uk: щоб відобразити фіксовану зароблену комісію за MLA.

en: to show the invite referral UR (with hyperlink) for the registration form.
uk: для відображення UR запрошеного реферала (з гіперпосиланням) для реєстраційної форми.

en: to show the invite referral URL without hyperlink (to create your own link/button).
uk: щоб відобразити URL-адресу запрошення реферала без гіперпосилання (для створення власного посилання/кнопки).

en: to show the number.
uk: , щоб відобразити номер.

en: to show the order ID.
uk: , щоб відобразити ідентифікатор замовлення.

en: to show the order status.
uk: , щоб відобразити статус замовлення.

en: to show the password reset URL.
uk: , щоб відобразити URL-адресу для скидання пароля.

en: to show the payout method.
uk: , щоб відобразити спосіб виплати.

en: to show the percentage MLA commission earned.
uk: , щоб відобразити відсоток отриманої комісії за MLA.

en: to show the sub-affiliate display name.
uk: щоб показати ім'я суб-афілійованої особи.

en: to show the sub-affiliate email address.
uk: щоб показати адресу електронної пошти суб-афілійованої особи.

en: to show the sub-affiliate username.
uk: на ім'я користувача суб-партнера.

en: to show the users commission earned on that order.
uk: щоб відобразити комісію користувачів, зароблену на цьому замовленні.

en: to show the users display name.
uk: , щоб відобразити відображуване ім'я користувача.

en: to show the users email address.
uk: , щоб відобразити адресу електронної пошти користувача.

en: total sales
uk: Загальний обсяг продажів

en: total usage
uk: Загальне використання

en: unpaid commission
uk: несплачена комісія

en: unpaid commission, and also meet any other requirements such as payment threshold, and payout details.
uk: невиплаченої комісії, а також відповідати будь-яким іншим вимогам, таким як поріг платежу та реквізити для виплати.

en: via
uk: Через

en: was updated
uk: було оновлено

en: where product ID is
uk: де ідентифікатор товару

en: with the settings you want the gift coupons to include, and enter the name here. The new gift coupons generated will copy all the settings from this template.
uk: У налаштуваннях, які ви хочете включити в подарункові купони, і введіть назву тут. Нові подарункові купони будуть скопійовані всі налаштування з цього шаблону.

en: you have no pending %s registrations.
uk: у вас немає незавершених реєстрацій афіліатів.

en: {number} New Payout Requests
uk: {кількість} Нові запити на виплати

en: • Paid: Successfully paid to affiliate.
uk: - Виплачено: Успішно виплачено афіліату.

en: • Pending: Payout requests currently awaiting approval.
uk: - На розгляді: Запити на виплати, що очікують на затвердження.

en: • Unpaid: Earned from completed orders but not yet paid.
uk: - Неоплачені: Зароблені на виконаних замовленнях, але ще не оплачених.

en: • Unpaid: MLA commission earned but not yet paid.
uk: - Неоплачений: Комісія за MLA зароблена, але ще не сплачена.

en: ✓ SMS sent successfully!
uk: ✓ SMS успішно відправлено!

en: ✓ This page is currently set as the default registration Page.
uk: ✓ Ця сторінка в даний час встановлена як сторінка реєстрації за замовчуванням.

en: ✗ Error:
uk: помилка:

en: ✗ Request failed.
uk: запит не виконано.
